הדברת קרציות

הדברת קרציות עם התחייבות להצלחה ואחריות בכתב

איך מזהים קרציה, מה ההבדל בין קרציה קשה לקרציה רכה, איך מדבירים את הקרציות, מה אפשר לעשות כדי שלא יחזרו וכמה עולה הדברת קרציות? כל התשובות לשאלות נמצאות כאן לפניכם.

אנשים חושבים לרוב שקרציות (Ixodoidea) מסוכנות אך ורק לבעלי חיים, אך למעשה הן יכולות להזיק מאוד לבני אדם, וברגע שהן עוקצות חובה ללכת לרופא. הסכנה לאו דווקא נעוצה ביכולתן למצוץ דם, אלא ביכולתן להעביר מחלות מבעלי חיים לבני אדם, ולכן מומלץ מאוד שתזמינו מדביר קרציות גם אם מצאתם רק אחת מהן בסביבתכן. אנחנו בחברת הדברה בטוחה מבצעים את כל סוגי ההדברות, כולל הדברה נגד קרציות, כבר למעלה מ-10 שנים, ומבטיחים לכם תוצאות מידיות ובמחיר זול ומשתלם. תקבלו מאיתנו אחריות בכתב עוד לפני שנתחיל בהדברה, כך שגם אם נותרה קרציה אחת חיה אחרי שסיימנו את העבודה, הרימו אלינו טלפון מיד ונחזור להדברה נוספת בחינם!

✔️ הדברת קרציות מחיר משתלם – החל מ-250 ₪
✔️ הדברה מקצועית עם אחריות בכתב
✔️ מדביר מוסמך בעל רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ ריסוס נגד קרציות כולל טיפול מונע!
✔️ שירות סביב השעון – 24/7
✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה
לייעוץ טלפוני וקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
055-970-5878
הדברת קרציות

מדריך קצרצר – איך לזהות קרציות?

לקרציות יש איברים מיוחדים שאין למזיקים אחרים, כשאחד מהם הוא ההיפוסטום – איבר שנמצא מתחת לפה שלהן ושבעזרתו הן יכולות להיצמד לעור שלכם או של חיות המחמד שלכם. בנוסף, יש להן איבר על חלקן האחורי של הרגליים הקדמיות שמשמש אותן לתחושת לחות, טמפרטורה וחומרים כימיים שעליהם הן מתהלכות.

אך איך נראית קרציה באופן כללי? ובכן, זה תלוי בשלב הגלגול השלה, כשיש לה 3 גלגולים:

√ זחל – הזחלים של הקרציות הם ממש קטנים וסביר להניח שלא תצליחו לראות אותם סתם כך וללא מיקרוסקופ. לזחלים יש רק 6 רגליים.

√ נימפה – לנימפה כבר יש 8 רגליים ומבנה עגלגל שמזכיר יותר את זה של הקרציה הבוגרת. לעומתה עם זאת, צבע הגוף שלה בהיר יותר.

√ קרציה בוגרת – לקרציה בוגרת יש 8 רגליים ושריון שמגן על הגוף שלה. ניתן לראות את חלקי הפה שלה בבירור, וצבע וצורת הגוף שלה משתנים לפי סוגה.

בנוסף לכל ניתן להבדיל בין קרציה זכר לבין קרציה נקבה על פי גודל השריון שעל החלק העליון של הגוף של המזיק, כשאצל זכרים הוא יכסה את כל הגוף ואילו אצל הנקבות רק חלק קטן ממנו. למה חשוב להבדיל בין מין הקרציות? כי הזכרים לא מוצצים דם ולכן גם לא מעבירים מחלות, לכן בדרך כלל הנקבות הן אלה שתמצאו צמודות לחיות המחמד שלכם או לגופכם.

זיהוי קרציות בבית יכול להיות קצת קשה למי שלא מנוסה, לכן אם אתם מתלבטים האם מדובר בקרציה או לא, תוכלו לשלוח לנו תמונה בוואטסאפ ואנחנו נזהה את המזיק בשבילכם בחינם.

 

איך נראית קרציה?איך נראית קרציה

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  ההבדל בין סוגי קרציות שונים

  פרט להבדל שקיים במראה הקרציה בשלבי חייה השונים, ישנו גם הבדל בין שני סוגי קרציות – רכות וקשות. קרציה רכה היא ללא השריון שקיים אצל הקרציה הקשה, ואילו הפה שלה נמצא בחלק התחתון של הגוף ולא קל להבחין בו כמו אצל הקרציות הקשות, אצלן הפה הוא בחלק הקדמי.

  הבדל נוסף בין סוגי הקרציות האלה הוא שהקרציות הקשות נצמדות לגוף הפונדקאי ולא מכאיבות. לכן לעיתים לא מבחינים בהן למשך זמן רב, מה שמאפשר להן להישאר שם עד שהן מוכנות להשיל את עורן, מה שיכול לקחת ימים עד שבועות.

  חשוב להדגיש שאם אתם מוצאים למשל על הרגליים קרציות אדומות קטנות, סביר להניח שאלו הן לא קרציות, אלא קרדיות. הן יכולות להיות דומות, אך הקרציות הן בעלות צבע חום ולא אדום בולט.

   

  טיפול בקרציות בחצר – איך לטפל ולמה זה חשוב

  איך מבצעים הדברת קרציות באופן מקצועי?

  החומר שבו ישתמש מדביר נגד קרציות יהיה תלוי בסוג הקרציה שתימצא בשטח, לכן שלב הניטור הוא קריטי לזיהוי הקרציות אותן צריך להדביר. את הניטור עושים עם מלכודות, כשבכל תנאי שטח משתמשים במלכודות אחרות – יש להבדיל בין תנאי שטח סלעיים וקשים לבין תנאי שטח חוליים ורכים. אחרי שהתגלו הקרציות ניתן יהיה לבחור בחומר הנכון לצורך הדברתן, ואלו הם החומרים שמאושרים לשימוש על ידי מדביר קרציות על פי הוראות המשרד להגנת הסביבה:

  סוג הקרציה שנמצאה חומר הדברת קרציות החומר הפעיל שבתכשיר
  קרציה רכה תרכיז רחיף מיקרוקפסולרי "למבדה סטאר" lambda-cyhalothrin 9.9%
  קרציה קשה תרכיז נוזלי "סנטור" lambda-cyhalothrin 9.7%

   

  תמונה של קרציה

  קרציה בבית

  תהליך ריסוס נגד קרציות בבית ובגינה

  בחומר ההדברה הנבחר משתמשים לריסוס כל השטח שבו נמצאו קרציות, וכן במקומות שבהם יכולים להימצא קרציות, הכוללים מקומות מסתור אפשריים. ריסוס נגד קרציות ייעשה במספר שלבים, כשבשלב הראשון המדביר ישתמש בחומר המיועד נגד הקרציה שנמצאה, ולאחר מכן ידאג להדביר גם עם חומרים מווסתי גדילה שידאגו לחסל קרציות בשלבי גלגול אחרים – ביצה או זחל.

  ריסוס נגד קרציות בגינה בסך הכל יצריך מכם לפנות את הגינה מפריטים שיכולים להפריע לתהליך, כמו למשל רהיטים על הדשא, וכמובן לא לאפשר לחיות מחמד להתרוצץ בדשא בזמן הריסוס וכמה שעות אחריו. ריסוס נגד קרציות בבית לעומת זאת יצריך מכם לפנות את הבית בזמן ההדברה ולמשך 6 שעות אחריה, כמו גם לאוורר את הבית היטב.

  בדרך כלל, אם נמצאו קרציות בתוך הבית ייעשה גם ריסוס קרציות בחצר, וכמובן שהדברה נרחבת שכזו תעלה יותר מאשר הדברה לחצר בלבד. עם זאת, כדי לוודא שאכן יחוסלו המזיקים במלואם, אי אפשר להימנע מריסוס רצפת הבית לצד ריסוס לדשא נגד קרציות, ולאחר שתי הפעולות האלה תוכלו להיות בטוחים שהקרציות אכן יחוסלו במלואן ולא יטרידו אתכם עוד.

   

  איך נפטרים מקרציות בבית לצמיתות?

  גם אם נדביר לכם את הקרציות, כל עוד תמשיכו לתת להם סיבה להגיע לסביבתכם הן יחזרו לאחר מספר חודשים או שנים. לכן עליכם להקפיד על כמה כללים שיעזרו להרחיק אותן לצמיתות. דבר ראשון, הרחקת קרציות מהבית מצריכה מכם לשמור על גינה נקייה מפסולת ודשא גבוה שבהם הן יכולות להסתתר. הקרציות אינן אוהבות את אור השמש, לכן ככל שגינתכם תהיה יותר שטופת שמש, כך היא תהיה נקייה יותר מקרציות. מה עושים נגד קרציות באופן פעיל יותר? ניתן לשתול שום בגינה, כשהריח שלו ידוע כדוחה קרציות.

   

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

    

   ועכשיו למחירים – כמה עולה הדברה נגד קרציות?

   שירותי ההדברה שלנו ניתנים לכם במחיר זול במיוחד, בעיקר כשמדובר בקרציות. זוהי למעשה אחת ההדברות הזולות ביותר שאנחנו מציעים, שכן על אף שנדרש לזהות את סוג הקרציה, קל מאוד להדביר אותה בריסוס פשוט עם חומרים מאושרים לשימוש שאינם מסוכנים ואינם יקרים.

   איפה יש קרציות כמה עולה להדביר קרציות?
   מה עלות הדברת קרציות בגינה ביתית?
   מאתרים את הקרציות ומדבירים את כל הגינה, עד הכניסה לבית.
   550 – 250 ₪
   כמה עולה הדברה בדירה בבניין?
   אם מדובר בדירה ללא גינה, עלות ההדברה תהיה זולה במיוחד. המחיר הוא לדירות עד 3 חדרים.
   למחירון הדברה מפורט לחצו כאן
   400 – 250 ₪
   מה עלות טיפול בקרציות בבית פרטי?
   מחיר להדברה ב-2 קומות של בית פרטי, כולל גינה.
   600 – 350 ₪

    

   שאלות ותשובות לפני שמזמינים טיפול בקרציות

   איך להרחיק קרציות?

   ריחות רבים שנעימים מאוד לאדם נמצאו כיעילים בדחיית קרציות, וביניהם לבנדר, מנטה, ציטרונלה, למונגראס, ארז, גרניום ופירות הדר. ניתן לערבב כמה טיפות שמן אתרי עם ריח שכזה יחד עם מים ולרסס ברחבי האזור שאתם מעוניינים להרחיק ממנו קרציות.

   האם חומץ הורג קרציות?

   חומץ לכשעצמו לא הורג את הקרציות, אך בהחלט אפשר להשתמש בו כדי לגרום להן לסגת במקרה שהן התחפרו בעור. מלאו כוס בחומץ, הספיגו צמר גפן בחומץ מתוך הכוס וגעו איתו בעדינות בחלק האחורי של גוף הקרציה – היא מיד תצא החוצה כדי להתרחק מהחומר הזה.

   למה יש קרציות בגינה שלי?

   קרציות משגשגות בסביבה לחה ומוצלת, בה בעת שהן מתות בסביבה שמשית ויבשה, לכן אם יש לכם קרציות בגינה, זה ככל הנראה באזורים המוצלים שאתם נוהגים להשקות באופן קבוע. את האזורים האלה בדיוק צריך להדביר כדי להיפטר מכל הקרציות שבגינה שלכם.

   איפה קרציות מטילות ביצים בבית?

   אם הקרציות הצליחו לחדור לביתכם, הן ככל הנראה יתחילו להתרבות שם, והן יטילו את הביצים שלהן בחלקים שונים של הבית, כמו פרקט, חלונות, משקופים, רהיטים, קצוות של שטיחים ווילונות. את כל האזורים האלה יהיה צריך להדביר כדי למנוע מתקפה רצינית של קרציות.

   אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

    whatsapp
    להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
    📞 055-970-5878
    whatsapp
    call