הדברה ברחובות

הדברה ברחובות ללקוחות פרטיים ולעסקים – במחירים נוחים!

הנמלים מתרוצצות על השיש במטבח? היתושים חוגגים במרפסת? חושדים שיש לכם חולדה בעליית הגג? תנו לנו לטפל עבורכם בכל סוגי המזיקים! חברת הדברה בטוחה מתמחה בביצוע הדברה ברחובות בשיטות הבטוחות והמתקדמות ביותר, כולל אחריות מלא לביצוע כל עבודה, כך שתמיד תוכלו להישאר שקטים ורגועים, לגבי העובדה שהמקום נקי לחלוטין ממזיקים.

 

✔️ הדברה ברחובות 24 שעות ביממה
✔️ הזמינו מדביר עם המלצות החל מ-250 ש"ח לדירה קטנה
מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ הדברת כל סוגי המזיקים והמכרסמים
✔️ ריסוס בית ברחובות כולל טיפול בגינה וביוב
כניסה לדירה לאחר שעה אחת בלבד
✔️ אפשרות להזמין הדברה מהיום להיום
אחריות בכתב ואישור ביצוע על כל הדברה!
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
055-970-5878
הדברה ברחובות

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

  מדביר ברחובות בשעות הקטנות של הלילה

  מכרסמים, זוחלים, מעופפים ועוד שלל סוגי מזיקים יוצאים ממחבואם בלילה כדי למצוא מזון. אז מה הפלא שדווקא בשעות הללו התושבים מחפשים בנרות מדבירים ברחובות שיגיעו מעכשיו לעכשיו? אנחנו ערוכים לשלוח אליכם מדביר ברחובות בכל שעה ביממה, כולל בסופי השבוע, בחגים ובמועדים, לכל בעיה קיימת. השירות שלנו ניתן לכל סוגי הלקוחות ובאופן מהיר במיוחד, כך שלא תצטרכו להמתין זמן רב או להישאר במקום אחד עם מזיק שעשוי להיות מטריד או מסוכן, כמו נדל, עקרב, עכביש וכד'.

  סיבה נוספת שבגללה נוכל לשלוח אליכם מדביר מומלץ ברחובות 24 שעות, קשורה לאופן הדברת המזיק והרגלי המחייה שלו. הדברת צרעות לדוגמה מומלצת בעיקר בשעות הלילה, כאשר כל אוכלוסיית הקן נמצאת בתוכו יחד עם המלכה ואילו הדברת טפילים מסוגים שונים פועלת מצוין דווקא בדקות שלפני הזריחה.

   

  הדברת מזיקים ברחובות

  מעניקים תעודת אחריות לרוב ההדברות ברחובות

  אנשים רבים פונים אלינו לאחר שהזמינו חברת הדברה ברחובות ולא היו מרוצים מהתוצאות בסופו של דבר. הסיבות לחוסר הגעה לתוצאות המקסימליות הן רבות, אבל הרבה פעמים מבטאות הזמנה של בעלי מקצוע בלתי מוסמכים, או כאלו שאינם מספקים כיסוי לעבודה שבוצעה על ידם. אצלנו תוכלו להיות בטוחים שדבר מזה לא יקרה. אם תזמינו אותנו לביצוע הדברה ברחובות, תקבלו עבודה מקצועית ללא פשרות, ממדבירים שהוסמכו על ידי המשרד להגנת הסביבה ומספקים תעודת אחריות שמכסה אתכם, למקרה ותתרחש התפרצות מזיקים נוספת.

   

  מבצעים למען בריאותכם הדברה ירוקה ברחובות

  מאז שהוצאו משימוש בישראל תכשירים רעילים ומסוכנים שמזיקים לבריאות האדם, החי והסביבה, נכנסו לשוק מגוון פתרונות ירוקים, שמבטיחים תוצאות מעולות על ידי שימוש באמצעים בטוחים יותר עם כמות מזערית של רעלים. הדברה ירוקה ברחובות מכסה חלק גדול מהתפרצויות המזיקים ואנחנו תמיד נעדיף להדביר בשיטה זו. הדברה שכזו מתאימה לבתי מגורים ובפרט למקומות רגישים כמו המטבח או חדרי השינה של הילדים, לגינה ולגידולים שונים, למשרדים, לחנויות, למסעדות ועוד.

  * חשוב לציין כי הדברה ירוקה זה מונח שיווקי ועדיין מדובר בשימוש של חומרי הדברה עם כמות מזערית של רעלים. עליכם לציית להוראות המדביר לפני ואחרי הטיפול.

   

  הדברת מזיקים ברחובות עם תעודת אחריות

  אנו תמיד שואפים לבצע הדברת מזיקים ברחובות עם 100% הצלחה, אך ישנם מקרים שבהם המזיקים שתקפו עשויים לחזור למקום, כך שיידרש נגדם סבב הדברה נוסף. לשם כך אנו מעניקים לכל הדברה כתב אחריות שישמש אתכם למקרים של מתקפה חוזרת, או למצבים שבהם תוצאות ההדברה לא התקבלו בהתאם למצופה. ריכזנו למענכם סוגים שונים של הדברות נפוצות בעיר רחובות, כולל דרכי פעולה ומחירים:

  סוג ההדברה המבוקש כמה משלמים?
  הדברת מכרסמים ברחובות בחדר אשפה
  במקום סגור שאיננו מיועד למגורים ניתן לפזר רעל, אך לאחר מכן יהיה צורך בפינוי הפגרים. אפשרות הומאנית יותר היא שימוש בתיבות האכלה ללכידה ושחרור המכרסמים בשטח פתוח.
  300-500 ₪
  הדברת נמלים ברחובות בבית קפה
  נפזר פיתיונות ג'ל רעילים שהנמלים מאכילות בהן את המלכה. לאחר שתורעל, תנוס יתר אוכלוסיית הנמלים מהמקום.
  250-700 ₪
  הדברת טרמיטים ברחובות בדירת מגורים
  התפרצות טרמיטים מצריכה קידוח של חורים קטנים ברצפות לחשיפת הקן והחדרת פיתיון ג'ל מורעל.
  400-1,500 ₪
  סילוק קן צרעות מתריסי גלילה של חלון
  המדביר יפזר תכשיר מורעל סביב הקן (איבוק או ריסוס) ולאחר מכן יאטום את פתח היציאה והכניסה שלו. מאחר ורבים מבלבלים בין צרעות ודבורים, נדגיש שכל הדברת דבורים היא פעולה אסורה ולכן במקרה כזה, המדביר יעביר את הקן בבטחה למקום אחר.
  250-600 ₪
  הדברת ג'וקים ברחובות בסופרמרקט
  נגד תיקן גרמני נשתמש בפיתיונות ג'ל רעילים. אם זהו תיקן אמריקאי או תיקן מזרחי, ניתן לשלב בין מספר שיטות כמו איבוק, מלכודות דבק ובמידת האפשר גם ריסוס.
  300-650 ₪
  הדברה נגד קרציות בגינה ציבורית
  נשתמש במלכודות כדי לזהות את סוג הקרצייה ונרסס את המקום בחומרים שקוטלים את הסוג הספציפי. יש להימנע מכניסה למקום למשך 6-8 שעות לאחר מכן.
  250-600 ₪
  הדברת פשפשים ברחובות בדירה עם 3 חדרי שינה
  פשפשי המיטה מצריכים הדברה במספר שלבים ולעתים גם ב-2-3 סבבי הדברה. יש לפעול בהתאם להוראות המדביר בכל שלב.
  550-2,500 ₪
  הדברת מעופפים בבריכת שחייה ביתית
  הדברה נגד יתושים, זבובים, ברחשים, עשים וכדומה תתבצע באמצעות תכשירי ריסוס מקצועיים. בהתפרצות קשה, נשלב שיטות נוספות כמו הדברה ירוקה או הדברה ביולוגית.
  החל מ-250 ₪
  הדברת נדלים בגינה פרטית
  נרסס את הנדלים או את מקומות המסתור הפוטנציאליים באמצעות תכשיר "ירוק" ידידותי לסביבה. מחשש לארסיותו של הנדל במקום, הימנעו מפעולות עצמאיות נגדו.
  250-600 ₪
  הדברת נמלי אש משטחי מגורים
  נפעל נגד נמלים אדומות באמצעות פיתיון גרגירי מורעל. לאחר מכן נרסס את הקן והאזורים הנגועים כדי למנוע מנמלים אחרות להתקרב.
  250-650 ₪

   

  הדברה לעסקים ברחובות – שומרים עליכם באופן קבוע

  חנויות, משרדים, בתי אוכל ועוד בתי עסק רבים ושונים חשופים להתפרצויות גדולות במיוחד של מזיקים ממגוון סוגים. הסיבה לכך היא קיום מצטבר של מספר תנאי מחייה פוטנציאליים שהמזיקים מחפשים. היעדר תחזוקה מספקת בנכסים עסקיים מושכרים, עיסוק בכמות גדולה של מזון ושפע מקומות מסתור בין מוצרי המדף והארגזים במחסני המלאי מושכים למקום מזיקים שמסבים נזק עצום לתכולה ולבריאות העובדים והלקוחות. מעבר לכך, כל חשיפה של הלקוחות למזיקים עלולה לפגוע במוניטין העסקי ולעצור לו את הפעילות הכלכלית השוטפת.

  כדי שתוכלו להמשיך לפעול באופן שוטף וללא כל בעיות בגזרת המזיקים, נשמח להעניק לכם שירותי הדברה לעסקים ברחובות. זוהי הדברה שוטפת המבוצעת אחת לחודש בבית העסק ומונעת ממזיקים פוטנציאליים להימצא במקום. לקוחות עסקיים יקבלו מאיתנו בנוסף שירות אישי צמוד לכל בעיה שהתעוררה, כולל פעולות מנע להגנה מלאה על המקום.

  כתבה עלינו בתוכנית חיסכון עם מנחם הורביץ

  ההדברה המבוקשת ביותר: הדברת פשפשים ברחובות

  פשפשים נחשבים ליריב עקשן וקשה במיוחד, שלא ניתן לחסל באמצעות ריסוס בית ברחובות בלבד. הסוג הביתי הקרוי פשפשי מיטה, נוהג להסתתר בין חלקי המיטה או הריפודים השונים בבית ולצאת ממחבואו בלילה כדי לעקוץ את הדיירים. מספיקה כמות קטנה של פשפשי מיטה כדי לחולל כאוס מוחלט בתוך הבית: הפשפשים מתרבים במהירות, עוקצים ללא הרף ונוסף על אבדן איכות השינה והגירוד המטריד, מתקיימת גם פגיעה בבריאות מאחר והפשפשים מעבירים לאדם מחלות נגיפיות.

  להבדיל מביצוע ריסוס נגד פרעושים שמתמקד בחיסול של האוכלוסייה הבוגרת, טיפול בפשפשי המיטה מצריך שאיבה עוצמתית של כל המזרונים וכלי המיטה בבית כדי לנטר את הבוגרים. לאחר מכן, המדביר יצטרך לרסס עם חומר מיוחד כדי למנוע את התפתחות הביצים והזחלים. אם אתם מתגרדים או סובלים מעקיצות טריות שמתגלות בבוקר, ייתכן שפשפשי המיטה ביקרו אתכם. פנו אל חברת הדברה מקצועית לאבחון המזיקים.

   

  אצלנו משלמים על הדברה ברחובות מחירים נוחים!

  התמודדות עם מזיקים עלולה להיות מלחיצה, מטרידה ובעיקר פתאומית. המזיק נחשף בבת אחת ומאותו רגע, מביא לאי שקט וחוסר נוחות שמסוגלים להוציא מהדעת. לאנשים אלו אין ברירה אלא להזמין מיד ריסוס נגד ג'וקים, נמלים או חולדות למיגור הבעיה ואין להם מספיק זמן לבצע השוואת מחירים.

  בחברת הדברה בטוחה אנו מעוניינים לספק לכם שקט נפשי גם ברמת השירות ולכן מציעים על כל הדברה ברחובות מחירים החל מ-250 ₪ בלבד ועד כ-650 ₪ בהתאם לסוג המזיק ואופן ההדברה. כאן בעמוד וגם באתר תוכלו להבין בדיוק כמה עולה הדברה אצלנו ולקבל מראש את כל המידע בשקיפות והוגנות, מבלי להיקלע להוצאות בלתי ידועות.

   

  מחפשים על הדברה ברחובות המלצות טובות? יש לנו בשפע

  אנו גאים להעניק לכל תושבי רחובות והסביבה את השירות המקצועי והאישי הטוב ביותר. המענה המהיר, האדיבות והידע הרב בתחום ההדברה הם רק חלק מהבונוסים שאנו מספקים ללקוחותינו. ולראיה, יש לנו שלל חוות דעת מפרגנות שממליצות עלינו. גם אם תעדיפו שלא לבחור בנו, זכרו תמיד לבדוק לפני כל הזמנת הדברה ברחובות המלצות רלוונטיות ולהתייחס לא רק להצלחת הטיפול אלא גם לשירות האישי: מהירות ההגעה, מתן הסבר לגבי מהלך ההדברה, טיפים חשובים להימנעות מהתפרצויות מזיקים נוספות, ווידוא הצלחת ההדברה ועוד. מדבירים טובים באזור רחובות הם אלו שמותירים תחושה של אנשי מקצוע שאפשר תמיד לסמוך עליהם.

   

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

    הידעתם? גם מניעה היא חלק מהדברה ירוקה

   מחפשים הדברה ברחובות? כדי למנוע את הופעת המזיקים בבית חשוב להקפיד על מספר כללים:

   √ אל תשאירו שאריות של אוכל על השיש, על השולחן או בכל מקום אחר, כך תצליחו למנוע הופעה של נמלים ותיקנים.

   √ את הקופסאות שבהן אתם מאחסנים את המזון הקפידו לסגור בצורה הרמטית. בימי הקיץ החמים, העונה שבה מגיעים מזיקים רבים, רצוי לאחסן את מוצרי המזון במקפיא.

   √ אל תשאירו את פח הזבל מלא. הקפידו לרוקן אותו רגע לפני שהוא עולה על גדותיו ומזמין אליו חרקים ומזיקים שונים.

   √ אם יש לכם חורים וסדקים בקירות, אטמו אותם. כך תצליחו למנוע חדירה של המזיקים אל תוך הדירה.

   √ אל תשאירו ערימה של גרוטאות ולכלוכים בחצר והקפידו לייבש מקורות מים עומדים. אם לא תקפידו על ניקוי הפסולת מהחצר, מאוד מהר היא תתמלא בעכברים, בחולדות ובחרקים נוספים.

   אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

    whatsapp
    להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
    📞 055-970-5878
    whatsapp
    call