הדברת חרקים

חברת "הדברה בטוחה" מתמחה בהדברת כל סוגי החרקים בבית ובחצר, לרבות נמלים, טרמיטים, פשפשים, עכבישים, תיקנים, פשפשי מיטה, דג כסף, עש מזון, פרעושים וקרציות. פעולות ההדברה שלנו מבוצעות באופן מקצועי, יעיל ואמין בהתאם לסוג החרק והיקף הבעיה,ו זאת עם שירות אישי ומהיר, מחירים נוחים ואחריות מלאה.

הדברת חרקים בבית מהיום להיום
החל מ-150 ₪
מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות בפריסה ארצית
ריסוס נגד חרקים בבית, בגינה ובמטבח
שימוש בחומרים מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה

לייעוץ בחינם חייגו לטלפון:
055-970-5878

הדברת חרקים

שירותי הדברת חרקים ירוקה ובטוחה

על ידי הזמנת שירותי הדברת חרקים מחברתנו אתם יכולים להיות בטוחים שתהיו בידיים טובות, הן מבחינת חיסול ומניעת הבעיה והן מבחינת בטיחות ובריאות דיירי הבית והסביבה. לשם כך, אנו נעזרים באמצעי וחומרי הדברה ירוקים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. כמו כן, כל הליך הדברה מבוצע באופן יסודי ומוקפד החל מזיהוי סוג החרק, איתור מוקדיו ומידת התפשטותו, הכנת הבית והחצר לקראת הדברה בטוחה, ועד להדברה עצמה באופן הנכון והבטוח ביותר. בנוסף, כחלק משירותינו אנו מעניקים ללקוחותינו ייעוץ וסיוע במניעת הישנותה של הבעיה בעזרת אמצעים, חומרים וגישות התנהלות שונות.

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  הדברת חרקים בבית בהתאם לסוג החרק

  חשוב לדעת כי לכל סוג של חרק יש גישת הדברה שונה הנובעת בין היתר ממאפייני החיה ועמידותה, מקומות מחייתה, אופן ומהירות התרבותה והתפשטותה, ומזונותיה. כך למשל, יש הבדל בין תזונת תיקנים המורכבת משאריות מזון לזאת של יתושים, פרעושים וקרציות הניזונים מדם של בני אדם ובעלי חיים, או טרמיטים הניזונים מעץ ועכבישים הטורפים חרקים אחרים. כפועל יוצא מהעדפות התזונה של כל חרק, בשילוב עם תנאי מחייה מתאימים, גם מקום הימצאותו בבית ובחצר משתנה. כך למשל, תיקנים יימצאו במקומות לחים בסמיכות למקורות מזון, יתושים יתרבו ליד מקורות מים ופרעושים יימצאו ליד מקום מרבצם של בעלי חיים, בעוד שטרמיטים יתגלו בתוך מוצרי עץ כדוגמת דקים, משקופים ורהיטים. יתרה מכך, לא אחת יש גם הבדל בהתמודדות מול חרקים בהתאם לזן הספציפי של החרק.
  לדוגמא, יש הבדל בהתמודדות מול תיקנים מסוג אמריקאי או גרמני, או באיתור התמודדות מול נמלי אש, נמלי קציר או נמלים בנאיות.

  הזמנת שירותי הדברת חרקים בבית

  להזמנת שירותי הדברה עבור כול סוג וזן של חרק, ולקבלת עוד מידע וייעוץ ללא עלות, צרו אתנו קשר בהקדם!

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call