הדברת ביוב

הדברת ביוב לפתרון המושלם נגד מכרסמים ותיקנים

חרקים ומזיקים שונים חודרים לבית דרך פתחים וסדקים בקירות, מתחת לדלתות ומבעד לחורים ברשתות ופתחי החלונות, ובעיקר הם מגיעים לבית דרך צנרת הביוב ופתחי הניקוז בכיורים, באמבטיה ובמקלחון. לכן, גם כאשר שומרים על בית נקי ומצוחצח עלולים לסבול מחרקים כמו תיקנים, ממכת נמלים וממפגש לא נעים עם חולדות ועכברים. הפתרון לבעיה הוא הזמנת שירות הדברת ביובים ממדביר מוסמך ומנוסה.

 

✔️ הדברת ביוב מחיר החל מ-40 ₪ לבור
✔️ תעודת אחריות של מדביר מוסמך בסיום ההדברה
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ שירות 24 שעות ביממה – כולל בשבתות וחגים
✔️ הדברה של כל בורות הביוב בבניין!
✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
055-970-5878
הדברת ביוב עם מדביר מוסמך

למה חשוב להזמין הדברת ביוב?

אחת לתקופה יש להזמין הדברה של בורות הביוב, בין אם גרים בבית משותף ובין אם גרים בבית פרטי. מזיקים רבים משגשגים וחיים בבטחה במערכת הביוב מאחר והמקום מספק להם תנאים נוחים מבחינת לחות, טמפרטורה, חושך ומזון, כמו כן המזיקים החיים בקווי הביוב זוכים להגנה מפני חיות הצדות אותם.

לכן, מעבר להדברה בבית או בדירה נגד מזיקים ומכרסמים יש להזמין הדברת ביוב עם מדביר מקצועי, אמין ומוסמך. ללא ההדברה בקווי הביוב גם ההדברה הטובה והחזקה ביותר בבית לא תספיק כיוון שחרקים ומכרסמים יחדרו לנכס דרך פתחי הניקוז.

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  איך למנוע מזיקים בביוב

  איך מתבצעת הדברת בור ביוב?

  לכל מבנה יש מספר בורות ביוב, לפחות אחד ראשי. מעל בור הביוב הראשי יש מכסה כבד אך לעיתים המכסה סדוק או לא מונח במקומו, וחרקים ומכרסמים מצליחים לחדור לצנרת בקלות ולשגשג בה ללא הפרעה.

  כאשר מאתרים בתוך הבית תיקן אמריקאי, גרמני, חום או מזרחי, נמלים ומזיקים נוספים יש לקרוא למדביר מנוסה כדי לאתר את מקום המחבוא והקינון של החרקים או המכרסמים ולטפל בבעיה. הדברת בור ביוב בבית פרטי מחייבת שהבית יהיה ריק מדיירים, בבית משותף הדיירים יכולים להישאר בדירות. המדביר מתחיל באיתור פתחים וסדקים בבור הביוב ובצנרת כדי לבצע איטום לפני ההדברה, ולאחר איטום הפתחים מקובל לשאוב את השפכים באמצעות ביובית, אפשר לבצע הדברה גם בבור שומן כפי שיש במסעדות ובעסקי מזון.

  לאחר ריקון בור הביוב המדביר יבצע ריסוס נגד המזיקים והמכרסמים השונים, ובנוסף הוא ירסס את האזור הסמוך לבורות הביוב בהתאם לסוג המזיק, ובסוף ההדברה חשוב לאוורר היטב את הבית.

  במקרים בהם יש סתימה בבור הביוב יש לשטוף את הצנרת בלחץ מים גבוה או לנקות את צנרת הביוב בשיטות אחרות, למשל באמצעות רובוט ייעודי. עלות פתיחת הסתימה ושטיפת הצנרת אינה כלולה במחיר ההדברה.

   

  למה מזיקים נמשכים לביוב

   

  הדברה בביוב נגד חולדות

  הדברת ביובים

  אילו מזיקים יש להדביר בבורות הביוב?

  הדברה בביוב מיועדת נגד מזיקים נפוצים כמו תיקן אמריקאי ושאר סוגי התיקנים (גרמני, מזרחי וכו'), כאשר התיקן האמריקאי נחשב למלך הביוב והוא משגשג בבורות הביוב. כמו כן, חשוב להדביר את בורות הביוב ולפזר פיתיונות ולרסס חומרי הדברה נגד מכרסמים כמו חולדות ועכברים.

  מומלץ להזמין מדביר מנוסה כדי לנטר את סוגי המזיקים לפני ההדברה בבורות הביוב, המדביר יאתר ויזהה תוך זמן קצר אילו מזיקים ומכרסמים חיים בקווי הביוב ובהתאם לכך ירסס את פתחי ובורות הביוב. המדביר יבצע ריסוס והדברה נגד המזיקים הבאים:

  √ הדברת תיקן אמריקאי בריסוס ובאמצעות פיזור פיתיונות ג'ל.

  √ הדברת מכרסמים כמו עכברים וחולדות בבורות הביוב.

  √ הדברת ג'וקים בריסוס ובאמצעות פיתיונות.

  √ הדברת נמלים בהתאם לצורך.

   

  הדברת שוחות ביוב

  ג'וקים בביוב הם בעיה רצינית שמחייבת טיפול

  אם אתם חושבים שהג'וקים חיים בביוב רק בעונת הקיץ, ובחורף לא תראו אותם צצים בביתכם, טעות בידכם. ככל שתיתנו לג'וקים יותר זמן לחיות בביוב, כך הם יתרבו ללא בקרה ויהוו בעיה רצינית, עד שתראו אותם בכל מקום – בתוך הבית ומחוצה לו. בביוב יש לג'וקים מזון בשפע ומסתור מפני כל סכנה, וכשהם עולים מעלה אל ביתכם, הם מביאים איתם מחלות ומזהמים כל דבר שהם באים איתו במגע. היפטרו מהם בזמן בעזרה הדברת הביוב שלכם מיד כשאתם רואים סימנים לג'וקים.

   

  סכנות של מזיקים בביוב

  כמה עולה ריסוס בור ביוב?

  הדברה של בורות ביוב מבוססת על שתי שיטות עיקריות: ריסוס רעלים במינון נמוך ופיזור פיתיונות. כיום נהוג לבצע הדברה ירוקה כדי להפחית סיכונים לדיירים ולחיות המחמד וכדי להימנע מפגיעה בסביבה.

  עלות ריסוס בור ביוב היא כ-40 ₪, עם זאת בדרך כלל יש לבצע הדברה בכל בורות הביוב, לכן כדאי לחפש מדביר המציע חבילה משתלמת להדברה בביוב.

  להדברה מקצועית ואפקטיבית בבורות ביוב במחיר המשתלם ביותר – התקשרו עכשיו חברת הדברה בטוחה.

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call