הדברת פשפשים

הדברת פשפשים בפריסה ארצית רחבה עם התחייבות להצלחה

איך מזהים פשפשים, איך מדבירים אותם, מה השיטה הירוקה ביותר להדברת פשפשים, למה חשוב לחפש מדבירים מומלצים נגד פשפשים, איך מוודאים שאכן מדובר במדביר מומלץ נגד פשפשים וכמה עולה הדברת פשפשים בבית או בגינה? המשיכו לקרוא וגלו כבר עכשיו את כל התשובות לשאלות האלה.

אם מצאתם חרקים על הצמחים בגינה או בשדה שלכם, יכול מאוד להיות שמדובר בפשפשים, שעושים נזק רב לצמחייה אם לא מטפלים בהם בזמן. פשפשים יכולים להימצא גם בבית, על המזרן שלכם, שם הם עוקצים אתכם ולמעשה ניזונים מדמכם בזמן שאתם ישנים, ולא משנה איפה מצאתם אותם, חשוב שתזמינו הדברה נגד פשפשים בזמן, לפני שהם יספיקו להתרבות ולהשתלט לחלוטין על הסביבה. אצלנו בחברת הדברה בטוחה תוכלו להזמין כבר עכשיו מדביר לצורך הדברת פשפשים בכל אזור בארץ, כשאנחנו דואגים לספק לכם שירות מידי בפריסה ארצית ובמחירים נוחים – כולל אחריות.

 

✔️ הדברת כל סוגי הפשפשים עם 24 חודשי אחריות
✔️ הדברת פשפשים במזרון, מיטה, ברכב, בבתי מלון ואכסניות
✔️ התחייבות למחיר הכי זול
✔️ הדברה בקיטור + שואב + ריסוס נגד פשפשים כולל טיפול מקיף לבית
מדביר מוסמך עם רישיון מתאים לטיפול בפשפשים
✔️ בדיקת פשפשים בבית בעלות סמלית
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
055-970-5878
הדברת פשפשים

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

  איך נראים פשפשים וכיצד לזהות אותם?

  מכיוון שמדובר בסדרת חרקים מגוונת למדי, קשה לתאר איך נראה פשפש באופן מדויק, כשהם מגיעים בשלל צורות וצבעים, אך יש כמה מאפיינים שזהים לכל הפשפשים, וביניהם:

  מחושים ארוכים ודקים שמחולקים ל-4 עד 5 פרקים.

  חדק עם 3-4 פרקים שפונה מטה לכיוון הגוף (כל עוד הפשפש לא אוכל)

  כנפיים קדמיות קשות שנחות על זוג כנפיים אחוריות.

  קצות הרגליים מחולקות ל-2 עד 3 פרקים קטנים.

  זיהוי פשפשים נעשה קל מאוד כשמחפשים את החדק או את הכנפיים, כשלמרות שחלקם דומים לחיפושיות, לפשפשים יש כנפיים חשופות שהתפר שלהן לא בא במגע בחלק האחורי של גופם, ואילו אצל החיפושיות הן מחופות וצמודות.

  חלק מהפשפשים ניזונים מדם של יונקים, וזה כולל בני אדם, כשפשפשי המיטה הם הידועים ביותר שבהם. זיהוי עקיצות פשפשים יכול לסייע בזיהוי הימצאות הפשפשים בסביבתכם, כשאלו בדרך כלל יהיו עקיצות על עור שנשאר חשוף כשאתם ישנים, והן יהיו מרובות ובקו ישר לאורך הגוף.

  פשפש בוגרפשפשים בבית

   

  כמויות אדירות של פשפשים בבית

  איך תדעו אם יש לכם פשפשים בבית?

  הפשפשים פעילים בכל ימות השנה, גם בקיץ וגם בחורף. גם בימי החורף הקרים ייהנו הפשפשים מהתנאים הטובים בתוך הבית, בעיקר מהטמפרטורה הנוחה. מבנה הגוף של הפשפשים שטוח ופחוס, הם בגודל של ארבעה עד חמישה מילימטרים והם בצבע אדום חלודה. הם נמצאים בכל מקומות המסתור בבית, תחת המיטות, במזרונים, בספות שבסלון, בשקעי החשמל, בסדקים ועוד.

  קמתם בבוקר עקוצים, אם גיליתם על הגוף שורה של עקיצות, אלו כנראה עקיצות של פשפשים. הפשפשים עובדים בצורה שיטתית, הם עוקצים, הם זזים מספר מילימטרים ועוקצים שוב, כך נוצרות שורות מסודרות של עקיצות. אם מצאתם כתמי דם על הסדינים, הפרשות בצורת גרגרים שחורים על הקירות, נשלים בצבע חלודה על המיטות או במקומות מסתור אחרים, אלו סימנים המעידים כי הפשפשים הגיעו אל הבית שלכם.

  אם יש לכם ריח חריף ובלתי נעים בבית ואתם לא מזהים את מקור הריח, ייתכן שזהו הריח האופייני לפשפשים. אל תסתפקו בבדיקת המיטה בלבד, לדברי ה-OECD, פשפשי המיטה יכולים לחיות במרחק של עד שמונה מטרים ממקום השינה של בני האדם. כך, שכדאי לבדוק גם בספות, בכיסאות לאורך רוכסני הכריות – זכרו שיש להם גוף שטוח שמאפשר להם להשתחל למקומות צרים במיוחד, גם דרך רוכסנים, תפרים או כפתורים.

  כתבה עלינו בתוכנית חיסכון

  הדברת פשפשים בבית ובגינה – איך מטפלים?

  המקום שבו בדרך כלל תיתקלו בפשפשים יהיה הגינה, מכיוון שרק מעטים מתוכם ניזונים מדם של אדם. למעשה בישראל הפשפש היחידי שמצריך הדברת פשפשים בבית הוא פשפש המיטה, וגם תהליך ההדברה שלו יהיה שונה לחלוטין מזה של פשפשים מחוץ לבית. הדברת פשפשים בבית תיעשה במספר שלבים ועל ידי שימוש בקיטור, שואב עוצמתי וריסוס עם תכשירים שמאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. לפניכם מספר דוגמאות של חומרים להדברת פשפשים בבית:

  שם חומר ההדברה תוארית חומר פעיל הדברת פשפשים
  אדמירל סופר תרכיז רחיף bifenthrin 4.71%, novaluron 4.71%
  דינופליי אבקה מסיסה dinotefuran 12.0%
  דיפטרון א'.ס'. נוזל piperonyl butoxide 20.0%, Etofenprox 10.0%
  דלתא סופר תרכיז מתחלב s- bioallethrin 2.0%, deltamethrin 2.5%
  דרגון תרכיז רחיף bifenthrin 9.6%
  טמפריד תרכיז רחיף imidacloprid 21.65%, beta-cyfluthrin 10.88%
  למבדה סטאר תרכיז רחיף מיקרוקפסולרי lambda-cyhalothrin 9.9%
  סנטור תרכיז נוזלי lambda-cyhalothrin 9.7%
  שוהם תרכיז רחיף bifenthrin 10.0%

   

  הדברת פשפשים בחצר לעומת זאת תהיה פשוטה יותר ותיעשה בעזרת ריסוס או פיזור רעלים, בהתאם לסוג הפשפש, מקום הימצאותו, רמת הנגיעות וכמובן האפשרות שברצונכם להימנע מריסוס עם חומרים כימיים. הדברת פשפשים בגינה היא גם תהליך מהיר יותר מאשר הדברה בתוך הבית, ועקב כך זול יותר.

  שיטות להדברת פשפשים בחקלאות

  אם ניכנס קצת לעומק הקורה בנושא, נבין שיש הרבה שיטות להדברת פשפשים, והרבה מאוד תלוי גם בסוג הגידולים. ההבדל בין השיטות מתבטא בעיקר בחומרים שבהם משתמשים לצורך ריסוס פשפשים, אולם ישנן גם שיטות טבעיות שלא כוללות כלל חומרים כימיים. הידועה והיעילה ביותר היא  הדברת פשפשים טבעית בעזרת פשפשים טורפים. כן, קראתם נכון – משתמשים בפשפשים אחרים כדי לחסל את קהילת הפשפשים הקיימת, וזו למעשה השיטה הטבעית ביותר שניתן להדביר איתה, כשהיא נכללת בתחום שנקרא "הדברה ביולוגית".

  לא כל מדביר עוסק בהדברה ביולוגית, אולם דרכנו ניתן לבצע הדברה ירוקה גם נגד פשפשים, כשהיתרון הגדול שלה הוא יעילות לטווח ארוך לצד פגיעה מינימלית ואף אפסית בשדה או במטע. למרות שייקח לה קצת זמן לעבוד, בסופו של דבר הדברת פשפשים ירוקה וטבעית תעשה את מה שהיא מבטיחה, ואתם תוכלו להיות עם ראש שקט ולדעת שיש לצמחים ולגידולים שלכם שומרי ראש אישיים נגד פשפשים מזיקים.

  איך להדביר פשפשים?

  חברתנו מבצעת תהליך מסודר ושלם הכולל גם ריסוס פשפשים עם החומרים הידידותיים ביותר לסביבה שקיימים בשוק. לקוחותינו נהנים מאחריות הנרחבת בשוק על העבודה על העבודה כך שאנו זמינים עבורם גם לאחר תהליך ההדברה במידת הצורך.

  בכדי שפעולת ההדברה תשיג תוצאות אופטמליות וחיסול מושלם של בעיית הפשפשים, ישנן שבע פעולות פשוטות אך חשובות לביצוע הדברת פשפש המיטה ובטרם המדביר מתחיל את עבודתו:

  1. פינוי של רהיטים שאפשר להזיז ושטיפה סופר יסודית של הרצפה.

  2. יש להכניס את כל הבגדים והמצעים אל מכונת הכביסה ולהפעיל על 60 מעלות (כביסה בטמפרטורה יותר נמוכה מזו עלולה להיות לא אפקטיבית ולא תבצע את מלאכת הריגת הפשפשים).

  3. אם יש לכם בגדים מבד עדין כזה או אחר אתם חוששים שעלולים להיהרס בכביסה של 60 מעלות, מומלץ לכבס ב-40 מעלות ובסיום יש להכניס לתוך שקית ניילון אטומה וכמובן כזו שתיפתח אך ורק בסיום תהליך ההדברה.

  4. הסרת כל המצעים וכלי המיטה בחדרים והשארתם חשופים לחלוטין.

  5. בכדי לראות הצלחה ברורה בחיסול כל הפשפשים, מומלץ לזרוק מזרנים ישנים או בלויים ישירות לפח.

  6. במידה ואתם מחזיקים ארגז מצעים מתחת או לצד המיטה – יש לרוקנו לחלוטין.

  7. יש לשטוף היטב במים חמים את כל צעצועי הפלסטיק.

  הדברה באמצעות קיטור עוצמתי לחיסול הפשפשיםהדברת פשפשים באמצעות קיטור

  כמה מילים על ניסיונות הדברת פשפשים

  מחקרים מראים כי הפשפשים מלווים את האדם מזה עשרות אלפי שנים עוד מתקופת האבן. מטבע הדברים, לאורך הדורות נעשו ניסיונות רבים להתגבר על המטרד, חלקם מועילים יותר ואחרים פחות. במאה העשרים הדרך המקובלת ביותר הייתה שימוש בחומר שנקרא די.די.טי, שאכן היה יעיל לקטילת פשפשים אך עם הזמן התברר כי הוא גם מסוכן מאוד לאדם.

  לכן, החל מהעשור האחרון של המאה הקודמת לא משתמשים עוד בדי.די.טי וישנו מעבר לשימוש בחומרים בעלי רעילות נמוכה ככל האפשר. אגב, ישנה אפשרות גם לטפל בפשפשים ללא ריסוס בכלל על ידי ביצוע שאיבה חזקה וקיטור יבש. ואולם, הבעיה היא שפעולות אלו אינן מבטיחות תוצאות לטווח הארוך כך שההשקעה הכספית לא תביא לתמורה המבוקשת כאשר הפשפשים יחזרו.

  גם היום, יש מספר אמונות תפלות הרווחות בציבור בנוגע לשיטות השונות להדברת פשפשי המיטה שפשוט אינן יעילות. חשוב שנבין, פשפשי המיטה בעלי כישורי הישרדות יוצאי דופן ובניגוד לבעלי חיים רבים, הם למדו לא רק לחיות לצד בני האדם אלא אף לשגשג לצידם ולנצל אותם לטובת הישרדותם העצמית.

  כל טיפול בבעיית פשפשים בבית חייב להיות יסודי ומקיף ורק כך תוכלו להיפטר מהפשפשים אחת ולתמיד.

  סרטון איך נראית צואה של פשפשים

  אילו דרכים אינן יעילות כלל לביצוע הדברת פשפשים?

  1. הדברה בעזרת שואב אבק חזק – הדברה ללא ביצוע פעולת שאיבה אינה אפקטיבית ובכל מקרה מדובר בשואב אבק מיוחד מדגם תעשייתי ולא בשואב האבק הביתי.

  2. אין להוציא לאוורור בשמש חפצים נגועים בפשפשים, כגון: צעצועים/ רהיטים/ מזרונים – לפני שטופלו באופן מלא כנגד פשפשים. חשיפת מזרון נגוע לשמש אינה קוטלת את הפשפשים.

  3. גם עטיפת המזרון בפלסטיק סגור וחשיפתו לשמש למשך מספר ימים אינה מביאה לתוצאה הרצויה.

  4. כביסה ב-40 מעלות  אינה אפקטיבית. (רק כביסה ב-60 מעלות ומעלה קוטלת את כל הדרגות, כולל הביצים).

  5. רצוי מאוד לייבש כל כביסה במייבש כביסה

  הדברת פשפשים המלצות – למה זה חשוב?

  כפי שכבר צוין, לא כל מדביר עובד בשיטות טבעיות, ואם אתם מעוניינים למצוא אחד שכן משתמש בהן לפני שתבזבזו עליו את זמנכם, כדאי מאוד לחפש על הדברת פשפשים המלצות מאנשים שאתם מכירים, קולגות או אפילו באינטרנט. יכול מאוד להיות שכבר הגעתם לפה אחרי שקיבלתם המלצה שכזו, ואנחנו מבטיחים לכם עבודת הדברה איכותית ויעילה שתעשה לצמחים ולגידולים שלכם רק טוב.

  חוות דעת על מדביר פשפשים יכולה גם לתת לכם מושג לגבי מידת הצלחת הטיפול שלו, מכיוון שתמיד ישנה אפשרות שההדברה תיכשל, אך השאלה היא מה המדביר עושה במצב שכזה. אנחנו מספקים לכם אחריות על כל סוגי ההדברות שאנחנו עושים, כך שתוכלו להיות בטוחים שיש מי שדואג לכם גם במקרה שההדברה לא הצליחה. בסופו של דבר אתם עוד תתנו לאנשים אחרים המלצה על מומחה לטיפול בפשפשים אחרי שתקבלו מאיתנו את השירות האדיב שלנו ותגלו עד כמה אנחנו מסורים לעבודתנו.

  להלן שישה כללים חשובים לתקופה שלאחר ביצוע ההדברה:

  1. לאחר שהמדביר שלכם סיים את המלאכה, אסור שילדים קטנים ישהו בבית למשך 24 שעות.

  2. מומלץ להרחיק תינוקות מהבית למשך 48 שעות מרגע סיום ההדברה.

  3. בעלי חיים צריכים לא להיות בבית למשך 24 שעות ועד 72 שעות ואף יותר בסיום תהליך ההדברה

  4. בסיום תהליך ההדברה, מומלץ שלא לבצע שטיפה של הרצפה במשך 5 ימים.

  5. לא כדאי ללכת ללא נעליים (יחפים) על רצפת הבית בתקופה זו.

  6. בתקופה של 7 ימים מסיום תהליך ההדברה, מומלץ לישון על מזרון מתנפח למשך שבוע ולאחר מכן כדאי מאוד לזרוק אותו.

  למה לא כדאי להזניח את בעיית הפשפשים

  טיפול בפשפשים כולל מספר פעולות שאותן יש לבצע באופן מסודר: ניטור מרבצים, שאיבה בשואב אבק תעשייתי, הדברה בקיטור יבש והשלמת הקטילה עם חומרים כימיים. למרבה הצער, יש אנשים הסבורים שכפי שהפשפשים הופיעו בביתם יום אחד כך הם גם ייעלמו. האמת שהיא שהפשפשים נוטים להתרבות בקצב מהיר של מאות פרטים לכל נקבה, להתפשט לפינות, בקיעים וחריצים בבית, להגיע לכל החדרים ולהפוך את החיים לבלתי נעימים בלשון המעטה.

  כל מי שסבל בעבר ממכת פשפשים יוכל לספר על הגירודים הבלתי פוסקים ועל תחושת הגועל וחוסר הביטחון גם בחדר האינטימי ביותר בבית, כלומר בחדר השינה. הפשפשים נמצאים בכל העולם ויכולים להסתגל לתנאי מחיה מגוונים – בקרבת צמחים, בקרבת מים מתוקים או בקרבת מים מלוחים. הם יכולים להימצא מתחת לאדמה ואפילו יש פשפשים החיים בשלג. מרבית הפשפשים בעלי מחושים שמתחלקים לארבעה עד חמישה חלקים. מלבד המחושים – לפשפש יש גם חדק שניתן לזהות בקדמת ראשו (שבשעה שאינו משתמש בו הוא מוסתר מתחת לגופו). בחדק הזה משתמש הפשפש גם למציצה או אולי יותר נכון להגיד יניקה של מזון וגם להעברת רוק או ארס.

  הדברת פשפשים בקיטור ללא רעלים – חמישה טיפים שכדאי להכיר

  אם החלטתם לנסות ולוותר על השירותים של מדביר פשפשים מסיבות שונות אתם יכולים לנסות שיטה של טיפול נגד פשפשים בצורה טבעית.

  √ נסו לאתר את המקום שבו נמצאים הפשפשים והילחמו בהם בעזרת קיטור.

  √ עברו בבית עם מכשיר הקיטור והצמידו את האדים החמים לקירות, לסדקים, למיטה ולכל מקום שבו יש סימנים להימצאות הפשפשים או לכל מקום שבו אתם משערים שיש פשפשים. האדים החמים של הקיטור ימיתו את הפשפשים וימיסו את ביצי הפשפשים.

  √ חפשו סדקים בקירות הבית או בחיבורים שבין הקירות לרצפה ואטמו אותם.

  √ אם יש לכם טפטים על קירות הבית, הקפידו להדביק היטב את קצה הטפט אל הקיר כדי למנוע מהפשפשים לחדור אל הבית.

  √ אם יש לכם כיני יונים על אדני החלונות, בעליית הגג או על המזגנים התלויים על הקירות החיצוניים, הזמינו הדברת קרציוני יונים. היונים מהוות מטרד, אך יותר מכך, הן מעבירות מחלות ובמקרים רבים הן מושכות את הפשפשים אל הבית שלכם.

  אם לא הצלחתם לפתור את בעיית הפשפשים, הזמינו מיד מדביר פשפשים מקצועי. למדבירים יש שיטות הדברה מקצועיות, הם ידעו איך לבצע הדברת פשפשים לצמיתות.

   

  איך יודעים שמוצאים מדביר פשפשים מומלץ?

  אם לא קיבלתם המלצה באופן אישי מחבר או קולגה שאתם מכירים וסומכים עליו, עליכם להסתמך על ביקורות שקראתם ברשת או על האינטואיציה שלכם. אך איך יודעים למה אפשר להאמין בעידן של היום? בעזרת הוכחות שלא ניתנות לערעור כמובן. חפשו למשל תמונות או סרטונים של אותו מדביר, בהם הוא מראה איך מדבירים פשפשים ומסביר כיצד הוא עושה את עבודתו. כך תוכלו לדעת בוודאות שהוא אכן יודע מה הוא עושה.

  פרט לכך, דבר נוסף שמומלץ לעשות זה להיכנס למערכת מציאת מדבירים מורשים של המשרד להגנת הסביבה ולחפש שם את השם של מדביר פשפשים שמצאתם. שם תוכלו לוודא שאכן מדובר במדביר עם רישיון וכן לראות את סוג הרישיון. בנוסף, אחרי שמצאתם מדביר מומלץ לפשפשים ודאו איתו מה המחיר שהוא גובה והשוו את הצעת המחיר הזו להצעות של מדבירים אחרים, כך שתוודאו שהוא גם מספק מחיר זול ולא יקר.

   

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

    

   הדברת פשפשים מחירים מומלצים לצרכן

   אז כמה בעצם צריכה לעלות הדברה נגד פשפשים? ובכן, זה תלוי בסוג השירות הנדרש והרצוי. באופן כללי עלות הדברת פשפשים תשתנה על פי שיטת ההדברה הנבחרת, סוג החומר שאיתו צריך להדביר, גודל הסביבה שאותה צריך להדביר וסוג הפשפש שצריך להדביר. ריסוס נגד פשפשים בגינה למשל יעלה לכם החל מ-300 שקלים, ואילו בבית משלמים על הדברת פשפשים מחיר שיכול להגיע גם ל-1,500 שקלים או אף יותר, בהתאם לגודל הבית. הסיבה להבדלים במחירים היא כל הגורמים שציינו, כשבבית נדרש תהליך הדברה ארוך ויסודי נגד פשפש המיטה.

   אמנם משלמים על הדברת פשפשים מחיר יקר יחסית בבית, אך שימו לב שבמחיר הזה כלולים מספר ביקורים וכלולה גם אחריות ארוכה, כך שבמידה והם חוזרים תקבלו מאיתנו הדברה נוספת בחינם. זה משמעותי בעיקר לבתי מלון, בהם אי אפשר לדעת איזה אורח יביא איתו פשפשי מיטה במזוודה. משלמים על פשפשים הדברה מחיר חד פעמי ונהנים משירותי הדברה לאורך זמן נגד פשפשים אם הם חוזרים.

   רוצים לדעת כמה עולה הדברת פשפשים באופן פרטני על פי המקרה שלכם? הרימו אלינו טלפון כבר עכשיו וקבלו הצעת מחיר על המקום בלי התחייבות!

    

   פשפשים שיצאו מראש עץ של מיטה

    

   שאלות ותשובות שכדאי לדעת על פשפשים

   האם כדאי להיפטר מרהיט שיש עליו פשפשים?

   הדבר האחרון שאתם רוצים לעשות זה להוציא מהחדר רהיט שיש עליו פשפשים, מכיוון שכך החרקים האלה יתפשטו בכל רחבי הבית שלכם. במקום להיפטר מהרהיט, הזמינו מדביר מומלץ שיוכל להדביר את כל הפשפשים שעל הרהיט – זה יהיה הרבה יותר זול מאשר לקנות רהיט חדש.

   איך לדעת שנעלמו הפשפשים מהבית?

   התשובה הפשוטה היא שאם הזמנתם הדברה ועברו כבר 3 שבועות ועוד לא הבחנתם בסימנים נוספים של פשפשים, אז ניתן להגיד בוודאות שההדברה הצליחה ושהבית שלכם נקי מהחרקים האלה. הסימנים שאתם צריכים לחפש הם לא רק הפשפשים עצמם, אלא גם לכלוך שהם משאירים.

   אילו ריחות דוחים פשפשים?

   ריחות חזקים של מנטה, שמן עץ התה או לבנדר יכולים להרחיק חרקים רבים, אולם הבעיה עם פשפשים זה שריח הפרומון של הנימפות מתגבר עליהם. ריח המנטה הוא היעיל ביותר להרחקת פשפשים, אך סביר להניח שהוא לא יעזור כל כך לדחות אותם כל עוד יש נימפות בסביבה.

   איך מגיעים פשפשים לבית?

   הדרך היחידה שבה פשפשים יכולים לחדור לביתכם היא על גבי בדים שנכנסו אליו מבחוץ, כלומר דרך הבגדים שלכם או דרך מזוודות ותיקים שסחבתם איתכם לבית. לכן אם חזרתם לאחרונה מטיול ולפתע גיליתם שיש לכם פשפשים בבית, יכול להיות שהבגדים והתיק שהיו עליכם נגועים גם כן.

   אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

    whatsapp
    להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
    📞 055-970-5878
    whatsapp
    call