הדברת עש

הדברת עש מכל סוג במחיר משתלם עם אחריות

איך נפטרים מעש הבית, האם עש מסוכן, כיצד מדבירים אותו, מה עושים נגד עש הבגדים, אילו עשים ניתן למצוא בשדות וחצרות ואיך מדבירים אותם, מה עושים נגד עש הספרים וכמה עולה הדברת עש מכל סוג? כל התשובות כאן לפניכם.

עשים הם לא דבר נעים וזה לא משנה איפה הם נמצאים – עש בקירות, בתקרה בארונות המטבח, בארון הבגדים, בספרייה, בחצר או בשדה הוא אורח לא רצוי בלי שום מקרה יוצא מן הכלל, והוא עלול לעשות נזק רב אם יתרבה ללא שליטה. הדברת עש היא כמובן הפתרון הנדרש, ואנחנו בחברת הדברה בטוחה מבטיחים לכם את הדרך הבטוחה ביותר לעשות זאת עבור בריאותכם וכן למען תוצאות מובטחות. הרימו אלינו טלפון כבר עכשיו ובררו כמה יעלה לכם להדביר את העשים שהגיעו אליכם כולל אחריות – אנחנו זמינים בכל יום ובכל שעה.

 

הדברת עשים במהירות ובמינימום סכנה לבריאות שלכם
מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
הדברת עש הבגדים, עשים במטבח, בארונות, בספרים ועוד
שימוש בריסוס עשים ללא ריח + מלכודות עשים מיוחדות!
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו: 
055-970-5878
הדברת עש

עש הבית איך נפטרים ממנו?

את עש הבית אתם תראו בעיקר על קירות חיצוניים באזורים כמו חניונים, מבואות כניסה לבניינים, חדרי אשפה וכדומה, וכן על קירות ותקרות בחדרים שבהם יש תנאי לחות גבוהים וטמפרטורה גבוהה, כמו חדרי אמבטיה ושירותים. בדרך כלל תחזו בהם בצורת הגולם שלהם, וכשהם יגיעו לצורת העש הם פשוט יתעופפו באזור. הם ניזונים מקורי עכביש ישנים, חרקים מתים ושיער של בני אדם, וגם גורמים אלו מושכים אותם, לכן תוכלו למצוא עשים שכאלה גם במחסנים.

הדברת עש הבית היא כמובן הפתרון הנדרש, אך פרט לכך יש עוד דברים שעליכם לעשות, וביניהם:

נקו היטב את המחסן או החניה והיפטרו מלכלוך מיותר, כולל קורי עכביש.

הפחיתו את כמות התאורה שאתם משתמשים בה בגינה, שכן האור מושך עשים לביתכם.

דאגו לאוורר היטב חדרים לחים ולקרר אותם.

שאבו גלמים וזחלים שאתם מוצאים עם שואב אבק.

הדברת עש הבית תעלה לכם בין 250-550 שקלים, ואם תעקבו אחרי ההוראות האלה אין סיבה שתצטרכו להזמין שוב הדברה.

עש הבית על הקיר

עש הבית על הקיר

 

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  זחל של עש על הקיר

  זחל של עש

  עש הבגדים דרכי טיפול יעילות

  העש הזה אוהב מקומות חשוכים וחמימים, ואם הוא חדר לארון שלכם, עליכם להיפטר ממנו מהר לפני שיתרבה ויעשה נזקים. ראשית הוציאו את כל הבגדים מהארון ונגבו את כל המדפים והמשטחים שלו עם מטלית שספוגה במים עם סבון. את הבגדים מומלץ לשטוף או לשלוח לניקוי יבש, ואם זה לא אפשרי, הקפיאו אותם במקפיא למשך 48 שעות לפחות ואף יותר – טמפרטורות נמוכות מתחת לאפס יחסלו את הזחלים.

  אם ברצונכם לוודא במאה אחוז שהעשים לא יחזרו, הזמינו מדביר שיעשה בשבילכם הדברת עש הבגדים בכל הארונות בבית. ההדברה יכולה להיעשות בריסוס, בהתאם לרמת חומרת הנגיעות. לעיתים נדירות טיפול עש בארון הבגדים ייעשה באיוד או בערפול קר.

   

  סימנים לעש בבית

   

  ככה נראה עש הבגדים

  עש הבגדים

  עש הבגדים מה עושים כדי שלא יחזור?

  במידה וביצעתם את כל הפעולות שהמלצנו עליהן ובנוסף גם הזמנתם שירותי הדברה, תוכלו להיות בטוחים שהעשים לא יבקרו אתכם שוב למשך תקופה ארוכה. עם זאת, כעבור מספר שנים תוכלו למצוא עש בארונות הבגדים שיסמל על נגיעות חדשה, ואז מן הסתם תצטרכו לחזור על כל הפעולות האלה.

  כדי למנוע זאת מראש תוכלו להניח שקיות עם תבלינים שעשים שונאים את הריח שלהם בתוך הארונות. תבלינים שכאלה הם רוזמרין, תימין, ציפורן, לבנדר ועלי דפנה. הרחקת עש בשיטה שכזו נמצאה כיעילה מאוד, אולם אך ורק לאחר שכבר נעשתה הדברה והעשים שנמצאו בארון חוסלו במלואם.

  טיפול בעש באמצעות מלכודות

  עשים במלכודת דבק

  עש המזון בבית

   

  איך עשים מזיקים לכם

  הדברת עש בונה הנרתיק עם אחריות

  לא משנה איך תקראו לו – בונה הנרתיק או הבגדים – העש הזה כאמור יכול לחזור לאחר זמן מה, אולם אין סיבה שיחזור מיד אחרי ההדברה. לכן אנחנו מספקים לכם אחריות על הדברת זחל עש בונה הנרתיק וכן פרטים בוגרים, ולא תצטרכו לחשוש מהדברה כושלת. אם העש חזר באופן מידי וזמן קצר לאחר ההדברה, הזמינו אותנו שוב להדברת עש הבגדים בונה הנרתיק ואנחנו נגיע אליכם לטיפול בחינם!

  ככה נראה זחל עש בונה הנרתיק

  זחל עש בונה הנרתיק

  עש בונה הנרתיק במקלחת

  עש בונה הנרתיק על הקיר בבית

   

  טיפול מקצועי בעש בונה הנרתיק

  הדברת עש הטבק בשדות חקלאיים

  עש הטבק יכול לתקוף צמחים וגידולים מסוגים רבים בשדות, חממות וכדומה, וכמעט שאין תבלין או ירק שעמיד בפניו. הוא מעביר לצמחים ומחלות ווירוסים ועושה נזקים נוספים, כמו למשל מייצר תנאי גידול להתפתחות פטריות על הגידולים. נגד כנימת עש הטבק הדברה אורגנית או ביולוגית הן השיטות העדיפות, כשהיעילה ביותר לטווח הארוך היא הביולוגית.

  יש כמה אויבים טבעיים שנלחמים בכנימת העש הזו, ובכולם ניתן להשתמש כדי להיפטר ממנה לאורך זמן. מבין החרקים שמספקים נגד כנימת עש הטבק טיפול יעיל ניתן למנות את הצרעות הטפיליות, שביכולתן לחסל גם חרקים אחרים שפוגעים בגידולים ולכן מומלץ מאוד לשלב אותן בשדה. כדי להיפטר מחרקי עש הטבק טיפול יכול להיעשות גם עם רצועות דבק לתלייה, אשר יעילות גם נגד תריפסאים וכנימות עלה.

   

  הדברת עש המנהרות בצמחים

  העש הזה פעיל בעיקר בסתיו ובאביב, אולם בצמחים מסוימים אפשר לראות אותו גם בחודשי הקיץ, והוא נפוץ בכל חלקי הארץ, הן בפרדסים גדולים של עצי הדר והן בגינות פרטיות. הוא מזיק לשלל גידולים שונים, כשהוא גורם לעיכוב בהתפתחות של העצים, אך זה הנזק העיקרי שלו. משמעות הדבר היא שלמשל עץ לימון בוגר לאו דווקא מצריך הדברה, מכיוון שלא ייגרם לו נזק משמעותי פרט לנזק אסתטי.

  לעומת זאת עש המנהרות בעגבניות, בחציל או בתפוח אדמה יכול לעשות נזק לירקות עצמם, ולכן בגידולים שכאלה הוא תמיד מצריך טיפול. נגד עש המנהרות טיפול ייעשה עם קונפידור, שאמנם מהווה טיפול כימי, אולם זו הדרך היעילה ביותר להכחיד את המזיק.

   

  מה זה עש הספרים ומה עושים נגדו?

  העש הזה, כפי ששמו מרמז, נוטה להימצא על ספרים בספריה הביתית, בחנויות ספרים ובספריות ציבוריות. כדי להיפטר ממנו צריך להזמין שירותי הדברה, אך ברגע שמצאתם אותו מומלץ שתעטפו את הספרים הנגועים בניילון ותכניסו אותם למקפיא למשך שבוע. הדברת עש על ידי ריסוס היא חובה כדי לוודא שאכן לא יימצאו עוד עשים כשתחזירו את הספרים למקומם, וההקפאה תחסל את אלו שהיו בספרים לפניה, בלי להזיק לספרים.

   

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

    

   האם ריסוס נגד עש מסוכן לבריאות?

   יש שלל שיטות לטיפול בעשים, חלקן מזיקות יותר לאדם וחלקן פחות או בכלל לא. אם הנגיעות היא קשה, הטיפול יצטרך להיעשות עם חומרים עוצמתיים ושיטות אגרסיביות יותר. לעומת זאת אם הנגיעות היא קלה, מספיק יהיה לעשות ריסוס נגד עש עם חומר מיקרוקפסולרי שלא מזיק לאדם או פשוט להציב מלכודות פרומון. כך או כך, הדברת עשים היא לא תהליך שאתם צריכים לחשוש ממנו, ואם יש לכם שאלות פנו אלינו ואנחנו נשמח לענות על כולן. נוכל גם לתת לכם הצעת מחיר ללא התחייבות.

    

   איך למנוע עש

   עש בונה הנרתיק על הקיר

   עש בונה הנרתיק על הקיר

   עש הבגדים בונה הנרתיק

   עש הבגדים בונה הנרתיק

   שאלות ותשובות לפני שמזמינים טיפול בעש

   איך מדבירים נפטרים מעשים?

   ישנן שלל דרכים לטפל בעש, בהתאם למקום שבו הוא נמצא. טיפול בחום נמצא כיעיל ביותר והוא מספק תוצאות כבר באותו יום, כשהוא משמיד את העשים בכל שלבי הגלגול שלהם. במקרים אחרים משתמשים בתכשיר מיקרוקפסולרי לחיסולם, ולעיתים גם נעזרים במלכודות דבק עם פרומון.

   מה מושך עשים לבית?

   בדרך כלל העשים מגיעים לביתכם דרך אריזות מזון שכבר היו נגועות בהם מלכתחילה, שם הם מטילים ביצים שמהם בוקעים זחלים אשר אוכלים את הדגנים, הפירות היבשים, האגוזים או כל דבר אחר שהיה מאוחסן באריזת המזון. אותו הדבר נכון גם בנוגע לעשים בארון הבגדים.

   האם כביסה עוזרת לחסל עשים?

   כדי לחסל זחלי עשים בעזרת כביסה, יש לכבס את הבגדים בטמפרטורה של לפחות 55 מעלות. יתרה מכך מומלץ לקחת את הבגדים לניקוי יבש, כשבדרך זו תוכלו לוודא שהם יחזרו אליכם ללא כל זכר לעשים, אך חובה לטפל בארון כולו ולהדביר אותו על מנת שלא יאכלו שוב את הבגדים.

   כמה זמן יכולה להימשך מתקפת עשים?

   משך זמן החיים של כל עש משתנה על פי הזן, אך בדרך כלל גלגול החיים שלו נמשך 11-13 חודשים. עם זאת, תוכלו לצפות שמתקפת העשים לא תיפסק לאחר זמן זה, מכיוון שהעש ממשיך להתרבות, לכן חובה להדביר את הבית מעשים כדי לפתור את הבעיה.

   אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

    whatsapp
    להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
    📞 055-970-5878
    whatsapp
    call