הדברת עכברים

הדברת עכברים 24 שעות ביממה ובזמינות מידית

איך מדבירים עכברים, איזו שיטת הדברת עכברים היא המומלצת ביותר, האם אפשר לרסס נגד עכברים, כמה עולה להדביר עכברים ואיך אפשר לדאוג שהעכברים לא יחזרו עוד אחרי ההדברה? התשובות כאן לפניכם.

עכברים הם מטרד לא פשוט, שכן לא מדובר בחרק קטן שאפשר להתעלם ממנו, אלא במכרסם שמטריד את מנוחתם של רבים, בעיקר אם מדובר בבית עסק מתפקד. לפעמים אפשר ללכוד אותם ובכך לסגור את הנושא, אך לפעמים הדרך היחידה להיפטר מכולם היא הדברה, למשל אם מדובר בעכברים בבניין שלם. בשביל זה צריך למצוא המלצה על חברה להדברת עכברים, כדי לוודא שאכן מזמינים את המדביר הטוב ביותר שיש, וכאן בחברת הדברה בטוחה תקבלו בדיוק את זה. אנחנו נדאג לשלוח אליכם מדביר עכברים מומלץ עם רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה שיכחיד אחת ולתמיד את מכת העכברים שפשטה על המבנה שלכם. לא משנה אם מדובר בבית, בניין שלם, מסעדה או חנות – אנחנו ניפטר מהעכברים תוך זמן קצר ובזול.

✔️ הדברת עכברים מחיר החל מ-300 ₪
אחריות בכתב בסיום ההדברה
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ שימוש בתיבות האכלה מותאמות לעכברים
✔️ טיפול ומניעת עכברים בעסקי מזון
שירות בפריסה ארצית רחבה
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
055-970-5878

הדברת עכברים

הדברת עכברים בבית – איך זה נעשה?

ישנן שלל שיטות להדברת עכברים, חלקן זולות יותר וחלקן יקרות יותר. נפרט כעת כמה מהן, מהשיטה הזולה ועד היקרה:

מלכודות דבק: השיטה הזולה ביותר היא הצבת מלכודות דבק על ידי לוכד עכברים, שבהן נתפסים העכברים ולאחר מספר שעות או ימים הם מתים מחוסר מים ומזון. פעמים רבות תמצאו את העכברים חיים, ואם זה המצב מומלץ שלא תרימו את המלכודת שכן תסתכנו בנשיכה. הזמינו את המדביר שייפטר מהעכבר עבורכם.

ריסוס עכברים יש באמת דבר כזה? חשוב לציין כי אין דבר כזה ריסוס עכברים, השימוש הנפוץ הוא ברעלים מותאמים למכרסמים, הרעלים כמובן לא נגישים לאדם או לבעלי חיים ומוחדרים בדרך כלל לביוב או בתוך תיבות האכלה.

פיתיונות מורעלים: הדברת עכברים בבית או בגינה נעשית ברוב המקרים בשיטה זו, שבה מציבים כמה תיבות האכלה במקומות אסטרטגיים בחצר או בבית (בתוך תיבות האכלה נעולות ובטוחות), ובתוכן ישנו פיתיון מורעל. העכבר ניזון מהפיתיון ומת תוך מספר ימים עקב הרעל שצרך. הבעיה עם הפתרון הזה היא שהפגר עלול להיות נסתר באזור מסוים בבית, ויהיה צריך למצוא ולפנות אותו.

מלכודת חשמלית: מציבים מלכודות עם פיתיון בתוכן, שברגע שהעכבר נכנס אליהן הוא סוגר מעגל שמפעיל זרם חשמלי. הזרם מחסל את העכבר ברגע, וכך אין צורך להתמודד עם בעיית "הפגר הנסתר" שצוינה בפתרון הפיתיונות המורעלים.

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  יש לכם עכבר בבית? ככה תופסים אותו

  הדברת עכברים בבית

  איזו שיטת הדברה נגד עכברים היא העדיפה?

  השיטה העדיפה מבחינתכם היא הזולה ביותר כמובן – זו שתצריך מכם להשקיע כמה שפחות כסף על חיסול העכברים. עם זאת, לפעמים לא מספיק או אף לא אפשרי להשתמש בפתרון הזול, וצריך ללכת על פתרון מתקדם. הדברת עכברים בגג למשל תיעשה בדרך כלל עם מלכודות דבק ולא עם תיבות האכלה.  בנוסף יש לציין כי שיטה זולה עלולה להתבטא כיקרה יותר בהמשך, כשיהיה צריך להזמין מדביר בשנית כדי למצוא את הפגר של העכבר.

  הדברה נגד עכברים יכולה להיעשות גם בכמה שיטות במקביל, למשל הצבת מלכודות דבק יחד עם תיבות האכלה. למה זה נדרש? מכיוון שברגע שייגמר הרעל בתיבת ההאכלה, לא יהיה שם שום דבר אחר שיעזור להדביר עכברים נותרים אם יש כמה מהם. במקרה שכזה מלכודת הדבק תעשה את העבודה. עוד יש לציין שלא כל המדבירים עובדים עם מלכודות חשמליות, ואם אתם מעוניינים בפתרון שכזה, יש לציין זאת עוד לפני הזמנת המדביר אליכם.

  פרט לריסוס, הדברת עכברים ירוקה נעשית עם חומרים שאינם מזיקים כלל לבריאות, ומכיוון שמשתמשים בתיבות האכלה אפילו לפיזור רעלים, אין שום סכנה גם לחיות המחמד או הילדים שלכם.

   

  ריסוס נגד עכברים – האם יש דבר כזה?

  חשוב להדגיש שאין דבר כזה ריסוס נגד עכברים. אם למשל הייתה משפחת עכברים בביתכם וההורים חוסלו – מה קורה עם הצאצאים שלהם? מה עושים נגד עכברים בבית שלא יודעים איפה הם? הרי הם בדרך כלל מסתתרים בתוך המחילה ולא יוצאים ממנה, כשהם מחכים להוריהם שיביאו להם מזון. הם אמנם ימותו ללא אוכל, אך הדבר האחרון שאתם רוצים זה שיהיו פגרים בסביבתכם שמסתתרים בתוך מחילות ושמעלים ריח רע (להזמנת שירות פינוי פגרים).

  במצב שכזה ריסוס נגד עכברים יכול להבריח את הצאצאים מהמחילה אבל זה לא מומלץ ולא נחוץ. כך מתבצעת הדברת עכברים מקצועית שבה לוקחים בחשבון כל בעיה אפשרית ופותרים אותה עוד לפני שהיא מתרחשת.

   

  האם מדביר עכברים תמיד הורג אותם?

  כשאתם מזמינים דרכנו מדביר נגד עכברים, אנחנו שולחים אליכם מדביר מומחה עם רישיון להדברה שביכולתו גם ללכוד עכברים. במידה ואתם מעוניינים בפתרון הומאני יותר, מדביר עכברים יוכל ללכוד אותם, אך שימו לב שזה לא ריאלי במקרה שמדובר בכמות גדולה של עכברים. אם למשל יש לכם עכברים בחצר באופן קבוע, יכול מאוד להיות שהדברה היא הפתרון הנדרש ולא לכידה. הדברת עכברים בחצר אמנם עולה מעט יותר מאשר בתוך הבית, אך היא הדרך היחידה לוודא שתיפטרו מהבעיה.

   

  ניסיתם ללכוד לבד באמצעות מלכודות דבק? יש לנו מלכודות דבק מיוחדות עם ריח משיכה חזק
  הם לא עומדים בפיתוי 🙂

  הדברת עכברים באמצעות מלכודת דבק

  כמה עולה להדביר עכברים?

  הצעת המחיר ההתחלתית שאנחנו מספקים לשירותי הדברה לעכברים עומדת על 300 שקלים, והיא עולה ככל שבעיית העכברים הופכת לסבוכה יותר ומצריכה יותר שימוש בכלים מקצועיים. ריסוס בית שמטרתו מניעה למשל עולה בין 300-450 שקלים, ואילו ריסוס בניין יעלה בסביבות 300-650. אתם מוזמנים להרים אלינו טלפון כבר עכשיו ותקבלו הצעת מחיר על המקום, ללא התחייבות.

   

  איך להרחיק עכברים באופן עצמאי?

  אחרי שהמדביר סיים את עבודתו, חשוב שתדעו להבא איך למנוע הגעה מחדש של עכברים. דבר ראשון יהיה עליכם לדאוג שלא יהיו בסביבתכם מים, מזון ומחסה עבור העכברים. לאחר מכן תוכלו לנסות שיטת הדברת עכברים אורגנית בעזרת ריחות שדוחים אותם, כמו מנטה, פלפל קאיין או ציפורן.

   

  שאלות ותשובות לטיפול בעכברים

  איך מדביר מחסל עכברים ביעילות?

  תיבות האכלה הן השיטה הבדוקה והטובה ביותר לחסל עכברים, ועל אף שנראה כאילו שזה ימשוך יותר מכרסמים, זה למעשה יעבוד היטב להדברה בטווח הארוך. הפיתיון המורעל שבתיבות אלו יעזור לצמצם את קהילת העכברים שבאזורכם עד שלא יישאר אפילו עכבר אחד חי וכולם יחוסלו.

  אילו ריחות דוחים עכברים?

  עכברים שונאים ריחות של שמן מנטה, פלפל, ציפורן ופלפל קאיין. כל אחד מהם יוכל לעזור לדחות עכברים מארונות המטבח שלכם, אולם תצטרכו לפזר אותם ולחדש אותם כל כמה ימים. אם בחרתם להשתמש בשמן, טבלו קצת ממנו בצמר גפן והניחו אותו במקום שממנו תרצו להרחיק את העכברים.

  האם עכברים לפעמים עוזבים מעצמם?

  התשובה בצער רב היא לא – עכברים אף פעם לא נעלמים סתם כך. עליכם לפעול נגדם ללא היסוס כדי להיפטר מהם, מכיוון שאם הם הגיעו לביתכם זה סימן לכך שיש בו דבר מה שמושך אותם. אם הם הספיקו להביא צאצאים, הסיכוי שהעכברים ייעלמו מעצמם הוא אפסי, והכמות שלהם רק תגבר.

  כמה זמן לוקח להדביר עכברים?

  אם מדובר בעכבר אחד בלבד, המדביר יוכל ללכוד אותו על המקום ולפתור כך את הבעיה. אם יש כמות גדולה של עכברים, צריך יהיה להציב תיבת האכלה אם פיתיון מורעל, והמדביר יגיע בכל מספר ימים כדי לבדוק האם צריך לחדש את הפיתיון. ייקח מספר ימים עד שהעכברים יחוסלו במלואם.

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call