הדברה ידידותית

הדברה ידידותית לבעלי חיים ובעלי הבית

ג'וקים, פרעושים, יתושים, מכרסמים וטרמיטים הם חלק מבעלי החיים שיכולים להוות מטרד אמיתי בבית. כל אחד מאותם גורמים יוצר נזק אחר וכולם לא נעימים לנו, בני האדם ולעתים הם גם פוגעים באיכות החיים של בעלי החיים שלנו. הדברה ידידותית אינה מזיקה לבני האדם וגם לא לחברים הטובים ביותר שלהם, החתולים והכלבים.

השאלה הנפוצה ביותר בה נתקלים מדבירים היא האם החומר יפגע בדרך כלשהי בבני הבית. הדברה ידידותית לבעלי חיים נעשית תוך שימוש בחומרים שאינם מזיקים לאנשים. עם זאת אין זה אומר שמומלץ לגעת בחומר או לנשום אותו בעת הריסוס ולכן המדביר יבקש מהמשפחה לצאת יחד עם בעלי החיים האהובים לזמן קצוב. בדרך כלל לא מדובר בזמן רב ובכל מקרה יינתן המידע מראש.

✔️ הזמינו הדברה ידידותית לבעלי חיים ותינוקות ללא ריח!
✔️ תעודת אחריות בסיום ההדברה
✔️ אפשר לבצע ריסוס בבית עם חתולים או כלבים
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
055-970-5878

הדברה ידידותית

הדברה ידידותית מתאימה לבתים עם ילדים, נשים בהריון וגם בעלי חיים קטנים

הדברה נכונה וידידותית תביא בחשבון שני מרכיבים. הראשון הוא החומר בו נעשה שימוש. למעט מקרים חריגים מאד כמו מתקפת פרעושים קשה ודומיהם, אפשר להשתמש בחומרים שאמנם קוטלים לחלוטין את הגורם המזיק אך המשפחה יכולה לחזור לביתה תוך זמן קצר בלי להיות מושפעת מהם. המרכיב השני שבא לידי ביטוי עוסק ביכולת להגיע אל החומר בו נעשה שימוש.

הדברה בטוחה לבעלי חיים תביא בחשבון את סקרנותם ולכן אם יש צורך לפזר רעל נגד מכרסמים הוא יפוזר בתוך תיבת האכלה שבעל החיים או הילד לא יוכלו לגשת אליהם. אם המדביר מפזר ג'ל בבית שיש בו תינוקות או ילדים קטנים, הוא ידאג לעשות זאת בגובה שהם יתקשו להגיע אליו. על מנת להתנהל נכון מומלץ כבר בשיחת הטלפון ליידע את המדביר על ילדים, נשים בהריון ובעלי חיים שמתגוררים בבית.

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  הדברה שפוגעת במטרה

  את פעולת ההדברה יש לבצע בהתאם לסוג המזיק או המכרסם שהגיע לבית. אפשר לבצע ריסוס בבית, להשתמש בגז, ג'ל ומלכודות. בחירת צורת ההדברה תביא בחשבון את הגורם שיש לטפל בו, חומרת המצב, האנשים ובעלי החיים שנמצאים בבית. בשיחת הטלפון הראשונה ישאל בעל המקצוע על המצב וירצה לדעת לשם מה הוא מגיע. לאחר שיבוא יבחן את הבית, את מצבו ויחליט כיצד לבצע הדברה לא מזיקה לבעלי חיים.

  המטרה היא להצליח לסלק את המפגע, כך שלא יחזור, ולעשות זאת בדרך שמגינה על האנשים והחיות האהובות שלכם. הדברה ידידותית לבעלי חיים מתבצעת רק לאחר שהמדביר בטוח כי הוא משתמש בכלים ובחומרים הטובים ביותר והנכונים למשימה.

   

  האם יש דבר כזה הדברה ידידותית לבעלי חיים?

  הדברה יכולה לחסל תיקנים, פרעושים, טרמיטים, עש, עכבישים ואפילו מכרסמים. כדי שהיא תעשה את תפקידה ותפגע באותם גורמים שמזיקים לנו, בני האדם, יש צורך בחומרים מתאימים. הדברה ירוקה או הדברה ידידותית אינה אומרת שהיא אינה קטלנית לאותם גורמים אלא שהיא ידידותית לסביבה ואינה פוגעת בנו, בני האדם לאחר החזרה לשגרה.

  יש לציין כי בזמן ההדברה בדרך כלל יש להתרחק מהמקום ולטווח זמן שהמדביר יקבע. עוד כדאי לדעת כי ישנן פעולות נוספות שאפשר לבצע כדי להיפטר מהגורמים הלא נעימים. למשל, אפשר לתפוס עכברים וחולדות או להשתמש בג'ל בנקודות מקומיות כדי לחסל את אוכלוסיית התיקנים. הדברה היא לא פעולה אחת שמתבצעת תמיד באופן זהה.

   

  הדרך שלכם להיות בטוחים בבית

  המטרה של כל אחד ואחת מאיתנו היא לחיות בבית נקי ממזיקים וגורמים פוגעים תוך שמירה על הבטיחות שלנו. פניה אל הדברה בטוחה היא הדרך שלכם לדעת שאתם מקבלים את השירות המקצועי הטוב ביותר, לכם ולבעלי החיים האהובים שלכם.

  נכתב על ידי ערן קיוותי

  מדביר מוסמך בעל רישיון שטח פתוח מספר 2093

  ערן קיוותי בעלים של חברת הדברה בטוחה חי ונושם את תחום ההדברה כבר למעלה מעשור, בעל רישיון הדברה מורחב למבנים ושטחים פתוחים, מבצע את כל סוגי ההדברות עם חומרים מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. מתן ייעוץ בתחום ההדברה לעסקים ומוסדות, שירות מכל הלב ומענה מקצועי לכל שאלה ללא התחייבות.

  מומחה להדברת כל סוגי המזיקים והמכרסמים

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call