מדביר מומלץ ומוסמך

מדביר מקצועי עם אחריות מזמינים רק בהדברה בטוחה!

עבודת ההדברה היא עבודה של מקצועניים. מדביר שאינו מוסמך ומקצועי לא יצליח להדביר את החרקים, יגרום למטרד תברואתי ולעתים גם למטרד בריאותי. כדי להיות מדביר מוסמך יש לקבל רישיון מהמשרד לאיכות הסביבה, קבלת הרישיון מותנית בהצגת תעודת יושר ולימוד בקורס הכשרה ייעודי. בקורס יכיר המדביר את החומרים המשמשים להדברה, איך לבחור את החומר המתאים והנכון לכל סוג של הדברה ולכל סוג של חרק, איך להגן על דיירי הבית בזמן ההדברה ואיך הוא יוכל להתגונן באופן אישי מהחומרים המסוכנים.

בקורס יעבור המדביר הצעיר הדרכות איך להתמודד עם מקומות שונים, עם בתים פרטיים, עם בניינים משותפים, עם אזורי תעשייה, עם מבנים המשמשים לעסקים, עם מחסנים ועם אזורי חקלאות. בסיום הקורס יידרש המועמד לעבור מבחן ורק לאחר שהוא יעמוד בו בהצלחה הוא יוכל לעבוד כמדביר. עבודה כמדביר ללא רישיון שאינו מדביר מוסמך היא עבירה על החוק.

 

מדבירים מומלצים בפריסה ארצית רחבה!
אחריות בכתב על כל הדברה
שירות מהיר, יעיל ובטוח
שימוש בחומרי הדברה עם רעילות נמוכה
מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
הדברה למוסדות, דירות, בתי עסק ועסקי מזון
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:

 

מדביר מומלץ

כך תבחרו מדביר מומלץ עם הסמכה

לפני שאתם בוחרים מדביר ודאו האם יש לו רישיון בתוקף המאפשר לו לעסוק בהדברה. חשוב לדעת כי המשרד לאיכות הסביבה מנפיק ארבעה סוגים של רישיון, רישיון לקטילת חרקים, רישיון לקטילת מכרסמים, היתר איוד מוגבל והיתר איוד בלתי מוגבל. סוג ההיתר של מדביר מוסמך מופיע על גבי רישיון ההדברה והמדביר רשאי לעסוק רק בתחום שבו הא קיבל היתר.

כאשר בוחרים את המדביר חשוב לבדוק האם ההיתר שבידיו מתיר לו לעסוק בתחום ההדברה שאותה אתם צריכים. אחרי שבחרתם מדביר בעל רישיון מתאים, הקדישו תשומת לב לשיחה הראשונה, נסו להתרשם מהמקצועיות של המדביר ואל תהססו לשאול אותו שאלות. שאלו אותו באילו שיטות הוא מבצע את ההדברה, באילו חומרים הוא משתמש, האם החומרים מאושרים לשימוש על ידי משרד בריאות, האם הוא מעניק אחריות על ההדברה, ואם כן לכמה זמן ובאילו תנאים ומה יקרה אם ההדברה לא תצליח ואתם תידרשו להדברה חוזרת.

סרטון הסבר מה אתם צריכים לבדוק אצל המדביר שלכם

נסו להתרשם מדרך התשובות, האם המדביר ענה יפה או שהוא היה חסר סבלנות, האם הוא היה בטוח בדבריו או מהוסס וכדומה. בטלפונים רבים מותקנות אפליקציות להקלטת שיחות, אם התקשרתם למספר מדבירים, חזרו לשמוע שוב את השיחות והשוו בניהן בהתאם לקריטריונים האמורים. אם אתם זקוקים להדברה ייחודית כמו למשל הרחקת יונים או שירות של לוכד נחשים, בחרו רק מדביר מוסמך שצבר ניסיון רב בתחום ולא מדביר כללי שאולי יודע להדביר בהצלחה מזיקים רבים, אך לא צבר מספיק ניסיון בתחום הייחודי שאליו אתם נזקקים.

במקרה של נחשים למשל – אסור ללוכד/מדביר להרוג את הנחש בשום אופן! שכן בישראל נחש הינה חיה מוגנת על פי חוק. נסו לחפש המלצות על מדביר מקצועי. בררו בין שכנים, בני משפחה ועמיתים לעבודה האם הם נעזרו בעבר במדביר ואם היו מרוצים. גם באתרי האינטרנט, בפורומים הייעודים ובקבוצות פייסבוק תוכלו לדלות מידע אמין ועדכני על מדביר מומלץ.

אל תהססו להיכנס לאתרי אינטרנט של מדבירים מומלצים ולהתרשם מהם, מדביר מומלץ ומקצועי עם רישיון ישקיע משאבים בבניית אתר ובכתיבת התכנים. ערכו סקר שווקים והשוו בין המחירים, אך אף פעם אל תתפתו להצעה הזולה ביותר.

מחיר זול עלול לאותת על חוסר ניסיון, על שימוש בחומרים באיכות פחותה ועל עבודה פחות מקצועית. אם אחד המדבירים נקב בהצעת מחיר גבוהה לדעתכם, אל תתביישו לבקש הסבר למחיר הגבוה, לא אחת יצליח המדביר לתת לכם הסבר שיניח את דעתכם, תמיד אפשר להסתכל במחירון ההדברה של הדברה בטוחה.

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

  ערן קיוותי מדביר מוסמך

  ערן קיוותי מדביר מוסמך

  5 כללים שחשוב למלא כשמחפשים מדביר מקצועי

  1. ביצוע סקר שוק – אנו יודעים שכרגע הצורך שלכם בוער ודחוף, אבל כמו שאומרים "היזהרו מחיקויים", כמו ברוב הרכישות והזמנות השירותים – גם כאן חשוב לבצע סקר שוק מקיף ולבדוק מי חברות ההדברה הפועלות באזורכם ולבחור את המתאימה ביותר אחרי שבדקתם את כל האופציות.

  2. וידוא עם המדביר כי הוא מחזיק ברישיון הדברה – לפני שהמדביר מתחיל את עבודתו, ודאו עימו כי הוא מחזיק ברישיון הדברה רשמי ממשרד הבריאות או המשרד לאיכות הסביבה ודרשו לראות את הרישיון.

  3. אין חכם כבעל ניסיון – חפשו מדביר עם המלצות, בררו עם חברים, בני משפחה או מכרים על חברות הדברה שהם מזמינים באופן קבוע.

  4. אחריות – ודאו עם המדביר בטרם ביצוע פעולת ההדברה, כי חברת הדברה מספקת אחריות – שירות ומענה לאחר ביצוע ההדברה במידת הצורך – בקשו לקבל תעודת אחריות בכתב.

  5. הכנות לקראת ההדברה – ודאו כי המדביר העביר לכם הנחיות ברורות ומפורטות כיצד עליכם לנהוג ולהכין את הבית לפני ואחרי ביצוע ההדברה.

   

  צוות המדבירים שלנו בפעולה

  מדביר מקצועי

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call