הדברה ירוקה

האם יש הדברה כזה הדברה ירוקה בלי ריח ובלי חומרים מזיקים? התשובה היא לא! אך מדובר בחומרים ידידותיים מאוד, איך בכל זאת עושים הדברה שלא פוגעת בחיות מחמד ותינוקות?, איך מדבירים ג'וקים, נמלים ופרעושים בעזרת שיטות הדברה ירוקות, כמה עולה להשתמש בשיטות האלה ואילו המלצות יש למדבירים מנוסים לתת לכם? המשיכו לקרוא וגלו את כל התשובות לשאלות האלה.

הדברה ירוקה עם חומרים ללא ריח מאושרים בלבד (על בסיס פרטרואידים)

רבים מלקוחותינו מביעים חשש מסוים כשהם מזמינים אותנו להדברה בדירתם או בבית העסק שלהם. הם מודאגים בנוגע לחומרי ההדברה שבהם נשתמש וחוששים שהם עלולים לפגוע בבריאותם או בילדיהם וחיות המחמד שלהם. יש לנו חדשות טובות מאוד לספר להם ולכם – אצלנו אפשר תמיד להדביר בצורה בטוחה וללא חשש לבריאות עם שלל שיטות הדברה ירוקה. אנחנו בחברת הדברה בטוחה שמנו לעצמנו מטרה לספק לכם את פתרונות ההדברה היעילים והבטוחים ביותר שקיימים, ותמיד דוגלים בהדברות ירוקות כשזה מתאפשר. אם אתם מעוניינים לעשות הדברה בביתכם עם חומרים שאינם מזיקים לבריאות או לסביבה, הרימו אלינו טלפון כבר עכשיו ובררו האם ניתן להדביר כך את המזיקים שהגיעו אליכם וכמה זה יעלה לכם. תקבלו מאיתנו הצעת מחיר על המקום בטלפון ונוכל להגיע אליכם עוד היום.

 

הדברה עם חומרים ללא ריח רעילות נמוכה מאוד
חשוב להדגיש הדברה ירוקה זה מונח שיווקי
אנו מספקים ההדברה ידידותית לסביבה לבעלי חיים ולבני אדם
החל מ-₪250  [התחייבות להוזיל כל הצעה]
✔️ תעודת אחריות בסיום ההדברה
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ שימוש בטכניקות הדברה ירוקות וידידותיות לסביבה
✔️ הדברה נגד מזיקים מקיפה כניסה לאחר שעה
✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
055-970-5878

הדברה ירוקה

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

  הדברה ירוקה ללא ריח בלי לצאת מהבית יש דבר כזה?

  כל הרעיון בהדברה עם חומרים ירוקים הוא להשתמש בחומרים שאינם מסוכנים לאדם או לסביבה, חומרים עם רמת רעילות נמוכה מאוד. אחת התלונות העיקריות של אנשים שעושים להם הדברה כימית היא הריח שנשאר אחריה, שאמור להתפוגג לאחר זמן מה. הריח הזה לא נעים לכולם, ואם הוא נותר לאחר זמן רב הוא מעיד על כך שהאזור המודבר לא מאוורר כמו שצריך, אצלנו ניתן לחזור לדירה לאחר שעה בלבד, בעלי חיים לאחר 6 שעות, תינוק 4 שעות (כמובן נתון לשינוי לפי המדביר בשטח בהתאם לחומר).

  מסיבה זו הדברה ירוקה ללא ריח היא בעלת יתרון משמעותי פרט לכך שהיא לא מסוכנת לבריאותכם. שקלו להזמין הדברה שכזו אם כבר עשיתם בעבר הדברה כימית וסבלתם מהריח שלה. עדיף למשל לעשות הדברה ירוקה לבניין, כך שהדיירים לא יתלוננו על הריח שלא עוזב את חדר המדרגות למשך מספר ימים, בעיקר אם לא ניתן לאוורר את חדר המדרגות.

   

  המלצות על הדברה ירוקה

  מה ההבדלים בין הדברה ירוקה להדברה רגילה?

  בעבר חומרי ההדברה היו מבוססים על בסיס של זרחן אורגני שאמנם היה פעיל באופן מעולה כנגד המזיקים אך עם זאת היה חומר רעיל, הבית היה מפונה מספר ימים והיה נאטם, הדברה כזו הייתה מרחיקה את המזיקים למספר שנים, עם זאת ככל שהחומר היה פעיל בבית כנגד המזיקים הוא היה פעיל גם כנגד בני האדם, עלו השערות וחששות כי חומרים אלו מסוכנים לבני האדם ומסוגלים אפילו לסרטן, בנוסף לכל קיים החשש כי חומרי ההדברה יחלחלו את מי התהום וירעילו אף אותם.

  אז מה עושים? פונים אל הטבע ומחפשים פרחים שיש להם יכולת להרחיק מעצמם מזיקים, תוך כדי החיפושים התברר שצמח החרצית מצליח להרחיק מעליו את אותם חרקים, מתברר שבקרקפת שלו יש חומרים דוחי חרקים, אם כך, מכניסים את הצמח בכמות גדולה ומפיקים ממנו חומר מעולה להדברת מזיקים ומכונה פירתרין, אבל עדיין להפיק חומר הדברה ממיצוי של פרח זה יקר מאוד, לכן המעבדה מפרקת את החומרים ומנסה לבודד מתוכם את החומר הפעיל, לאחר שחומר זה נמצא מפיקים העתק סינתטי שלו המכונה פירתרואידים (להורדת מסמך על החומר), חומר זה נמצא כיום בשמות שונים בשימוש ע"י חברות ההדברה מכיוון שהוא אינו עשוי מזרחן אלא מתרכובות יציבות לסביבה.

   

  איך הדבירו בעבר ואיך מדבירים בהווה?

  בעבר כל השיטות שנועדו לפגוע בחרקים ובמזיקים השונים התבססו על שימוש בחומרים רעילים ובחומרים כימיים העלולים לסכן את הבריאות. השימוש בחומרים הכימיים והרעלים הוכח כיעיל, ההדברה התבצעה במהירות, המזיקים הושמדו והשימוש בחומרים המסוכנים היה רחב ויום יומי.

  בשנים האחרונות, בעקבות מחקרים רבים שנעשו בתחום, הוכח כי חומרי ההדברה הרעילים משמשים כחרב פיפיות. מצד אחד הם הצליחו להתמודד עם כמויות גדולות מאוד של חרקים ומזיקים ולהשמיד אותם ביעילות ובמהירות, אך מצד שני חומרי ההדברה המסוכנים שפגעו בחרקים, פגעו גם בבני אדם ובסביבה. החומרים הכימיים הרעילים חלחלו למי התהום, זיהמו את מי השתייה, גרמו למחלות ולאלרגיות רבות בין בני האדם, פגעו בבעלי חיים שאינם מזיקים והפרו את האיזון הביולוגי בטבע.

  מחקרים רפואיים רבים מוכיחים כי חומרי ההדברה הכימיים גורמים למחלות קשות בין בני אדם. כתוצאה מחשיפה גבוהה לחומרי הדברה מסוכנים אנשים רבים חלו במחלת הסרטן, במחלת הפרקינסון ומחלות קשות נוספות וילדים ומבוגרים סובלים מתופעות כמו הפרעות קשב וריכוז, קשיים בלימודים ועוד.

  מחקר מפורסם בתחום ההשפעה של החומרים הרעילים על בני האדם והסביבה נערך מטעם הקרן לבריאות הסביבה בשיתוף עם בית החולים הדסה בירושלים. מטרת המחקר הייתה לקבוע את ההשפעה ואת הסיכונים של חומרי הדברה כימיים. תוצאות המחקר הוכיחו מעל לכל ספק כי החומרים הכימיים מסוכנים לילדים, לקשישים, לנשים בהיריון ולחולים הלוקים במחלות כרוניות, הם עלולים לפגוע בפוריות הגבר ולירידה ברמת המשכל של האוכלוסייה הנחשפת באופן קבוע להשפעת החומרים.

  בעקבות תוצאות המחקר החליטו הגורמים המוסמכים לעודד את השימוש בשיטות ההדברה הטבעיות בכל מקום, בבתי מגורים, במפעלים, בבתי עסקים, באזורים חקלאיים ועוד.

   

  מה זה הדברה ירוקה

  באילו חומרי הדברה ירוקה משתמשים מדבירים?

  כל חומר הדברה שהוא טבעי, לא מכיל כימיקלים או לא מיושם בצורת ריסוס נחשב לחומר הדברה ירוק – על אף שיש חומרי הדברה ירוקים שמרססים. לפניכם מספר דוגמאות של חומרי הדברה ירוקה שיראו לכם עד כמה האפשרויות הן רבות:

  פיתיונות – הפיתיון יכול להגיע בצורת גרנולר, ג'ל, פסטה ועוד, אך לא משנה מה צורתו, אופן השימוש בו הוא דומה. מציבים את הפיתיון באזור מסוים שאליו מגיע המזיק באופן קבוע, והמזיק או המכרסם נמשך אליו, אוכל ממנו ומת לאחר זמן מה. כדי להגן על חיות מחמד משתמשים לפעמים בתיבות האכלה, למשל כשמדבירים מכרסמים.

  מלכודות – אלו יכולות להיות מלכודות כלוב או קפיץ למכרסמים, וגם מלכודות פרומון עם דבק לחרקים, למשל נגד עשים. המזיקים למעשה נלכדים בדבק ולא מסוגלים לברוח ממנו, אולם שימו לב שכשמדובר במכרסמים צריך לפנות אותם לאחר הלכידה. אם מדובר בחרקים אחרים, המלכודות יכולות ללכוד כמה עשרות עד מאות מהם.

  שמן נים – השמן הזה לא רעיל, בניגוד לשמני הדברה אחרים, והוא מופק באופן טבעי מזרעי עץ האזדרכת ההודית. משתמשים בו להדברה בגידולי ירקות ופרחים, כשהוא מיועד באופן פרטני לטיפול במחלות צמחים כמו קימחון וקמחית.

  הדברה ביולוגית – אמנם לא כל מדביר ירוק עובד בשיטה זו, אך היא יעילה מאוד בעיקר לשטחים חקלאיים. מכניסים לשטח יצור חי אחר שמשמש כאויב טבעי של המזיק שאותו צריך להדביר. למשל אפשר להדביר כנימות בעזרת צרעות טפיליות, שמטילות ביצים ממש בתוך גופן של הכנימות. הזחלים של הצרעות אוכלים אותן מבפנים וגורמים למותן, וזהו פתרון מומלץ מאוד לטווח ארוך.

  מכשירי הרחקה אלקטרוניים – אמנם זה לא חומר הדברה ירוקה במלוא מובן המילה, ואמנם המכשירים האלקטרוניים לא מדבירים אלא מרחיקים, אך הם יעילים לא פחות משיטות ירוקות אחרות ולמעשה נחשבים לפתרון ההומאני ביותר שקיים. במכשירים אלקטרוניים משתמשים למשל להרחקת חפרפרות או חתולים – בעיקר בעלי חיים גדולים יותר שהם לא חרקים. עם זאת יש מכשירים שמיועדים גם לחרקים, למשל נגד ג'וקים.

   

  חברת הדברה ירוקה – מה הסוד שלה?

  חברת הדברה בטוחה משתמשת בחומרים המופקים מחומרים צמחיים, בעיקר חומרים המופקים מפרח החרצית. אלו חומרים שרמת הרעילות שלהם נמוכה לבני אדם, לבעלי החיים והסביבה, חומרים מתפרקים שאינם אפקטיביים לטווח זמן ארוך. לעתים חומרי ההדברה הטבעיים יכללו גם מעט כימיקלים או חומרים כימיים, אך במינון נמוך מאוד של רעילות, מינון שאינו עלול להזיק לבני האדם או לסביבה.

  חומרי ההדברה המשמשים את המדבירים הדוגלים בשיטות טבעיות הם חומרים מתפרקים שאינם נשמרים לטווח ארוך. חומרים אלו גם מחלחלים אל האדמה, אך הם מתפרקים כעבור תקופה קצרה, ולכן הם לא פוגעים במי התהום, לא מזהמים את מי השתייה ולא מסכנים את בני האדם.

  גם חומרי ההדברה שבם משתמשים המדבירים לריסוס של פירות וירקות מתפרקים כעבור תקופה קצרה וכאשר הפירות או הירקות שרוססו מגיעים אל הצלחת, חומרי הריסוס המסוכנים כבר התפרקו ואיבדו את היכולת להזיק לבני האדם.

  שיטה נוספת של ההדברה הטבעית היא הדברה ללא חומרי ההדברה. באמצעות מלכודות ללכידת מכרסמים, רשתות נגד יונים, שיטות אלקטרוניות ושיטות נוספות המשמשות להרחקת המזיקים, מצליחים המדבירים למנוע מבעלי כנף, ממכרסמים וממזיקים אחרים להטריד את בני האדם ולפגוע בבריאות ובאיכות החיים שלהם.

  להדברה הירוקה יש מספר עקרונות, היא מבוצעת רק בטיפול בבעיה קיימת ולא כאמצעי מניעה, היא מטפלת בבעיה ולא בתסמינים והיא עושה שימוש בשיטות ובחומרים ייעודיים המותאמים באופן אישי לכל סוג של מכרסמים, חרקים או בעלי כנף מזיקים.

  חברות המעניקות שירותי הדברה לפי הכללים שקבע משרד הבריאות בשיתוף עם המשרד להגנת הסביבה. כדי לקבל הסמכה של מדביר מוסמך בתחום, על המדבירים לעבור קורס הכשרה ארוך, במשך כשנה בממוצע, קורס שבו מקבל המדביר ידע רחב על עולמם של המזיקים, על הביולוגיה של המזיקים, על הזואולוגיה, על העקרונות להגנת הסביבה, על הבנה בתהליכי הטבע הנושקים לתחום ההדברה ועוד.

   

  הדברה ירוקה נגד ג'וקים עם אחריות

  לא כולם מודעים לכך שיש כמה סוגים של ג'וקים, ואמנם אין הרבה, אך יש מספיק כדי שיהיה הבדל בין שיטות ההדברה שנדרשות לכל אחד. תיקנים גרמניים למשל דורשים הדברה ירוקה עם פיתיונות ג'ל ומלכודות דבק, וזאת מכיוון שהם עמידים בפני חומרי הדברה כימיים שיעילים נגד תיקנים אמריקאים למשל.

  לכן כשתזמינו מדביר אליכם הביתה, אם הוא ימצא שם תיקן גרמני, סביר להניח שהוא יציע לבצע הדברה ירוקה נגד תיקנים ולא ריסוס לכל הבית. חשוב עם זאת לציין שעדיין מדובר במזיק שקשה מאוד להדביר, לכן ייתכן שהמדביר יצטרך לחזור אליכם לצורך ביצוע הדברה ירוקה נגד ג'וקים פעם נוספת. מכיוון שאנחנו מעניקים לכם כתב אחריות על ההדברה, הביקור הנוסף ייעשה ללא תשלום.

   

  הדברת נמלים ירוקה לחיסול קן הנמלים ביעילות

  גם נמלים מדבירים רבים בוחרים להדביר בעזרת פיתיונות ג'ל, והסיבה לכך היא ברורה. עד שלא מחסלים את המלכה שבקן, הנמלים ימשיכו להגיע, לכן ריסוס הבית הוא פתרון זמני בלבד, זאת אלא אם כן המדביר מצא את הקן והדביר גם אותו ישירות. כשעושים הדברת נמלים ירוקה מפזרים פיתיונות ג'ל במספר נקודות בבית, והנמלים לוקחות את הפיתיון הזה ומאכילות בו את המלכה. תוך כמה ימים המלכה מתה, ואז כל הנמלים עוזבות את הקן וכך גם את ביתכם.

   

  הדברה ירוקה לפרעושים בגינה

  כשמדבירים בתוך הבית עם פיתיונות אין שום בעיה להציב אותם במקומות שלא נגישים לבעלי חיים, אך מה קורה כשמדבירים בגינה? ובכן, ספציפית נגד פרעושים יש שלל פתרונות אפשריים של הדברה ירוקה לחיות מחמד, כשהראשון והעיקרי שבהם הוא פיזור אדמה דיאטומית. החומר הזה לא מזיק כלל לבעלי חיים ופוגע אך ורק בחרקים שבגינה, כך שאין שום סכנה לחיית המחמד שלכם. הדברה ירוקה לגינה עם אדמה דיאטומית מסייעת לחסל גם נמלים, קרציות, תולעים ופשפשים, כך שביכולתה לנקות לגמרי את גינתכם משלל סוגים של מזיקים אחרים.

   

  הדברה ירוקה מחיר מומלץ

  אל תאמינו למי שאומר לכם שהדברה ירוקה צריכה להיות יקרה – אצלנו מדובר בהדברה זולה כמו כל הדברה אחרת שאנחנו עושים, ועל אף שהחומרים שבהם משתמשים עולים לפעמים יותר מאשר אחרים, ההבדל במחיר ההדברה הוא לא משמעותי. כמה עשרות שקלים בודדים למשל מבדילים בין מחיר הדברה ירוקה עם פיתיונות ג'ל לבין הדברה בריסוס. אז כמה עולה הדברה ירוקה לדירה חדשה או לגינה? הכנו לכם מחירון קטן שיראה לכם:

  מה מדבירים? מחירון הדברה ירוקה
  כמה עולה להדביר מכרסמים עם חומרים ירוקים?
  מדבירים עם פיתיונות שמכילים brodifacoum, אותם מציבים בתוך תיבות האכלה.
  750 – 300 ₪
  כמה עולה להדביר נמלים עם ריסוס ירוק?
  הדברה עם פיתיונות ג'ל נגד נמלים במטבח
  350 – 250 ₪
  כמה עולה להדביר ג'וקים?
  הדברת תיקן גרמני במסעדה בשילוב פיתיונות ג'ל ומלכודות דביקות
  450 – 250 ₪
  כמה עולה להדביר יתושים?
  ההדברה הירוקה בחצר נעשית לזחלי היתושים בלבד בבריכות נוי ושלוליות.
  650 – 250 ₪

   

  הדברה ירוקה המלצות ממדבירים מנוסים

  אף על פי שאנחנו משתמשים בחומרים מקצועיים בלבד ושמאושרים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה, יש חומרים שגם אתם יכולים להשתמש בהם כדי להדביר מזיקים בסביבתכם. רבים מהמזיקים למשל נרתעים מקליפות של פירות הדר או ריחות חזקים כמו של שום ונענע, ואפשר להשתמש בחומרים שכאלה כדי להרתיע אותם. זה לא יהווה פתרון לטווח ארוך, אך אם חיפשתם על הדברה ירוקה המלצות לדברים שתוכלו לעשות עד להגעתו של המדביר, הם אולי יעזרו.

   

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

    

   שלושה דברים שכדאי לדעת

   אם יש לכם ילדים קטנים בבית, קשישים או חיות מחמד, אל תיקחו סיכונים והזמינו רק חברה העושה שימוש בחומרי הדברה לא מסוכנים. לפני שאתם מזמינים את חברת ההדברה, בקשו לדעת מהם החומרים שבהם משתמשת החברה וערכו מחקר ברשת האינטרנט על היתרונות של חומרי ההגברה האלו ועל הסכנות. חשוב לבדוק האם חומרי ההדברה שבהם עומד המדביר להשתמש מבוססים על קבוצת חומרי הפירתרואידים, חומרים המבוססים על צמחים טבעיים. אם מצאתם שחומרי ההדברה מבוססים על זרחן אורגני, אל תסכימו לשימוש בהם, אלו חומרים כימיים רעילים ומסוכנים.

   הקפידו על אמצעי זהירות! אם אתם מבצעים הדברה בצורת טבליות, הרחיקו את התינוקות ואת חיות המחמד מטבליות אלו. אם אתם מציבים מלכודות בבית, הרחיקו את התינוקות ואת הילדים הקטנים כדי שלא ייפצעו מהמלכודות.

   אחד היתרונות של הדברה בשיטות ירוקות הוא שבשיטה זו אין צורך לעזוב את הבית, לגלגל את השטיחים, להוריד וילונות ולפנות את הרהיטים. לאחר ההדברה מומלץ לאוורר קצת את הבית ולחכות שהריחות של חומרי ההדברה יתנדפו. אך אם אין יש תינוקות קטנים הזוחלים על הרצפה, בקשו הנחיות מהמדביר איך לנהוג. במקרים מסוימים ימליץ המדביר על עזיבת הבית ועל שטיפה קלה של הרצפה מספר שעות לאחר ההדברה.

   * חשוב לציין שהמונח הדברה ירוקה הוא מונח שיווקי, ההדברה בטוחה מאוד וידידותית לתינוקות ובעלי חיים אך לא מדובר בחומר טבעי אלא בחומרים עם רעילות נמוכה מאוד.

   שאלות ותשובות שכדאי לקרוא לפני ההדברה

   תוך כמה זמן אפשר להיכנס לבית לאחר הדברה ירוקה?

   שלא כמו בעבר, היום ניתן להיכנס לדירה לאחר שעה אחת בלבד

   האם יש אחריות על הדברה ירוקה?

   בהדברה בטוחה אנו נותנים אחריות בהתאם למזיק, לכל מזיק אחריות אחרת, ישנם מזיקים שלא ניתן לתת עליהם אחריות ארוכת טווח.

   באיזה חומרי הדברה ירוקים אנחנו משתמשים?

   אנו משתמשים בחומרים יקרים ואיכותיים על בסיס פירתרואידים שמשפיעים על מערכת העצבים של רוב סוגי החרקים ושמאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות

   מה המחיר של הדברה ירוקה?

   המחיר משתנה בהתאם לגודל הדירה ונע בין 250 שקלים לדירה קטנה ועד 350 ו 450 שקלים ודירה גדולה או בית פרטי.

   נכתב על ידי ערן קיוותי

   מדביר מוסמך בעל רישיון שטח פתוח מספר 2093

   ערן קיוותי בעלים של חברת הדברה בטוחה חי ונושם את תחום ההדברה כבר למעלה מעשור, בעל רישיון הדברה מורחב למבנים ושטחים פתוחים, מבצע את כל סוגי ההדברות עם חומרים מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. מתן ייעוץ בתחום ההדברה לעסקים ומוסדות, שירות מכל הלב ומענה מקצועי לכל שאלה ללא התחייבות.

   מומחה להדברת כל סוגי המזיקים והמכרסמים

   אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

    whatsapp
    להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
    📞 055-970-5878
    whatsapp
    call