הדברת משרדים

הדברת משרדים באמצעות ריסוס ובשיטות בטוחות

המשרד נחשב לבית השני של עובדים רבים במשק הישראלי, וכפי שמנקים את הבית יש לדאוג לניקיון יסודי גם של המשרד. למרות הניקיון המבוצע בדרך כלל על ידי חברת ניקיון משרדים, מידי פעם מזיקים שונים חודרים למשרד ומתרבים במקום במהירות. המפגש עם מזיקים במשרד אינו נעים לעובדים, למנהלים וכמובן ללקוחות המבקרים במקום, לכן חשוב להזמין הדברת משרדים מחברה מקצועית ואמינה בתחום ההדברה.

הדברה למשרד כדאי להזמין רק מחברה הדברה בטוחה. אין להקל ראש בנושא הדברה מאחר ומרססים ומפזרים חומרים רעילים, ונדרש ידע וניסיון כדי לבצע הדברה מקצועית, ללא סכנה בריאותית לעובדים וללקוחות ובלי לסבול מריחות בלתי נסבלים.

 

✔️ הדברת משרדים בצורה יעילה ובטוחה!
✔️ הדברה לטווח ארוך במחירים נוחים!
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ אפשרות להזמין ריסוס למשרד מעכשיו לעכשיו – תוך שעה אצלכם!
✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️ אחריות מלאה בכתב הדברה 
לקבלת הצעת מחיר חייגו:

 

adbarat-misradim

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  ריסוס למשרד נגד כל סוגי המזיקים הנפוצים

  רוב המשרדים עוברים ניקיון יסודי מידי יום או אחת לשבוע, יחד עם זאת המזיקים מגיעים לביקור במשרד שלכם מאחר ויש להם תנאי מחיה מעולים במקום, למשל שאריות מזון במטבחון ובפחים, ומקומות מסתור המאפשרים להם להתרבות בקלות.

  כאשר אתם מגלים סימני מזיקים שונים או פוגשים אותם במהלך יום העבודה במשרד, חשוב להזמין ריסוס למשרד כדי למגר את המזיקים ולהשמיד אותם. מדביר מוסמך ובעל רישיון בתוקף מטעם המשרד להגנת הסביבה יגיע אליכם בהקדם האפשרי כדי לבצע ריסוס אפקטיבי נגד המזיקים השונים הנפוצים במשרדים.

  חשוב לציין כי לכל מזיק יש חומרי הדברה שונים, אנחנו מרססים רק חומרים המאושרים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה, ואת ההדברה במשרד אנו מבצעים בשיטת ההדברה הירוקה עם חומרים טבעיים וללא ריח ובאמצעות פיתיונות ג'ל ומלכודות שונות.

  אנחנו מבצעים ריסוס במשרדים קטנים וגדולים נגד מזיקים נפוצים כגון: תיקנים (ג'וקים), נמלים,  זבובים, דג הכסף, הדברת מעופפים שונים ועוד. כמו כן אנו מדבירים מכרסמים נפוצים המבקרים במשרדים, בעיקר עכברים וחולדות. את המכרסמים אנו לוכדים במלכודות, בשיטות הומניות, ומשחררים את המכרסם הרחק בטבע.

   

  ריסוס למשרד

  הדברת מזיקים נפוצים במשרדים

  למרות הניקיון השוטף של המשרד המזיקים עלולים לבקר אצלכם, להתרבות במהירות ולגרום לנזקי רכוש קשים. המזיקים עלולים להפיץ מחלות, לגרום לאלרגיות, לתקוף בני אדם ולגרום נזק גם לתשתיות המשרד. המזיקים הנפוצים ביותר שניתן למצוא במשרד הם:

  סוג המזיק מקומות מסתור ואזורי מחיה במשרד
  הדברת נמלים במשרד נמלים נמשכות למזון לכן ניתן למצוא אותן בעיקר במטבחון, בחדרי שירותים, בפחי אשפה ובאזורים נוספים במשרד בהם יש שאריות מזון.
  הדברת תיקנים במשרד תיקנים מסתתרים בחריצים קטנים בקירות, מאחורי ובתוך ארונות, בפתחי ביוב, בשירותים ובמטבחון.
  הדברת יתושים במשרד יתושים מהווים מטרד של ממש, בדרך כלל במשרדים הם שוהים במרפסות ובסמוך לאדניות ועציצים.
  הדברת דג הכסף החרק נפוץ במשרדים רבים וניזון מניירות, תמונות ועוד. ניתן למצוא אותו בתוך קלסרים, בכונניות ובארונות בהם מאחסנים ניירת וציוד משרדי.
  הדברת זבובים במשרד זבובים נמשכים לאוכל במטבחון ובעיקר לשאריות מזון כמו פירות וירקות, לכן הם נמצאים בעיקר במטבחון, בפחי האשפה ובאזורים בהם העובדים אוכלים.
  הדברת מכרסמים במשרד לכידת עכברים וחולדות במשרד באמצעות מלכודות שונות כמו מלכודת קפיץ. לוכד עכברים וחולדות יניח את המלכודות במסלול ההליכה של המכרסמים ולאחר לכידתם ישחרר אותם הרחק בחיק הטבע.

   

  כמה עולה הדברה למשרד?

  ריסוס משרדים בחומרי הדברה טבעיים וללא ריח נחשב לשיטה המומלצת והבטוחה ביותר למשרדים השונים. מחיר ההדברה משתנה בהתאם לגודל המשרד, סוג המזיקים ושיטת ההדברה. באופן כללי מחיר ההדברה למשרדים נע בין 250 ₪ ל-750 ₪, העבודה נעשית על ידי מדביר מנוסה ובעל רישיון בתוקף. את ההדברה אפשר לבצע בשעות העבודה או בסיום שעות הפעילות במשרד כאשר המקום ריק מאנשים.

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call