ריסוס ירוק

ריסוס ירוק בבתים, בגני ילדים ובעסקי מזון

מה זה בדיוק ריסוס ירוק? למה כדאי לכם לבחור בריסוס אורגני וירוק נגד מזיקים שונים? האם הריסוס הירוק יעיל? חברה הדברה בטוחה ממליצה על ריסוס ירוק נגד מזיקים שונים כמו ג'וקים ונמלים, זהו ריסוס המבוסס על חומרי הדברה איכותיים המאושרים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה. חומרי ההדברה בריסוס הירוק מכילים רעלים במינון נמוך מאוד, החומרים מופקים מצמחים ואינם מסוכנים לאדם, לחיות מחמד ולסביבה.

 ✔️ ריסוס ירוק לבית, לעסק ולמסעדות
✔️ ריסוס אורגני מחיר החל מ-150 ש"ח
✔️מדביר בעל רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ שירות מהיר ומקצועי – מהיום להיום!
✔️ כניסה לדירה לאחר שעה בלבד
✔️ חומרי הדברה שאושרו ע"י המשרד להגנת הסביבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו:
055-970-5878

ריסוס ירוק

ריסוס ירוק בית או גינה – נגד כל המזיקים

ראוי לציין כי אין באמת ריסוסים אורגניים ומדובר בהדברה ירוקה המבוססת על חומרים טבעיים המופקים מצמחים שונים, כמו חרצית. לריסוס הירוק יש יתרונות בהשוואה לריסוס חומרים כימיים מאחר ולא מסכנים את האדם, חיות המחמד והסביבה.

לאחר ריסוס ירוק בית הלקוח נקי ממזיקים, ברוב המקרים יש להמתין כשעה עד שעתיים עד חזרה לבית או לדירה, את חיות המחמד אפשר להשיב לאחר כ-12 שעות, בכפוף להנחיות המדביר שיגיע מצוות הדברה בטוחה. חשוב להדגיש כי ריסוס זה מתאים נגד רוב סוגי המזיקים, זו שיטת הדברה יעילה ומומלצת בעיקר בעסקי מזון כמו מסעדות ובתי קפה, ובגני ילדים, בתי אבות, דירות ובתים.

מדביר מוסמך ומנוסה ימליץ על ריסוס ירוק בעיקר במקומות בהם גרים או מסתובבים אנשים בעלי רגישויות לחומרים רעילים, למשל קשישים בבתי אבות ובדיור מוגן, חולים במחלקות השונות בבתי חולים, בית עם ילדים קטנים ועוד.

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  ריסוס אורגני לבית ולגינה – לבד או על ידי מדביר?

  חברה הדברה בטוחה מתמחה בכל שיטות ההדברה, כולל ריסוס ירוק ואורגני ללא ריחות וחומרים רעילים. ריסוס אורגני לבית מתחיל בזיהוי המזיקים ובחירת חומרי ההדברה היעילים ביותר נגדם. יש אפשרות לרכוש תכשירי הדברה במכולת ובסופר, אך אלו תכשירים המכילים חומרים כימיים רעילים ובעלי ריח לא נעים, התכשירים הביתיים מתאימים לטיפול נקודתי ומיידי נגד כמות מזערית של מזיקים כמו נמלים, פרעושים, טרמיטים, תיקנים וכו'.

  כאשר סובלים ממכת מזיקים או ממזיקים שלא ניתן להדביר לבד – יש למהר ולהזמין ריסוס על ידי מדביר מוסמך עם רישיון בתוקף.

   

  כמה עולה ריסוס ירוק לבית, לגינה ולעסק?

  מחירי הדברה אלו אינם גבוהים יותר בהשוואה להדברה הכימית ולשיטות הדברה אחרות. זו שיטה הדברה נפוצה ויעילה נגד סוגי מזיקים רבים, במיוחד ג'וקים ונמלים. אפשר לבצע ריסוס גינה אורגני, ריסוס ירוק בבתים ודירות, ריסוס אורגני בעסקים, במרכזי קניות, במלונות, במסעדות, במשרדים ועוד.

  ריסוס אורגני נגד ג'וקים מבוסס על תמציות מהולות של חומרים טבעיים המכילים רעלים במינון נמוך. ההדברה יעילה נגד כל סוגי התיקנים, אין תופעות לוואי כמו ריח לא נעים, ולאחר כשעה בלבד אפשר לחזור לנכס ולשהות בו ללא חשש. עלות הריסוס הירוק נגד תיקנים – החל מ-150 ₪.

  אנחנו מציעים גם ריסוס נגד נמלים, כולל נמלי אש. חשוב לציין כי הדברת נמלי אש היא מורכבת יותר בגלל עמידותן של הנמלים בפני חומרי ההדברה. עלות הריסוס הירוק והאורגני נגד נמלים – החל מ-200 ₪.

  כמו כן, אנחנו מספקים ריסוס אורגני בגינה במחיר החל מ-200 ₪ נגד כל המזיקים הנפוצים, לעיתים המדביר שלנו ימליץ לכם על הדברה ביולוגית העשויה להתאים יותר לשטח פתוח.

  ריסוס אורגני ללא ריח מומלץ גם לבעלי העסקים, במיוחד עסקי מזון ומשרדים. אפשר למגר ולהשמיד את המזיקים השונים בעסק בלי לפגוע בפעילות השוטפת וללא צורך לסגור את המקום במשך מספר ימים. מחיר הריסוס לעסקים – החל מ-150 ₪.

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call