הדברה לעסקים

הדברה לעסקים עם אחריות מלאה על העבודה

בארץ יש סוגים שונים של מזיקים, חלקם רק מטרידים אותנו וחלקם עלולים לגרום לנזקים, הן לנזקים בריאותיים והן לנזקים לרכוש בעסק. הם עלולים לכרסם ולהשחית את הסחורה, לפגוע בציוד, בחומרי האריזה, לפגוע בבריאות העובדים ולהרתיע את הלקוחות. כדי שהעסק ימשיך לעבוד היטב, כדי שלא ייגרם לכם נזק, כדי שהעובדים לא ייפגעו והלקוחות יאהבו וימשיכו להגיע אל בית העסק, אתם חייבים הדברה מקצועית לעסק.

✔️ הדברה לעסקי מזון נגד מכרסמים ומזיקי מזון
✔️ שירות מהיר ויעיל מהיום להיום
הדברה לעסקים החל מ-250 ש"ח
✔️ ריסוס בית עסק (כולל עסקי מזון)
✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה
לקבלת הצעת מחיר מפתיעה חייגו לטלפון:
הדברה לעסקים

מה ההבדל בין הדברה ביתית לבין הדברה לעסקים?

הדברה ביתית שונה מהדברה בעסקים, בעוד ששטחי ההדברה בבית קטנים, יחסית, הדברה לעסקים מתפרשת על פני שטחים גדולים. במקרים רבים בית העסק נמצא בשטח פתוח, באזורי תעשייה ובאזורים אחרים שבהם קל יותר למזיקים להגיע אליו. קשה להדביר את בית העסק כאשר הוא הומה אנשים, לכן מדביר המבצע הדברה לעסקים חייב להיות גמיש בשעות. ברוב המקרים ההדברה תתבצע בשעות שבו העסק סגור, לפני פתיחת העסק או אחרי סגירת העסק. בבחירת חומרי ההדברה ושיטות ההדברה יש להתחשב בסוג העסק ובאופיו.

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  איך מתבצעת הדברה לעסקי מזון

  הדברת מזיקים בעסק העוסק בחומרי מזון, למשל, תהיה שונה מהדברת מזיקים בעסק העוסק בציוד חשמלי. מדביר מקצועי ישקיע מחשבה וימצא את הדרך הטובה איך להדביר כל בית עסק בלי לפגוע בהתנהלות שלו ובציוד שלו. מדביר מוסמך ידע להתאים את המינון של חומרי ההדברה כך שהעובדים לא ייאלצו להיעדר מהעבודה שעות רבות ויוכלו לשוב מהר ככל האפשר לעבודה.

  הדברה בטוחה היא הדברה ירוקה אשר מדבירה את כל סוגי החרקים באמצעות חומרים ידידותיים לסביבה, חומרים בעלי רעילות נמוכה ביותר. חשוב לדעת כי חומרי הדברה הם לעתים חומרים מסוכנים ועלולים להוות סכנה, במיוחד לבתי עסקים שבהם מסתובבים אנשים רבים. חשוב לוודא כי המדביר משתמש בחומרים ידידותיים, מופחתי רעלים, חומרים שקיבלו רישיון מטעם משרד הבריאות. כדי להיות בטוחים שפעולת ההדברה תהיה אפקטיבית ותצליחו למגר את המזיקים לתמיד חשוב לבצע הדברה קבועה אחת לחצי שנה עד שנה במיוחד בעסקים כמו מסעדות, אולמות וגני אירועים, מחסנים למזון, חנויות לממכר מזון ועוד.

  החרקים המזיקים מחפשים אוכל, ואם תאפשרו להם הם יגיעו בהמונים לכל בית עסק שבו יהיה להם מזון נגיש וזמין. במקומות אלו כדאי להתייעץ עם המדביר על סוג ההדברה המתאימה ובמקרה הצורך לשקול גם הצבת מלכודות נגד עכברים וחולדות. גם במשרדים שבהם רוצים להימנע מנמלים, תיקנים וחרקים נוספים, כדאי לבצע הדברה קבועה אחת לשנה. אם אתם רוצים לבצע הדברה בטוחה אתם חייבים להזמין מדביר מקצועי מוסמך בעל רישיון הדברה בתוקף. חשוב לדעת כי המשרד לאיכות הסביבה מעניק מספר סוגים של רישיון הדברה, כל סוג של רישיון מתאים להדברת חרקים שונים. חשוב לבדוק שהמדביר שאותו אתם בוחרים רשאי לעסוק בתחום ההדברה שבו אתם מעוניינים.

   

  אל תחכו – הזמינו שירות הדברה לעסק עוד היום!

  לפני שתקופת הדגירה תחל וזה קורה בדרך כלל עם בוא האביב, מומלץ שתפנו למדביר כדי שלא תמצאו את עצמכם עם מכת חרקים בבית או בעסק. אנחנו בחברת "הדברה בטוחה" נשמח לענות על שאלות ולהתאים עבורכם את שירות הדברת עסקים המומלץ ביותר עבור העסק ולפי סוג העסק. נשמח להעניק לכם ייעוץ ושירות מקצועי ומהיר גם בטלפון, בוואצאפ או במייל.

   

  שאלות ותשובות לפני שמדבירים עסק

  באילו שעות מתבצעת הדברת עסקים?

  בהתאם לאופי העסק, ועל-מנת למזער את הפגיעה בשגרת הפעילות בו – כולל בשעות הערב והלילה.

  איך מרחיקים עכברים וחולדות מבתי עסק?

  באמצעות מלכודות שונות ובפרט מלכודות כלוב. בנוסף תקבלו ייעוץ כדי למנוע הופעת מכרסמים חדשים.

  מה התדירות המומלצת לריסוס בעסקים בתחום המזון?

  אחת לשנה או לחצי שנה, בהתאם למאפיינים הספציפיים של כל עסק ולסוג הריסוס.

  האם ניתן לבצע הדברה ירוקה בעסקים?

  עבור חלק גדול מסוגי החרקים ניתן להשתמש בשיטות הדברה ירוקות ואפקטיביות מאוד. כשאין ברירה יתבצע ריסוס עם חומרים ברעילות המינימלית ההכרחית.

  נכתב על ידי ערן קיוותי

  מדביר מוסמך בעל רישיון שטח פתוח מספר 2093

  ערן קיוותי בעלים של חברת הדברה בטוחה חי ונושם את תחום ההדברה כבר למעלה מעשור, בעל רישיון הדברה מורחב למבנים ושטחים פתוחים, מבצע את כל סוגי ההדברות עם חומרים מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. מתן ייעוץ בתחום ההדברה לעסקים ומוסדות, שירות מכל הלב ומענה מקצועי לכל שאלה ללא התחייבות.

  מומחה להדברת כל סוגי המזיקים והמכרסמים

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call