הדברת זבובונים

הדברת זבובונים מכל הסוגים במחיר זול

זבובונים הם חרקים טפילים ממשפחת היתושים וממשפחת הזבובים, הם קטנים יותר בהשוואה לגודל הזבובים והם מתרבים במהירות. הזבובונים הנפוצים ביותר בישראל הם זבוב הפירות, זבוב התסיסה, יתושי עש וזבוב ים תיכוני, ניתן למצוא אותם בבתים רבים ובכל השטחים הפתוחים ברחבי המדינה, כולל שדות חקלאים, וקשה להיפטר מהם.

הדברה זו נחשבת לאחת מההדברות המורכבות ביותר, מדובר בסוגים שונים של חרקים הדומים בהתנהגותם ובמראם לזבובי הבית הרגילים. לכן, חשוב לבחור מדביר מקצועי ומנוסה, המדביר יזהה את סוג הזבובונים במהירות וימליץ לכם על שיטת ההדברה, חומרי הדברה וטיפולי מנע.

הדברת זבובונים בבית – כל הסוגים!
מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
כניסה לדירה לאחר שעה בלבד
שירות מהיר בזמינות מרבית – גם מהיום להיום
ביצוע ריסוס ללא ריח
שירות בפריסה ארצית רחבה
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
הדברת זבובונים

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

  הדברת זבובונים במטבח באמצעות ריסוס יעיל

  אם מצאתם זבובונים קטנים במטבח עליכם לבצע הדברה בהקדם האפשרי. ברוב המקרים אפשר למצוא זבובוני תסיסה וזבובי פירות במטבח הנמשכים לפירות וירקות טריים, בשלים או רקובים, הם אוהבים מקומות לחים לכן המטבח מהווה מקום מחיה מועדף עליהם.

  כאשר מוצאים זבובונים במטבח מומלץ להזמין הדברה מחברה מקצועית ואמינה כמו הדברה בטוחה. יש לבצע את ההדברה בהקדם אחרת הם יתרבו במהירות ואתם תסבלו ממכת חרקים שקשה למגר, ומעבר לכך הזבובונים יהפכו למטרד קשה המשפיע לרעה על איכות חייכם.

  חשוב לציין כי סוגים שונים של זבובונים המבקרים במטבח עלולים להפיץ מחלות מסוכנות לאדם, לכן מעבר למטרד הם מהווים סכנה בריאותית. הזבובונים עשויים לדגור בפירות המונחים על השיש או השולחן, הם מסתתרים בארונות המטבח ואוהבים במיוחד מקומות לחים ועשירים במזון, כמו כן אפשר למצוא אותם על קירות עם כתמי עובש ופטריות.

  לכן, מעבר להדברה של הזבובונים במטבח יש לאחסן את הפירות והירקות במקרר, להתקין רשתות על החלונות, לאטום סדקים ופתחים בקירות, לטפל היטב בכתמי עובש ופטריות על הקיר, לאוורר את המטבח ולזרוק לפח מגבות וסמרטוטים לחים ומעופשים.

  זבובונים במטבח שהגיעו בעקבות רטיבות

  זבובונים במטבח

  הדברת זבובונים באמבטיה בחומרים ללא ריח

  זבובונים מסוגים שונים נמצאים במקלחת והשירותים, אלו חללים לחים, חמים וחשוכים המהווים מקום מחיה מושלם עבורם. הזבובונים מגיעים לחדרי האמבטיה בעיקר דרך תשתיות הביוב והפתחים בבית, יש להם מזון בשפע בצנרת הביוב והם מתעופפים להם ברחבי הבית או הדירה ומגיעים לאזורים נוספים כמו מטבח, סלון וחדרי שינה.

  הדברת זבובונים באמבטיה מבוססת על ריסוס חומרים בטוחים ללא ריח, בשיטת ההדברה הירוקה. המדביר יזהה את סוג הזבובונים הנמצאים באמבטיה, בדרך כלל בחדרי הרחצה יש זבובי תסיסה ויתושי עש, רובם לא עוקצים.

   

  הקשר בין זבובונים לרטיבות

  זבובונים מכל הסוגים אוהבים מקומות עתירי לחות ורטיבות כדוגמת פתחי ניקוז וביוב, ארונות מתחת לכיור, פחי זבל, גינות המושקות בתדירות גבוהה, אזורי מים עומדים ועציצים במרפסת ובתוך הבית. הזבובונים ידועים בחיבתם לאזורים עם רטיבות ולחות לכן מעבר לריסוס ולהדברה נגד החרקים יש לטפל באזורים הנגועים ולמנוע מהזבובונים גישה למקומות עם מים עומדים, לכן חשוב לדאוג לניקוז יעיל בגינת הנוי ובעציצים המקשטים את הבתים והמרפסות.

  כמעט בכל מרפסת אפשר למצוא זבובונים בעציץ בגלל הרטיבות, הלחות והמזון בשפע, בדרך כלל אלו זבובוני תסיסה, חלק מהזבובונים ניזונים משורשי הצמחים וגורמים לצמח נזק עצום, לעיתים הזבובונים מונעים מהשורשים של הצמחי לספק מזון לשאר חלקי הצמח וכך הוא נובל. חשוב לוודא שהמדביר משתמש בחומרים שאינם רעילים לצמחים, במיוחד אם אתם מגדלים ירקות, תבלינים וכו'.

   

  איך להיפטר מזבובונים בבית ללא מדביר?

  אם אתם סובלים ממכת זבובונים קטנים בבית עליכם לבדוק היטב את הפירות והירקות שאינם מאוחסנים במקרר ולוודא שאין בהם ביצים וזחלים של זבובון מסוים. כמו כן, חשוב לנקות היטב את ארונות המטבח וארונות הבגדים, לטפל בבעיות רטיבות בבית, לתקן נזילות צנרת ובעיות הגורמות למים עומדים, ויש לשמור על ניקיון וסדר כדי למנוע מהזבובונים להתרבות בקלות.

  יש תרסיסים שונים שניתן לרכוש בחנויות המובילות נגד זבובונים בגלל רטיבות ולחות, התרסיסים יכולים להיות יעילים נגד מספר מצומצם של זבובונים ולטיפול חד פעמי בבעיה. אם סובלים ממכת זבובונים קטנים יש לקרוא בהקדם למדביר מנוסה אחרת הבעיה תחריף.

   

  איך מונעים מזבובונים מלהגיע לבית מלכתחילה?

  בין אם עוד לא נתקלתם בבעיה ובין אם אתם מעוניינים למנוע מהזבובונים להגיע לביתכם אחרי ההדברה שלנו, כך מומלץ לעשות זאת:

  • שמרו על בית נקי ודאגו שלא יהיה שום לכלוך שקשור למזון או שתייה מתוקה.
  • אחסנו מזון, כולל פירות וירקות טריים, באריזות אטומות או במקרר
  • היפטרו מפירות וירקות רקובים
  • התקינו רשתות על החלונות
  • שמרו על פח האשפה אטום לחלוטין
  • השתמשו באור צהוב בבית במקום באור לבן
  • ודאו שהבית שלכם מאוורר ושאין בו רמה גבוהה של לחות
  • נקו את פתחי הניקוז באופן קבוע
  • ודאו שאין שום מקור של מים עומדים בבית או בסביבתו

   

  האם זבובי אמבטיה עוקצים?

  אמנם יש זבובים שיכולים לעקוץ ושעקיצתם אף נחשבת למסוכנת, אך למרבה המזל זבובי האמבטיה הפשוטים לא עוקצים בשום צורה. יתכן שהם ינסו לעלות עליכם, אך לא תרגישו עקיצה, מכיוון שהם לא ניזונים מדמכם. הם מחפשים אך ורק מזון תוסס או זבל אורגני.

   

  האם זבובי האמבטיה מסוכנים?

  מאחר שהזבובים האלה מגיעים דרך חור הניקוז של האמבטיה, אתם יכולים נחש לבד איזה מסע הם עוברים כדי להגיע אליכם. הוא מתחיל בביוב, ומשם הם תופסים פתוגנים מזיקים שעלולים לחולל מחלות במידה ויבואו במגע עם המזון שלכם.

   

  כמה עולה להדביר זבובונים?

  המחיר של הדברה נגד זבובים וזבובונים אינו יקר, המחיר נקבע בהתאם לגודל השטח שיש לרסס, למורכבות העבודה ולרמת הנגיעות. אנחנו בהדברה בטוחה מציעים הדברה החל מ-250 ₪ בלבד – אנו מציעים הדברה נגד כל סוגי הזבובונים באמצעות ריסוס חומרים שאינם רעילים ומסוכנים לאדם.

   

  שאלות ותשובות שכדאי לבדוק

  האם זבובים קטנים שונים מזבובים גדולים?

  הזבובים הקטנטנים שנכנסים לבית שלכם נמשכים בעיקר ללחות ולזבל אורגני, אך כך גם הזבובים הגדולים. ההבדל העיקרי ביניהם הוא גודלם והעובדה שהקטנים נמשכים יותר ללחות.

  איך יודעים שצריך להזמין מדביר לזבובים הקטנים?

  אם הזבובים הקטנים נמצאים בסביבת צמחים, כיורים, ניקוזים, פחי זבל או כל מקור לחות אחר, מומלץ להזמין מדביר.

  איך למנוע את הזבובונים?

  שמרו על ניקוזים נקיים, סגרו לחלוטין את פח הזבל ורוקנו אותו בזמן, ודאגו לאוורר היטב את הבית כך שלא תהיה בו רמה גבוהה של לחות.

  איך נפטרים מזבובונים ללא ריסוס?

  אפשר לתלות מלכודות, אך הן לא יעזרו לפתור את שורש הבעיה. צריך יהיה לטפל במקורות הרבייה שלהם, שהם לרוב בצנרת או באדמה הלחה שמחוץ לבית.

  נכתב על ידי ערן קיוותי

  מדביר מוסמך בעל רישיון שטח פתוח מספר 2093

  ערן קיוותי בעלים של חברת הדברה בטוחה חי ונושם את תחום ההדברה כבר למעלה מעשור, בעל רישיון הדברה מורחב למבנים ושטחים פתוחים, מבצע את כל סוגי ההדברות עם חומרים מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. מתן ייעוץ בתחום ההדברה לעסקים ומוסדות, שירות מכל הלב ומענה מקצועי לכל שאלה ללא התחייבות.

  מומחה להדברת כל סוגי המזיקים והמכרסמים

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call