הדברה בצפון

הדברה בצפון לכל סוג של מזיק – כולל אחריות

באזור הצפון יש לא מעט מזיקים – יותר בשטחים פתוחים מאשר עירוניים – אך למעשה ניתן למצוא בכל מקום בצפון עכברים, נמלים, ג'וקים, פשפשים וכדומה. את כולם אפשר להדביר בשיטות בטוחות – גלו כמה עולה הדברה בצפון ואיך מדבירים את המזיקים הנפוצים ביותר.

אם אתם גרים בצפון וראיתם בביתכם או בבית העסק שלכם נמלים, ג'וקים או אפילו צרעות, סביר להניח שהגבתם באחת משתי דרכים: או שניסיתם להדביר אותם בעצמכם או שצרחתם באימה. לא משנה מה הדרך שבה הגבתם, ככל הנראה המזיקים חזרו, וזאת מכיוון שחומרי הדברה לשימוש הקהל הרחב פשוט לא יכולים לעשות את העבודה כשמדובר במתקפה רצינית של חרקים ומזיקים. בשביל זה צריך להזמין חברת הדברה בצפון, כשאנחנו בחברת הדברה בטוחה מבטיחים לכם שאחרי הביקור שלנו, המזיקים לא יחזרו עוד. מדבירים טובים באזור הצפון זה לא דבר שקל למצוא, אך אנחנו מתחייבים לספק לכם את השירות המקצועי, המסור והזול ביותר בסביבתכם – הרימו אלינו טלפון כבר עכשיו וקבלו הצעת מחיר משתלמת ללא התחייבות.

 

✔️ הזמינו מדביר בצפון 24/7
✔️ שירותי הדברה בצפון החל מ-250 ש"ח
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ הדברת כל סוגי המזיקים: ג'וקים, מכרסמים, טרמיטים, פשפשים ועוד
✔️ הדברת בית פרטי + חצר כולל ביובים במחיר הוגן
✔️ כניסה לדירה לאחר שעה בלבד
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:

הדברת מזיקים בצפון

מדביר בצפון עם רישיון בתוקף

אחד הדברים שחשוב לוודא לפני שמזמינים מדביר זה שיש לו רישיון בתוקף. זה מעיד על כמה דברים, כשהראשון הוא העובדה שהמדביר עבר את ההכשרה המתאימה והוכיח במבחנים כי יש לו את הידע הנדרש. שנית, המלצה על מדביר בצפון לא תהיה שלמה בלי שתדעו מה בדיוק תחום ההתמחות שלו, וזה מצוין גם כן על גבי הרישיון. דבר אחרון הוא שמדביר עם רישיון מעיד על עצמו כי הוא משתמש אך ורק בחומרי הדברה שאושרו על ידי המשרד להגנת הסביבה. מחפשים מדביר מומלץ בצפון 24 שעות ביממה עם רישיון בתוקף? תמצאו אותו אצלנו!

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  היתרונות של הדברה ירוקה בצפון

  אזור הצפון הוא אזור ירוק, פורח ופסטורלי, וחבל להרוס את הריאה הירוקה הזו שיש לנו בארץ. לכן חשוב לנו להגן על הסביבה בעזרת ביצוע פעולות הדברה ירוקות ככל הניתן כאשר זה מתאפשר, ופעמים רבות זה אכן אפשרי. הדברה בצפון בשיטה ירוקה גם לא חייבת להיות יקרה יותר מאשר הדברה כימית, ולפעמים היא אפילו יעילה יותר. היא אינה מזיקה לסביבה או לבריאותכם, ובטוחה לשימוש בסביבת בעלי חיים וילדים. בררו בקרב מדבירים בצפון האם הם מדבירים בשיטות ירוקות, ובחרו לעבוד אך ורק עם אלו שמציעים לכם הדברות שכאלה – זה סימן לכך שבריאותם של לקוחותיהם חשובה להם.

  * חשוב לציין כי הדברה ירוקה הוא מונח שיווקי, ומדבירים משתמשים בחומרי הדברה מאושרים עם כמות מזערית של רעלים בעת הטיפול המקצועי. עליכם לציית להוראות המדבירים לפני ואחרי ההדברה על מנת למנוע נזקים אפשריים לבריאותכם ולבריאות חיות המחמד שלכם.

   

  הדברת מכרסמים בצפון תוך פחות מ-24 שעות

  עכברים יכולים להדיר שינה מעיניכם, ולא חסרים מקרים של מכרסמים שפולשים אפילו לדירה גבוהה בבניין. אם אתם חושדים שיש לכם מכרסם בבית, הזמינו דרכנו שירותי הדברת עכברים בצפון ותראו איך המדביר מציג בפניכם את הסימנים להימצאותו, המקומות שאליהם הוא מגיע באופן קבוע ואיפה הכי כדאי ללכוד אותו. אם אתם כבר יודעים איפה נמצא המכרסם, הדברת חולדות בצפון תוכל להיעשות באופן מידי ובו במקום. לא תצטרכו אפילו לחכות שהחולדה תיתפס במלכודת, כי המדביר כבר ילכוד אותה בעצמו בעזרת לוכדן.

  מחיר הדברה או לכידת מכרסמים בדירה בבניין: 600 – 250 ₪

   

  הדברת ג'וקים בצפון בהתאם לסוג התיקן

  כל מדביר מקצועי חייב להכיר את ההבדלים המהותיים בין חרקים שונים ודרכי ההדברה שלהם, אך גם בתוך קבוצת משפחה מסוימת של חרקים ישנם הבדלים. ניתן להסתכל על הדוגמה של התיקן האמריקאי והתיקן הגרמני למשל. התיקן האמריקאי מצריך ריסוס בית בצפון, ואילו התיקן הגרמני עמיד בפני חומרי ריסוס ודורש הדברה עם פיתיונות ג'ל. מדביר שלא מודע להבדלים האלה בעצם לא יכול לבצע את עבודתו כמו שצריך, לכן חשוב למצוא מדביר בעל ידע וניסיון.

  הדברה בצפון מחיר להדברת ג'וקים במטבח: 450 – 250 ₪

   

  הדברת טרמיטים בצפון בשיטות מתקדמות

  אין מזיק שאנחנו שונאים יותר מטרמיטים. למה? כי הם מסתתרים במקומות שקשה להגיע אליהם בעזרת שיטות ההדברה הסטנדרטיות, אך אל דאגה, כי בכל זאת יש לנו פתרון יעיל נגדם. הדרך היחידה להדביר את הטרמיטים שביסודות הבית היא על ידי קידוח חורים קטנטנים ברצפות, לאורך הפאנלים, והחדרת חומר הדברה לתוכם. נשמע קיצוני, אך אל דאגה – אנחנו סותמים את החורים בסוף העבודה ולא ניתן לראות אותם. בנושא זה של הדברה בצפון המלצות מלקוחות מרוצים שלנו העידו על כך שאכן השיטה הזו עובדת ולא פוגעת בדירה כמו שהיא נשמעת, ואם אתם עדיין מתלבטים, דעו שנעשה זאת רק במקרה של מתקפה רצינית. בכל מקרה אחר נעדיף להדביר את הטרמיטים עם פיתיונות ג'ל.

  הדברה בצפון מחירים להדברת טרמיטים בבית פרטי: 1,500 – 400 ₪

   

  הדברת נמלים בצפון – כולל נמלי אש

  להדביר נמלים זה קל מאוד – סך הכל צריך להשאיר פיתיונות ג'ל באזורים אסטרטגיים במקומות שאליהם מגיעים הנמלים, והם כבר יעשו את העבודה. הנמלים יאכילו את המלכה בפיתיון המורעל, היא תמות ואז כל הנמלים יתפזרו וייעלמו מהשטח. הבעיה מתחילה כשיש כמה קינים של נמלים באזור, כמו במקרה של נמלי האש. מדביר בצפון שמגיע להדביר נמלי אש יודע שיש כמה קינים בסביבה, כי כך הם חיים – במלחמה מתמדת על שטחים עם קינים אחרים. במקרה שכזה צריך יהיה להדביר לא רק עם פיתיונות ג'ל, אלא גם בעזרת ריסוס בצפון שיימנע מהנמלים להשתלט אחת על הקן של השנייה אחרי שקן אחד יודבר.

  מחיר הדברה לנמלים בגינה ביתית: 450 – 250 ₪

   

  הדברת פרעושים בצפון ושלל מזיקי חצר אחרים

  שימו לב – אם יש לכם בעלי חיים או ילדים קטנים עליכם לוודא שהם לא יוצאים לחצר בזמן ההדברה – דבר שדי ברור מאליו – אך גם מספר שעות ואף יום שלם לאחר ההדברה. ריסוס חצר משאיר חומרי הדברה פעילים בדשא עד שהם יתאדו, וזה יכול לקחת זמן, בהתאם לעונה בשנה ובהתאם לשעה שבה נעשתה ההדברה. לכן דאגו להישאר בבית ולהשאיר בו את הילדים וחיות המחמד. זה תקף לכל הדברה שנעשית בחצר, לרבות הדברת קרציות בצפון, יתושים, פרעושים וכדומה.

  מחיר הדברת פרעושים בחצר: 600 – 250 ₪

   

  הדברת פשפשים בצפון עם אחריות לשנתיים

  פשפשים הם מזיק שאנשים לא מודעים אליו עד שהוא תוקף, וכשזה קורה – זה קורה בשיא הכוח. למעשה אנשים הופכים למודעים לפשפשים שבביתם רק כאשר כבר נהיה מאוחר מדי והמתקפה היא רצינית. אז יימצאו פשפשים לא רק מתחת למזרן, אלא גם ברהיטים ברחבי הבית ואפילו בתוך שקעים בקירות או מאחורי מסגרות של תמונות. כל מדביר מקצועי יצטרך לגבות מחיר מעט גבוה יחסית על הדברה שכזו, מכיוון שהיא מצריכה הרבה עבודה שיכולה לקחת יום שלם או אפילו להתפרש על פני מספר טיפולים.

  כך או כך, בסופו של דבר הדברת פשפש המיטה בצפון תהיה מוצלחת, כל עוד נאזרים בסבלנות ופועלים נכון. בתחילה יהיה צריך להדביר את הפשפשים עם קיטור, ולאחר מכן לשאוב כל שארית של ביצים או לכלוך שהותירו וכמובן לרסס את הדירה כולה. אנחנו מציעים מחירים זולים ומשתלמים מאוד לבתי מלון – מומלץ לברר ולבדוק כמה תוכלו לחסוך איתנו.

  מחיר הדברה נגד פשפשים בחדר בבית מלון: החל מ-500 ₪

   

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

    

   אחריות על כל הדברת מזיקים בצפון

   אצלנו לא צריך לחשוש מהדברה כושלת שסתם משלמים עליה מאות שקלים, כי אנחנו מספקים לכם אחריות על כל הדברה ירוקה או כימית שאנו מבצעים. משך האחריות משתנה על פי סוג ההדברה וסוג המזיק שאותו מדבירים, אך באופן כללי ניתן לומר כי על הדברת חרקים בצפון מקבלים תקופת אחריות של מינימום 3 חודשים. אחרי טיפול שלנו לא תצטרכו עוד לחפש מדבירים מומלצים בצפון אפילו אם המזיקים חזרו, מכיוון שאנחנו נגיע לטיפול נוסף בחינם ובאופן מידי.

    

   שאלות ותשובות לפני שמזמינים מדבירים בצפון

   איך לדעת האם יש לי מזיקים בבית?

   אם אתם מוצאים סימנים מסוימים להימצאות מזיקים, למשל גללים של עכבר, סימני כרסום באריזות, לכלוך לא מוסבר או נשלים של כנפיים, תוכלו לשלוח אלינו תמונה של כל אחד מהם ואנחנו ניידע אתכם באיזה מזיק מדובר והאם נדרשת הדברה.

   האם צריך לצאת מהבית בזמן ההדברה?

   ברוב המקרים אין צורך לצאת מהבית בזמן ההדברה, אך נבקש מכם לכל הפחות לפנות את החדר שבו עובד המדביר, זאת על מנת שיוכל ליישם את חומרי ההדברה כמו שצריך וללא הפרעה. אם תידרשו לשהות מחוץ לבית, זה יהיה לשעה לכל היותר, וניידע אתכם על כך מראש.

   האם ההדברה משאירה ריח?

   בדרך כלל אתם לא תרגישו בשום ריח מוזר בשל ההדברה, לא כשמרססים ובטח ובטח שלא כשמשתמשים בפיתיונות או מלכודות. לחומר הריסוס גם אין צבע, כך שאין כל חשש מפני אפשרות שהוא יכתים את הרצפה, הקירות, הרהיטים וכדומה.

   כל כמה זמן כדאי להזמין מדביר?

   אם אתם מודעים לבעיית מזיקים שחוזרת על עצמה מדי שנה, מומלץ להזמין מדביר בכל שנה לקראת עונת האביב, כך שיוכל להדביר את הבית ולספק טיפול מניעתי לפני שיספיקו להגיע מזיקים ולהתרבות. במפעלים מומלץ להזמין שירותי הדברה קבועים כל 3 חודשים.

   אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

    whatsapp
    להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
    📞 055-970-5878
    whatsapp
    call