הדברה בהוד השרון

הדברה בהוד השרון בשיטות ירוקות – כולל אחריות

כמה שנות ניסיון צריכות להיות למדביר מומלץ, האם יש שיטת הדברה שנחשבת בטוחה יותר מאשר ריסוס עם רעל, מתי לוכדים ומתי מדבירים מכרסמים, איך נהוג להדביר נמלים, מתי אפשר להשתמש בג'ל פיתיון להדברה, איך יודעים האם יש בבית פשפשים או פרעושים וכמה זמן צריך לחכות שיגיע מדביר לביצוע הדברה בהוד השרון? כל התשובות נמצאות כאן לפניכם.

איך יודעים שההדברה שעושים בבית, במסעדה, במחסן או בחנות תעבוד ב-100%? האם יש הבטחה שכזו? האמת המרה היא שלא, ומזיקים יכולים לפתח עמידות לחומרי הדברה, וכשזה קורה צריך יהיה להדביר אותם בשיטות אגרסיביות או יצירתיות יותר. האם זה אומר שבסופו של דבר יכול להיות שההדברה כולה תיכשל? גם לא, כי אפילו במקרה שהמזיקים לא הושמדו לחלוטין, אנחנו דואגים לסיים את העבודה שהתחלנו ומביאים לכם אחריות על כל הדברה, כך שאנחנו נחזור לביצוע הדברה נוספת בחינם. אנחנו בחברת הדברה בטוחה מספקים פתרונות הדברה יעילים לטווח ארוך ודואגים שאתם תזכו בשקט מוחלט מהמזיקים. הרימו אלינו טלפון כבר עכשיו וקבלו הצעת מחיר משתלמת על המקום.

 ✔️ הזמינו מדביר בהוד השרון בכל יום ובכל שעה
✔️ הדברת מזיקים בהוד השרון מחיר החל מ-150 ש"ח
כניסה לדירה לאחר שעה בלבד!!!
✔️מדביר בעל רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ ריסוס לבית, בחצר, בבית עסק או משרד בהוד השרון
✔️ שירותי מקצועי ובטוח – הדברה ללא ריח
✔️ חומרי הדברה שאושרו ע"י המשרד להגנת הסביבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו:
055-970-5878

הדברת מזיקים בהוד השרון

מדביר בהוד השרון עם ניסיון של מעל 10 שנים

אנשים רבים רגילים לחשוב שאפשר להתמודד עם מזיקים בכוחות עצמם ושזה הדבר הנכון והפשוט ביותר שיש. לשם כך הם קונים ספריי נגד ג'וקים בחנות, וזה מבחינתם הפתרון האולטימטיבי. עם זאת, תוך זמן קצר הם מגלים כי ריסוס בית בהוד השרון עם ספריי שכזה לא באמת עוזר, וזאת מכיוון שמגיעים לסביבתנו חרקים ומזיקים שאותם לא ניתן לזהות ללא עזרה מקצועית, ועל אחת כמה וכמה לסלק אותם מהבית או מבית העסק.

לשם כך נדרש מדביר מומלץ בהוד השרון בעל ניסיון רב שמכיר את כל המזיקים הקיימים ואת שיטות ההדברה היעילות ביותר נגדם, וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. ברשותנו ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום ההדברה בהוד השרון ובסביבתה, ועד היום הספקנו להתמודד עם עשרות ואף מאות סוגים שונים של מזיקים. רוצים לזהות את המזיק שמצאתם אצלכם? שלחו לנו תמונה בוואטסאפ ונגיד לכם מיד מול מה אתם מתמודדים.

 

הדברה ירוקה בהוד השרון – תמיד בעדיפות

יש מדבירים שרגילים לעבוד עם חומרי ריסוס כימיים, פשוט מכיוון שזה הפתרון הקל והזול יותר. עושים את זה באופן כמעט אוטומטי לאורך הפנלים ועל הרצפה ולא צריך לחשוב יותר מדי בזמן העבודה. זה אמנם נוח למדביר, אך האם זה נכון עבורכם? אנחנו לעומת זאת תמיד ננסה למצוא פתרונות הדברה שיהיו גם יעילים וגם בטוחים, ונספק לכם שירותי הדברה בהוד השרון ששווים את המחיר שתשלמו עליהם.

אנחנו נדאג לשמור על בריאותכם ועל הסביבה שלכם, ובמקרים הנדירים שבהם נעשה הדברת דירה בהוד השרון עם חומרים רעילים, אלו יהיו אך ורק חומרים שמאושרים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה ובעלי רמת רעילות נמוכה. נדאג כמובן גם ליידע אתכם בנוגע לדברים שאתם תצטרכו לעשות כדי להגן על בריאותכם, כמו למשל בנוגע למשך הזמן שבו תצטרכו לשהות מחוץ לבית לאחר ההדברה או איך לשמור על הפריטים שלכם מפני מגע עם חומרי הריסוס.

 

הדברת חולדות ועכברים – גישות שונות לשני מכרסמים

הדברת מכרסמים בהוד השרון יכולה להיעשות בשלל דרכים שונות, וישנם המון סוגים של מלכודות וכן שיטות לחיסול המכרסמים. אז איך בוחרים בשיטה הנכונה? זה תלוי קודם כל בסוג המכרסם. את העכברים נעדיף ללכוד, ואילו את החולדות נעדיף להדביר.

אף על פי כן, ישנם מקרים שבהם נבצע הדברת עכברים בהוד השרון, למשל אם הכמות שלהם גדולה מאוד. כמובן שתמיד נעדיף ללכוד מכרסמים במקום לחסל אותם, וזאת מכיוון שכך נוכל גם לשחרר אותם חיים בטבע ולא לפגוע בהם בשום צורה, אך אם זה לא מתאפשר, חייב להשתמש בפיתיונות רעילים או בפתרונות אחרים, כמו מלכודות חשמליות.

עלות לכידת עכברים בעליית גג: 500 – 250 ₪

עלות הדברת חולדות במחסן: 600 – 250 ₪

 

נמלים רגילות ונמלי אש – הדברת נמלים בהוד השרון

יש הבדל גדול בין הנמלים השחורות שכולם מכירים לבין הנמלים האדומות שאולי הקימו גן בגינתכם. הראשון והמהותי הוא מידת הסכנה שם מציבים בפניכם, כשהנמלים האדומות יכולות לעקוץ ולהשאיר אפילו כוויות על העור, ואילו השחורות אינן מזיקות לאדם. ההבדל השני בין שני סוגי המזיקים הוא שיטת ההדברה נגדם – הדברת בית פרטי בהוד השרון עם נמלים רגילות תיעשה בריסוס או עם פיתיונות ג'ל, ואילו נמלים אדומות חובה להדביר עם 2 השיטות יחדיו.

זה מתבטא כמובן במחיר, ולכן הדברה בהוד השרון נגד נמלים אדומות תהיה יקרה יותר, אך לא בהרבה. כל זאת כדי להבטיח שלא תצטרכו עוד להתמודד עם בעיית הנמלים, מכיוון שאחרי שמחסלים נמלים אדומות לרוב מגיעות נמלים אחרות להשתלט על שטחן – הריסוס יסייע למנוע זאת.

עלות הדברת נמלים בדירה ישנה: 450 – 150 ₪

עלות הדברת נמלי אש בחצר: 650 – 250 ₪

 

הדברה בהוד השרון עם ג'ל פיתיון – מתי זה מומלץ?

ייתכן שכבר שמעתם בעבר על ג'ל הפיתיון, שעובד ממש כמו פתרון קסם נגד מזיקים רבים. שלא כמו חומרי ריסוס אחרים, הג'ל אינו מסוכן לאדם ולא משחרר חומרים רעילים לסביבה, ולכן הוא נחשב לפתרון מושלם עבור כל מי שמעוניין בהדברה ירוקה. אך האם תמיד ניתן להשתמש בו? בצער רב התשובה היא לא. יש מקרים למשל של הדברת טרמיטים בהוד השרון בהם ניתן להדביר עם ג'ל פיתיון, אך זאת רק אם הנגיעות היא נמוכה. אם יש כבר נחיל שלם של טרמיטים שהתמקם מתחת לרצפות, חובה להדביר אותו בשיטות אחרות ומתקדמות יותר.

אותו הדבר תקף גם במקרה של הדברת ג'וקים בהוד השרון, אולם כאן המקרים מתהפכים. כשיש קצת תיקנים אמריקאים בדירה עדיף להדביר אותם עם ריסוס, ואילו כאשר מדובר בתיקן גרמני – שממנו תראו הרבה יותר מכיוון שהוא מתרבה מהר מאוד – מדבירים עם פיתיון הג'ל. הסיבה לכך היא שהתיקן הגרמני עמיד בפני חומרי הדברה, ורק ג'ל הפיתיון נמצא כיעיל נגדו.

עלות הדברת טרמיטים בבית פרטי: 1,500 – 400 ₪

עלות הדברת ג'וקים במסעדה: 450 – 150 ₪

 

פשפשים או פרעושים – מה יש לכם בבית?

בשפת הדיבור אנשים רבים נוטים לבלבל בין פרעושים ופשפשים, אך בהדברה ההבדל ביניהם הוא כמו ההבדל שבין שמים וארץ. לכן כשאתם מזמינים חברת הדברה בהוד השרון חשוב שתדעו לשים את האצבע על ההבדל וליידע אותה בנוגע למזיק שעליה להדביר. זה יתבטא מיד בהצעת המחיר שתקבלו (למחירון המלא שלנו כנסו לכאן).

פרעושים בדרך כלל נמצאים בגינה, ואם הם מגיעים לבית זה רק דרך הרגליים שלכם או בעלי החיים שלכם, משמע הם יהיו על הרצפה או במקומות שבהם רובצות חיות המחמד שלכם באופן קבוע. פשפש המיטה לעומת זאת יחכה לכם מתחת למזרן, מאחורי מסגרות של תמונות או בתוך שקעי חשמל. מדבירים מומלצים בהוד השרון יוכלו ליידע אתכם בנוגע למזיק שאיתו אתם מתמודדים בעזרת המידע שתספקו להם עליו, כשאלינו תוכלו לשלוח גם תמונה דרך הוואטסאפ.

עלות הדברת פרעושים בגינה: 650 – 300 ₪

עלות הדברת פשפשים בהוד השרון בחדר: החל מ-500 ₪

 

הדברת חרקים בהוד השרון מהיום להיום

כשאנשים רואים מזיקים התגובה שלהם יכולה להיות רגועה או לחוצה, אך האמת היא שלא משנה מה היא – צריך להיפטר מהם כמה שיותר מהר, לפני שיספיקו להתרבות ולעשות נזקים. בשביל זה אנחנו כאן עבורכם בכל רגע נתון, כשנוכל לשלוח אליכם מדביר בהוד השרון 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. אין צורך לקבוע איתנו תאריך רחוק ולחכות בלחץ לצד המזיקים – אנחנו נדביר אותם כבר היום אם תתקשרו אלינו עכשיו.

אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

whatsapp
להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
📞 055-970-5878
whatsapp
call