הדברת תולעים

הדברת תולעים בפריסה ארצית – עם אחריות בכתב

אילו סוגים של תולעים יש בבית ובגינה, מה עושים נגד כל אחד, איך מרססים תולעים, מה אפשר לעשות נגדן באופן עצמאי וכמה עולה הדברת תולעים מקצועית? המשיכו לקרוא וגלו את כל התשובות.

כשאנשים רואים תולעים בגינה שלהם הם מיד נבהלים, ובצדק. המזיקים האלה עלולים לגרום לנזקים אסתטיים חמורים בצמחים, וגם בבית הם יכולים לרמז על בעיה נרחבת יותר של מזיקים אחרים, בעיקר מעופפים. אנחנו בחברת הדברה בטוחה נוכל לאתר את התולעים שבביתכם או בגינתכם ולבצע הדברת תולעים באופן שיעיל ספציפית נגדם – עם חומרים בטוחים שלא מזיקים לסביבה או לכם. אנחנו מתחייבים להצלחה ולמחירים הזולים ביותר בארץ, אז הרימו אלינו טלפון כבר עכשיו וקבלו הצעת מחיר משתלמת להדברה.

 

✔️ הדברת כל סוגי התולעים בגינה ובבית במחירים משתלמים!
✔️
מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ ריסוס וחיטוי תולעים שחורות בבית
✔️ הדברה שמחזיקה לאורך זמן
✔️ כניסה לדירה לאחר שעה בלבד
לקבלת הצעת מחיר חייגו:

הדברת תולעים

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

  סוגי תולעים בבית והנזקים שהם עושים

  לא נעים למצוא מזיקים בבית, ועל אחת כמה וכמה תולעים, מכיוון שהן מרמזות על הימצאותם של מזיקים בוגרים נוספים. מזיקים רבים מתחילים את חייהם כתולעים, או יותר נכון זחלים, ולכן כדאי להדביר אותם עוד לפני שיתפתחו ויטילו ביצים נוספות שיחמירו את הבעיה.

  סוג התולעת נזקים שעושה התולעת איך מדבירים את התולעת
  תולעי מזון אם מצאתם תולעים חומות בבית או כאלה בעלות צבע לבן, אלו הן רימות זבובים, פרפרים, צרעות, או חדקונית האורז. התולעים האלה מתפתחות מהר מאוד לחרקים בוגרים שעושים נזקים שונים בהתאם לסוג החרק. פרט לכך הם מזהמים בנוכחותם את פרטי המזון שלכם, לרבות תבלינים, קטניות, קמח, פירות, ירקות וכדומה. מרססים את כל מקורות המשיכה של התולעים, ובה בעת מדבירים את הפרטים הבוגרים לאחר שמאתרים אותם – כל מזיק לפי השיטה שמתאימה נגדו.
  תולעי עץ אלו הן תולעים לבנות שנוברות בתוך רהיטים מעץ ויוצרות בהם חורים ומחילות. הנזקים לרהיטים יכולים להיות לא הפיכים, לכן חשוב להדביר מהר ובזמן צריך לאייד את הרהיטים הנגועים או להדביר את התולעים עם ג'ל להזרקה.
  תולעי גשם שחורות אלו הם למעשה רבי רגליים שמגיעים מיד אחרי הגשם הראשון וזוחלים לתוך הבית בכמויות גדולות למשך מספר ימים. תולעים שחורות בבית יכולות להשאיר סימנים שחורים על הרצפה שכמעט ולא ניתן להסיר אם תדרכו עליהן בטעות. יש לרסס את הבית כדי למנוע את הופעתן. ניתן לרסס לפני הגשם הראשון או אחריו.

   

  סוגי תולעים בגינה – הנפוצים ביותר

  בגינה אתם תמצאו תולעים במקורות מים עומדים, על צמחים או על האדמה, אך לא כל תולעת מחייבת הדברה. אם תשלחו לנו תמונה נוכל להגיד לכם האם בכלל צריך להדביר את התולעת או לא, ואם אינכם יכולים, נגיע אליכם ונבדוק את הנושא במקום.

  סוג התולעת הנזק שעושה התולעת איך להיפטר מתולעים בגינה
  תולעי מים עומדים אלו הם זחלים של ימשושים או יתושים, כשהפרטים הבוגרים מטילים את ביציהם באזורים שבהם יש מים עומדים, כמו בריכות נוי, שלוליות או פתחי ביוב. כשהם מתפתחים לבוגרים הם מתחילים להוות מזיק לאדם. ניתן להדביר בשיטות הדברה ביולוגית עם דגי גמבוזיה או על ידי ריסוס טבעי עם BTI.
  תולעי אדמה (שלשולים) התולעים האלה למעשה מועילים לאדמה שבה מגדלים צמחים, אולם בכמויות גדולות הן עלולות למשוך מזיקים ואף יונקים וציפורים לגינה. מפזרים חומרי הדברה בגינה שמסייעים לחסל את התולעים במגע.
  תולעים ירוקות או שחורות על צמחים אלו הם זחלים של עשים או חרקים אחרים שניזונים מחלקי העלים של הצמח. צריך יהיה לרסס את הצמחים או להסיר את הזחלים האלה באופן ידני אם הכמות שלהם אינה גדולה – אולם זה קורה לעיתים נדירות בלבד.

   

  איך נראית תולעת אדמה

   

  איך נראית תולעת גשם שחורה

   

  איך נראית תולעת מזון

   

  איך עושים ריסוס נגד תולעים?

  דבר ראשון, חשוב לציין שריסוס זה לא הפתרון היחידי שקיים, ולמעשה אנחנו לעיתים קרובות נבחר להשתמש דווקא בשיטות הדברה אחרות שבטוחות יותר לבריאותכם ולבריאות הצמחים שאתם מגדלים. אם בכל זאת אין מניעה מלבצע ריסוס נגד תולעים, נשתמש אך ורק בחומרים ברעילות נמוכה שמותרים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה.

  תולעי רימות למשל נוכל להדביר עם אבקה רטיבה בשם "באיסידל", בה יש triflumuron 25.0%. תולעי מים לעומת זאת צריך יהיה להדביר עם תרכיזים מתחלבים שמכילים cypermethrin 20.0%, כמו "ספרין לתברואה" או "סיפרמקס".

   

  איך להיפטר מתולעים בבית ובגינה לבד?

  טיפול בתולעים מצריך ידע מקצועי, מכיוון שקיימים סוגים רבים ועליכם לדעת מול איזו תולעת אתם מתמודדים כדי להבין מה לעשות נגדה. נוכל לתת לכם כעת כמה עצות שיעזרו לכם לדעת מה עושים נגד תולעים, אולם אנחנו ממליצים לכם מאוד לשלוח לנו תמונה של התולעים שמצאתם ולברר איתנו מול איזה מזיק בדיוק אתם מתמודדים. תוכלו גם לקבל על המקום הצעת מחיר להדברה, ונוכל להגיע אליכם כבר באותו יום.

   

  מה לעשות נגד תולעים בבית שחורות או חומות

  √ דבר ראשון דאגו שאריזות המזון והתבלינים שבביתכם אטומות.

  √ שאבו את הרצפה עם שואב אבק ונקו את הבית היטב עם אקונומיקה, במיוחד אם נכנסו לביתכם תולעים שחורות אחרי הגשם.

  √ נקו גם את פתחי הצנרת, במיוחד במטבח, ושפכו תערובת של חומץ ואבקת סודה לשתייה לתוך הפתחים. מומלץ אפילו לקרצף אותם עם מברשת שיניים.

  √ אווררו היטב חדרים לחים, כמו המרתף למשל.

  √ אטמו חורים בקירות או נקודות שדרכן יכולים לחדור לביתכם מזיקים. אם מצאתם מקור שכזה, רססו עליו חומץ מדולל במים או פזרו לידו אבקת בורקס.

  √ אם יש לכם תולעים על הבגדים, הקפיאו אותם כדי לחסל ביצים נוספות שיש עליהם, ולאחר מכן כבסו במים בטמפרטורה כמה שיותר גבוהה.

   

  מה לעשות נגד תולעים בגינה:

  √ הרימו כל תולעת שמצאתם וזרקו אותה לתוך דלי עם תערובת של מים וסבון – חזרו על כך כל כמה ימים.

  √ פזרו אבקת קפה או קליפות ביצים סביב הצמחים שלכם.

  √ פזרו אדמה דיאטומית מסביב לצמחים שלכם.

  √ אפשרו לציפורים לנחות בגינתכם – הן יאכלו את התולעים.

   

  כמה עולה הדברת תולעים בבית ובגינה?

  הדברת תולעים היא תהליך מהיר יחסית שבדרך כלל לא מצריך הרבה עבודה, לכן רוב ההדברות מסתכמות במחיר של בין 250-300 שקלים. במקרים נדירים עלות ההדברה יכולה להגיע גם ל-500 שקלים, זאת למשל אם צריך לאתר את מקור הגעת התולעים ולהדביר גם את החרקים הבוגרים שמביאים אותן לסביבתכם.

   

  שאלות ותשובות

  איך מטפלים בתולעים שרואים ברהיטים?

  הדברת תולעים לבנות שמכרסמות רהיטים תכלול בדרך כלל איוד בגז. בחלק מהמקרים ניתן לפתור את הבעיה עם הזרקת ג'ל.

  איך מבטיחים שלא ייגרם נזק למזון עקב תולעים?

  חשוב לטפל מיד במפגע לפני שהרימות הופכות לבוגרות. טיפול מקצועי כולל הדברה של הפריטים הבוגרים וריסוס של המקומות שאליהם נמשכות התולעים.

  באילו מקרים אפשר להשתמש בהדברה ביולוגית?

  הדברת תולעים ביולוגית יעילה כנגד תולעי מים עומדים – למשל בבריכת נוי וגם בשלוליות.

  על מה חשוב להקפיד כשמסלקים תולעים מצמחים?

  חובה להשתמש בחומרים ייעודיים לתולעים ירוקות כדי לא להזיק לצמח תוך כדי סילוק החרק הבעייתי.

  נכתב על ידי ערן קיוותי

  מדביר מוסמך בעל רישיון שטח פתוח מספר 2093

  ערן קיוותי בעלים של חברת הדברה בטוחה חי ונושם את תחום ההדברה כבר למעלה מעשור, בעל רישיון הדברה מורחב למבנים ושטחים פתוחים, מבצע את כל סוגי ההדברות עם חומרים מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. מתן ייעוץ בתחום ההדברה לעסקים ומוסדות, שירות מכל הלב ומענה מקצועי לכל שאלה ללא התחייבות.

  מומחה להדברת כל סוגי המזיקים והמכרסמים

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call