לוכד עכברים

לוכד עכברים דחוף מעכשיו לעכשיו – כבר בדרך אליכם

איך מוצאים לוכד עכברים מומלץ, האם אפשר להזמין לוכדי עכברים גם בשעות הלילה, איך לוכדים עכבר, כמה משלמים על לכידת עכבר ואילו סוגי עכברים קיימים בישראל? על כל השאלות האלה נענה לכם כבר עכשיו.

גברים ונשים כאחד חוששים מפני יצור קטן, שאמנם לחלקכם נראה חמוד ולא מזיק, אך הוא עושה נזקים רבים, בעיקר בתחום החקלאות. מדובר בעכבר, שנחשב למטרד לאדם עוד מימי קדם, אך היום יותר מתמיד ניתן להיפטר ממנו בקלות ובמהירות. כל מה שצריך לעשות זה להרים אלינו טלפון או להשאיר פרטים בחברת הדברה בטוחה ולהזמין לוכד עכברים מהרגע להרגע, ואנחנו נשלח אליכם לוכד מוסמך עם רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה, שיפטור לכם את הבעיה תוך זמן קצר.

לא תצטרכו לחכות מספר ימים ואין צורך להתמודד עם חומרים רעילים – הלוכדים שלנו משתמשים בשיטות הומאניות כדי להרחיק מאזורכם כל עכבר סורר ודואגים שאתם לא תצטרכו להתמודד עם הבעיה הזו לאורך זמן. הזמינו לכידת עכברים בבית דרכנו וקבלו כבר עכשיו הצעת מחיר משתלמת בטלפון ללא התחייבות – תוכלו לחסוך איתנו לא מעט על כל שירותי ההדברה הקיימים, כולל לכידת עכברים.

 

✔️ לכידת עכברים 24 שעות – בכל שעה גם בלילה!
לוכד עכברים מחיר הזול בישראל – 30 דקות הגעה!
✔️ מתחייבים לפתור לכם את הבעיה
✔️ איתור, זיהוי ולכידת העכבר כולל טיפול מונע עם מלכודות
✔️ פיזור רעלים בביוב במידת הצורך
אחריות בכתב בסיום העבודה
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️ לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:

055-970-5878

לוכד עכברים

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

  איך יודעים שאכן מזמינים לוכד עכברים מומלץ?

  הדבר הראשון שמעיד על לוכד העכברים ככזה שכדאי להזמין זה כמובן המלצות מלקוחות מרוצים. אם אין לכם חברים שיכולים להמליץ לכם על לוכדי עכברים, תצטרכו לחפש את ההמלצות האלה באינטרנט, כשלא חסרות המלצות שמעידות עלינו כאחת מחברות ההדברה המומלצות ביותר בארץ, אם לא המומלצת ביותר – במיוחד בתחום לכידת העכברים.

  אז למה בעצם כל ההמלצות מפנות אלינו? מכיוון שברשותנו לוכדים שיודעים את עבודתם על בוריה ומגיעים עם כל הציוד הנדרש לצורך ביצוע הלכידה בשלל דרכים – בהתאם למצב הפרטני שלכם ושל העכבר שאצלכם. לוכד עכברים מומלץ יכול לתפוס עכבר תוך שניה אחת עם לוכדן, ואם העכבר מסתתר במחילה עמוקה, הוא ידע היכן לחפש ולמצוא אותה ואיפה להציב מלכודות. בנוסף, הלוכד יידע אתכם בנוגע לגורמים שמושכים את העכברים לסביבתכם – בין אם זה מים, מזון, מחסה או כולם יחדיו.

   

  לוכד עכברים 24 שעות ביממה לשירותכם

  רוב השיחות שאנחנו מקבלים על עכברים בדירה מגיעות דווקא בשעות הערב ואף הלילה, שכן אלו הם הזמנים שבהם הלקוחות מבחינים בעכברים. כפי שאנחנו מבטיחים, ביכולתנו לשלוח לוכד מהרגע להרגע, ואנחנו גאים בעובדה שאנו עובדים 24 שעות ביממה ללא הפסקה. אתם לא צריכים לחשוש ללכת לישון בבית שבו יש עכבר – הזמינו לוכד עכברים 24 שעות ביממה ונעזור להחזיר לכם לאת השקט הנפשי בלי לבזבז רגע מיותר.

  למעשה, ישנה סבירות גבוהה יותר שלוכד העכברים יצליח ללכוד את המכרסם בשעות הלילה, בדיוק מהסיבה שהעכברים פעילים יותר בשעות האלה. במקום לפזר מלכודות, הלוכד יוכל פשוט לתפוס את העכבר בידיו או עם לוכדן, ובכך יפטור אתכם ממנו תוך דקות ספורות מרגע הגעתו אליכם. אז לא משנה מה השעה עכשיו, התקשרו אלינו והזמינו אליכם לוכד עכברים מומלץ שילכוד את העכבר ויסלק אותו מסביבתכם בבטחה.

   

  לכידת עכבר במטבח בלי מלכודות

  לכידת עכבר במטבח

  איך מתבצעת לכידת עכברים בפועל?

  כשלוכד העכברים מגיע לזירת ההתרחשות – הדירה, בית העסק, המחסן, עליית הגג, הגינה, המפעל וכדומה – הוא קודם כל סוקר את המקום ובודק מה בדיוק מושך את העכבר אליו. זה יעזור לו להתחיל להבין מה מסלול ההליכה האפשרי של העכבר מהמזון או המים אל עבר המחילה שלו, וכך הוא יוכל לכוון את עצמו אליה ולמצוא אותה.

  כשהלוכד זיהה את המחילה או אף מצא את העכבר במקום המסתור שלו, אז מתחיל תהליך לכידת עכברים, שיכול להתבצע על המקום עם לוכדן או בעזרת מלכודות. המלכודות יכולות להיות מלכודות קפיץ, מלכודות דבק או מלכודות כלוב – לכל אחת יתרונות וחסרונות משלה – והמדביר יבחר את המלכודת המתאימה ביותר לצורך לכידת עכברים על פי השטח שבו נמצא המכרסם.

  אם נעשה שימוש במלכודת, יכול להיות שתצטרכו לפנות את העכבר שיילכד בעצמכם, זאת למעט במקרה של מלכודת כלוב, אותה יבוא לאסוף המדביר. עם זאת, אם אתם חוששים מפני נשיכת עכבר, תוכלו להזמין את הלוכד לפנות את המכרסם עבורכם. לוכד העכברים ייקח את המכרסם וישחרר אותו בשטח פתוח אם זה מתאפשר, אולם לעיתים העכבר נמצא מת כתוצאה מחוסר מזון ומים לאחר שנשאר לכוד במשך מספר ימים.

   

  לכידה מתוך תקרה אקוסטית במשרד

  לכידת עכבר בתקרה אקוסטית

   

  שיטות שונות של לכידת עכברים

  עכברים אינם רק מכרסמים שמסבים נזק לבית ולדייריו אלא גם חיות חכמות מאוד שקשה לתפוס. כיום ישנם מספר אמצעים, שיטות וחומרים המשמשים ללכידת עכברים ולהדברתם. אך מה שחשוב הוא להשאיר את העבודה לידיים מקצועיות. לדוגמה, בחנויות רבות ניתן לרכוש רעל עכברים וכן דבק מיוחד, שאליו העכבר נדבק ועליו גם מצוי הרעל. ואולם, העכברים וגם החולדות מצליחים הרבה פעמים להערים על המלכודת ואפילו לאכול את הפיתיון ולהשאיר את המלכודת ריקה.

  בנוסף העכברים והחולדות יודעים לתקשר בין אחד לשני ושימוש במלכודת יכולה לגרום להם להתחבר יותר במקומות המסתור שלהם. שימוש ברעל עלול להיות מסוכן גם לבני אדם ולחיות מחמד, ומעבר לכך לא כל הדבקים המצויים בשוק אכן פועלים כמובטח, לאור שנות עבודה רבות בהדברת עכברים נתקלו בעשרות ילדים שנגשו לבדוק את המלכודת אם מדובר במלכודת קפיץ או דבק והמלכודת נסגרה/נדבקה להם בפנים או בידיים. דוגמה נוספת היא שימוש בהדברה כימית המבוססת על כימיקלים שונים, ובהחלט לא מומלץ לבצעה אם אינכם בעלי היתר מקצועי ואם אינכם מכירים את הליכי העבודה ההולמים. כאשר תתקשרו אל המומחים שלנו נספר לכם על השיטות הקיימות ונבחר את זו שמתאימה לביתכם, ולאחר מכן נגיע ונבצע את העבודה על כל שלביה באופן בטוח ונקי.

   

  לכידה בכניסה לבניין באמצעות לוכדן

  לכידת עכבר בכניסה לבניין

  לוכד עכברים מחיר – כמה הוא גובה?

  עלות הלכידה תלויה בכמה גורמים:

  השעה שבה הזמנתם את הלוכד – לוכד בסוף השבוע או בלילה יגבה יותר מאשר לוכד בשעות העבודה הרגילות.

  כמות העכברים שצריך ללכוד –משפיעה על כמות המלכודות שצריך הלוכד לפזר.

  המיקום של העכברים – שמשפיע על הצורך בפיזור מלכודות או לכידה מידית עם לוכדן.

  אפשרות לביקור חוזר – לצורך חידוש פיתיונות במלכודות או לפינוי העכברים שנלכדו.

  לאחר שמשקללים את כל אלה יחדיו ניתן לספק הצעת מחיר. אז כמה עולה לכידת עכבר? העלות נעה בין 300-650 שקלים.

  רוצים להוזיל את הצעת המחיר שתקבלו? אפשר לקבל מטעם לוכד עכברים מחיר זול יותר אם למשל תבקשו שישתמש במלכודות דבק, עבורן הוא לא יצטרך לחזור כדי להציב פיתיונות חדשים או כדי לקחת אותן בחזרה. המלכודות האלה הן זולות ויש להן ריח שמושך את העכברים, אך הבעיה היא שאתם תצטרכו להיות אלה שתפנו את העכבר, מה גם שמדובר במלכודת שאינה הומנית, שכן העכבר מת כשהוא לכוד במלכודת. לכן הלוכדים מעדיפים להשתמש במלכודות כלוב, מהן הם יכולים לשחרר את העכבר לטבע לאחר הלכידה.

   

  סוגי עכברים נפוצים בישראל

  בארץ תמצאו שני סוגים של עכברים – עכבר השדה ועכבר מצוי. כל אחד מהם יימצא בדרך כלל באזורים אחרים, כשאתם בטח יכולים לנחש בעצמכם שעכבר השדה יימצא בשדות חקלאיים, ואילו העכבר המצוי בבתים, מסעדות, בתי מלון וכדומה.

  העכבר המצוי הוא למעשה הנפוץ ביותר מבין השניים, ומכיוון שהוא חושש מפני ציפורים, הוא יעדיף להסתתר בתוך מבנים סגורים. אם מצאתם עכברים בעסק או בבית, סביר להניח שמדובר בעכבר המצוי. אחרי שמצא מסתור, העכבר יחפש מזון ויעדיף שיהיה במרחק של כמה מטרים בודדים ממקום המסתור שלו. בשעות הלילה העכבר יצא לכרסם את המזון שמצא וישאיר אחריו סימנים שיעידו על נוכחותו, כמו גללים. אז איפה הלוכד ימצא את העכבר המצוי? בדרך כלל בתוך או מאחורי ארונות, בתוך מחסנים, מקלטים, עליות גג ואזורים שאליהם ממעטים להגיע בני אדם וכל מקום אחר שבו יש ערימות של פריטים ופסולת, כמו חדרי אשפה למשל.

  עכבר השדה חי כל חייו בשטחים פתוחים, והוא מסתתר בתוך האדמה, שם הוא מתחבא מפני ציפורים ונחשים. העכבר הזה עושה נזקים רבים בשדה חקלאי, לאו דווקא ליבול באופן ישיר, אלא באופן עקיף על ידי כרסום צינורות השקיה למשל. בנוסף הוא עלול להעביר מחלות, לכן חובה להכחיד את נוכחותו בשדה שבו מגדלים גידולים חלקאיים.

  לא משנה באיזה עכבר מדובר, כל לוכד עכברים מטעמנו מיומן בהתחקות אחר כל מכרסם, מציאתו ולכידתו. אתם יכולים להיות בטוחים שאחרי ביקור של הלוכדים שלנו לא תצטרכו להתמודד עוד עם בעיית מכרסמים, ואנחנו אף מתחייבים לכך עם תעודת אחריות לאחר סיום העבודה.

   

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

    

   שאלות ותשובות על לכידת עכברים

   איך לוכדים עכבר?

   הטריק בלכידת עכבר הוא למשוך אותו למלכודת, ואת זה עושים בעזרת פיתיונות. לא מדובר בגבינה כמו שהרגילו אתכם לחשוב בסרטים המצוירים, אלא דווקא בחמאת בוטנים או שוקולד, שעובדים הרבה יותר טוב וריחם נישא יותר למרחקים.

   האם עכברים חוזרים?

   אם תתנו לעכברים סיבה לחזור, כמובן שהם יחזרו. עכברים מגיעים לסביבתכם בשביל מחסה, מזון ומים, וכל עוד אלו זמינים להם, תוכלו לצפות שהעכברים ימשיכו להגיע. לכן חשוב שתשאלו לוכד עכברים מומלץ איך למנוע הגעה חוזרת של עכברים.

   איך עכבר נכנס לבית?

   עכברים חודרים לבית דרך חריצים או חורים בקירות, ברצפה וביסודות. אף על פי שהם נראים שמנמנים, גופם של העכברים מאפשר להם להידחק לתוך חורים קטנים יותר ממה שנראה שהם יכולים להיכנס לתוכם, לכן כל חור קטן צריך להעלות חשד לעכברים.

   איך להרחיק עכברים?

   בדיוק כמו שיש ריחות שמושכים עכברים, ישנם כאלה שמרחיקים אותם. ריחות שכאלה הם למשל מנטה, אמוניה, בצל, שום ואלכוהול. לא רק שהם מונעים מעכברים להגיע לסביבה, אלא שגם מרחיקים ממנה עכברים שכבר הגיעו אליה, לכן הם יכולים לשמש כפתרון אפשרי להרחקת עכברים ביתית.

   אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

    whatsapp
    להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
    📞 055-970-5878
    whatsapp
    call