מדביר מומלץ ומוסמך

מדביר מקצועי עם אחריות מזמינים רק בהדברה בטוחה!

עבודת ההדברה היא עבודה של מקצועניים. מדביר שאינו מוסמך ומקצועי לא יצליח להדביר את החרקים, יגרום למטרד תברואתי ולעתים גם למטרד בריאותי. כדי להיות מדביר מוסמך יש לקבל רישיון מהמשרד לאיכות הסביבה, קבלת הרישיון מותנית בהצגת תעודת יושר ולימוד בקורס הכשרה ייעודי. בקורס יכיר המדביר את החומרים המשמשים להדברה, איך לבחור את החומר המתאים והנכון לכל סוג של הדברה ולכל סוג של חרק, איך להגן על דיירי הבית בזמן ההדברה ואיך הוא יוכל להתגונן באופן אישי מהחומרים המסוכנים.

בקורס יעבור המדביר הצעיר הדרכות איך להתמודד עם מקומות שונים, עם בתים פרטיים, עם בניינים משותפים, עם אזורי תעשייה, עם מבנים המשמשים לעסקים, עם מחסנים ועם אזורי חקלאות. בסיום הקורס יידרש המועמד לעבור מבחן ורק לאחר שהוא יעמוד בו בהצלחה הוא יוכל לעבוד כמדביר. עבודה כמדביר ללא רישיון שאינו מדביר מוסמך היא עבירה על החוק.

 

מדבירים מומלצים בפריסה ארצית רחבה!
אחריות בכתב על כל הדברה
שירות מהיר, יעיל ובטוח
שימוש בחומרי הדברה עם רעילות נמוכה
מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
הדברה למוסדות, דירות, בתי עסק ועסקי מזון
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:

 

מדביר מומלץ

כך תבחרו מדביר מומלץ עם הסמכה

לפני שאתם בוחרים מדביר ודאו האם יש לו רישיון בתוקף המאפשר לו לעסוק בהדברה. חשוב לדעת כי המשרד לאיכות הסביבה מנפיק ארבעה סוגים של רישיון, רישיון לקטילת חרקים, רישיון לקטילת מכרסמים, היתר איוד מוגבל והיתר איוד בלתי מוגבל. סוג ההיתר של מדביר מוסמך מופיע על גבי רישיון ההדברה והמדביר רשאי לעסוק רק בתחום שבו הא קיבל היתר.

כאשר בוחרים את המדביר חשוב לבדוק האם ההיתר שבידיו מתיר לו לעסוק בתחום ההדברה שאותה אתם צריכים. אחרי שבחרתם מדביר בעל רישיון מתאים, הקדישו תשומת לב לשיחה הראשונה, נסו להתרשם מהמקצועיות של המדביר ואל תהססו לשאול אותו שאלות. שאלו אותו באילו שיטות הוא מבצע את ההדברה, באילו חומרים הוא משתמש, האם החומרים מאושרים לשימוש על ידי משרד בריאות, האם הוא מעניק אחריות על ההדברה, ואם כן לכמה זמן ובאילו תנאים ומה יקרה אם ההדברה לא תצליח ואתם תידרשו להדברה חוזרת.

סרטון הסבר מה אתם צריכים לבדוק אצל המדביר שלכם

איך תזהו מדביר מוסמך

נסו להתרשם מדרך התשובות, האם המדביר ענה יפה או שהוא היה חסר סבלנות, האם הוא היה בטוח בדבריו או מהוסס וכדומה. בטלפונים רבים מותקנות אפליקציות להקלטת שיחות, אם התקשרתם למספר מדבירים, חזרו לשמוע שוב את השיחות והשוו בניהן בהתאם לקריטריונים האמורים. אם אתם זקוקים להדברה ייחודית כמו למשל הרחקת יונים או שירות של לוכד נחשים, בחרו רק מדביר מוסמך שצבר ניסיון רב בתחום ולא מדביר כללי שאולי יודע להדביר בהצלחה מזיקים רבים, אך לא צבר מספיק ניסיון בתחום הייחודי שאליו אתם נזקקים.

במקרה של נחשים למשל – אסור ללוכד/מדביר להרוג את הנחש בשום אופן! שכן בישראל נחש הינה חיה מוגנת על פי חוק. נסו לחפש המלצות על מדביר מקצועי. בררו בין שכנים, בני משפחה ועמיתים לעבודה האם הם נעזרו בעבר במדביר ואם היו מרוצים. גם באתרי האינטרנט, בפורומים הייעודים ובקבוצות פייסבוק תוכלו לדלות מידע אמין ועדכני על מדביר מומלץ.

אל תהססו להיכנס לאתרי אינטרנט של מדבירים מומלצים ולהתרשם מהם, מדביר מומלץ ומקצועי עם רישיון ישקיע משאבים בבניית אתר ובכתיבת התכנים. ערכו סקר שווקים והשוו בין המחירים, אך אף פעם אל תתפתו להצעה הזולה ביותר.

מחיר זול עלול לאותת על חוסר ניסיון, על שימוש בחומרים באיכות פחותה ועל עבודה פחות מקצועית. אם אחד המדבירים נקב בהצעת מחיר גבוהה לדעתכם, אל תתביישו לבקש הסבר למחיר הגבוה, לא אחת יצליח המדביר לתת לכם הסבר שיניח את דעתכם, תמיד אפשר להסתכל במחירון ההדברה של הדברה בטוחה.

 

חובה להדגיש: תסמכו על מדבירים מוסמכים בלבד!

האחריות למצוא מדביר שאכן מוסמך לעסוק בהדברה היא שלכם, והאמת היא שזה ממש לא בעיה לבדוק האם באמת מדובר במדביר עם רישיון או לא. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לברר את שמו של המדביר או את מספר הרישיון שלו, ולאחר מכן לחפש אותו במאגר המדבירים המורשים של המשרד להגנת הסביבה. תוכלו לראות שם לא רק את התוקף של רישיון המדביר, אלא גם את סוגו, כך שמומלץ לוודא שהמדביר מוסמך לבצע את ההדברה שלשמה הזמנתם אותו. ככלל, מדביר שמוסמך להדביר באיוד מסוגל לבצע את כל סוגי ההדברות.

המדביר המקצועי שתזמינו יצטרך גם להראות לכם את הרישיון שלו, לכן אל תתביישו לבקש שיציג אותו – זו חובתו. רק מדביר שעבר הסמכה, הכשרה וריענון לאחרונה יוכל להדביר לכם את הבית שלכם מבלי שתצטרכו לחשוש מכך שישתמש עם חומרים שאסורים לשימוש בישראל.

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

  ערן קיוותי מדביר מוסמך

  ערן קיוותי מדביר מוסמך

  5 כללים שחשוב למלא כשמחפשים מדביר מקצועי

  1. ביצוע סקר שוק – אנו יודעים שכרגע הצורך שלכם בוער ודחוף, אבל כמו שאומרים "היזהרו מחיקויים", כמו ברוב הרכישות והזמנות השירותים – גם כאן חשוב לבצע סקר שוק מקיף ולבדוק מי חברות ההדברה הפועלות באזורכם ולבחור את המתאימה ביותר אחרי שבדקתם את כל האופציות.

  2. וידוא עם המדביר כי הוא מחזיק ברישיון הדברה – לפני שהמדביר מתחיל את עבודתו, ודאו עימו כי הוא מחזיק ברישיון הדברה רשמי ממשרד הבריאות או המשרד לאיכות הסביבה ודרשו לראות את הרישיון.

  3. אין חכם כבעל ניסיון – חפשו מדביר עם המלצות, בררו עם חברים, בני משפחה או מכרים על חברות הדברה שהם מזמינים באופן קבוע.

  4. אחריות – ודאו עם המדביר בטרם ביצוע פעולת ההדברה, כי חברת הדברה מספקת אחריות – שירות ומענה לאחר ביצוע ההדברה במידת הצורך – בקשו לקבל תעודת אחריות בכתב.

  5. הכנות לקראת ההדברה – ודאו כי המדביר העביר לכם הנחיות ברורות ומפורטות כיצד עליכם לנהוג ולהכין את הבית לפני ואחרי ביצוע ההדברה.

   

  צוות המדבירים שלנו בפעולה

  מדביר מקצועי

   

  מה לא לעשות כשמחפשים המלצה על מדביר

  אז הבנתם שאתם צריכים לחפש המלצות, אבל אל תסתמכו אך ורק על מקור אחד וכמובן גם לא רק על המלצה אחת. אם למשל מצאתם המלצות על המדביר באתר שלו, חפשו גם האם יש לו דף פייסבוק והאם שם יש ביקורות וחוות דעת. אם תחפשו את שם חברת ההדברה או המדביר בגוגל, תוכלו לעיתים אפילו לראות כרטיסייה בצד של המסך עם דירוג המדביר בכוכבים, ולצד זה קישור לביקורות. אל תהססו ללחוץ על הקישור ולקרוא מה אומרים על המדביר – לעיתים תוכלו לראות שם אפילו כמה אנשים שילמו על ההדברה, אם הם מוכנים לחשוף את המידע הזה.

  באותה נשימה נציין שאם קיבלתם המלצה על מדבירים מחבר שהזמין את שירותיהם רק פעם אחת, ספק שתוכלו להסתמך רק עליה. יתכן שבמקרה שלו הם עשו עבודה מצוינת, אך במקרים אחרים לא. לכן גם במצב שכזה כדאי לברר האם יש עוד המלצות על חברות ההדברה ששמעתם עליהן.

   

  בואו לראות את ההמלצות שיש עלינו בפייסבוק

  אנחנו מעוניינים שתתרשמו מהביקורות שיש עלינו, ולכן נפנה אתכם לא רק להמלצות שקיימות כאן באתר, אלא גם לאלו שנמצאות בפייסבוק. כל אלו הן חוות דעת שקיבלנו על העבודה המוצלחת שלנו, כשהדירוג שלנו לא נופל מ-5 כוכבים. אצלנו תוכלו להיות בטוחים שתקבלו את השירות הטוב ביותר שיש ובמחיר המשתלם ביותר שיש, ואם גם אתם יצאתם מרוצים, אנחנו מזמינים אתכם להשאיר ביקורת משלכם כדי לעזור לאנשים אחרים לזכות כמוכם בשירותי הדברה מומלצים.

   

  אם מצאתם מדביר שאתם מרוצים ממנו – שמרו עליו

  כשאנשים מזמינים איש מקצוע, בין אם זה מדביר ובין אם זה אינסטלטור, רבים מהם לא משערים שיזדקקו לעזרה שלו בקרוב, ולכן לא שומרים את הפרטים שלו. אך אם יצאתם מרוצים, למה שלא תשמרו לעצמכם את המספר והשם של מי שעזר לכם?

  העובדה הפשוטה היא שתזדקקו להדברה שוב מתישהו כך או כך, בין אם בעוד שנה ובין אם בעוד 5 שנים, ולכן כדאי שיהיה לכם מדביר זמין שתדעו שאפשר לסמוך עליו. נוכל לצרף אתכם לרשימת הקשר שלנו במידה ונדרשת לכם הדברה קבועה, כך שתקבלו תזכורת פעם בחצי שנה או שנה לכך שעליכם לבצע הדברה. התזכורות האלו יינתנו לכם בחינם ומבלי שתצטרכו לשלם על השירות הזה, ואתם תבחרו האם להזמין הדברה במועד הנדרש או לדחות אותה.

   

  שאלות ותשובות לפני שמזמינים מדביר

  האם משתלם להזמין מדביר שממליצים עליו?

  המזיקים לא ייעלמו מעצמם, אך חשוב שתמצאו מדביר שיגבה מכם מחיר שפוי ולא מוגזם. לכן תמיד משתלם להזמין מדביר, אך אחד מומלץ שאפשר לסמוך עליו.

  מה מעיד על מדביר שכדאי להזמין?

  רישיון, שימוש בחומרי הדברה ירוקים, צוות מוסמך, אחריות, ניסיון ומגוון שירותי הדברה – כל אלה מעידים על מדביר שאכן שווה לעבוד איתו.

  איך למצוא המלצות על מדבירים?

  תוכלו לראות המלצות באתר של חברת ההדברה, בדף הפייסבוק שלה, בכרטיס העסק שלה בגוגל ובכל פלטפורמה חברתית אחרת שבה היא קיימת.

  האם מדביר זול הוא מומלץ?

  זכרו את המשפט הזה – מה שהכי יקר לא תמיד הכי טוב, אך מה שהכי זול תמיד הכי גרוע. לכן הצעת המחיר שתקבלו צריכה להיות הגיונית, כשהדברה מקצועית מתחילה ב-250 ₪.

  נכתב על ידי ערן קיוותי

  מדביר מוסמך בעל רישיון שטח פתוח מספר 2093

  ערן קיוותי בעלים של חברת הדברה בטוחה חי ונושם את תחום ההדברה כבר למעלה מעשור, בעל רישיון הדברה מורחב למבנים ושטחים פתוחים, מבצע את כל סוגי ההדברות עם חומרים מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. מתן ייעוץ בתחום ההדברה לעסקים ומוסדות, שירות מכל הלב ומענה מקצועי לכל שאלה ללא התחייבות.

  מומחה להדברת כל סוגי המזיקים והמכרסמים

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call