הדברה בקריות

מחפשים חברת הדברה בקריות? מצאתם את המומלצת והזולה ביותר!

יש דברים שלא מתפשרים עליהם, והדברה איכותית היא אחד מהם! גלו כמה עולה להדביר ג'וקים, טרמיטים, נמלים, עכברים, פשפשים, פרעושים וחרקים מעופפים באזור הקריות!

הקריות הוא לא אזור קטן, ולמעשה כל הערים והשכונות שמרכיבים אותו יכולים יחדיו להרכיב עיר אחת גדולה שבה חיים יותר מ-200,000 תושבים. זה לא מעט, ולכן לא מפתיע שיש הרבה חברות הדברה בקריות, אך רק אחת מהן יכולה להיות במקום הראשון בכל הפרמטרים – מחיר זול, רמת שירות גבוהה, מענה מהיר ובטיחות, וזו אנחנו. חברת הדברה בטוחה עוסקת בתחום ההדברה כבר למעלה מ-10 שנים בקריות, ואנחנו גאים בעובדה שעד היום זכינו ל-100% הצלחה בכל הדברה שביצענו. רוצים לדעת כמה יעלו לכם שירותי הדברה בקריות בדירה או בבית עסק? הרימו אלינו טלפון כבר עכשיו וקבלו הצעת מחיר זולה ומשתלמת להדברה כולל אחריות לתקופה הנרחבת ביותר.

 ✔️ הזמינו מדביר בקריות בכל ימות השבוע – 24/7
✔️ הדברת מזיקים בקריות מחיר החל מ-150 ש"ח
✔️ מדביר מוסמך בעל רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ הדברה ללא ריח ידידותית לבעלי חיים
✔️ ריסוס לבית, לחצר, לבית עסק או למשרד בקריות

✔️ חומרי הדברה שאושרו ע"י המשרד להגנת הסביבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו:
055-970-5878

הדברה בקריות

על איכות לא מתפשרים – הדברה ירוקה בקריות

האם אפשר להדביר בבטחה ובלי לחשוש מפני סכנה בריאותית? כל עוד עובדים עם המדבירים הנכונים, התשובה היא כן. חומרי ההדברה שבהם אנחנו משתמשים מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה, ואם אין צורך להשתמש בהדברה כימית, נעדיף תמיד להימנע ממנה. נבצע הדברה אורגנית עם שמנים, הדברה ביולוגית עם טפילים ובקטריות שאינם מזיקים לאדם או לסביבה, או הדברה משולבת שכוללת שימוש בכמה טכניקות במקביל. מדבירים מומלצים בקריות אמורים לספק לכם שירות בטוח ויעיל שכזה גם אם לא תבקשו זאת, פשוט על מנת לוודא שהבריאות שלכם לא תיפגע בעת ההדברה.

 

מדביר בקריות 24 שעות – גם באמצע הלילה

סוף סוף מצאתם את העכבר שיצא מהמחילה שלו, אך זה קרה בשעה מאוחרת בלילה? אל תחששו להרים אלינו טלפון גם בשעה מאוחרת כדי שנגיע לבצע אצלכם הדברת מכרסמים בקריות על המקום. אנחנו זמינים בכל יום ובכל שעה ולעולם לא נגיד לכם שאין לנו זמן – תמיד יש אצלנו מדביר מומלץ בקריות שמתמחה בסוג המזיקים שתקפו את סביבתכם ושזמין לקריאתכם.

 

איך עושים הדברת עכברים בקריות?

מכיוון שאזור הקריות יושב על הים, לא נדיר לראות בתוך ערי הקריות עכברים, שאמנם חיים בעיקר על החוף אך מגיעים לבתים ובתי עסק כדי לחפש ולמצוא מזון ומסתור מטורפים. כשזה קורה, ישנה חשיבות גבוהה לפעול מהר מכיוון שאם דוחים את ההדברה המכרסמים עלולים להתרבות במהירות. כל עוד מדובר בעכבר אחד נוכל לבצע לכידת עכברים במקום. אם מדובר בכמות גדולה של מכרסמים תידרש הדברת דירה בקריות עם מלכודות או פיתיונות מורעלים בתוך תיבות האכלה – בהתאם לכמות וגודל המכרסמים. את המידע הזה יוכל לדעת המדביר על פי הסימנים שימצא במקום, כמו הכמות והגודל של גללי המכרסמים.

מחיר הדברת עכברים במסעדה בקריות: 600 – 250 ₪

 

איך מתבצעת הדברת ג'וקים בקריות?

מצד אחד ג'וק זה מזיק נפוץ מאוד, ויש שיגידו שאחד הנפוצים והפשוטים ביותר להדברה, אך זה נכון רק במקרה שמדובר בתיקן האמריקאי, אותו אפשר להדביר בריסוס פשוט. אך אם מנגד מדובר בתיקן הגרמני, ההדברה ככל הנראה תכלול מספר ביקורים ולא ייעשה ריסוס בית בקריות. מה שנעדיף לעשות זה לפזר פיתיונות ג'ל מורעלים עם עמילן תירס שמהם התיקנים יאכלו וכך יחוסלו. הסיבה לכך היא העמידות של תיקנים אלו לחומרי הדברה, וכן המקומות שבהם הם נמצאים, אותם לא ממש מומלץ לרסס, למשל בתוך התנור או בתוך תמי 4.

מחיר הדברת ג'וקים במטבח בקריות: 450 – 150 ₪

 

הדברת נמלים בקריות – איך זה נעשה?

את הנמלים יש 2 דרכים עיקריות להדביר – בעזרת ריסוס או בעזרת פיתיונות ג'ל. לעיתים נדירות משתמשים בשתי השיטות יחדיו, למשל כשמדבירים נמלי אש. היתרון של הריסוס הוא בכך שמתקבל בעזרתו גם טיפול מונע שמרחיק נמלים לחלוטין מהאזור, ואילו היתרון של הג'ל המורעל זה שהוא מחסל את הקן מבפנים כשהנמלים מביאות למלכה לאכול ממנו. כך או כך נפתור לכם את בעיית הנמלים במהירות, וכמובן שתקבלו מאיתנו גם אחריות על ההדברה למשך תקופת זמן ארוכה.

מחיר הדברת נמלים בדירה בקריות: 450 – 150 ₪

 

הדברת טרמיטים בקריות – מה השיטה המומלצת?

הטרמיטים מהווים בעיה רצינית באזור הקריות בשנים האחרונות, ויש שיטה אחת מומלץ יותר מהשאר להדברתם, והיא החדרת חומר הדברה ישירות אל האדמה שמתחת לבית. שיטות אחרות כמו הדברה באיוד או בעזרת פיתיונות ג'ל יכולים להועיל במקרים מסוימים, אולם כל עוד הטרמיטים הקימו לעצמם קן באדמה, אין דבר שיעזור למנוע את הבעיה בעתיד פרט ליצירת חוצץ רעיל בינם לבין הבית שלכם (קראו כאן על פעולות ההדברה נגד הטרמיטים).

מחיר הדברת בית פרטי בקריות עם טרמיטים: 1,500 – 400 ₪

 

הדברת פשפשים בקריות – כיצד זה נעשה?

ייתכן שתתפלאו לגלות שכשמדובר בפשפשים, אנחנו כמעט אף פעם לא מערבים חומרי הדברה. ההעדפה שלנו היא להדביר פשפשים תמיד עם קיטור בחום גבוה של מעל 200 מעלות, ואת הלכלוך והביצים שהם משאירים אחריהם אנחנו שואבים עם שואב עוצמתי. הסיבה לכך שנימנע מריסוס היא חוסר היעילות שלו בכל הנוגע לחיסול פשפשים. המקרה היחיד שבו נרסס בזמן הדברה בקריות נגד פשפשים הוא כדי למנוע את הגעתם בשנית או את האפשרות שיתפשטו לחדרים אחרים.

מחיר הדברת פשפשים בבית מלון בקריות: החל מ-500 ₪ לחדר

 

הדברת פרעושים בעזרת חומרים טבעיים

יש לכם חיית מחמד שמתרוצצת בחצר במהלך היום? אתם לא צריכים לחשוש מפני הדברת הפרעושים בדשא, מכיוון שאנחנו משתמשים בחומרים טבעיים כמו אדמה דיאטומית, שאינה מזיקה לכלבים ואף מומלצת להדברה בסביבתם. המוצר הטבעי הזה מסייע לחסל בגינה גם קרציות ונמלים, ולכן מומלץ לשימוש באופן קבוע כדי לזכות בחצר נקייה ממזיקים.

מחיר הדברת פרעושים בקריות בגינה: 650 – 350 ₪

 

הדברה בקריות נגד מעופפים בשלל שיטות – בהתאם למזיק

מה שמשותף לכל המעופפים זה העובדה שיש להם כנפיים, אך כאן מסתיים הדמיון, ובתחום ההדברה צריך להבדיל ולהפריד בין כל אחד מהם כדי לטפל בהם כמו שצריך. לכן אי אפשר להגיד כי הדברת חרקים בקריות עם כנפיים מצריכה אך ורק ריסוס, וניתן לקחת לשם כך כמה דוגמאות שימחישו זאת:

  • הדברת צרעות נעשית על ידי איבוק או חסימת הקן עם דבק הדברה מיוחד, בזמן שכל הצרעות בפנים.
  • הדברת יתושים תיעשה אמנם בריסוס נגד פריטים בוגרים, אך חובה גם לטפל בכל מקור מים בסביבה שבו ייתכן כי ישנם ביצים וזחלים של יתושים, וזה נעשה בעזרת שמנים או חומרי הדברה ביולוגיים.
  • הדברת עשים תיעשה עם תכשיר מיקרוקפסולרי וכן בעזרת מלכודות דבק שמושכות אותם עם פרומון.

חברת הדברה בקריות תגבה מכם על כן מחיר שונה עבור כל הדברת מזיק מעופף, בהתאם לסוגו ולכמות העבודה הנדרשת כדי להכחיד אותו, אך אצלנו תזכו למחיר הזול ביותר – החל מ-150 שקלים בלבד! לא תמצאו עוד מחירים זולים כמו שלנו, ואם כבר קיבלתם הצעת מחיר ממדביר אחר, פנו אלינו מיד ובררו כמה נוכל לחסוך לכם. אנחנו מתחייבים להוזיל כל הצעת מחיר שתקבלו.

 

אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

whatsapp
להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
📞 055-970-5878
whatsapp
call