הדברה במרכז

הדברה במרכז בשיטות בטוחות ובמחיר זול – כולל התחייבות בכתב

אם אתם מחפשים מדביר שיעשה את העבודה כמו שצריך, יגבה מחיר זול ויתחייב להצלחה ולהגעה בחינם בשנית אם המזיקים לא הושמדו במלואם, הגעתם למקום הנכון. גלו כבר עכשיו כמה תעלה לכם הדברה במרכז נגד עכברים, ג'וקים, נמלים, טרמיטים, פרעושים, קרציות, פשפשים ועוד, וכיצד אנחנו עושים את זה בשיטות בטוחות ומתקדמות.

אזור המרכז הוא אחד המועדים ביותר למזיקים בארץ בסביבת מגורי האדם. מדובר בשטח אורבני שבו חיים לא מעט אנשים, ובמקומות מסוימים תנאי התברואה הם לא הכי מתקדמים שיש, בהם ניתן למצוא באופן קבוע עכברים, ג'וקים, נמלים ועוד. אך מכל אלה אפשר להיפטר ואפילו להימנע בעזרת הדברה, ועדיף שתהיה טבעית ככל הניתן. זה בדיוק מה שאנחנו עושים בחברת הדברה בטוחה, כשברשותנו הכלים, הידע והניסיון להדביר כל סוג של מזיק בשיטות מתקדמות שמסבות נזק מינימלי לסביבה ולבריאותכם. ספק שתמצאו עוד חברת הדברה במרכז שדוגלת בדאגה שכזו לבריאות לקוחותיה, ואנחנו גם מתחייבים לספק תוצאות טובות, כשתקבלו דרכנו התחייבות בכתב על כל הדברה.

 

✔️ הזמינו מדביר במרכז, בכל שעה, 24/7!
✔️ שירותי הדברה במרכז החל מ-250 ש"ח
✔️מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ הדברת כל סוגי המזיקים
כניסה לדירה לאחר שעה בלבד
✔️ הדברת בית כולל חצר וביובים במחיר מציאה
✔️ אחריות בכתב על ההדברה
✔️ שירות מהיר גם מהיום להיום
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
הדברה במרכז

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  שירותי הדברה במרכז 24/7 – גם בסופ"ש

  איתנו אתם יכולים לקבוע יום ושעה, אך עם המזיקים לא. לכן אנחנו דואגים שתמיד יהיה לנו מדביר זמין בכל שעה, כשאפשר להזמין דרכנו מדביר מומלץ במרכז 24 שעות ביממה – גם להדברה מהרגע להרגע. המוקד שלנו זמין עבורכם גם עכשיו לטיפול בכל צרה, אפילו פינוי פגרים, ואתם רק צריכים לספר לנו איפה אתם נמצאים – אנחנו נהיה אצלכם תוך פחות משעה.

   

  הדברת מכרסמים במרכז בשלל שיטות שונות

  מלכודות כלוב, מלכודות דבק, מלכודות חשמליות, תיבות האכלה, פיתיונות ועוד – יש לנו שלל שיטות שבהן אנחנו נפטרים ממכרסמים, בהתאם למקום שבו הם נמצאים, הכמות שלהם וגודלם. אם תזמינו אותנו בזמן נוכל לבצע גם הדברת חולדות במרכז על המקום ונלכוד אותן עם לוכדן, בלי שיהיה צריך אפילו לפזר מלכודת או פיתיון. אנחנו מאתרים את המכרסמים, תופסים אותם חיים ומשחררים אותם בטבע, בלי לפגוע בהם. רק אם יש כמות גדולה של מכרסמים נבחר להדביר אותם עם פיתיונות רעילים.

  מחיר הדברת עכברים במרכז בבניין: 600 – 250 ₪

   

  הדברת ג'וקים במרכז – לא חייב לרסס

  יש מקרים שבהם צריך וכדאי לרסס את השטח המודבר פני ג'וקים, אך לא תמיד. למעשה, לעיתים ריסוס במרכז יהיה דווקא הפעולה שממנה צריך להימנע, פשוט מכיוון שזה לא יהיה יעיל בכלל. כשאנחנו מגיעים להדביר את התיקן הגרמני למשל, לעולם לא נחייב אתכם על ריסוס, מכיוון שמדובר בניסיון עקר של הדברת חרקים במרכז בשיטה לא יעילה.

  מה שצריך לעשות זה לפזר פיתיונות ג'ל ומלכודות דבק, מכיוון שהתיקן הגרמני עמיד בפני כל חומר הדברה אחר. איך לזהות את התיקן הגרמני? אלו הם הג'וקים הקטנים שמסתתרים ברחבי המטבח ומגיעים בעיקר למסעדות ובתי קפה – פחות לחדרי שירותים או לסלון הביתי למשל.

  מחיר הדברה נגד ג'וקים במסעדה: 450 – 250 ₪

   

  הדברת טרמיטים במרכז – איך פותרים את הבעיה?

  טרמיטים זו בעיה רצינית, ועל אף שהם לא עושים נזק ישיר לאדם, הם יכולים להרוס את כל הבית שלכם מהר מאוד, לכן חייב להדביר אותם בלי להשאיר להם שום סיכוי לשרוד. לשם כך ישנה שיטת הדברה של מדבירים במרכז שאולי תיראה לכם מעט קיצונית, אך היא נדרשת ולא ניתן להימנע ממנה.

  יש צורך לקדוח חורים קטנטנים ברצפות, ולתוך החורים האלה להחדיר את חומר ההדברה. יש לשיטה זו של הדברה במרכז המלצות רבות מפי מי שכבר התנסה בה, שכן היא היחידה שעוזרת לפתור את הבעיה במלואה ובלי שהטרמיטים יחזרו עוד. כמובן שאנחנו סותמים את החורים שיצרנו לאחר ההדברה, ולא ניתן להבחין בהם, כך שאין ממה לחשוש – לא מפני החורים ולא מפני הטרמיטים.

  הדברת טרמיטים בבית פרטי: 1,500 – 400 ₪

   

  ריסוס או ג'ל – מה עדיף כשעושים הדברת נמלים במרכז

  ייתכן שאתם כבר מכירים את הג'ל שאיתו מדבירים נמלים – מדובר בג'ל שמכיל עמילן תירס מורעל, והוא למעשה מתחקה למזון שמחסל את הנמלים. אבל איך נקודה קטנה של ג'ל יכולה לחסל קהילה שלמה של נמלים? אתם בטח משערים כי ריסוס בית במרכז יהיה יעיל יותר כדי לנקות ממנו את הנמלים. ובכן, תנו לנו לספר לכם שבדיוק ההפך הוא הנכון.

  הטריק עם הג'ל הוא שהנמלים מאכילים בו את המלכה שלהם, וכך בעצם ניתן להגיע אליה בדרך שריסוס לא יכול לעולם. הנמלים מפסיקות לתפקד כשהמלכה שלהן מתה, וכך הן מפסיקות לפקוד לכם את הבית או המשרד בלי שצריך בכלל למלא אותו בחומרים רעילים.

  ריסוס נגד נמלים במרכז: 450 – 250 ₪

   

  איך לשמור על בעלי חיים בזמן הדברת פרעושים במרכז?

  הפרעושים אולי מזיקים לכלב שלכם, אך ההדברה יכולה להזיק לו לא פחות, ולכן צריך לציית לכמה כללים כדי לשמור עליו או על כל בעל חיים אחר בזמן ההדברה. דבר ראשון, צריך להכניס את כלי האוכל שלו לתוך הבית אם הם נמצאים בחצר. דבר שני, כדאי מאוד לוודא שהכלב לא יסתובב בדשא ביום שלאחר ההדברה.

  באופן כללי מומלץ מאוד לקחת את הכלב לווטרינר בזמן ההדברה כדי להיפטר מהפרעושים שעליו – כך למעשה "תדבירו" גם אותו. מדבירים טובים באזור המרכז תמיד יידעו אתכם כיצד להגן על עצמכם או על בעלי החיים והילדים שלכם מפני נזקי ההדברה במידה שישנה סכנה לבריאות. אם לא קיבלתם הוראות שכאלה, שאלו את המדביר מה הוא ממליץ לעשות או לא לעשות.

  מחיר הדברה נגד פרעושים בגינה: 650 – 250 ₪

   

  הדברת קרציות במרכז – בבית ובחצר במחיר זול

  הבעיה עם קרציות בדשא זה שקל להן מאוד להגיע לתוך הבית בעזרת הרגליים שלכם כשאתם מתהלכים בו, לכן כשאנחנו נקראים לבצע ריסוס חצר במרכז, בדרך כלל אנחנו מגלים שהקרציות נמצאות גם בתוך הבית וצריך להדביר גם אותו. מסיבה זו, במידה וצריך להדביר הן בחצר והן בבית, לא נגבה מכם מחיר יקר וניתן לכם הצעת מחיר זולה לריסוס שני אזורים אלה במקביל.

  מדבירים מומלצים במרכז שלא מציעים לבדוק את הבית נדרשים להגיע לעיתים להדברה נוספת בתוך הבית, אך אנחנו מונעים זאת מכם. גם אם בחרנו לרסס אך ורק את החצר, תקבלו אחריות על ההדברה שתבטיח הגעה נוספת בחינם במידה ונמצאו עוד קרציות אחרי שסיימנו את העבודה.

  מחיר הדברה נגד קרציות בדשא: 400 – 250 ₪

   

  הדברת פשפשים במרכז לבתי מלון במחיר זול

  כמעט בכל יום אנחנו נקראים בתקופת הקיץ לבית מלון אחר במרכז בטענה שיש פשפשים באחד או בכמה מהחדרים. לפעמים אלו הם כלל לא פשפשים, אך ברוב המקרים אכן מדובר במזיק הזה. הדברת פשפש המיטה במרכז היא לא תהליך קצר, וייתכן שזה ייקח מספר ימים, אך בסופו של דבר ניפטר מהמזיקים בכל רחבי החדר, ונעדיף אפילו לבדוק חדרים סמוכים כדי לוודא שאין שם עוד פשפשים.

  כל עוד נדביר את כולם בזמן, לא תצטרכו להתמודד עוד עם המזיקים האלה בזמן הקרוב. אנחנו משלבים הדברה במרכז בשיטות ירוקות יחד עם ריסוס כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר, שכן מדובר במזיק שקשה מאוד להדביר, אך איתנו זה תמיד מסתיים בהצלחה.

  מחיר הדברה נגד פשפשים בבתי מלון: החל מ-500 ₪ לחדר

   

  האם הדברה ירוקה במרכז עולה יותר?

  כפי שאתם מבינים לפעמים אפשר להדביר בשיטות אחרות פרט לריסוס, ואלו הן השיטות הירוקות – מלכודות, פיתיונות וכדומה. האם השיטות האלה יקרות יותר כי הן בטוחות יותר? תתפלאו לשמוע שלא תמיד. מדביר במרכז יכול לגבות מחיר זהה להדברה בריסוס או לשימוש בפיתיונות ג'ל, אך שימו לב שלעיתים ייעשה שילוב של 2 השיטות, מה שכן עשוי לייקר את מחיר ההדברה. כך או כך, הדברה ירוקה בדרך כלל לא מחייבת תוספת תשלום מיוחדת, על אחת כמה וכמה כשהיא מתבצעת בשטח קטן ולא בשטח נרחב. התקשרו אלינו ובררו כבר עכשיו כמה זה יעלה לכם.

  * חשוב לציין כי הדברה ירוקה זה מונח שיווקי, המדבירים שלנו עושים שימוש בחומרי הדברה ברעילות נמוכה ועליכם לציית להוראות שלהם לפני ואחרי הטיפול.

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

    

   מדביר במרכז לכל בעיה ומזיק שקיים

   אנחנו לא מוגבלים ללכידת עכברים בלבד או הדברת חרקים מסוימים ותו לא – אנחנו מדבירים כל סוג של מזיק, כולל מעופפים שקשה ומסוכן מאוד להיפטר מהם כמו צרעות ודבורים. תוכלו למצוא עלינו לא מעט חוות דעת שמוכיחות את היעילות של הטיפולים שלנו, ולא נתפלא אם הגעתם לכאן דרך המלצה על מדביר במרכז שקיבלתם מחבר או מכר שכבר היה לקוח שלנו בעבר. אנחנו עושים מהפכה בתחום ההדברה הן מבחינת המחירים והן מבחינת שיטות העבודה, ואתם זוכים לשירות הטוב ביותר.

    

   הזמינו עכשיו הדברה באזור המרכז – נגיע תוך שעה

   אנחנו יודעים שאתם לא רוצים לחיות לצד המזיקים עוד דקה נוספת, ואנחנו גם כאן כדאי להרגיע וליידע אתכם שיש מי שדואג לכם. לא משנה איפה אתם גרים באזור המרכז, אנחנו נוכל להיות אצלכם תוך שעה אחת בלבד ואפילו פחות. כבר היום תוכלו לזכות בבית נקי לחלוטין ממזיקים, אפילו אם נדרשת לכידה מסובכת של משפחת חולדות שלמה. אתם לא צריכים לשלם יותר על הגעה מידית – זה חלק מרמת השירות שאנחנו מתחייבים לספק ללקוחותינו במחיר הזול ביותר שיש.

    

   שאלות ותשובות לפני שתזמינו מדבירים באזור המרכז

   כמה זמן צריך להיות מחוץ לבית אחרי ההדברה?

   אתם צריכים להמתין רק עד שחומר ההדברה יתייבש – מקסימום שעה. אם יש לכם תינוקות או חיות מחמד, תצטרכו לחכות כמה שעות נוספות.

   האם הדברת משרד במרכז עולה יותר מהדברת דירה?

   מחיר ההדברה תלוי נטו בסוג המזיק שמדבירים וגודל השטח שמדבירים. מבחינה זו אין כל הבדל בין משרד 100 מטר לבין בית 100 מטר.

   מתי צריך להזמין מדביר הביתה במרכז?

   אם ניסיתם להרחיק את המזיקים ולא הצלחתם או אם מצאתם כמות גדולה יחסית של מזיקים בבית, מומלץ מאוד להזמין מדביר שיסייע לכם לטפל בבעיה ביעילות.

   באיזו עונה כדאי להדביר את הבית במרכז?

   צריך להדביר את הבית בכל פעם שיש בו מתקפת מזיקים, אך ניתן למנוע מתקפות שכאלה בעזרת הדברה שגרתית של פעם או פעמיים בשנה. הכי מומלץ להדביר באביב.

   אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

    whatsapp
    להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
    📞 055-970-5878
    whatsapp
    call