הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים עם התחייבות להצלחה

איך מזהים טרמיטים, מה ההבדל בין טרמיט עובד לטרמיט מעופף, איך בוחרים את חומר ההדברה המתאים נגד טרמיטים, כיצד מטפלים בטרמיטים בבית, במשקוף, בקירות, במטבח, ברהיטים, בגינה ובאתר בנייה וכמה עולה הדברת טרמיטים? המשיכו לקרוא וגלו את כל התשובות לשאלות האלה ועוד.

חוששים מפני נזק שנוצר בעקבות טרמיטים? אתם לא לבד. בכל שנה טרמיטים עושים נזקים בשווי של מאות אלפי שקלים למבנים ורכוש, אך אפשר לעצור את התופעה הזו אם עושים הדברת טרמיטים בזמן הנכון. אנחנו בחברת הדברה בטוחה מתחייבים להצלחה, כשלא הייתה פעם אחת שבה נכשלנו בתהליכי הדברה נגד טרמיטים. לפעמים זה מצריך יותר עבודה ולפעמים פחות, אך אנחנו תמיד מגיעים לתוצאות שאנו מבטיחים, ואתם מקבלים מאיתנו גם כתב אחריות כך שלא תישארו בידיים ריקות אפילו אם הטרמיטים יחזרו – גם אנחנו נחזור להדברה בחינם!

 

✔️ הדברת טרמיטים בעץ כולל מניעה – ייעוץ בחינם!
שירות בפריסה ארצית רחבה
5 שנות אחריות בכתב
✔️ טיפול בטרמיטים ללא קידוח החל מ-250 ₪
✔️ ריסוס טרמיטים או טיפול בג'ל במידת הצורך
✔️ מדביר מוסמך מומחה לטרמיטים עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
055-970-5878
הדברת טרמיטים

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

  מה זה טרמיטים ואיך הם נראים?

  יש שלל זנים של טרמיטים בישראל, אולם כשאנו מדברים על טרמיטים שעושים נזקים למבנים, אלו הם בדרך כלל טרמיטי עץ (Dry Wood Termites). הם ניזונים מעץ, ובביתכם תוכלו להיתקל ב-2 סוגים – טרמיטים עובדים וטרמיטים מעופפים.

  אין יותר מדי צורך להסביר מה זה טרמיטים עובדים – אלו הם הטרמיטים שמציפים עצים, רהיטי עץ וכדומה, ותראו אותם רק כשתחשפו אותם בתוך העץ המתפרק. צבעם קרמי וגודלם 3-4 מ"מ. הטרמיטים המעופפים לעומתם הם בצבע חום כהה ובגודל 4 מ"מ, כשהם למעשה המלכים והמלכות של הקינים. שימו לב שעל אף שהם מעופפים, אי אפשר לתאר איך נראים טרמיטים מעופפים רק בזכות הכנפיים, מכיוון שהם מאבדים אותם בשלב מסוים בחייהם.

  סביר להניח שתראו את הטרמיטים רק כשתחזו בנחיל בזמן תעופה, אך איך מזהים טרמיטים בבית ולא טועים וחושבים כי מדובר בנמלים? ובכן יש כמה הבדלים שעוזרים להבחין בין המזיקים:

  טרמיטים נמלים
  לפועלים יש צבע בהיר לפועלות יש צבע כהה
  למעופפים יש כנפיים באורך שווה למעופפים יש כנפיים קדמיות ארוכות יותר מהאחוריות
  המחושים ישרים ומעט נפולים המחושים מכופפים בזווית של 90 מעלות

   

  הבדל בין טרמיטים לנמלים

  הבדל נוסף וחשוב בין הטרמיטים לנמלים הוא שבניגוד לנמלים, אצל טרמיטים אין רק מלכה, אלא גם מלך. מלכת הטרמיטים והמלך יכולים יחדיו להשריץ קהילה של אלפי טרמיטים, כשטרמיטי העץ בדרך כלל יוצרים קהילה ממוצעת של 4,800 פריטים. האם טרמיטים מזיקים לאדם? לא ממש, אלא אם כן אתם מחשיבים נזק לרכוש כנזק לאדם. זאת למשל בניגוד לנמלים אדומות, שעלולות לעקוץ ולהשאיר כוויות כואבות.

   

  סרטון טיפול בטרמיטים בדירה – כולל קידוח

  ההבדל בהדברת סוגי טרמיטים שונים

  אז הבנו שיש טרמיטים פועלים שמתחבאים בתוך העץ וטרמיטים מעופפים שניתן לראות באוויר, אך למה בעצם חשוב להבדיל בין סוגי טרמיטים? ובכן, מכיוון ששיטת ההדברה נגד כל סוג תהיה שונה. דבר ראשון נציין שאת הטרמיטים המעופפים ככל הנראה תראו בתקופת האביב, והם מפסיקים את התעופה ומאבדים את הכנפיים מהר מאוד – תוך מספר ימים בודדים. אלו הם למעשה המלך והמלכה שמחפשים בני זוג להתרבות ולהקים איתם קן. לכן הדברת טרמיטים מכונפים צריכה להיעשות במהירות, מכיוון שכך הכי קל להדביר אותם, ואילו אחרי שהם מתרבים התהליך נהיה קשה יותר.

  עם זאת, טרמיטים מעופפים הם לעיתים כבר סימן לכך שיש קן פעיל בסביבתכם, ולכן ככל הנראה הדברתם בלבד לא תהיה מספקת. צריך יהיה לבדוק היטב את הסביבה ולחפש איפה יש טרמיטים ואיפה ייתכן כי קיים הקן שלהם. חשוב להדגיש שכל ניסיון להדביר את הטרמיטים באופן עצמאי – גם אם ניסיתם למשל לשאוב את כל המעופפים שבסביבתכם – לא יעזור אם עדיין יש טרמיטים פועלים. אמנם טרמיטים עוקצים רק לעיתים רחוקות, לכן אין חשש שיפגעו בכם, אך הם בהחלט יזיקו לרכוש ואף לבית שלכם אם לא תיפטרו מהם.

   

  טרמיטים עם כנפייםטרמיטים עם כנפיים

   

  טרמיטים על הקיר בביתטרמיטים עם כנפיים בבית

   

  ככה נראים טרמיטים מכונפיםטרמיטים מכונפים

   

  טרמיט מכונף
  טרמיט מכונף

   

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   איך בוחרים חומר הדברה נגד טרמיטים?

   את הטרמיטים אנחנו משמידים בכמה שיטות, בהתאם למצב הנתון, כשבדרך כלל אם ישנה מתקפה גדולה צריך יהיה לפעול מהר ולעיתים בכמה שיטות במקביל. השיטה הראשונה נעשית עם ג'ל נגד טרמיטים, שאותו פשוט מציבים בנקודות אסטרטגיות בסביבת הפעילות של הטרמיטים. הם יאכלו מהפיתיון והוא יגרום למותם, אך שיטת הדברה נגד טרמיטים זו מתאימה רק במקרה של נגיעות קלה.

   אם יש נגיעות קשה והטרמיטים הקימו קן שלם מתחת ליסודות הבית, צריך יהיה להחדיר חומר הדברה נגד טרמיטים אל מתחת לרצפות, ואת זה עושים בעזרת קידוחים קטנטנים שאנחנו סותמים בסוף ההדברה. צריך ליישם חומר להדברת טרמיטים גם באדמה שמסביב לבית, וכך בעצם ליצור מחסום רעיל מכל כיוון שדרכו לא יוכלו הטרמיטים לעבור.

   סרטון הדברה נגד טרמיטים כולל קידוח והחדרת חומר לרצפה

   תוך כמה זמן מחסלים טרמיטים במשקוף?

   אם אין לכם טפטים, קירות גבס, בית שבנוי מעץ, רהיטי עץ או כל דבר אחר שעשוי מעץ בבית, ובכל זאת יש אצלכם מזיקים שכאלה, ככל הנראה אלו יהיו טרמיטים במשקוף. זוהי תופעה נפוצה יותר ממה שאנשים חושבים, והבעיה איתה זה שהיא מתגלה בדרך כלל מאוחר מדי, אחרי שכבר נעשה נזק רב. הדברת טרמיטים בקירות ובמשקופים עם זאת לא לוקחת זמן רב, כשכל מה שצריך לעשות זה להחדיר חומר הדברה לתוך המשקוף, והטרמיטים מתים תוך 4 ימים לכל היותר. עם זאת, בהתאם לרמת הנזק ייתכן כי הדברת טרמיטים במשקוף דלת כניסה לא תהיה מספיקה, ותצטרכו להחליף את המשקוף כולו. לכן בכל סימן קטן של נזק אל תהססו ותזמינו באופן מידי שירותי הדברה.

    

   טיפול במשקוף נגוע בטרמיטים

    

   הדגמה לטיפול בחלון נגוע בטרמיטים

   איך נראה נזק שמצריך הדברת טרמיטים בקירות?

   היינו רוצים לספר לכם שיש לנו טכנולוגיית רנטגן מיוחדת שעוזרת לנו למצוא טרמיטים בתוך הקיר, אך לצערנו טכנולוגיה שכזו עוד לא קיימת, וכדי לאתר טרמיטים בקירות צריך לחפש סימנים להימצאותם. הסימנים האלה בדרך כלל ייראו כמו סימני רטיבות – צבע או טפט שמתחילים להופיע בו בועות אוויר או שקעים למשל. טרמיטים בקיר גבס לצורך העניין נוטים להשאיר גם סימנים על ידי שינוי צבע הקיר. סימנים אחרים הם תעלות הבוץ שמשאירים אחריהם הטרמיטים.

   כדי לאשר האם אכן יש טרמיטים בקירות, פשוט דופקים עליהם ומחפשים לשמוע האם יש אזורים חלולים יותר מאחרים. אם אכן נמצאו סימנים שכאלה והתגלו טרמיטים, הדברת טרמיטים בקיר תיעשה מיד וללא דיחוי. ההדברה לא נעשית באופן נקודתי ורק בקיר, וסביר להניח שיהיה צריך להדביר גם מתחת לרצפות הבית.

   נזק של טרמיטים למשקוף הדלת

   נזק של טרמיטים

    

   שביל חול של טרמיטים במחסןטרמיטים במחסן

    

   נזקי טרמיטים בבית כנסת

   נזק של טרמיטים בבית כנסת

    

   סימני טרמיטים על הקיר

   שביל חול של טרמיטים בקיר

   איך לוודא שלא יהיו טרמיטים במטבח?

   מניעה היא תמיד הפתרון העדיף, ויש כמה דברים שתוכלו לעשות כדי למנוע את הצורך של הדברת טרמיטים בארונות מטבח:

   הדברה לפני בנייה – אם מדובר בבית חדש בבנייה, מומלץ להדביר את האזור עוד לפני שמתחילים בבנייה כדי לוודא שלא יגיעו טרמיטים ומזיקים אחרים בהמשך.

   בחירת חומרים נכונה – אף על פי שמטבח מעץ הוא קלאסי, אם אתם לא רוצים שיהיו לכם טרמיטים במטבח פשוט בחרו בחומרים שפחות מושכים אותם, כשכל חומר שאינו עץ יכול להיות מתאים.

   טיפול כימי בעצים – אם בכל זאת הלכתם על מטבח עץ, ודאו שהעץ עבר טיפול כימי לפני שהתחילו לעבוד איתו.

   דאגו למטבח שטוף אור – הטרמיטים לא אוהבים אור, לכן תוכלו להימנע מהופעת נחיל טרמיטים במטבח אם תדאגו שיהיה שטוף אור לאורך כל שעות היום.

   אם עשיתם את כל אלה, אין סיבה שיהיו לכם טרמיטים באזור המטבח, אך אם לא דאגתם לבצע את כל זה והגיעו הטרמיטים, אתם תמיד יכולים להזמין מדבירים מומלצים שייפטרו מהם עבורכם.

    

   סרטון מדהים של זחלי טרמיטים בעץ

   האם מספיק להדביר טרמיטים ברהיטים בלבד?

   אם יש לכם רהיטים מעץ, כמו למשל בסיס מיטה מעץ, פינת אוכל מעץ, ספריות, רהיטי וינטג', ארונות עץ וכדומה, כולם יכולים למשוך אליהם טרמיטים שמחפשים בהם את מזונם. ההדברה תיעשה על ידי יישום פיתיונות ג'ל בסביבת הרהיט והזרקת חומר הדברה ישירות לתוך הרהיט, וזה אמור להיות יעיל מאוד בחיסול טרמיטים ברהיטים. עם זאת, אי אפשר לסיים כאן את ההדברה, מכיוון שכך מטפלים רק בענף אחד של עץ הטרמיטים ואילו שורש הבעיה עדיין קיים מתחת ליסודות הבית. הדברת טרמיטים בעץ וברהיטי עץ היא השלב הראשון, אך רק לעיתים רחוקות האחרון בתהליך.

    

   שביל טרמיטים על דלת עץ

   סימני טרמיטים בקיר

    

    לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

     

    מה הורג טרמיטים ומה מרחיק אותם?

    עד שיגיע מדביר לטפל בשורש הבעיה, אתם בטח מעוניינים לכל הפחות לטפל בטרמיטים שכבר גיליתם ומצאתם או להרחיק אותם מהמקום שבו הם נמצאים, ויש שלל דרכים בהן תוכלו לעשות זאת. אם אתם רוצים לדעת איך להיפטר מטרמיטים באופן זמני  וקצת לצמצם נזקים לפני הגעת המדביר, נסו את אחת השיטות הבאות:

    שמן תפוזים – מה הורג טרמיטים בשמן הזה? התשובה היא המרכיב שמצוי ושנקרא די לימונן. אמנם ניתן לרכוש גם שמן די לימונן, אך מדובר בחומר דליק שמהווה סכנה לרהיטים שלכם ולעץ באופן כללי. עטו כפפות, טפטפו בנדיבות שמן תפוזים על מטלית ושמנו את הרהיטים שעליהם נמצאו טרמיטים.

    שמן נים – בשמן הזה משתמשים גם מדבירים עם רישיון לצורך הדברה אורגנית נגד מזיקים, ואם יש אצלכם טרמיטים טיפול ומניעה בעזרתו יכול להיות יעיל מאוד יחד עם שמן תפוזים. השמן בעצם פוגע במנגנות ההתפתחות של הטרמיטים ומונע מהפריטים הצעירים להתבגר, וגם אותו יש ליישם על רהיטים באותו האופן כמו שמן התפוזים.

    אדמה דיאטומית – רוצים לדעת איך מדבירים טרמיטים בדרך טבעית לחלוטין? משתמשים באדמה דיאטומית, שהיא חומר שיעיל גם להדברת שלל מזיקים אחרים ואינו רעיל לבני אדם או חיות מחמד. האדמה הדיאטומית הורסת את השכבה החיצונית של גופם של הטרמיטים, והם ימותו כתוצאה מכך תוך מספר ימים. פשוט צריך לפזר את האבקה באזורי הפעילות של הטרמיטים.

    אבקת בורקס – באבקה הזו משתמשים לעיתים גם מדבירים מוסמכים, והיא מייבשת את גופם של הטרמיטים כמו האדמה הדיאטומית, אך בנוסף גורמת נזק למערכת העצבים שלהם. אפשר לפזר את האבקה באזורים שבהם יש טרמיטים, אך אם אתם באמת רוצים לדעת איך למנוע טרמיטים ולחסל אותם, ניתן לכם את המתכון שלנו לתרסיס אורגני שאפשר ליישם על עץ: ערבבו בבקבוק תרסיס 1 כפית אבקת בורקס 230 מ"ל מים, ערבבו היטב ורססו על העץ. עם זאת שימו לב שהשיטה הזו אינה מומלצת למי שיש לו בעלי חיים בבית, שכן החומר עלול להזיק להם.

    חשוב לציין שאף לא אחת מהשיטות האלה יכולה לשמש כשיטת הדברת קן של טרמיטים. לשם כך עליכם להיעזר במדביר מקצועי שיוכל לבצע הדברה יסודית עם חומרי הדברה שמאושרים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה.

     

    חיים בביצוע החדרת חומר לאחר קידוח במרצפות

    הדברה נגד טרמיטים עם קידוח

    הדברת טרמיטים ללא קידוח – איך עושים את זה?

    הדרך היחידה שבה תוכלו להימנע מקידוח ברצפות היא על ידי הדברת הטרמיטים בזמן, עוד לפני שהספיקו להקים קן שלם מתחת לבית שלכם. בכל מקרה אחר הדברת טרמיטים ללא קידוח תהווה רק פתרון חלקי ולא מלא, והטרמיטים ימשיכו להימצא בביתכם ולא תיפטרו מהם. טיפול בטרמיטים בבית ייעשה ללא קידוח אם למשל נמצאו טרמיטים מעופפים ואין שום סימן שמעיד על הימצאותם הקודמת בסביבתכם. אחרי הדברת טרמיטים עם כנפיים אנחנו מחפשים סימנים לכך שיש טרמיטים באזורים ספציפיים בבית, ואם לא נמצאו ייעשה אך ורק טיפול מונע ללא קידוח ברצפות.

    טרמיטים מכונפים לאחר ריסוס

    טרמיטים עם כנפיים לאחר ריסוס

     

    תמונה של קן טרמיטים בחניון תת קרקעי

    טרמיטים בחניון תת קרקעי

    שיטות הדברת טרמיטים בעץ שאולי לא ידעתם עליהן

    הטיפול בטרמיטים לא תמיד חייב להיעשות עם חומרי הדברה – אפילו לא אורגניים – וגם לעיתים מומלץ לטפל בטרמיטים עוד לפני שהם מופיעים. נתחיל בנושא הראשון שנרצה לגעת בו, והוא הדברה ביולוגית. נגד טרמיטים הדברה ביולוגית נעשית בעזרת נמטודות, שהן בעצם תולעים טפיליות שחודרות לגופם של הטרמיטים ומשמידות אותם מבפנים. הטרמיט יכול לחיות רק למשך 48 שעות מרגע שחדר אליו הטפיל. יש פה יתרון עצום בכך שלא צריך להשתמש בחומרי הדברה ולמעשה נותנים לטבע לעשות את שלו, אך יש גם חיסרון קטן. הנמטודות מתות אם הן לא מוצאות את הטרמיטים זמן קצר לאחר הכרתם לאזור.

    טיפול נגד טרמיטים אחר שאנשים לא מודעים אליו תמיד הוא טיפול מונע טרם הבנייה. ניתן למנוע הגעה של טרמיטים למשך שנים רבות בעזרת הדברה מונעת לאתר הבנייה, ולמעשה זו הדרך המובטחת והטובה ביותר להימנע מטרמיטים. אנחנו משתמשים בשלל שיטות הדברת טרמיטים פרט לקידוחים ברצפה, ותמיד נעדיף להשתמש בהן במידת האפשר כדי למנוע מכם הדברה יקרה שלא לצורך.

     

    השיטה העדיפה לצורך הדברת טרמיטים בגינה

    כבר הזכרנו קודם לכן את שיטת ההדברה הביולוגית, אך נדגיש אותה שוב ובהקשר של טרמיטים בחצר. הטרמיטים יכולים לעשות נזק לא רק לעצים, אלא גם לשורשים של צמחים, ולכן הדברת טרמיטים בגינה היא חשובה, כשממנה הם כמובן יכולים להגיע גם לבית. הבעיה עם הטרמיטים בגינה היא שהם מתחפרים עמוק מאוד מתחת לאדמה ומגיעים למקומות שאליהם לא ניתן להגיע עם חומרי הדברה. במצבים שכאלה, בהם ניסינו לבצע איתור טרמיטים בחצרות ובבתים וגילינו שהקן אכן נמצא עמוק מתחת לאדמה, נעדיף להשתמש בנמטודות.

    נזקי טרמיטים בגינה

    נזקי טרמיטים בגינה

    מדוע חייבים לבצע הדברת טרמיטים בפרגולה או בפרקט

    טרמיטים הינם יצורים זעירים וחיוורים החיים כמו נמלים במושבות ענק ובונים את קיניהם מתחת לפני האדמה ובתוך עצים יבשים.
    הטרמיטים פועלים בעיקר בשעות החשכה וניזונים מעץ, ובפולשם לבית הם יכרסמו ויהרסו כל סוג של עץ שיתקלו בו, בין אם רצפות, חיפויים, משקופים, חלונות דלתות ורהיטים.
    את חפצי העץ הטרמיט יכרסם מחלקם הפנימי, כך שלא אחת הבעיה תזוהה בשלב מאוחר בו הפריט כבר מפורר ואכול, דבר המוביל להיותו לא בטוח לשימוש ומועד לקריסה.
    יחד עם זאת, ישנם מספר סימני זיהוי המאפשרים גילוי יחסית מוקדם של הבעיה, למשל ערימות קטנות של נסורת וחול בפינות בית או לצד פריט ריהוט מעץ.

     

    טיפול בפרקט חדר שינה נגוע בטרמיטים

    ריסוס נגד טרמיטים באתר בנייה

    הדברה בעזרת ריסוס אינה יעילה במבנה שכבר קיים, שכן קן הטרמיטים אינו חשוף לחומר ההדברה. מסיבה זו אנו עושים ריסוס נגד טרמיטים רק בשלבי בניית הבית ולא לאחר הקמתו, וזה מתבצע במספר שלבים. ההדברה הראשונה נעשית עוד לפני שמקימים את היסודות, ואז עושים ריסוס ביתי נגד טרמיטים נוסף לאחר שכבר יצרו את יציקות הבטון. זה יוודא שלא יגיעו טרמיטים לבית במהלך תהליך הבנייה וכמובן גם בהמשך, לאחר שהבית כבר הוקם במלואו.

     

    עבודה מורכבת לאחר שהתגלו טרמיטים בחניון תת קרקעי של בניין

    מזמינים רק מדביר טרמיטים עם רישיון מורשה להדברה

    עלינו להדגיש את הנושא הזה יותר מכל – תמיד תסמכו אך ורק על מדביר טרמיטים מוסמך עם רישיון הדברה בתוקף, ובקשו לראות את התעודה שלו לפני שהוא מתחיל בהדברה. מדביר טרמיטים מומלץ ומקצועי בדרך כלל יראה לכם את התעודה שלו אפילו אם לא תבקשו, וגם ישאיר לכם כתב אחריות בסוף העבודה כדי שתדעו שהוא אכן עומד מאחורי הדברתו. דרכנו תוכלו להזמין מדביר מומלץ שכזה ושיהיה אצלכם תוך זמן קצר – אפילו מהיום להיום.

     

    תמונה של טרמיטים במרתף

    טרמיטים במרתף

    הדברת טרמיטים מחיר מומלץ

    בדרך כלל הדברה נגד מזיקים מסתכמת במחיר של 250-450 שקלים, אך יש מזיקים שקשה יותר להדביר מאשר אחרים ואשר מצריכים אפילו מספר ביקורים או הדברה משולבת שכוללת כמה שלבים. טרמיטים הם מזיקים מהסוג השני, ולכן משלמים על טיפול בטרמיטים מחיר שהולם את כמות ההשקעה שניתנת בהדברה.

    איפה מדבירים טרמיטים כמה עולה הדברת טרמיטים?
    כמה עולה הדברה לטרמיטים במשקוף / ברהיט?
    הדברה נקודתית עם פיתינות ג'ל והחדרת חומר הדברה ישירות לתוך העץ.
    750 – 250 ₪
    מה עלות הדברת טרמיטים בבית?
    קודחים חורים ברצפות, בסמוך לקירות, ומחדירים לתוכם חומר הדברה. מחדירים חומר הדברה גם לאדמה שמסביב לבית.
    תלוי בכמות חדרים באם יש גינה וכו'
    החל מ-20 ש"ח למ"ר
    הדברת טרמיטים מחיר לטיפול בגינה
    ההדברה תיעשה ע"י ריסוס והחדרת חומר לאדמה על מנת לחסל את הקן הפעיל
    החל מ-20 ₪ למ"ר

     

    צריכים מדביר טרמיטים? יש לנו המלצות רבות

    עד היום עוד לא שמענו תלונה אחת מלקוחות לאחר שסיימנו אצלם עם הדברה נגד טרמיטים, ובצדק. אנחנו עובדים על פי הספר ומבצעים את כל הפעולות הנדרשות מ-א' ועד ת', ולא חוסכים על חומרי ההדברה שבהם אנו משתמשים. אנו דואגים להשתמש בחומרי הדברת טרמיטים איכותיים במיוחד שלא מסכנים את בריאותכם, ובה בעת דואגים לחיסול מלא של המזיקים כך שלא יחזרו בשנית. חפשו על הדברת טרמיטים המלצות ותראו בעצמכם שרבות מהן יובילו אתכם אלינו. אחרי שתזמינו מאיתנו הדברה, אתם עוד תתנו לאחרים המלצה על חברה להדברת טרמיטים שיצאתם ממנה מרוצים, והיא אנחנו.

     

    שאלות ותשובות על טרמיטים טיפול ומניעה

    איך נפטרים מטרמיטים לצמיתות?

    הדרך היחידה לוודא שהטרמיטים לא יחזרו לעולם היא לטפל באדמה שמסביב לבית ולהחדיר לתוכה חומרי הדברה. בעצים ניתן לטפל באופן ישיר על ידי החדרת חומרי הדברה אליהם, ואפשר גם להציב פיתיונות רעילים נגד טרמיטים אם רק מתחילה מתקפה ואתם רואים אותם בגינה שלכם.

    איך יודעים שיש טרמיטים בקיר?

    חפשו חורים או פסים חיוורים בקירות גבס, בועות אוויר בצבע או בטפט, אזורים שנשמעים חלולים כשדופקים על הקיר, התפוררות של עץ או דלתות וחלונות שלא נסגרים כמו שצריך בגלל תזוזה של המשקופים שלהם. אם מצאתם את אחד הסימנים האלה, הזמינו מדביר שיעשה בדיקה לעומק.

    איך להכין תרסיס נגד טרמיטים ביתי?

    אפשר לערבב חצי כוס חומץ עם כף מיץ לימון, להעביר לבקבוק תרסיס ולרסס ישירות על הטרמיטים. זה יכול לחסל אותם במגע, אך זה לא יעזור למניעה ובטח שלא יחסל את כל הטרמיטים שנמצאים במקומות שאליהם התרסיס לא יוכל להגיע. לשם כך תצטרכו להיעזר במדביר מומלץ.

    איך אפשר לדחות טרמיטים?

    הטרמיטים סולדים מריח של שמן תפוזים, ולכן ניתן לטפטף כמה טיפות שלו לבקבוק תרסיס עם מים ולרסס בסביבת הבית או הגינה. התרסיס גם יכול להרוג טרמיטים במגע, והוא לא רעיל לבני אדם או בעלי חיים, כך שניתן להשתמש בו ללא חשש. צריך לרסס איתו באופן קבוע כדי שיהיה יעיל.

    נכתב על ידי ערן קיוותי

    מדביר מוסמך בעל רישיון שטח פתוח מספר 2093

    ערן קיוותי בעלים של חברת הדברה בטוחה חי ונושם את תחום ההדברה כבר למעלה מעשור, בעל רישיון הדברה מורחב למבנים ושטחים פתוחים, מבצע את כל סוגי ההדברות עם חומרים מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. מתן ייעוץ בתחום ההדברה לעסקים ומוסדות, שירות מכל הלב ומענה מקצועי לכל שאלה ללא התחייבות.

    מומחה להדברת כל סוגי המזיקים והמכרסמים

    אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

     whatsapp
     להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
     📞 055-970-5878
     whatsapp
     call