הדברת פסוקאים

הדברת פסוקאים ביעילות ובזול

הם לא מעבירים מחלות. גם לא עוקצים. למעשה, הם לא גורמים שום נזק לאדם. אבל הפסוקאים הזעירים והמנומסים, שמכונים בטעות גם כיני ספרים, פוגעים באופן כל כך קשה באסתטיקה של הבית, שהם יגרמו לכם לאבד את השלווה והשפיות כשתפגשו בכמות העצומה והבלתי נגמרת שלהם. אם גם אתם סובלים מנוכחות המזיק הקטנטן והשכיח בדירה או בבית העסק – תנו לנו לטפל בו! אצלנו תוכלו למצוא מומחים לעניין הדברת פסוקאים המשתמשים בחומרים אפקטיביים ובטוחים באישור המשרד להגנת הסביבה. נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ומדויק ללא פשרות, עד להרחקת הפסוקאים לצמיתות מהמקום.

✔️ הדברת פסוקאים מחיר החל מ-200 ₪
✔️ שירות 24 שעות ביממה!
✔️ הדברה מקצועית עם אחריות בכתב
✔️ מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️ איתור מקומות המסתור והדברה לצמיתות 
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
055-970-5878
הדברת פסוקאים עם מדביר מקצועי

אם הם לא מזיקים, מדוע חשוב להזמין הדברת פסוקאים?

פסוקאים (או בשמם המקצועי: Psocoptera) לא גורמים שום נזק לחפצים, חומרים או לאדם עצמו אך מייצרים בהלה ופאניקה אמיתית כשהם מתגלים בהמוניהם בבית, לפעמים גם בהיקפים של עשרות אלפי פריטים! הקושי להרחיק אותם הוא כנראה החלק המטריד ביותר בהופעתם. הדברת פסוקאים מתבססת על תכשירי הדברה יעילים, אך רובם לא יצליחו להגיע עד לחריצים והפתחים הקטנטנים שבהם מסתתרים הפסוקאים ולכן נדרש ניסיון עצום בהתמודדות עם המזיקים הללו (לפתרונות הדברת מזיקים נפוצים לחצו כאן). נדגיש שכל ניסיון להיפטר מהם לבד ללא הידע המתאים ושימוש בחומרים מבוקרים עשוי להיות מסוכן במיוחד.

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  האם אלה כיני ספרים?

  הם נראים דומים למדי, אך הפסוקאים אינם כיני ספרים ואינם ניזונים מדם. גודלם מגיע ל-2 מ"מ לכל היותר, צבעם צהבהב או אפרפר והם בעלי מראה מוארך הכולל שש רגליים וזוג מחושים. חלקם גם בעלי כנפיים. לעומתם, כיני הספרים הם יצורים שטוחים, עגולים וכהים בעלי 8 רגליים ומקורם ביונים.

  הפסוקאים מתפתחים רק במקומות לחים ולכן הופעתם מעידה בדר"כ על רטיבות, לחות או עובש שקיימים במקום עצמו. מאחר ולחות היא תנאי המחייה האידיאלי שלהם, תמצאו פסוקאים בבית במקומות משתנים כמו ארונות, מדפים, קירות, רצפות, המטבח, חדר האמבטיה ועוד. הם ניזונים מצמחים, שאריות מזון ושיער בעלי חיים. קצב ההתרבות שלהם אדיר, כאשר הנקבה מטילה עד 200 ביצים בכל הטלה. המקבץ האימתני יתגלה לרוב אחרי ניקיון יסודי בפינות קשות ויצריך טיפול נגד פסוקאים בהקדם האפשרי.

  ככה נראים פסוקאים (כיני ספרים)

  פסוקאים בבית

  איך להיפטר מפסוקאים מהבית אחת ולתמיד?

  רוצים לדעת איך להיפטר מפסוקאים ולמנוע מהם לחזור פעם נוספת? כדי למנוע כל הופעה והצטברות של הפסוקאים, חשוב לאוורר את הבית בקביעות ולטפל בכל בעיית רטיבות, לחות ועובש. יש להקפיד על ניקיון ושאיבה יסודית בכל הבית. מומלץ לאחסן פריטי מזון יבשים במקומות קרים ומאווררים וכן לבשל עם חלון פתוח והמון אוורור. בנוסף הימנעו מכל פוטנציאל להתפתחות עובשים על מזון והיפטרו מיד מדברי מזון נגועים בעובש.

  האם יש פתרון מקצועי יעיל נגד פסוקאים?

  הדברה נגד פסוקאים תתבצע בכל מצב שבו מופיעה כמות גדולה של המזיק. חשוב לפנות למדביר מנוסה עם רישיון בלבד, מאחר ורק מדביר שכזה יוכל לזהות במדויק את סוג הפסוקאים ולבצע הדברה יעילה, ללא פגיעה או גרימת נזק. מדביר מקצועי ידע כיצד לאתר את מקומות המסתור ואזורים נוספים שעשויים לאפיין מקום התרבות וליישם כלפי הופעתם של פסוקאים פתרון מתאים לקטילה מיידית והרחקה לצמיתות.

   

  הדברה באמצעות תרסיס נגד פסוקאים

  הדברת הפסוקאים מתבצעת באמצעות ריסוס יסודי, כאשר כל מצב שבו הריסוס לא קטל במקום מזיקים שהסתתרו, יגרום להשמדתם ברגע שיצאו ממקום המחבוא במהלך הימים הבאים. ברוב המקרים יידרש סבב שני של ריסוס נגד פסוקאים לאחר פרק זמן מסוים. אם ביצוע הריסוס לא מניב בסופו של דבר את התוצאות הרצויות, יעבור המדביר לשימוש בטבליות "פוספין" או "קוויק פוס" לאיוד – שיטת הדברה המאושרת לשימוש בהדברות קשות מטעם המשרד להגנת הסביבה.

  ומה לגבי מחירים? עלות הדברתם של הפסוקאים תשתנה על פי גודל השטח הנגוע ובהתאם להיקף הבעיה. הדברה בסיסית הכוללת תרסיס נגד פסוקאים שאיננו רעיל תעלה 200 ₪. ככל שקשיי הגישה יהיו מורכבים יותר ויידרש טיפול אינטנסיבי יותר, המחיר יעלה. עם זאת, חברת הדברה בטוחה תמיד תעניק לכם את הצעת המחיר המשתלמת ביותר לטיפול בפסוקאים. אנו מתחייבים לשירות איכותי, מהיר ואמין, תוך שימוש בחומרי הדברה ללא שום סכנה בריאותית ושאיפה לתוצאות מושלמות, עד לסילוק הפסוקאים לצמיתות מהמקום.

   

  שאלות ותשובות על פסוקאים והטיפול בהם

  איך להרחיק פסוקאים מהבית?

  הפסוקאים חובבים מקומות לחים, ולכן מאוורר קולט לחות יכול לעזור במידת מה להרחיק אותם מחדרים שבהם מציבים אותו. זה יפחית את הסיכוי שיגיעו פסוקאים לאותו חדר, וגם יימנע התפתחות של עובש בקירות, מה שיימנע מהפסוקאים גם מקור מזון פוטנציאלי.

  כמה זמן חיים פסוקאים?

  הביצים של הפסוקאים בוקעים תוך 21 יום, כשחרק בוגר חי למשך 110 ימים. כל חרק בוגר מטיל 20-50 ביצים במשך חייו, לכן אל תצפו שהפסוקאים ייעלמו מעצמם – הזמינו הדברה והיפטרו מהם כמה שיותר מהר.

  כמה עולה להדביר פסוקאים?

  אצלנו מחיר הדברה נגד פסוקאים הוא הזול ביותר בכל הארץ – החל מ-200 שקלים כולל אחריות! המחיר יכול להיות גבוה יותר אם האזור שבו נמצאים הפסוקאים הוא בעל גישה בעייתית, מה שיצריך מאיתנו פתרונות יצירתיים ולעיתים אף מסוכנים.

  האם פסוקאים מסוכנים?

  הפסוקאים אינם עוקצים ולא ניזונים מדם של בני אדם או בעלי חיים, ולכן הם לא מסוכנים לאדם. רק לעיתים נדירות הם נושכים, וגם כשזה קורה הם לא עושים שום נזק, מכיוון שהעקיצות שלהם לא מכילות ארס או רעל. החרקים האלה לא מהווים שום סכנה לבריאותכם.

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call