הדברת חולדות

החולדות הן אחד מסוגי המכרסמים הבעייתי ביותר בישראל ובעולם כולו, הן אינטליגנטיות, הן מסוכנות, הן מכרסמות כמעט כל דבר, הן נושאות מחלות וזיהומים שונים וגורמות נזקים לרכוש ולבריאות האדם, ראיתם חולדה או גללים של חולדה? הזמינו את חברת הדברה בטוחה לצורך הדברת חולדות בביוב, בבית ובחצר כולל טיפול מונע.

הדברת חולדות עם אחריות – 100% הצלחה!

גיליתם חולדה מתרוצצת בבית? חושדים שהמכרסם נמצא אצלכם בגינה? המחסן בבית העסק מלא גללים? צאו מההלם ותתקשרו אלינו! חברת הדברה בטוחה מספקת שירותי הדברת חולדות לכל סוגי הלקוחות: פרטיים, עסקיים, מוסדיים, וועדי בניינים, שכונות מגורים ועוד. כל המדבירים מטעמנו הם מדבירים מוסמכים ומורשים מטעם המשרד להגנת הסביבה ופועלים ברמת המקצועיות הגבוהה ביותר. צרו קשר בכל שעה ונגיע אליכם תוך זמן קצר. לפני שאתם מזמינים מדביר חולדות חשוב לדעת כי החומרים שירעילו את החולדה עלולים לפגוע גם בכם, בילדים בבית, בקשישים, בחיות המחמד ובכל מי שלא ידע להתרחק מהרעל. לכן חשוב לבחור לוכד חולדות מקצועי אשר עובד עם חומרים המאושרים על ידי משרד הבריאות ואשר קיבל הסמכה לעסוק בהדברת חולדות מטעם המשרד להגנת הסביבה.

 

 ✔️ מדביר חולדות שזמין 24 שעות – גם בלילה!
✔️ טיפול בחולדות בחצר, בבית כולל פיזור רעלים בביובים
החל מ-300 ש"ח
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ מתחייבים למחירים הזולים ביותר – שירות הגעה ללקוח תוך 30 דקות
✔️ עובדים גם בלילה
לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:
055-970-5878
הדברת חולדות

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

  מדוע בכלל צריך להדביר חולדות?

  חולדות נחשבות לחיה מזיקה, שגורמת לבעיות אסתטיות ולבעיות תברואה שונות. הסיבה להדברת חולדות, היא מכיוון שהן פוגעות בתשתיות וביסודות הבית, אך גם בבריאות האדם. נשיכת חולדה נחשבת למסוכנת, מאחר והיא נחשבת למזוהמת ועלולה להעביר מחלות זיהומיות קשות.

  טיפול בחולדות בבניין

  איך יודעים שצריך לבצע הדברה נגד חולדות במקום מסוים?

  החולדה היא מכרסם חכם, עם חושים מפותחים במיוחד. היא מתקשרת עם מכרסמים נוספים בסביבה, מזהה סכנות בצורה יעילה במיוחד, מטפסת, צוללת ומתגנבת בדממה. אז איך מאתרים חולדה? הדרך הקלה ביותר היא פשוט להיתקל בה. בישראל ישנם שני מיני חולדות: חולדה מצויה, שאורך זנבה שווה לאורך גופה. וחולדת החוף, בעלת זנב עבה וקצר מאורך הגוף.

  דרך זיהוי נוספת שתאפשר לכם לדעת האם יש צורך לבצע הדברת חולדות, היא להזיז רהיטים כבדים כמו ספה או מקרר ולבדוק האם יש מאחוריהם גללים. גללים אלו יהיו משמעותיים וגדולים יותר מאלו של עכברים והמקום עשוי לסבול בנוסף מריח חריף של שתן. בנוסף, החולדות זקוקות לשיוף קבוע של שיניהן ולכן מכרסמות מכל הבא ליד: חוטי חשמל, משקופים, ניילונים, פלסטיק ועוד. אם מצאתם כרסומים, זה הזמן לקרוא למדביר.

   

  חולדה שנתפסה במלכודת קפיץ לאחר הדברה

  הדברת חולדה באמצעות מלכודת

   

  חולדה במלכודת דבק

  הדברה נגד חולדות עם מלכודות דבק

   

  חולדה בחדר מדרגות של בניין מחכה לנו שנבוא 🙂

  חולדה בחדר מדרגות של בניין

  כיצד מתבצעת הדברת חולדות בביוב?

  חולדת החוף אוהבת לקנן בפתחים חשוכים ולחים, מה שהופך את תעלות הביוב לבית החביב עליהן. כדי שתבוצע הדברת חולדות בביוב עם יעילות לטווח ארוך, נהוג להשתמש בתיבות האכלה. זוהי מלכודת המשתמשת בפיתיון מורעל (אנטי קואגולנטים) ולכן תתבצע רק על ידי מדביר מוסמך ובאזורים קשים להגעה כמו צנרת הביוב, אך לפעמים גם בגגות רעפים. החומרים הללו משבשים את קרישת הדם של החולדות ותביא בסופו של דבר למותן. שיטה זו מפיקה תוצאות תוך מספר ימים.

  חשוב להדגיש, שסוג זה של הדברה לא מתאים לתוך הבית. מעבר לחשיפה לרעל עצמו, לא ניתן לדעת היכן החולדה תמצא את מותה והיא עשויה למות בתוך הקירות או במקומות שלא ניתן להגיע אליהם ולגרום לריח נבלה נוראי. במצב זה, לא יהיה מנוס מלשבור אתה קיר עד למציאה ופינוי של הפגר.

   

  החדרת כבל עם פיתיונות מורעלים נגד חולדות בביוב

  הדברת חולדות בביוב

  טיפול נגד חולדות בשוחות ביובים

  טיפול בחולדות בביוב

  שיטות הדברת חולדות בחצר ובגינה הפרטית

  מלכודת כלוב (מלכודת דלת) – זוהי מלכודת הומנית, הנחשבת לשיטה המועדפת לביצוע הדברת חולדות בחצר, מכיוון שהיא לא הורגת את החולדה. בתוך המלכודת יונח פיתיון שיגרום לחולדה להתקרב. כאשר היא תיכנס פנימה, דלת הכלוב תיסגר מאחוריה והיא תילכד בפנים. בשלב זה יפנה המדביר את המלכודת עם החולדה מהמקום וישחרר אותה בשטח פתוח ורחוק.

  מלכודת קפיץ – שיטה זו תגרום למות החולדה. ברגע שהיא תדרוך על פס המדרך של המלכודת כדי להגיע לפיתיון, ייסגר עליה הקפיץ ויביא למותה.

   

  טיפול בחולדות בתוך הבית באמצעות מלכודות עם ריח משיכה חזק – 100% פתרון

  הדברת חולדות באמצעות מלכודות

  איזה מחלות מעבירות חולדות

  לחולדות יש שם רע. בין המאה השלוש עשרה למאה השבע עשרה סייעו החולדות בהפצה של מגפת הדבר, המגפה השחורה, באירופה, מחלה שהרגה מיליוני אנשים, אך כיום הודות לשיטות החדישות של הדברת חולדות, לשמירה על תנאים סניטריים נאותים ולהמצאת האנטיביוטיקה, מחלת הדבר כמעט והודברה לחלוטין. מחלת הדבר הודברה, אך החולדות עדיין מעבירות מחלות גם כיום. המחלות המועברות על ידי החולדות גורמות לשלושה סוגים של פגיעה בבריאות האדם, לכאבי שרירים וחום, לשפעת בדרגת חומרה שונות ולדלקות פרקים. את המחלות הן מעבירות דרך הרוק העובר בנשיכה, דרך מגע עם ההפרשות שלהן ודרך טפילים החיים על החולדות כמו פרעושים, פשפשים וקרציות ועוברים אל בני האדם. בישראל יש שני סוגים של חולדות, חולדת החוף וחולדה מצויה.

   

  סוגי חולדות בישראל

  חולדת החוף היא חולדה באורך של עשרים ושניים סנטימטר בממוצע עם זנב ארוך במיוחד, באורך של כעשרים סנטימטר. היא נקראת חולדת החוף מאחר והיא חייבת לשתות מים בכל יום, ולכן היא חיה על יד חופי הים. חולדת החוף יודעת לשחות, יודעת לחפור מחילות באדמה בעזרת הרגליים שלה והיא מעבירה מחלות רבות. חולדת החוף נחשבת לחולדה אגרסיבית, אם היא תיקלע לסיטואציה שבה היא תרגיש מאוימת היא עלולה להגן על עצמה על ידי נשיכה. הנשיכה של החולדה אינה נעימה, היא כואבת ועלולה להעביר מחלות או זיהום. אם מקום הנשיכה מתנפח או מזדהם, יש לפנות לקבלת עזרה רפואית.

  חולדה מצויה היא חולדה האוהבת לחיות בסביבה עירונית וחקלאית. היא קטנה, אורך הגוף הממוצע שלה הוא בין שישה לשמונה סנטימטר והזנב שלה ארוך כאורך הגוף. החולדות הן חיות חכמות והן מצליחות לחדור לבתים בקלות. יש להן כושר טיפוס והן יכולות להגיע אל קומות גבוהות. הן הולכת על כבלי חשמל, מטפסות דרך השירותים, נתלות בצמרות העצים ומצליחות לחדור לבתים דרך פתחים צרים. הגוף שלהן אולי גדול, אך הוא גמיש ובכל פתח צר שבו ראש החולדה עובר, הן מצליחות לעבור. כדי למנוע מהחולדות להיכנס אל הבית כדאי להתייעץ עם מדביר חולדות איך לאטום את הפתחים. החולדות גורמות נזקים כבדים לרכוש, הן מכרסמות כבלים כמו כבלי חשמל, קווי גז, כבלי טלפון ותקשורת ופוגעות ביבולים חקלאים. במקרים קיצוניים החולדות עלולות לגרום גם לשריפה.

   

  טיפול במכת חולדות בבניין

  האם מדביר חולדות יכול להשתמש במלכודת דבק רגילה?

  ישנן דרכים פחות מומלצות להדביר חולדות, כאשר מלכודת דבק היא אחת מהן. במלכודת זו, רגלי החולדה נדבקות למשטח. אם החולדה תכרסם את רגליה, היא תוכל להשתחרר לחלוטין. כך או כך, זוהי מלכודת אכזרית המלווה בסבל נוראי. לכן מדביר חולדות מקצועי ומנוסה יעדיף להימנע ממנה.

  שיטה נוספת שחלק מהמדבירים פחות דוגלים בה, היא שימוש בתדרי קול (הדברה אלקטרונית) שמשדרים צלילים מרתיעים למכרסמים ומבריחים אותם. תדרים אלה לא מגיעים לאוזני האדם והם יעילים רק כאשר החולדה נמצאת בקו השידור. לכן חולדות שנמצאות מאחורי המכשיר לא ישמעו אותו וחלקן אף מפתחות עם הזמן סיבולת לתדרים ומתעלמות מהם.

  מה עושים נגד חולדות בבית? כך תמנעו את הופעתן:

  כל חולדה מחפשת אחר מזון, מים ומסתור ואם היא מוצאת אותם אצלכם, אין לה שום סיבה לוותר על הביקור. אז איך להיפטר מחולדות ולהרחיק אותן מהמקום באופן קבוע? הנה כמה דרכים:

  אחסנו את המזון במקום סגור ומוגן – החולדות ינסו לכרסם כל מזון בהישג ידן ולכן חשוב לשמור עליו מוגן וסגור. יש לכסות היטב את הפחים, גם בתוך הבית וגם את פחי האשפה החיצוניים.

  תחזוקת הגינה – החולדה המצויה תשמח לפלוש לתוך הבית דרך טיפוס על עצים גבוהים או פתחים שנוצרו בשל שורשי עצים ובורות. הקפידו על סידור וניקוי שוטף בגינה, גזמו עצים ודשא, היפטרו מהפסולת והימנעו מגרוטאות בחצר.

  אטמו את הפתחים – כדי להימנע מביצוע הדברת חולדות החוף, חשוב מאוד לוודא שכל הפתחים בבית אטומים היטב: צנרת מים, פתחי הביוב, תעלות מיזוג ועוד. אל תשאירו דלתות פתוחות לזמן ממושך ודאגו להתקין רשתות על כל החלונות. יש להימנע מהותרת פתחי ניקוז ללא רשת או אבן.

  הימנעו ממאגרי מים חיצוניים – חולדות צורכות מים ולכן ימצאו ליד שלוליות בגג המבנה, על יד דוד נוזל או היקוות מים וביוב בעקבות דליפה. אם אחד מהמצבים הללו קיים אצלכם, טפלו בו במהירות.

   

  5 שלבים להדברת חולדות

  איך לנטר את המחילות? מה הטיפול בבית ובביוב, איפה להציב את המלכודות ומה לעשות עם הפגרים?

  כלים: תיבות האכלה, מלכודות קפיץ, מלכודות דבק
  חומרים: רעל למכרסמים, פיתיון לחולדות

  זמן נדרש: 45 דקות

  1. ניטור המחילות

  מציאת המחילה של החולדה היא הצעד הראשון והקריטי ביותר בטיפול במכרסמים. אנחנו בודקים היטב את השטח, כולל עליית הגג, המרתף, פתחי אוורור, חריצים והחצר. אנחנו מחפשים סימני כרסום, גללים וכמובן את המכרסמים עצמם.

  ניטור סימנים לחולדות

  2. טיפול בבית ובביוב ואיטום

  כדי לחסל את החולדות בבית אנחנו משתמשים בפתיונות רעילים, ובביוב אנחנו משתמשים בפיתיונות מצופים בפוליתילן. צריך גם לאטום את כל הפתחים שדרכם החולדות יכלו לחדור לבית.

  טיפול בביוב נגד חולדות

  3. הצבת מלכודות

  השילוב של הפיתיונות עם המלכודות לא יאפשר לשום חולדה לשרוד את תהליך ההדברה. אתם מקבלים מאיתנו אחריות לחודש, כך שבמידת הצורך נגיע להחליף מלכודות או להוסיף פיתיונות.

  הצבת תיבות האכלה ומלכודות

  4. טיפול במחילות

  מרססים את המחילות עם חומר שמטרתו לגרום לחולדות הצעירות לפנות את הקן. בסופו של דבר הן יתפסו במלכודות או יאכלו מהפיתיונות הרעילים. רק לאחר מכן יש לאטום את המחילות, על מנת שלא יהיו פגרים של עכברים צעירים מאחורי הקירות.

  טיפול במחילות

  5. פינוי פגרים

  אחרי כשבועיים נחזור כדי לפנות את הפגרים של החולדות שנמצאו בסביבת הבית שלכם. חשוב לציין שהחולדות נוטות למות הרחק ממקום המחיה שלהן, כך שספק שיימצאו פגרים, אך אם תרגישו ריח מוזר של פגר התקשרו אלינו מיד ואנחנו נדאג לפנות אותו במהרה.

  פינוי פגרי חולדות

   

  טיפול בביוב – החדרת רעלים כדי למנוע את עליית החולדות לקרקע

  האם קיים ריסוס נגד חולדות?

  בעבר השתמשו בתרסיס רעיל ומסוכן בהדברת מכרסמים, בייחוד במקומות שבהם יש ילדים קטנים וחיות מחמד. חומרים אלו לא נמצאים כיום בשימוש מאחר והסכנה שלהם לאדם חמורה לא פחות מהנזקים שמביאה החולדה עצמה. לכן המדביר ישתמש באחת השיטות שהזכרנו כאן, כמו תיבת האכלה או מלכודת דלת. נציין גם שכל ריסוס נגד חולדות בתכשירים ביתיים רגילים לא באמת ישפיע על החולדה או ירחיק אותה מהמקום.

   

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

    

   כמה עולה הדברת חולדות?

   מחיר הדברת חולדות מושפע מתנאי השטח הנגוע, גודלו, חומרת הנזקים (שמעידה על מאמצים לטפל בכמה חולדות במקביל), פעולות מנע חשובות ועוד. המומחים שלנו ישמחו לספק לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד, הכוללת ביקור, לכידה ופינוי החולדה.

   היכן נמצאת החולדה? כמה עולה ההדברה?
   הדברה נגד חולדה בבית מאחורי המקרר או במטבח החל מ-300 ₪
   הדברת חולדה בבית פרטי עם גינה החל מ-350 ₪
   הדברת חולדות בביוב החל מ-300 ₪
   הדברת חולדה בעליית גג החל מ-350 ₪

   שאלות ותשובות לטיפול בחולדות

   איך נפטרים מחולדות לצמיתות?

   הדרך הטובה ביותר להיפטר מחולדות היא לפזר פיתיון מורעל, אולם אם אתם מעוניינים להימנע מפגרים ומעדיפים ללכוד אותן חיות, מומלץ להשתמש במלכודות. שימו לב שיש מלכודות הומאניות יותר ופחות, כשהמלכודות ההומאניות ביותר הן מלכודות הכלוב, בהן החולדה נשארת חיה.

   כמה זמן לוקח להדביר חולדות?

   אם יש מעט מאוד חולדות או חולדה אחת בלבד, ייתכן שיספיק ביקור אחד של מדביר, ואחרי יומיים-שלושה הוא יחזור לבדוק את המלכודות. במקרה שבו יש נגיעות קשה, המדביר יצטרך לחזור יותר פעמים כדי לפנות פגרים שמתו אחרי שצרכו פיתיון מורעל ולחדש את הפיתיון בתיבות ההאכלה.

   אילו ריחות דוחים חולדות?

   מבין הריחות שחולדות הכי שונאות ניתן למנות את הנפתלין. הן גם מזהות ריחות של טורפים פוטנציאלים, כמו חתולים, ונמנעות מהימצאות במקומות שבהם הם חיים. יש גם שמנים טבעיים שהריח שלהם דוחה חולדות, כמו למשל שמן ציטרונלה, שמן מנטה ושמן אקליפטוס.

   איפה מתחבאות חולדות?

   בבית ממוצע החולדות מסתתרות מאחורי קירות ובעיקר בחללים שבהם ממעטים להתהלך אנשים, כמו עליית הגג או המרתף. הן מסתתרות גם מאחורי מכשירי חשמל גדולים, כמו המקרר או התנור שבמטבח, וכן מאחורי רהיטים גדולים כמו ארונות, ספות, שידות מאסיביות וכדומה.

   אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

    whatsapp
    להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
    📞 055-970-5878
    whatsapp
    call