הדברה בגבעתיים

הדברה בגבעתיים בשיטות בטוחות ובזמינות גבוהה

למה עדיף לעשות הדברה ירוקה על פני ריסוס עם כימיקלים ברעילות גבוהה, כמה עולה להדביר מזיקים נפוצים בגבעתיים והאם אפשר להדביר פשפשים מהיום להיום. שאלות אלו ועוד יקבלו מענה כבר עכשיו!

אחת החששות העיקריות של אנשים שמזמינים מדבירים היא שחומרי ההדברה יזיקו לבריאותם. החשש הזה מוצדק, מכיוון שאכן הרעלים שקיימים בחומרי ריסוס מסוימים יכולים לעשות נזק לבריאות, אך איתנו – חברת הדברה בטוחה – אפשר להיות רגועים. אנחנו משתמשים אך ורק בחומרי הדברה שמאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה ובוחרים בשיטות הבטוחות ביותר לבריאותכם ולבריאותם של ילדיכם, חיות המחמד שלכם ואף הצמחים שלכם – כל עוד תצייתו להוראות המדביר המוסמך שהגיע אליכם. הדברה בגבעתיים לא חייבת להיות מסוכנת – זאת כל עוד מזמינים את החברה הנכונה לביצוע העבודה.

 

✔️ הזמינו מדביר בגבעתיים החל מ-250 ש"ח
מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ חבר בארגון המדבירים
✔️ הדברת כל סוגי המזיקים והמכרסמים
✔️ ריסוס בית בגבעתיים עם חומרים מאושרים
כניסה לדירה לאחר שעה אחת בלבד
✔️ אפשרות להזמין הדברה מהיום להיום
אחריות בכתב ואישור ביצוע על כל הדברה!
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
055-970-5878
הדברה בגבעתיים

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

  הדברה ירוקה בגבעתיים – למה זה כל כך בטוח?

  מה זה בעצם אומר להדביר בשיטה בטוחה? המשמעות של זה היא הדברה שאינה מזיקה לבריאות האדם ומיועדת אך ורק ליצירת נזק לחרקים ולמזיקים. שיטה שכזו מן הסתם לא תכלול שימוש בכימיקלים אגרסיביים, ולצורך הדברה ירוקה בגבעתיים משתמשים למעשה בחומרי הדברה ידידותיים לסביבה במינון רעלים נמוך וללא ריח או בפתרונות הדברה אחרים כמו פיתיונות. לדוגמה, אפשר להדביר חרקים רבים בעזרת ג'ל פיתיון מורעל במקום בריסוס. הג'ל אינו מזיק לסביבה ואינו מסכן אתכם, אלא רק את המזיקים שאוכלים אותו.

  למה בעצם כל חברת הדברה בגבעתיים צריכה להציע לכם שירות הדברה ירוקה? מכיוון שלא תמיד אפשר להדביר בריסוס את השטח שמצריך הדברה. הדברה לעסקים היא דוגמה מובהקת לכך, כשריסוס עלול לשתק את העסק למשך 8 שעות, בהם לא יוכלו להיכנס לקוחות לחנות או עובדים למשרד. אצלנו יש פתרונות בטוחים לבעיות המזיקים, ואנחנו נעדיף להשתמש בהם במידה וזה אפשרי במקרה הספציפי שלכם.

  * חשוב לציין כי הדברה ירוקה זה מונח שיווקי ועדיין מדובר בשימוש של חומרי הדברה עם כמות קטנה של רעלים.

   

  כתבה עלינו בתוכנית חיסכון עם מנחם הורביץ

  הדברת מזיקים בגבעתיים – המחירים למזיקים הנפוצים

  מזיקים מגיעים בשלל צורות, סוגים וגדלים, ונגד כל אחד נדרש פתרון אחר והכי חשוב – ידע מתאים להתמודדות יעילה איתו. הדברת מכרסמים בגבעתיים למשל תיעשה למשל באופן שונה לחולדות מאשר לעכברים, שכן מדובר במכרסמים חכמים ואינטליגנטיים הרבה יותר שמצריכים שיטות הדברה אגרסיביות יותר.

  יחד עם זאת, ריסוס בית בגבעתיים הוא לא תמיד הפתרון הנכון לכל סוג של מזיק, למשל תיקן גרמני עמיד בפני חומרי הדברה בריסוס. בזכות הידע שלנו ביכולתנו להיפטר מכל מזיק ביעילות ובמהירות, ולפניכם הדרכים שבהן נפעל והעלויות שאנו גובים על שירותי ההדברה הנפוצים שאנחנו מספקים בעיר.

  איזה מזיק מדבירים? מחירי הדברת מזיקים בגבעתיים
  כמה עולה הדברת עכברים בגבעתיים בעליית גג?
  ההדברה תיעשה בעזרת פיתיונות מורעלים בתוך תיבות האכלה או מלכודות עם פיתיונות שאינם מורעלים – בהתאם לרצונכם.
  600 – 250 ₪
  כמה עולה להזמין לוכד חולדות בגבעתיים למסעדה?
  כל עוד מיקומה של החולדה ידוע, הלוכד יוכל לתפוס אותה בו במקום. אם לא, יהיה צורך לפזר תיבות האכלה עם פיתיונות מורעלים.
  500 – 250 ₪
  מה עלות הדברת ג'וקים בגבעתיים בפיצרייה?
  בהתאם לסוג התיקן, תיבחר שיטת ההדברה הטובה והיעילה ביותר. תיקן אמריקאי נדביר על ידי ריסוס ג'וקים ללא ריח, ואילו תיקן גרמני נדביר עם פיתיונות ג'ל מורעלים ומלכודות דבק.
  450 – 250 ₪
  מה מחיר הדברת טרמיטים בגבעתיים בבית פרטי?
  הטיפול בטרמיטים יצריך ככל הנראה קידוח חורים קטנטנים ברצפות והחדרת חומר הדברה ישירות אליהם, כמו גם באדמה שמסביב לבית. במקרה של נגיעות קטנה ייתכן כי ניתן יהיה להדביר עם פיתיונות ג'ל, וזה יהיה הרבה יותר זול.
  1,500 – 400 ₪
  כמה עולה הדברת נמלים בגבעתיים במשרד?
  ריסוס נגד נמלים ייעשה רק במידה והנגיעות היא גדולה ויש מספר קנים באזורים שונים ברחבי המשרד. בכל מקרה אחר נשתמש בפיתיונות ג'ל לחיסון נקודתי ומהיר של קן הנמלים.
  450 – 250 ₪
  כמה עולה להדביר נמלי אש במשתלה?
  לנמלי אש בדרך כלל יש מספר קינים במרחק לא רב אחד מהשני, לכן מדבירים הן בעזרת פיתיונות ג'ל והן על ידי ריסוס במקומות שמאפשרים זאת.
  650 – 250 ₪
  מה מחיר הדברת קן צרעות במרפסת?
  הצרעות פעילות במהלך היום מחוץ לקן, לכן הדברת צרעות תצטרך להיעשות בשעות הערב. המדביר ירסס את כל הצרעות בזמן שהן בתוך הקן ויפנה אותו מאזורכם.
  450 – 250 ₪
  מה עלות הדברת דבורים בחלון?
  בדרך כלל לא מדבירים דבורים מכיוון שמדובר בעבירה על החוק, זאת למעט במקרה שבו הן מהוות סכנה לציבור. במקרה שכזה ניתן ואף מומלץ להדביר אותן במהרה על ידי ריסוס.
  550 – 250 ₪
  כמה עולה לרסס מעופפים בחצר?
  מרססים נגד כל סוגי המעופפים, כולל ברחשים, זבובים ויתושים. ההדברה תיעשה בדרך כלל בשעות הערב או הבוקר, כדי שחומר ההדברה ייחשף כמה שפחות לאור השמש.
  650 – 250 ₪
  מה עלות הדברת נדלים במחסן?
  ניתן להדביר את המחסן עוד לפני שמגיעים נדלים כשיטת טיפול מונע, זאת בין היתר גם על ידי הדברת המזיקים שמושכים אותם למחסן.
  550 – 250 ₪
  כמה עולה הדברת פשפשים בגבעתיים בבית מלון?
  פשפש המיטה הוא חרק שקשה מאוד להדביר, והוא מצריך ביצוע פעולות שונות שמתפרשות לעיתים על פני מספר ימים, במיוחד אם צריך להדביר הרבה חדרים.
  כ-500 ₪ לחדר

   

  הדברה בגבעתיים מחירים כולל אחריות

  שימו לב למשהו חשוב – כל המחירים שראיתם בטבלה הקודמת כבר כוללים אחריות. משמעות הדבר היא שהכסף שאתם משלמים הוא לא רק להדברה חד פעמית, אלא לכל מצב שבו המזיקים חוזרים לאחר זמן מה, על פי כתב האחריות. על כן אתם משלמים אצלנו על הדברה בגבעתיים מחירים זולים במיוחד וגם מרוויחים את הידיעה שיש מי שדואג לכם במקרה שהמזיקים חוזרים, ולא תצטרכו לשלם שוב על ביקור חוזר שלנו.

  אם למשל עשינו ריסוס נגד ג'וקים, ומסיבה מסוימת הטיפול כשל, נחזור לבצע הדברה נוספת, והפעם בשיטה אחרת אם צריך. לא תצטרכו אפילו לברר כמה עולה הדברה מסוג שונה, מכיוון שלא נגבה מכם מחיר נוסף עליה – אנחנו מבטיחים שניפטר לכם ב-100% מכל המזיקים, ולא משנה כמה מאמץ זה יצריך מאיתנו.

   

  הדברה בגבעתיים המלצות וחוות דעת חיוביות

  אנחנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד ההמלצות שלנו כאן באתר או בדף הפייסבוק, שם תוכלו לראות חוות דעת של לקוחות שכבר הספיקו להבין מי באמת מדבירים טובים באזור גבעתיים. לאורך 10 שנות פעילותנו השתמשנו בתלונות של לקוחות כדי לדעת איך לשפר ולייעל את השירות שלנו, וכיום אנחנו מקבלים רק 5 כוכבים על השירות המקצועי, המהיר, היעיל והאדיב שלנו.

  אנחנו מומלצים בכל תחומי ההדברה, לרבות הדברת פרעושים, עשים, מזיקי עץ ועוד, ואנחנו אף מספקים פתרונות יצירתיים להדברה שמדבירים אחרים כלל לא מכירים. חפשו על שירותי הדברה בגבעתיים המלצות ואל תתפלאו אם תראו את השם שלנו עולה בתוצאות החיפושים שלכם – זה כי אנחנו באמת חברת ההדברה המומלצת ביותר בעיר!

   

  הדברת פשפשים בגבעתיים – שירות מהיר ומידי

  פשפשים מצריכים הרבה זמן ומאמצים כדי להיפטר מהם, וכל יום שעובר והם לא מחוסלים הוא סיוט עבור האנשים שצריכים לישון יחד איתם במיטה. לכן אנחנו מציעים לכם שירות מהיר ומידי של הדברת פשפש המיטה בגבעתיים, כשאין צורך שתחכו זמן רב לפני שיפתרו לכם את הבעיה. אנחנו מבטיחים לכם שכבר אחרי ביקור אחד שלנו אתם תוכלו לישון במיטה נקייה מפשפשים. הדברה בגבעתיים לפשפשי מיטה נעשית דרכנו באופן קבוע בבתי מלון בעיר, ותוכלו גם אתם להצטרף לשורת הלקוחות הקבועים שלנו שנהנים משירותינו הזולים.

   

  שירותים נוספים שאנחנו מספקים בגבעתיים

  אנחנו לא מוגבלים רק להדברת מזיקים, ונוכל לעזור לכם בכל בעיה תברואתית שאינכם יודעים כיצד להתמודד איתה. אם אתם למשל מריחים ריח מסריח ורקוב בסביבתכם, התקשרו אלינו מיד ואנחנו נגיע לצורך איתור פינוי פגרים. פרט לשירותי הדברה ופינוי פגרים אנחנו גם מספקים שירותי חיטוי נגד חיידקים, פטריות ווירוסים – כולל וירוס הקורונה. אין חברת הדברה בגבעתיים שמספקת מכלול שירותים גדול כמו שלנו, ולכן כל בעיה תברואתית שאינכם מוצאים לה פתרון – אנחנו הכתובת שלכם.

   

  מדביר בגבעתיים בדרך אליכם בכל שעה ובכל יום

  צריכים שיגיע אליכם מדביר מעכשיו לעכשיו? כל מה שעליכם לעשות זה להרים אלינו טלפון ואנחנו כבר בדרך אליכם. יגיע אליכם תוך פחות משעה מדביר בגבעתיים שמומחה לתחום ההדברה הנדרש לכם, ובמקרים מסוימים לא תצטרכו אפילו לחכות עד שהבעיה תיפטר. אנחנו למשל מבצעים לכידת חולדות על המקום – כל עוד המיקום שלהן ידוע – ולא צריך להיעזר במלכודות ולחכות עד שייתפסו.

  דרכנו תוכל להזמין מדביר מומלץ בגבעתיים 24 שעות ביממה, שכן המוקד שלנו זמין עבורכם בכל שעה ובכל יום. תקבלו מענה מידי ואף הצעת מחיר כבר במעמד שיחת הטלפון, וברגע שתרצו נשלח אליכם מדבירים בגבעתיים שיגיעו אליכם במהרה. השירות שלנו זמין גם בסוף השבוע ואפילו בחגים, אז אל תהססו – אנחנו כאן בשבילכם.

   

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

    

   שאלות ותשובות לפני שמזמינים מדבירים בגבעתיים

   איך מדבירים תיקן גרמני ואיך מדבירים תיקן אמריקאי?

   תיקנים גרמנים (קטנים ובהירים) מטופלים באמצעות פיתיונות ג'ל, הדברת תיקנים אמריקאים (הג'וקים הגדולים) מבוססת על ריסוס ללא ריח.

   מהו הזמן הנכון להרחקת קן צרעות?

   בשעות האור הצרעות לא נמצאות בקן שלהן, ולכן הריסוס של הקן צריך להיעשות בשעות הערב.

   אילו שיטות של הדברה ירוקה מבטיחות הצלחה?

   פיזור פיתיונות ג'ל שמבוססים על עמילן תירס או סוכר, תמציות צמחים או פעולות מונעות חמצן – בהתאם לסוג החרק והמיקום שלו.

   כמה זמן אחרי ריסוס אפשר להיכנס לבית?

   כשמשתמשים בחומרים מתקדמים – גם תוך שעה-שעתיים. בכל מקרה תקבלו המלצות ספציפיות עבורכם מהמדביר.

   אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

    whatsapp
    להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
    📞 055-970-5878
    whatsapp
    call