הדברת עש

הדברת עש מכל סוג במחיר משתלם עם אחריות

איך נפטרים מעש הבית, האם עש המזון מסוכן, כיצד מדבירים אותו, מה עושים נגד עש הבגדים, אילו עשים ניתן למצוא בשדות וחצרות ואיך מדבירים אותם, מה עושים נגד עש הספרים וכמה עולה הדברת עש מכל סוג? כל התשובות כאן לפניכם.

עשים הם לא דבר נעים וזה לא משנה איפה הם נמצאים – עש בקירות, בתקרה בארונות המטבח, בארון הבגדים, בספרייה, בחצר או בשדה הוא אורח לא רצוי בלי שום מקרה יוצא מן הכלל, והוא עלול לעשות נזק רב אם יתרבה ללא שליטה. הדברת עש היא כמובן הפתרון הנדרש, ואנחנו בחברת הדברה בטוחה מבטיחים לכם את הדרך הבטוחה ביותר לעשות זאת עבור בריאותכם וכן למען תוצאות מובטחות. הרימו אלינו טלפון כבר עכשיו ובררו כמה יעלה לכם להדביר את העשים שהגיעו אליכם כולל אחריות – אנחנו זמינים בכל יום ובכל שעה.

הדברת עשים במהירות ובמינימום סכנה לבריאות שלכם

מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
הדברת עש הבגדים, עשים במטבח, בארונות, בספרים ועוד
שימוש בריסוס עשים ללא ריח
שירות בפריסה ארצית רחבה
לקבלת הצעת מחיר חייגו:
055-970-5878
הדברת עש

עש הבית איך נפטרים ממנו?

את עש הבית אתם תראו בעיקר על קירות חיצוניים באזורים כמו חניונים, מבואות כניסה לבניינים, חדרי אשפה וכדומה, וכן על קירות ותקרות בחדרים שבהם יש תנאי לחות גבוהים וטמפרטורה גבוהה, כמו חדרי אמבטיה ושירותים. בדרך כלל תחזו בהם בצורת הגולם שלהם, וכשהם יגיעו לצורת העש הם פשוט יתעופפו באזור. הם ניזונים מקורי עכביש ישנים, חרקים מתים ושיער של בני אדם, וגם גורמים אלו מושכים אותם, לכן תוכלו למצוא עשים שכאלה גם במחסנים.

הדברת עש הבית היא כמובן הפתרון הנדרש, אך פרט לכך יש עוד דברים שעליכם לעשות, וביניהם:

נקו היטב את המחסן או החניה והיפטרו מלכלוך מיותר, כולל קורי עכביש.

הפחיתו את כמות התאורה שאתם משתמשים בה בגינה, שכן האור מושך עשים לביתכם.

דאגו לאוורר היטב חדרים לחים ולקרר אותם.

שאבו גלמים וזחלים שאתם מוצאים עם שואב אבק.

הדברת עש הבית תעלה לכם בין 200-550 שקלים, ואם תעקבו אחרי ההוראות האלה אין סיבה שתצטרכו להזמין שוב הדברה.

האם עש המזון בבית מסוכן?

בעוד שעד שהמזון לא מסוכן לבני אדם או לחיות מחמד, הוא בהחלט יכול להזיק למזון שאתם מאחסנים בארונות. ברגע שיהיה לכם מזון נגוע עם ביצי עש המזון, כדאי מאוד להיפטר ממנו, ולא אתם תסבלו ממתקפה של עש במטבח שיהיה לכם קשה מאוד להיפטר ממנה. המזון שאליהם נמשך העש הזה הוא בדרך כלל מזון יבש ששומרים בארונות, כמו קמח, פסטה, דגנים, לחם, תבלינים וחטיפים יבשים.

הדברת עש המזון – איך עושים את זה?

את העש הזה מדבירים ב-3 שלבים:

שלבי הדברה וטיפול בעשיםפירוט השלבים
שלב ראשון – בודקים את המטבח והארונות ומנקים אותם היטב.חפשו מעין קורים בתוך האריזות של המזון שאליו נמשך עש במטבח, והיפטרו מכל מזון שתמצאו בו רמזים להימצאותו. בנוסף, אחסנו מזונות אחרים שאינם נגועים באריזות אטומות, ואם אתם חושדים שפריטי מזון מסוימים נגועים כבר בעשים, היפטרו מהם – עדיף להיות בטוח מאשר להתחרט על כך לאחר מכן.
שלב שני – מציבים מלכודות דבק בתוך הארונות, בהם יש פרומון שמושך את העשים.את מדבקות עש המזון מדביקים על דלתות הארונות מצדן הפנימי או שמקפלים אותן לצורת משולש ומציבים בארון, בהתאם לסוג המלכודת. הפרומון מושך את הזכרים כך שאין ביכולתם להתרבות עם נקבות העשים. שימו לב שלא משתמשים בהרבה מלכודות, מכיוון שיותר מדי פרומון רק יבלבל את הזכרים.
שלב שלישי – ריסוסמדביר עש המזון מרסס היטב את כל האזורים הנגועים והמטבח עם תכשיר מיקרוקפסולרי שמחסל את העשים במגע ואינו רעיל לאדם.

 

עש הבגדים דרכי טיפול יעילות

העש הזה אוהב מקומות חשוכים וחמימים, ואם הוא חדר לארון שלכם, עליכם להיפטר ממנו מהר לפני שיתרבה ויעשה נזקים. ראשית הוציאו את כל הבגדים מהארון ונגבו את כל המדפים והמשטחים שלו עם מטלית שספוגה במים עם סבון. את הבגדים מומלץ לשטוף או לשלוח לניקוי יבש, ואם זה לא אפשרי, הקפיאו אותם במקפיא למשך 48 שעות לפחות ואף יותר – טמפרטורות נמוכות מתחת לאפס יחסלו את הזחלים.

אם ברצונכם לוודא במאה אחוז שהעשים לא יחזרו, הזמינו מדביר שיעשה בשבילכם הדברת עש הבגדים בכל הארונות בבית. ההדברה יכולה להיעשות בריסוס, בהתאם לרמת חומרת הנגיעות. לעיתים נדירות טיפול עש בארון הבגדים ייעשה באיוד או בערפול קר.

עש הבגדים מה עושים כדי שלא יחזור?

במידה וביצעתם את כל הפעולות שהמלצנו עליהן ובנוסף גם הזמנתם שירותי הדברה, תוכלו להיות בטוחים שהעשים לא יבקרו אתכם שוב למשך תקופה ארוכה. עם זאת, כעבור מספר שנים תוכלו למצוא עש בארונות הבגדים שיסמל על נגיעות חדשה, ואז מן הסתם תצטרכו לחזור על כל הפעולות האלה.

כדי למנוע זאת מראש תוכלו להניח שקיות עם תבלינים שעשים שונאים את הריח שלהם בתוך הארונות. תבלינים שכאלה הם רוזמרין, תימין, ציפורן, לבנדר ועלי דפנה. הרחקת עש בשיטה שכזו נמצאה כיעילה מאוד, אולם אך ורק לאחר שכבר נעשתה הדברה והעשים שנמצאו בארון חוסלו במלואם.

הדברת עש בונה הנרתיק עם אחריות

לא משנה איך תקראו לו – בונה הנרתיק או הבגדים – העש הזה כאמור יכול לחזור לאחר זמן מה, אולם אין סיבה שיחזור מיד אחרי ההדברה. לכן אנחנו מספקים לכם אחריות על הדברת זחל עש בונה הנרתיק וכן פרטים בוגרים, ולא תצטרכו לחשוש מהדברה כושלת. אם העש חזר באופן מידי וזמן קצר לאחר ההדברה, הזמינו אותנו שוב להדברת עש הבגדים בונה הנרתיק ואנחנו נגיע אליכם לטיפול בחינם!

הדברת עש הטבק בשדות חקלאיים

עש הטבק יכול לתקוף צמחים וגידולים מסוגים רבים בשדות, חממות וכדומה, וכמעט שאין תבלין או ירק שעמיד בפניו. הוא מעביר לצמחים ומחלות ווירוסים ועושה נזקים נוספים, כמו למשל מייצר תנאי גידול להתפתחות פטריות על הגידולים. נגד כנימת עש הטבק הדברה אורגנית או ביולוגית הן השיטות העדיפות, כשהיעילה ביותר לטווח הארוך היא הביולוגית.

יש כמה אויבים טבעיים שנלחמים בכנימת העש הזו, ובכולם ניתן להשתמש כדי להיפטר ממנה לאורך זמן. מבין החרקים שמספקים נגד כנימת עש הטבק טיפול יעיל ניתן למנות את הצרעות הטפיליות, שביכולתן לחסל גם חרקים אחרים שפוגעים בגידולים ולכן מומלץ מאוד לשלב אותן בשדה. כדי להיפטר מחרקי עש הטבק טיפול יכול להיעשות כאמור גם בשיטה אורגנית עם רצועות דבק לתלייה, אשר יעילות גם נגד תריפסאים וכנימות עלה.

הדברת עש המנהרות בצמחים

העש הזה פעיל בעיקר בסתיו ובאביב, אולם בצמחים מסוימים אפשר לראות אותו גם בחודשי הקיץ, והוא נפוץ בכל חלקי הארץ, הן בפרדסים גדולים של עצי הדר והן בגינות פרטיות. הוא מזיק לשלל גידולים שונים, כשהוא גורם לעיכוב בהתפתחות של העצים, אך זה הנזק העיקרי שלו. משמעות הדבר היא שלמשל עץ לימון בוגר לאו דווקא מצריך הדברה, מכיוון שלא ייגרם לו נזק משמעותי פרט לנזק אסתטי.

לעומת זאת עש המנהרות בעגבניות, בחציל או בתפוח אדמה יכול לעשות נזק לירקות עצמם, ולכן בגידולים שכאלה הוא תמיד מצריך טיפול. נגד עש המנהרות טיפול ייעשה עם קונפידור, שאמנם מהווה טיפול כימי, אולם זו הדרך היעילה ביותר להכחיד את המזיק.

מה זה עש הספרים ומה עושים נגדו?

העש הזה, כפי ששמו מרמז, נוטה להימצא על ספרים בספריה הביתית, בחנויות ספרים ובספריות ציבוריות. כדי להיפטר ממנו צריך להזמין שירותי הדברה, אך ברגע שמצאתם אותו מומלץ שתעטפו את הספרים הנגועים בניילון ותכניסו אותם למקפיא למשך שבוע. הדברת עש על ידי ריסוס היא חובה כדי לוודא שאכן לא יימצאו עוד עשים כשתחזירו את הספרים למקומם, וההקפאה תחסל את אלו שהיו בספרים לפניה, בלי להזיק לספרים.

האם ריסוס נגד עש מסוכן לבריאות?

יש שלל שיטות לטיפול בעשים, חלקן מזיקות יותר לאדם וחלקן פחות או בכלל לא. אם הנגיעות היא קשה, הטיפול יצטרך להיעשות עם חומרים עוצמתיים ושיטות אגרסיביות יותר. לעומת זאת אם הנגיעות היא קלה, מספיק יהיה לעשות ריסוס נגד עש עם חומר מיקרוקפסולרי שלא מזיק לאדם או פשוט להציב מלכודות פרומון. כך או כך, הדברת עשים היא לא תהליך שאתם צריכים לחשוש ממנו, ואם יש לכם שאלות פנו אלינו ואנחנו נשמח לענות על כולן. נוכל גם לתת לכם הצעת מחיר ללא התחייבות.

אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

whatsapp
להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
📞 055-970-5878
whatsapp
call