הדברת מעופפים

איך מבצעים הדברת מעופפים ביעילות ובזול?

אם גם אצלך בבית הרדיפה אחר מעופפים הפכה לספורט לאומי ופס הקול של הבית מלווה במחיאות הכפיים הנואשות בניסיון לתפוס אותם, חשוב לפתור את הבעיה מן השורש. לא משנה אם מדובר בעש הבגדים, ביתושים, זבובים או מזיקים מעופפים אחרים – הדברת מעופפים מאפשרת לך לספק מענה שורשי וחכם למטרד. צוות הדברה בטוחה עומד לרשותך ומייעד עבורך את הציוד המתקדם ביותר וצוותים מוכשרים ומנוסים כדי להחזיר את השקט אל הבית.

 

✔️ הדברת מעופפים מחיר החל מ-250 ₪
✔️ מדביר מוסמך ברישיון משרד הגנת הסביבה
✔️ מדבירים את כל סוגי המעופפים: עש, יתושים, תיקנים ועוד
✔️ ריסוס מעופפים בבית שמחזיק לאורך זמן!
✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
055-970-5878
הדברת מעופפים בבית ובגינה

הדברת מעופפים מקיפה מצריכה אנשי מקצוע מנוסים

חומרי ההדברה הביתיים הנמכרים ברשתות השיווק יכולים לסייע על מנת להיפטר מחרקים באופן נקודתי, אך כדי לבצע הדברת מעופפים מן השורש ולהבטיח כי לא יחזרו, חשוב להיעזר באנשי מקצוע. חברה מקצועית עושה שימוש בציוד מתקדם ומחזיקה בחומרים יעילים יותר, אך לא פחות חשוב מכך, הצוות שלה ניחן בידע ובניסיון הנדרש כדי לאתר את קני המזיקים ולחסל את הבעיה מן השורש. כמו כן, בעוד שבבית ממוצע זמינים תכשירים וחומרי ריסוס  רב תכליתיים, איש מקצוע מנוסה ידע לאבחן את  הפתרון המתאים ביותר לסוג המזיק הנמצא בביתך ויוכל לספק לך מענה מדויק לסילוקו.

בעת בחירת מומחי הדברת מזיקים, חשוב לוודא כי נעשה שימוש בחומרי הדברה בעלי תו תקן של משרד הבריאות ושל המשרד לאיכות הסביבה וכן כי מדובר בחומרים ידידותיים לסביבה.

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  הדברת מעופפים בבית – באילו מזיקים ניתקל?

  ישנם לא מעט חרקים מעופפים שעשויים להפוך את ביתנו למושב הקבע שלהם. אלו רק כמה מסוגי החרקים בהם ניתקל במהלך הדברת מעופפים בבית:

  √ עש הבגדים – חיים לרוב בארונות הבגדים וברוב המקרים, עד שנאתר אותם יהיה מאוחר מדי. מאחר וביצי העש כה זעירות, לרוב אנו נבין כי אנו סובלים ממכת עש רק לאחר שנזהה חורים בבגדים שלנו.

  √ יתוש עש – אם זיהית מעופפים קטנים בבית, סביר מאוד להניח כי מדובר ביתוש העש. נפוצים בחדרים הרטובים של הבית.

  √ תיקנים – היצור הידוע לשמצה שמפר את השלווה במטבחים ובחדרי המגורים.

  מעופפים מזיקים שצריך להדביר

  אופן הדברת מעופפים בגינה

  ישנם לא מעט מעופפים בגינה של הבית. במידה וישנו קן משמעותי, הדבר עשוי להפוך במהרה מתופעה חולפת וחסרת חשיבות למטרד בלתי נסבל שיהפוך את השימוש בחצר לבלתי אפשרי. לכן, במידה ונדרשת הדברת מעופפים במרפסת או בחצר הבית, חשוב לזהות במהרה את המזיקים ולייעד להם את ההדברה המתאימה ביותר.

  בעוד שמעופפים מסוימים אינם דורשים פעולות מורכבות, כמו זבוב הבית שניתן להדביר באמצעות הנחת כמה מלכודות, ישנם מזיקים עיקשים ומסוכנים הדורשים טיפול מיוחד. כיום קיים מגוון רחב ביותר של שיטות עבור הדברת מעופפים בגינה כמו שיטות ביולוגיות על ידי שימוש בצרעות טפיליות, שימוש בפיתיונות מורעלים ועד לריסוס בית יסודי.

   

  תכשירי ריסוס נגד מעופפים

  קיים מגוון רחב של תכשירים בהם נעשה שימוש במסגרת ריסוס נגד מעופפים. כדי להבטיח שהריסוס יהיה יעיל, חשוב שיעמוד לרשותך מדביר מוסמך ומנוסה שעבר הכשרה מתאימה והוא בעל תעודת מוסמך ריסוס נגד מעופפים. מומחה בתחום יוכל לסייע לך לזהות את הקינים ואת המוקדים הבעייתיים כמו פחי האשפה, מקורות המים והצמחייה, ויבצע ריסוס נגד חרקים מעופפים בחומרים המתאימים כדי להבטיח שהבעיה לא תחזור על עצמה.

   

  אמצעי הרחקת חרקים מעופפים

  עם זאת, לא תמיד צריך להגיע עד לשלב זה. במידה ונדע איך להרחיק מעופפים מהבית, נוכל להימנע מריסוסים והדברות מורכבות. ישנו מגוון רחב של לפידים, שמנים ואמצעים רבים נוספים המסייעים לנו במשימת הרחקת מעופפים. על ידי יישום קבוע שלהם, נוכל להשיב לעצמנו את השליטה על החצר וליהנות ללא מטרדים.

  הרחקת חרקים מעופפים באמצעים מקצועיים היא המומחיות שלנו. כדי לייעד פתרונות הדברה לכל החרקים בבית ובחצר, חברת הדברה בטוחה מזמינים אותך ליצור קשר עוד היום ולקבל סיוע מקצועי ויסודי.

   

  שאלות ותשובות שכדאי לדעת

  תוך כמה זמן מתחילה לעבוד הדברה נגד חרקים מעופפים?

  תוכלו לראות תוצאות מסוימות מיד לאחר סיום ההדברה, אולם תוצאות משמעותיות יופיעו לרוב יום-יומיים אחרי ההדברה.

  איך להרחיק חרקים מעופפים מהגינה?

  הציבו מנורות לד קוטלות יתושים, שמרו על גינה מטופחת ומסודרת ובררו בנוגע לגידול צמחים שדוחים מזיקים. זה אולי לא יעזור באופן מוחלט, אך זה יפחית באופן משמעותי את כמות המזיקים בגינה.

  האם גשם פוגע ביעילות ההדברה?

  אם ירד גשם מיד אחרי שביצענו הדברה, נצטרך לחזור כדי להדביר בשנית. אם כבר עבר זמן מה מאז ההדברה, סביר להניח שלא יהיה בכך צורך.

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call