ג'וקים קטנים

ג'וקים קטנים בארונות של המטבח ואיך להדביר אותם

המקקים נמנים עם סוגי המזיקים הבעייתיים ביותר. מחקרים מוכיחים שהמקקים יכולים לשרוד גם בתנאים קיצוניים, אבל האמת היא שאין צורך במחקרים מלומדים בשביל להגיע למסקנה הזאת. אחד מסוגי הג'וקים היותר נפוצים והפחות רצויים הם ג'וקים קטנים. למעשה מדובר בתיקן הגרמני שיכולת השרידות שלו גבוהה, וכך גם כושר ההתרבות שלו.

המדבירים של הדברה בטוחה מתמחים בהדברה ובמניעת חדירה של המזיקים הללו לתוך הבית. מה המאפיינים העיקריים של התיקן הגרמני? איך הוא מגיע לתוך הבית? מה אפשר לעשות אחרי שמתברר שכל הבית נגוע במקקים האלה? איפה אפשר למצוא מדבירים מיומנים שיבצעו הדברה מהירה ומוצלחת של ג'וקים גרמנים?

 

✔️ הדברת ג'וקים קטנים בארונות מטבח 
✔️ שירות בפריסה ארצית נרחבת
החל מ-250 ש"ח
✔️ טיפול ומניעה של ג'וקים קטנטנים במטבח ובאמבטיה
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ ריסוס נגד תיקנים קטנים (גם מעופפים) בעזרת חומרים ידידותיים לסביבה
✔️ אחריות בכתב על כל הדברה

 

לקבלת הצעת מחיר חייגו:
הדברת ג'וקים קטנים

ג'וקים קטנים בארונות מטבח והמאפיינים החשובים שלהם

הג'וק הקטן, שבה למעשה כינוי של הג'וק הגרמני, הוא סוג מיוחד של מקקים. בניגוד לסוגים אחרים של מקקים שמגיעים לתוך הבית מפתחי הביוב או מבחוץ. הג'וק הגרמני מגיע ונכנס לתוך הבית על ידי בעלי הבית והדיירים בו בעצמם. לרוב, המקק הגרמני חי ומתרבה בתוך אריזות קרטון שונות. מי שארזו את המיטלטלין שלהם בקרטונים ישנים כשעברו דירה, מגלים באיחור שהם בעיצומה של מכת ג'וקים קטנים שהיו בתוך הקרטונים האלה. ההתרבות שלהם מהירה הרבה יותר מזאת של סוגי מקקים אחרים. לרוב, כאשר מתגלים ג'וקים קטנטנים בבית הם מתגלים באיחור ואפשר להיפטר מהם אך ורק באמצעות פעולות הדברה מקצועיות.

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  תיקנים קטנים במקלחת ואיך אפשר להיפטר מהם

  אחת החוויות הכי פחות נעימות שאפשר לחוות היא מציאת ג'וקים קטנים במקלחת. הג'וקים הללו משתלטים על המרחב ומפריעים בכל מקום. אחר המאפיינים שלהם הוא העדר רתיעה מנוכחות של בני אדם. הנוכחות שלהם במקלחת איננה מפתיעה, אבל מצד שני צריך לבדוק איך הם הגיעו לשם. בדרך כלל, הם מגיעים בתוך אריזות קרטון של חומרי ניקוי או נכנסים ממקומות אחרים בבית. במקלחת חם ונעים להם ויש גם הרבה מקומות מסתור. נדרשת הדברה מקצועית על מנת להיפטר מהם. כיוון שהם נושאים חיידקים ומחלות, חשוב להדביר אותם במהירות הרבה ביותר האפשרית.

   

  איך נראים ג'וקים קטנים

  ג'וקים קטנים במטבח – מטרד רציני הדורש הדברה מקצועית

  מכל המקומות בבית, הנוכחות של ג'וקים במטבח היא המטרידה ביותר מדובר. ביצור מזיק הנושא חיידקים וזוהמה שעלולים להוות מפגע רציני ולהשפיע על הבריאות של כל הדיירים בבית. ג'וקים קטנים במטבח מגיעים בתוך קרטונים שונים, שהם נפוצים במטבח יותר מבכל מקום אחר בבית. משלוחים מגיעים בתוך קרטונים, וכלים וחפצים שונים מאוחסנים במטבח בתוך קופסאות קרטון. גם מוצר מזון שונים מגיעים בקופסאות כאלה. מספיק שעל אחת מהן היו ג'וקים גרמנים, בכדי לגרום להתפשטות שלהם בכל רחבי הבית. בשלב הראשון מגלים ג'וקים קטנים בארונות מטבח אבל בשלבים מאוחרים יותר הם מתפשטים לכל מקום ובכל רחבי הבית.

   

  כמות גדולה של ג'וקים קטנים בכיור המטבח

  ג'וקים קטנים בכיור מטבח

  איך להיפטר מג'וקים קטנים שחורים?

  למרות שלכאורה מדובר ביצורים קטנים ולא ממש מזיקים שקל לטפל בהם, האמת היא שהג'וקים הגרמנים הקטנים עלולים להוות מפגע רציני אפילו יותר מג'וקים גדולים יותר. סיבה אחת לכך היא כושר ההתרבות הגבוה במיוחד שלהם. סיבה שנייה היא שהם עלולים לחדור לתוך הבית בתוך אריזות קרטון תמימות של מוצרים שנרכשו במקומות מסודרים ומכובדים. לפיך, התשובה לשאלה איך נפטרים מג'וקים קטנים היא שילוב של זהירות ובדיקה של האריזות של מוצרים שמגיעים הביתה לפני שמאחסנים אולם. החלק השני הל העבודה הוא ביצוע הדברה מקצועית, שתחסל את הבעיה או לפחות תקטין בצורה משמעותית את החומרה שלה.

   

  איזה פעולות עושים כדי להיפטר מג'וקים קטנטנים

  מדבירים מקצועיים עושים שימוש בשתי דרכים להיפטר מהג'וקים הקטנים הדרך הראשונה היא פיזור מדברות מיוחדות הגורמות לג'וקים להידבק אליהן, באמצעות הפחת פרומונים שגורמים להם להיצמד אליה. האמצעי השני הוא פיתיונות ג'ל נגועים בחומרי הדברה שיגרמו לג'וקים לאכול אותם ולמות. מדובר בשיטות מתוחכמות, ולעיתים נדרשת יותר מפעולת הדברה אחת בכדי לחסל את הבעיה באופן סופי. אם יש לגם בעיה של מקקים קטנים בבית, אתם במקום הנכון. צרו קשר כבר כעת והמדבירים המקצועיים של הדברה בטוחה יחסרו אליכם בהקדם. הם יגיעו אליכם, ויבצעו פעולת הדברה יעילה וממוקדת. חשוב להדגש שאי טיפול בבעיה רק יחמיר אותה ועלול לגרום לנזקים בריאותיים לכל הדיירים בבית וגם לחיות המחמד.

   

  איפה מסתתרים תיקנים קטנים?

  התיקנים הקטנים נוטים להסתתר באזורים חשוכים ולחים, לכן פעמים רבות מוצאים אותם בתוך התמי 4 – זה למעשה מקום המסתור המושלם עבורם. הם יכולים להסתתר גם:

  בחריצים בקירות

  מאחורי מכשירי חשמל

  בארונות שמתחת לכיור

  בפתחי צנרת ובביוב בכלל

  בדקו היטב את כל האזורים האלה ונקו אותם היטב כדי למנוע את הופעתם של התיקנים הקטנטנים.

  איפה מסתתרים ג'וקים קטנים

  האם יש הבדל בין ג'וקים קטנים חומים לשחורים

  בהחלט יש הבדל, כי מדובר במינים שונים של תיקנים, אך לכם זה לא צריך להפריע. זה רק ישפיע על האופן שבו נבצע את ההדברה.

  סוג התיקן צבע התיקן אופן ההדברה
  תיקן אמריקאי (צעיר) חום-אדמדם מדבירים בריסוס
  תיקן גרמני חום-זהוב משתמשים בפיתיונות רעילים ולעיתים גם במלכודות דבק.
  תיקן מזרחי (צעיר) חום-שחור גם אותו מדבירים עם פיתיונות ומלכודות – הוא עמיד בפני ריסוס.

   

  שאלות ותשובות שכדאי לדעת

  למה יש לי ג'וקים קטנטנים בבית?

  במטבח ובשירותים אלו יכולים להיות ג'וקים צעירים, אך סביר יותר להניח שאלו הם תיקנים גרמניים. בחדרים האלה הסביבה לחה וחמימה, ושם יש להם גישה קבועה למזון ולמקומות מסתור בשפע.

  מה לעשות אם מוצאים ג'וקים זעירים בבית?

  הזמינו מדביר בהקדם, מכיוון שאם מדובר בתיקן הגרמני הוא יתרבה מהר מאוד ויהפוך לבעיה רצינית. יתכן שיידרשו מספר ביקורים כדי להיפטר מכל הג'וקים אם אכן ישנה קהילה גדולה שלהם.

  כמה זמן חיים ג'וקים קטנטנים?

  מחזור החיים של הג'וק הממוצע הוא 20-30 שבועות, זאת אם יש לו גישה למזון ולמים. הג'וקים הקטנים הם לאו דווקא דרגות צעירות של החרק, ויתכן שהם פשוט תיקנים גרמניים שחיים אצלכם בבית.

  האם ג'וקים קטנים מעבירים מחלות?

  ג'וקים סוחבים עליהם שלל חיידקים ונגיפים שעלולים להזיק לאדם, ביניהם סלמונלה, סטרפטוקוקוס ואפילו פוליו. גודלם לא משפיע על מידת הסכנה שהם מציבים, ומבחינה זו הקטנים מסוכנים כמו הגדולים.

  נכתב על ידי ערן קיוותי

  מדביר מוסמך בעל רישיון שטח פתוח מספר 2093

  ערן קיוותי בעלים של חברת הדברה בטוחה חי ונושם את תחום ההדברה כבר למעלה מעשור, בעל רישיון הדברה מורחב למבנים ושטחים פתוחים, מבצע את כל סוגי ההדברות עם חומרים מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. מתן ייעוץ בתחום ההדברה לעסקים ומוסדות, שירות מכל הלב ומענה מקצועי לכל שאלה ללא התחייבות.

  מומחה להדברת כל סוגי המזיקים והמכרסמים

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call