הדברה בלוד

הדברה בלוד – מינימום מחיר, מקסימום תוצאות

אם דרוש לכם מקצוען שיטפל אחת ולתמיד בג'וקים שצצים מתחת למרצפות, ביתושים שלא מפסיקים להופיע במרפסת, בזבובים שמטריפים אתכם כשאתם יוצאים מהבניין לרחוב – אל תפנו לשום מקום אחר! אנו בהדברה בטוחה שמחים לספק לכם לודאים יקרים שירותי הדברה בלוד נגד כל סוגי המזיקים, בכל מקום אפשרי: בבית, בגינה, בבית העסק, במשרד, במפעל, בשטח הפתוח ועוד.

אנו מאמינים שהדברה טובה צריכה לכלול גם שירות טוב ולכן אנו דואגים שיגיע אליכם מדביר כמה שיותר מהר, אם ניתן גם מעכשיו לעכשיו. מכיוון שכל פעולת הדברה מחייבת ניסיון עשיר ובקיאות מעולה לגבי דרכי ההתמודדות עם המזיק, אנו עובדים רק עם מדבירים שצברו וותק מרשים בשטח. מהסיבה הזו, לעולם לא נמליץ על חברת הדברה בלוד שלא גובתה בהמלצות קודמות של לקוחות או שלא התנסתה בעבר בהדברה למזיק המדויק שבו נתקלתם.

 

✔️ הדברה בלוד 24 שעות ביממה!
✔️ הזמינו מדביר החל מ-250 ש"ח לדירה קטנה
מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ חבר בארגון המדבירים
✔️ הדברת כל סוגי המזיקים והמכרסמים
✔️ ריסוס בית בלוד עם חומרים מאושרים
כניסה לדירה לאחר שעה אחת בלבד
✔️ אפשרות להזמין הדברה מהיום להיום
אחריות בכתב ואישור ביצוע על כל הדברה
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
055-970-5878
הדברה בלוד

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

  מדביר בלוד 24 שעות לשירותכם

  שוב אתם מוצאים את עצמכם בשתיים בלילה עם כפכף שלוף בסלון, או מוחאים כפיים בעצבנות במטרה לקטול יתוש שלא נותן לכם מנוח? זה לא מפתיע, משום שרוב המזיקים הם יצורי לילה אינטליגנטיים למדי. המזיקים אמנם זקוקים למחייה לצד האדם כדי לאכול ולהתרבות, אך נמנעים מלפגוש אותו בשעות שהוא חד ומהיר מהם. כדי לקטוע את הקשר ביניכם אחת ולתמיד, נשמח לשלוח אליכם מדביר בלוד בכל שעה שבה תפנו, כולל בשבתות, בחגים ובכל רגע שבו דרוש פתרון מהיר ויעיל לבעיה קיימת.

  ישנן סיבות נוספות שמשאירות מדבירים בלוד ערים אל תוך הלילה. אחת מהן היא לקוחות שמדווחים על הימצאות עקרב, עכביש או נדל שעשויים להיות ארסיים, יטופלו במהירות הבזק כדי למנוע סיכונים. סיבה נוספת היא הרגלי המחייה של חלק מהמזיקים, המאפשרים להזמין מדביר מומלץ בלוד לשעות מדויקות במהלך הלילה, שימגר את הופעתם במקסימום תוצאות.

  כתבה עלינו בתוכנית חיסכון עם מנחם הורביץ

  איך יודעים אם המדביר מורשה?

  כל הדברה בלוד ובאופן כללי, יכולה להתבצע על ידי מגוון עצום של חומרים שחלקם רעילים בדרגות רעילות שונות. כדי להשתמש בהם באופן בטוח ולהימנע מסיכונים מיותרים (מעבר לפגיעה בריאותית ביישום שגוי של החומרים, ישנם מזיקים שבעת הדברתם עשויים לתקוף בחזרה באופן מסוכן ביותר), כל מדביר מחויב לעבור הכשרה ייחודית שמופעלת מטעם המשרד להגנת הסביבה. רק עם סיום ההכשרה, יהפוך בעל המקצוע למדביר באופן רשמי ויוסמך לנקוט בכל פעולות ההדברה האפשריות.

  אם חל מצב שבו הזמנתם הדברה והמדביר לא מסוגל להציג לכם רישיון או שמזדהה כמישהו שלא עבר הסמכה מתאימה, הימנעו מלאפשר לו לבצע את ההדברה אצלכם. בעת ההגעה, בקשו מהמדביר להציג לכם אישור הסמכה או רישיון. וודאו שהם תקפים ורק לאחר מכן אפשרו לו להתחיל במלאכה.

   

  הדברה ירוקה בלוד – בטוח לכם ולסביבה

  במשך שנים רבות נהגו המדבירים בישראל להשתמש בחומרי הדברה כימיים ורעילים במיוחד. חומרים אלה הוצאו עם הזמן משימוש ובמקומם נכנסו חומרים ידידותיים לסביבה, הידועים גם כחומרי הדברה ירוקה. כדי לבצע הדברה ירוקה בלוד, אין צורך להשתמש בחומרים מסוכנים לבריאות האדם, החי או הסביבה והשיטה נחשבת לבטוחה במיוחד. הדברה ירוקה אף נמצאה כאפקטיבית למספר גדול מאוד של סוגי מזיקים, מה שגורם למדבירים רבים להעדיף אותה על פני שיטות אחרות.

  הדברה בלוד בשיטה ירוקה תתאים מאוד למקומות שבהם נמצאים ילדים, חיות מחמד וצמחייה עשירה, כולל שטחי גן ונוי עם גידולים אורגניים, עצי פרי ועציצים. תוכלו לפנות אלינו בכל שלב ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לביצוע הדברה ירוקה גם אצלכם.

  * חשוב לציין כי הדברה ירוקה זה מונח שיווקי ועדיין מדובר בשימוש של חומרי הדברה עם כמות מזערית של רעלים. עליכם לציית להוראות המדביר לפני ואחרי הטיפול.

   

  כמה עולה הדברת מזיקים בלוד?

  מחיר ההדברה משוקלל על פי סוג המזיק, גודל השטח שנדרש להדביר ומורכבות ההדברה עצמה. לשקלול זה יכולים להצטרף פרמטרים נוספים, כמו למשל במצב שמצריך סבב הדברה נוסף או כאשר יש צורך לבצע פעולות נוספות כמו קידוח ביסודות המבנה כדי לטפל בקן טרמיטים או לבצע פינוי פגר של חולדה שמתה בין קירות הבית. הדברת מזיקים בלוד מטעמנו תמיד תתבצע במלוא האחריות המקצועית ללקוח ותכלול הנחיות לקראת הגעת המדביר ועם סיום ההדברה, כדי להבטיח תוצאה של 100% ולהימנע מכל סיכון אפשרי.

  סוג המזיק שיש להדביר מה חשוב לדעת על ההדברה? עלות ההדברה לתושבי לוד
  הדברת ג'וקים בלוד במטבח תעשייתי למרות שקיימים מספר סוגי ג'וקים, הנפוץ במטבחים תעשייתיים הוא התיקן הגרמני שחובב מקומות חמים ולחים כמו מדיח הכלים, התנור, תמי 4 ועוד.
  ההדברה תבוצע לאחר איתור סוג המקק המדויק. ברוב המקרים יפוזרו פיתיונות ויבוצע ריסוס יסודי למקום.
  300-650 ₪
  הדברת טרמיטים בלוד בחנות רהיטים במקרה של מתקפת טרמיטים, ריסוס בית בלוד לא יוכל לעזור והמדביר נדרש לקדוח חורים ברצפות ולחשוף את קן הטרמיטים, הבנוי עמוק באדמה. לאחר שהקן נחשף, המדביר יחדיר פנימה פיתיונות ג'ל רעילים במטרה להשמיד את אוכלוסיית הקן. 300-1,500 ₪
  הדברת יתושים במרפסת   המדביר ינטר את היתושים הבוגרים באמצעות מלכודת אור וקרח יבש. לאחר מכן יפזר במקום שמנים מיוחדים (תכשיר בטוח לשימוש הנמנה עם מוצרי ההדברה הירוקה) כדי למנוע את התפתחות זחלי היתוש. 250-700 ₪
  הדברת מכרסמים בלוד בחדר פחים של בניין מגורים עכבר או חולדה שמתרוצצים במקום סגור מקלים על לכידתם המהירה. כאשר מדובר במקום שיש לו פתחי יציאה וכניסה אפשריים, הדברת עכברים בלוד תבוצע על ידי הצבת מלכודות ללכידה הומנית.
  אם מדובר במכרסם שנמצא בתוך הקירות או הגג, לוכד חולדות יפעל בדרכים נוספות כדי לפתות אותו לצאת מהמחבוא.
  350-800 ₪
  הדברת נמלים במטבח בדרך כלל תבוצע הדברת נמלים בלוד באמצעות פיתיונות ג'ל וריסוס יסודי. רק במקרים של התפרצות חמורה מאוד ישולבו שיטות נוספות כמו איבוק, איוד או ערפול. 250-400 ₪

   

  סילוק קן צרעות בלוד נשתמש בתלייה בשטח של פיתיונות בשר רעילים אליהם הצרעות נמשכות. לאחר מכן נרסס את הקן עם תכשיר בשם "צרעון" ונפזר אבקה רעילה סביב הקן. הדברת צרעות מבוצעת בדרך כלל בשעות הלילה. 300-600 ₪
  הדברת פשפש מיטה  בלוד בדירה עם 3 חדרי שינה כדי לבצע הדברת פשפשים בלוד, נדרשים מספר שלבים: בשלב הראשון המדביר ישאב את חלקי המיטה ואזורי המסתור באמצעות קיטור. לאחר מכן יבצע ריסוס יסודי לפשפשים. במקרה של פשפשים בגינה, יהיה ניתן לבצע ערפול או הדברה ביולוגית. 550-2,500 ₪
  ריסוס נגד פרעושים בגינה הדברה בלוד נגד פרעושים מתחילה בשאיבה יסודית וממושכת של כל האזור הנגוע, בדגש על מקומות מסתור פוטנציאליים ופינות חשוכות. בסיום יבוצע ריסוס ברעילות נמוכה, כדי לשמר את פעולת ההגנה מפני פרעושים נוספים שיגיעו לשטח. 250-700 ₪

   

  מבחר שירותים נוספים לתושבי לוד

  בהדברה בטוחה תמצאו עוד מגוון רחב של שירותי הדברה בלוד, הכוללים מזיקים שקצר הדף מלציין: זבובים, נדלים, עכבישים, חרקי מזון, ברחשים, קרציות, חומייני, עשים ועוד. יחד עם זאת, דעו שלא כל חרק מעופף או זוחל שנתקלתם בו נחשב למזיק ואת חלקם דווקא תרצו למצוא בבית, משום הם ניזונים או מבריחים את הסוג המזיק.

  בנוסף נשמח להעניק לכם שירותי הדברה נבחרים, לרבות פעולות הרחקה של מזיק שחוזר למקום שוב ושוב, ביצוע טיפול הדברה קבוע לבתי עסק ומשרדים אחת לחודש, העברת זנים ומינים נדירים לבתי גידול ומחקר מתאימים, פינוי פגר במקרה של חיה מתה ועוד. מאחר וקיים הבדל משמעותי באופן הטיפול שיבוצע בין מקומות גם אם מדובר באותו המזיק, חשוב להזמין חברת הדברה בלוד בעלת ניסיון רלוונטי, הסמכה בתוקף וכמובן המלצות.

   

  הדברה בלוד מחירים זולים בהתחייבות

  כפי שכבר הבנתם, מזיקים עשויים לצוץ בתזמון לא צפוי ולייצר הוצאה בלתי צפויה. לכן אנו בהדברה בטוחה מעוניינים להתחשב ומבטיחים שתשלמו על כל הדברה בלוד מחירים זולים ככל האפשר. אנו גובים החל מ-250 ₪ להדברה כללית בריסוס, כאשר עליית המחיר תחול במקרים שבהם שטח ההדברה גדול מהרגיל או שהטיפול באותו מזיק יהיה מורכב מאוד. אנו שואפים בכל מקרה להעניק לכם מחירים ללא תחרות, כך שתמיד תקבלו מאיתנו מענה מהיר ומיידי לכל בעיה קיימת.

   

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

    

   הדברה בלוד המלצות שמדברות בעד עצמן

   אם אתם מחפשים חוות דעת על מדבירים טובים באזור לוד שיעזרו לכם להבין מי מבין כולם הוא גם מקצוען אמיתי וגם איש שירות מעולה – אצלנו תמצאו את שניהם באותו המקום בדיוק! אנו מאמינים שמדביר מקצועי עם ניסיון ידע להתמודד טוב לא רק עם המזיקים שהוא אמור להדביר, אלא גם עם הלקוחות שסובלים מהם.

   כדי להבטיח רמת שירות מעולה, אנו מספקים על הדברה בלוד המלצות אותנטיות בלבד מלקוחות קודמים כך שתמיד תוכלו להיות בטוחים במי שאתם מזמינים לביצוע ההדברה ולהשיב לעצמכם את השקט, הביטחון והניקיון בבית. פנו אלינו ונמצא לכם את המדביר המושלם!

   אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

    whatsapp
    להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
    📞 055-970-5878
    whatsapp
    call