הדברת דג הכסף

הדברת דג הכסף לצמיתות במחיר המשתלם ביותר

דג הכסף הוא חרק קטן הנראה כמו דגיג, החרק ניזון בעיקר מעמילן וסוכר וגורם לנזקי רכוש, אך הוא אינו מסוכן או מזיק לבריאות האדם. דג הכסף מעורר אי נוחות בסביבת האדם, אם גיליתם אותו בבית או בעסק חשוב להזמין הדברת דג הכסף מחברת הדברה בטוחה כדי לטפל במקצועיות בחרק ולפתור את הבעיה אחת ולתמיד.

 

✔️ הרחקה לצמיתות של דג הכסף החל מ-250 ₪
✔️ טיפול בחרק דק הכסף גם בארכיונים / ספריות / חנויות ועוד..
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה
להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
055-970-5878

מה זה דג הכסף?

דג הכסף, או בשמו המדעי זנבזיף כספי (Lepisma saccharina) הוא חרק קטן וללא כנפיים, אורכו כסנטימטר אחד, יש לו מחושים ארוכים, צורתו מזכירה דגיג עם קשקשים בצבע כסף, ומכאן נובע שמו. החרק ניזון בעיקר מסוכר ועמילן, הוא חובב מוצרי נייר וטקסטיל, ניתן למצוא אותו גם בבתים חדשים, בעיקר בחדרי השינה, בחדרי רחצה, בפינות נסתרות בבית, בסלון, בספריות, בתקרות אקוסטיות, בארונות בגדים ועוד.

חרק דג הכסף משגשג במקומות בהם יש לחות גבוהה וטמפרטורה ממוצעת שנעה בין 21 ל-25 מעלות צלזיוס. דג הכסף חי שנתיים עד שמונה שנים, המפגש איתו אינו מסוכן אך מעורר דחיה, וחשוב לבצע הדברה כדי לטפל במזיק הגורם לנזקי רכוש רבים ומשמעותיים.

אם גילתם את החרק בבית, במשרד ובכל מקום אחר מומלץ להזמין מדביר מוסמך דרכנו – אנו מתחייבים להדברה מקצועית המרחיקה לצמיתות את דג הכסף במחיר המשתלם ביותר.

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

  הדברת דג הכסף על ידי מדביר מוסמך ומנוסה

  כדאי לדעת כי יש אפשרות להיפטר מדג הכסף בשיטות ביתיות, למשל באמצעות תמיסת מלחי אמוניה. עם זאת, הפתרון המקצועי והמומלץ ביותר עבורכם הוא ריסוס, הדברה ירוקה או הדברה ביולוגית

  הדברת דג הכסף דומה יחסית להדברת תיקנים ונמלים, המדביר ירסס את פינות הבית, כולל ארונות, כונניות, מדפים, ספריה, רהיטים צמודים לקיר, מקומות מסתור בחדרי רחצה ועוד. חשוב לציין שהמדביר מרסס רק חומרים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה, את הריסוס מבצעים בעזרת דיזה ייחודית כדי למנוע מהאזור להיות רטוב ולח, מאחר והלחות מושכת חרקים.

  בשטחים החיצוניים מומלץ לבצע הדברה ביולוגית נגד דג הכסף, שיטה זו מבוססת על צבתנים הנחשבים לאויב המושבע והטבעי של דג הכסף.  

  ככה נראה דג הכסף (זנבזיף כספי)

  דג הכסף תמונה

  זנזביף כספי הדברה ביתית 

  דג הכסף אוהב אזורים לחים, הוא מסתתר בין השאר בסדקים וחריצים, בארונות ובפינות הבית. חשוב לשמור על בית נקי, מואר ומאוורר, יש לאטום היטב את הסדקים והחריצים כדי למנוע את התרבות החרק.

  אם מצאתם זנבזיף כספי הדברה ביתית עשויה לעזור, אפשר לפזר פיתיונות מתמיסה של בור וסוכר או להשתמש בתמיסת מלחי אמוניה, אפשר להכין מלכודת ביתית מתפוח אדמה חתוך ואם ההדברה הביתית לא מעלימה את החרק יש להזמין מדביר מקצועי.

  על הקיר

  דג הכסף על הקירות

  חומר ריסוס נגד דג הכסף – המלצה מהמדבירים המנוסים

  מדביר יכול לבצע הדברה נגד זנבזיף כספי באמצעות חומרים מאושרים ומפוקחים. כדאי לבקש מהמדביר הסבר על חומרי ההדברה כדי לקבל החלטה נכונה ובטוחה.

  המדביר יכול לבצע נגד זנבזיף כספי הדברה ירוקה המבוססת על חומרים המכילים פירתרואידים, יש ריסוס ידידותי לסביבה אותו מפיקים מחרציות. 

  כאשר בוחרים חומר ריסוס נגד דג הכסף חשוב לוודא שהחומר אינו מסוכן לאדם ולחיות הבית, ויש לוודא עם המדביר כי החומר מתאים לארונות ולספריות כדי לא לגרום לנזק לבגדים, למצעים, לספרים וכדומה.

   

  איך להיפטר מדג הכסף? באמתעות תמיסת בור וסוכר

  כדי להיפטר לצמיתות מדג הכסף נדרש טיפול יסודי בבית וחובה לאטום חריצים ולטפל בבעיית הלחות הגבוהה מאחר והלחות מושכת את החרק. כאמור, אפשר להרחיק את החרק באמצעות פיתיונות של תמיסת בור וסוכר ביחס של 50:50, פיזור מלחי אמוניה המרחיקים את החרק תוך יום, ואפשר להכין מלכודות ביתיות מרבעי תפוח אדמה או בד כותנה לבן ולח עם טיח.

  יש להקפיד על טיפולי מנע כדי להרחיק את דג הכסף מסביבת המגורים, אם לאחר ההדברה החרק חוזר כדאי להתייעץ עם המדביר ולחזור על הפעולה כדי להרחיק לצמיתות את החרק.

   

  איך מטפלים בדג הכסף?

  איפה נמצא דג הכסף?

  דג הכסף אוהב מקומות חמימים ולחים. אפשר למצוא אותו מתחת למקררים, בחדרי שירותים, בחדרי רחצה ולפעמים גם בסדקים וחריצים שונים בבית.

  למה חשוב להדביר באופן מקצועי את דג הכסף?

  דג הכסף עלול להזיק לספרים ולניירות. בנוסף הוא ניזון מסוגי בדים שונים. טיפול מקצועי מבטיח בית נקי מהחרק ואפס נזקים.

  איך מתבצעת הדברת דג הכסף?

  הדברה מקצועית של דג הכסף מבוססת על ריסוס יסודי בכל מקום בבית שבו הוא עלול להימצא. הריסוס הוא של חומר ייעודי לחרק זה, כשאחת האופציות היא חומר ידידותי לסביבה על בסיס חרציות. דגש חשוב נוסף הוא למנוע תוך כדי הריסוס היווצרות לחות שעלולה להוביל דווקא לשגשוג של דג הכסף.

  איך מרחיקים את דג הכסף באמצעים ביתיים?

  שמן ארז ועלי דפנה מרתיעים את דג הכסף. בנוסף כדאי לאוורר היטב את הבית כדי שלא יהיו מקומות לחים שמושכים את החרק.

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call