הדברת בניין

הדברת בניין מגורים משותף במקצועיות ובמחיר משתלם

סובלים ממכת תיקנים או נמלים בחדר המדרגות ובשטחים הציבוריים של בניין המגורים המשותף? האם נתקלתם בעכברים וחולדות בחדר האשפה, במקלט, בחניון או באזור המחסנים? אם כן עליכם למהר ולהזמין הדברת בניין מחברה מקצועית, אמינה ומומלצת.

✔️ הדברת בניין משותף מחיר החל מ-250 ₪
✔️ הדברה מקצועית של כל סוגי המזיקים עם אחריות בכתב
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ ריסוס בניין עם חומרים ידידותיים לסביבה ולחיות מחמד
הנחה של 30% לריסוס הדירות ביום ההדברה
✔️ שירות 24 שעות סביב השעון
✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה
להתייעצות וקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
055-970-5878
הדברת בניין עם מדביר מקצועי

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

  ריסוס והדברה בכל סוגי הבניינים במחירים אטרקטיביים

  אחת לתקופה יש להזמין שירות הדברה לבניין, בין אם אתם גרים בבית משותף ובין אם אתם צריכים הדברה מקצועית ואיכותית בבניין אחר, למשל מבנים של מוסדות ציבור, בתי עסק, בנייני משרדים וכיוצא בזה. חשוב לבצע הדברה נגד מזיקים ומכרסמים שונים כגון נמלים, תיקנים, עכברים, חולדות, יתושים, פרעושים, פשפשים, צרעות ועוד.

  האחריות על הזמנת הדברה בבניין משותף היא של נציגי ועד הבית, זהו חלק בלתי נפרד מהתחזוקה השוטפת של מערכות הבניין, ובאמצעות ההדברה הדיירים זוכים לאיכות חיים גבוהה יותר, לראש שקט ממפגשים לא נעימים עם חולדות ועכברים ולסביבה נקייה ממזיקים העלולים להפיץ מחלות קשות.

   

  אילו סוגי מזיקים יש בבניין וכמה עולה להדביר אותם?

  אחת לתקופה יש לבצע ריסוס מסביב לבניין משותף ולבצע הדברה גם בבניין עצמו. מומלץ לבצע הדברה בבניין נגד המזיקים הבאים:

  סוג המזיק שיטת ההדברה עלות ההדברה בבניין
  תיקנים (ג'וקים) בבניין שיוצאים מהביוב הדברה ירוקה או כימית נגד כל סוגי הג'וקים, לרבות ג'וק גרמני ואמריקאי 300-600 ₪ להדברה בבניין בגובה 4 קומות, ההדברה כוללת ריסוס ב-4 בורות ביוב
  נמלים מסביב לבניין ובפארק פיזור פיתיונות ג'ל באזורים נגועים והדברה ירוקה להשמדת קן הנמלים 400-600 ₪ לבניין מגורים עד 4 קומות, ההדברה כוללת ריסוס ב-4 בורות ביוב
  זבובים בלובי ובחדר אשפה של הבניין ריסוס בניין נגד זבובים באזורי הדגירה ופיזור פיתיונות ללכידת הזבובים המטרידים הדברה נגד זבובים כולל פיתיונות ומלכודות במחיר מבצע החל מ-300 ₪
  חולדות ועכברים בבניין בחדר אשפה ומסביב לבניין – הדברה מקיפה לטיפול מכרסמים בבניין הדברה כימית או ירוקה נגד מכרסמים כמו עכברים וחולדות 600-800 ₪ להדברה נגד מכרסמים בבניין עד 4 קומות, השירות כולל הדברה בבורות הביוב הראשיים של הבניין
  קרציות ופרעושים בבניין ובפארק הדברה כימית ופיזור פיתיונות  נגד קרציות ופרעושים באזורים הנגועים החל מ-250 ₪ לבניין מגורים 4 קומות
  צרעות בכניסה לבניין או קן צרעות בגובה – טיפול באמצעות ריסוס ריסוס נגד צרעות ללא רעלים מסוכנים לאדם, פיזור פיתיונות וסילוק קן הצרעות החל מ-300 ₪ לבניין בן 4 קומות

   

  הדברה לבניין מגורים משותף – ג'וקים נמלים ומכרסמים

  חשוב לציין כי הדברה לבניין על ידי מדביר מקצועי ומוסמך כוללת גם הדברה של בורות הביוב מעבר להדברה המתבצעת בתוך הבניין וסביבתו. בורות הביוב מהווים אזור מועדף למזיקים רבים ושונים, כאשר מכרסמים, תיקנים ומזיקים נוספים מסוגלים לחיות ולהתרבות ללא הפרעה בקווי ובבורות הביוב, הצנרת מאפשרת להם לחדור לדירות הדיירים בבניין, לכן יש לוודא מול חברת ההדברות כי המדביר מבצע ריסוס גם בבורות הביוב.

   

  סרטון איך מתבצעת הדברה של בניין מגורים משותף ומה הכללי בטיחות

  הדברת מכרסמים בבניין 24 שעות ביממה

  המפגש עם מכרסמים אינו נעים בלשון המעטה, וללא הדברה מקצועית הדיירים עלולים לסבול ממכת חולדות, עכברים ומכרסמים נוספים. כדי להדביר מכרסמים בבניין יש לבצע ניטור כדי לזהות את סוג המכרסמים במבנה, לאתר את מקומות המסתור של החולדות והעכברים, לפזר מלכודות, לבצע ריסוס ולהניח פיתיונות.

  הדברת מכרסמים בבניין מבוססת על שלוש שיטות עיקריות:

  √ מלכודות – מדביר מקצועי יעדיף שיטת הדברה זו מאחר והיא הומנית ואינה גורמת לכאב ולמותם של המכרסמים. יחד עם זאת, זו שיטה המחייבת סבלנות והמדביר נדרש לבקר בבניין מספר פעמים כדי לבדוק האם נלכדו מכרסמים במלכודות, וכאשר הוא מוצא מכרסמים במלכודת הוא ישחרר את החיה בחיק הטבע.

  √ ריסוס – הדברה כימית נגד מכרסמים נחשבת לשיטה יעילה, עם זאת החולדות והעכברים עלולים למות במקום מסתור שקשה להגיע אליו לכן הדיירים עלולים לסבול מריח רע של נבלות ומהתפרצות זיהומים. מדביר מקצועי ימליץ על ריסוס חומרים הגורמים למכרסמים לחפש מקום מגורים אחר.

  √ פיתיונות רעל – שיטה זו פחות מומלצת כיוון שהמכרסמים מזהים את ריח הרעל ונמנעים מהפיתיון, ואם הם נגסו מהפיתיון המורעל הם עלולים למות במקום מסתור ללא גישה ותוך זמן קצר סובלים ממפגע ריח נוראי בגלל הנבלה והחיידקים. כמו כן, כלבים וחתולים עלולים לאכול פגר של מכרסם מורעל והרעל מסוכן לבריאותם.

   

  סרטון ריסוס חצר בניין משותף

  הדברה בבניין משותף מחיר אטרקטיבי מובטח

  הדברה לבניין מזמינים רק מחברה הדברה בטוחה בגלל הניסיון, המקצועיות, השירות המהיר, איכות העבודה והמחיר האטרקטיבי.

  אנו מתחייבים לכל מי שמזמין הדברה בבניין משותף מחיר משתלם דרכנו, תוצאות מעולות לאורך זמן, שקט נפשי ממפגש עם מזיקים וחיים נוחים ללא מזיקים העלולים להפיץ מחלות וזיהומים.

   

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

    

   שאלות ותשובות לפני שעושים ריסוס לבניין

   מה כוללת הדברת בניין נגד ג'וקים?

   חשוב לטפל גם במרחבים המשותפים וגם לרסס את בורות הביוב של הבניין משם מגיעים התיקנים.

   איך מונעים הגעת נמלים לבניין משותף?

   אם מיקום הקן שממנו מגיעים הנמלים ידוע, ניתן לרסס אותו. ברוב המקרים הקן לא גלוי ו/או לא נמצא בשטח הבניין, ובמקרים אלה יפוזרו פיתיונות ג'ל עם חומרים רעילים באזורים שבהם זוהתה תנועת נמלים.

   איך מטפלים במכרסמים בבניין?

   השיטה המומלצת להדברת עכברים וחולדות היא לכידתם. ריסוס או פיזור פיתיונות מורעלים עלולים להוביל להימצאות פגרים בשטח הבניין ואפילו במקומות נסתרים, וכן להרעלה של כלבים וחתולים.

   מה עושים כשמתגלה קן צרעות בבניין?

   הדברת צרעות בבניין אפשרית באמצעות תרסיסי דבק או על בסיס ריסוס באמצעות חומר ייעודי שנקרא דיפטרון א'.ס'. בנוסף מומלץ לדיירים להציב אדניות עם נענע או טימין, או לחילופין לרסס את החלונות עם שמן אקליפטוס שדוחה צרעות.

   אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

    whatsapp
    להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
    📞 055-970-5878
    whatsapp
    call