הדברה באשדוד

העיר אשדוד שוכנת על חוף הים המביא אתו אל העיר סוגים רבים של מזיקים. מדבירים באשדוד העובדים בעיר צריכים להתמחות בסוגים שונים של הדברות כמו הדברת נמלים, הדברת מכרסמים, הדברת פשפש המיטה והדברת פרעושים, שירותי הדברה באשדוד של תהלוכת האורן, הדברה נגד תיקנים, הרחקת יונים, הדברת טרמיטים ועוד.

 

✔️ הדברה באשדוד 24 שעות ביממה!
✔️ הזמינו מדביר החל מ-250 ש"ח לדירה קטנה
מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ חבר בארגון המדבירים
✔️ הדברת כל סוגי המזיקים והמכרסמים
✔️ ריסוס בית באשדוד עם חומרים מאושרים
כניסה לדירה לאחר שעה אחת בלבד
✔️ אפשרות להזמין הדברה מהיום להיום
אחריות בכתב ואישור ביצוע על כל הדברה!

 

לקבלת הצעת מחיר משתלמת הרימו טלפון:
055-970-5878
הדברה באשדוד

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

  איך מדבירים עכברים וחולדות באשדוד?

  הדברת מכרסמים נלחמת בעכברים ובחולדות הפושטים על הבתים, על החצרות ועל אזורים חקלאיים. המכרסמים אוהבים לחיות בסביבת בני האדם, ניזונים משאריות של מזון ומתרבים במהירות. מצאתם עכבר אחד או חולדה בבית, אם לא תזמינו מיד את המדביר, יש סיכוי שמאוד מהר תהיה בביתכם להקה גדולה של עכברים או מכרסמים.

  את המכרסמים מדבירים במספר שיטות, כשהשיטה הנפוצה מבין כולם היא הנחת פיתיון עם רעל. המכרסם שיתפתה לאכול את הפיתיון המורעל, יאכל וימות וימות. אך בשנים האחרונות פיתחו העכברים והחולדות חושים חדים והם למדו לקשר בין הפיתיון לבין המוות של העכברים או החולדות שאכלו מהפיתיון. כדי להתגבר על הבעיה משתמשים המדבירים באשדוד ברעל מושהה, רעל המתחיל לפעול רק מספר ימים לאחר שהמכרסם אכל את הפיתיון, וכך לא מקשרים העכברים והחולדות בין המוות לפיתיון, אוכלים אותו בהנאה, ומתים כעבור זמן קצר.

  בעיר אשדוד יש שכונות רבות המאופיינות בבנייה של בתים צמודי קרקע. אם אתם גרים בבית עם חצר מסביב, כדאי להביא חתול לחצר, החתול יאכל את העכברים והחולדות ויפטור אתכם מהם. אם יש לכם עכבר בודד בבית או חולדה אחת, תוכלו לקנות מלכודות, להניח אותם בלילה במטבח ולקוות שעד הבוקר המכרסם ייתפס בהן.

   

  כתבה עלינו בתוכנית חיסכון עם מנחם הורביץ

  הדברה נגד נמלים באשדוד – אחת ההדברות המבוקשות

  אף אחד לא אוהב לראות שיירות ארוכות של נמלים הצועדות בביתו לאורך הקירות או הנמצאות בארונות המטבח, בתוך המזונות ועוד. הנמלים אינן מסוכנות לבני האדם, אך הן מטרידות, מציקות ומהוות מפגע אסתטי.

  כדי להדביר נמלים יש צורך להכיר את אורח החיים שלהן. השמדה נקודתית לא תהיה יעילה, מאחר והנמלים חיות במושבות גדולות מאוד וגם אם הצלחנו להדביר שיירת נמלים, מאוד מהר תגיע שיירה חדשה. בראש הקן של הנמלים עומדת מלכה ומסביבה פועלות המוני נמלים חרוצות. תפקיד הנמלים הוא להביא אוכל למלכה ולקן, ותפקיד המלכה הוא להטיל ביצים ולדאוג להמשכיות של הקן.

  הדברה נגד נמלים באשדוד צריכה לפגוע במלכה – רק כך אפשר לחסל את כל הקן. המדביר יעקוב אחרי מסלול ההליכה של הנמלים, יאתר את הקן ויציב קרוב אליו ג'ל עם פיתיון, הנמלים ייקחו את הפיתיון אל הקן, הם יאכלו ממנו וגם המלכה וכאשר היא תמות כל הקן יתפזר. לאחר השמדת הקן ידאג המדביר לבצע טיפול הדברה מונע כדי להבטיח שהנמלים לא יחזרו מהר אל הבית.

   

  הדברת טרמיטים באשדוד – איך מדבירים?

  הטרמיטים הם מזיקים הגורמים לנזקים עצומים לרכוש. הם ניזונים מתאית העץ ופוגעים בכל מה שעשוי מעץ, ברהיטי עץ, במשקופים של הדלתות, חלונות ועוד. המומחים טוענים כי חולות באשדוד נגועים בטרמיטים, ולכן הטרמיטים נפוצים בעיר.

  הדברה של טרמיטים היא הדברה של מקצוענים ולא כל מדביר באשדוד יודע איך להילחם בהם. כדי להדביר אותם יש צורך להגיע אל מושבות הטרמיטים הנמצאות במעבה האדמה. במלחמה עם המזיקים המדביר מבצע קידוחים מסביב לבית במרחק של חצי מטר בין קידוח אחד לשני ומחדיר את חומרי ההדברה היישר אל תוך מושבות הטרמיטים. כאשר הטרמיטים נמצאים כבר בתוך משקופי העץ, יחדיר המדביר את חומרי ההדברה אל תוך המשקופים או אל תוך הרהיטים השונים.

   

  כמה עולה להזמין מדביר באשדוד?

  היום זול יותר מתמיד להזמין מדביר, ובפרט באשדוד, עיר שבה עלויות ההדברה נשארו כפי שהן כבר במשך שנים רבות וללא שינוי. המחירים הסטנדרטיים משתנים בעיקר על פי סוג המזיק שאותו מדבירים, והנה כמה דוגמאות:

  מזיקים נפוצים באשדוד כמה עולה להדביר אותם?
  נמלים
  המחיר כולל לא רק חיסול של הנמלים שבתוך הדירה, אלא גם השמדה מוחלטת של הקן שלהן.
  החל מ-250 ש״ח
  ג׳וקים
  עלות ההדברה יכולה להשתנות בהתאם לסוג הג׳וקים – הדברת תיקן אמריקאי לצורך העניין עולה פחות מהדברת תיקן גרמני.
  החל מ-250 ש״ח
  מכרסמים
  המחיר תלוי בסוג ההדברה – האם משתמשים ברעל לחיסול חולדות או שמדובר בלכידת עכבר פשוטה.
  החל מ-250 ש״ח
  טרמיטים
  הדרך הטובה ביותר להדביר אותם היא על ידי חיסול הקן בעזרת קידוחים ברצפה, אולם לעיתים ניתן להדביר טרמיטים במשקוף בעזרת ג׳ל.
  החל מ-350 ש״ח
  פשפשי מיטה
  סביר להניח שהנגיעות היא גבוהה, ונדרשות מספר פעולות הדברה, הכוללות שימוש בקיטור, שואב אבק עוצמתי וגם ריסוס החלל הנגוע.
  החל מ-500 ש״ח לחדר

   

  המלצות למניעת מזיקים של מדביר באשדוד

  איפה מסתתרים מזיקים בדירה באשדוד?

  אז כפי שאתם מבינים, המזיקים שאתם רואים בדירה הם רק אחוז קטן מאלו שמסתתרים, אך איפה הם מתחבאים?

  בצנרת ובחדר האמבטיה: ג׳וקים, זבובים מסוגים מסוימים ואפילו יתושים יכולים לעלות לבית דרך הצנרת. אפילו חולדות יכולות לעלות דרך האסלה.

  בעליית הגג והמרפסת: אלו יכולות להיות חולדות, יונים שמצאו פרצה והקימו שם קן, או שבמקרה הכי גרוע יכול להיות שם גם קן צרעות.

  בפחי אשפה: בין אם בתוך או מחוץ לבית, חרקים רבים נמשכים לזבל ומתרבים בו. משם הם מגיעים לשאר רחבי הבית שלכם.

  ברהיטים ובשטיחים: אם תבדקו היטב יתכן שתמצאו פשפשים או פרעושים בשטיחים, בספות ואפילו במיטה. אם מצאתם פשפשים, חפשו גם בתוך שקעים ומאחורי מסגרות תמונות.

  במרתף: זהו אחד החדרים הלחים ביותר בבית שלכם, מה שגורם לו למשוך מזיקים, וקרבתו לאדמה הופכת אותו לפגיע במיוחד לטרמיטים.

   

  כיני יונים – מאיפה הם מגיעים ולמה חשוב להדביר אותם?

  היונים אוהבות לקנן בסביבת מגורים ובוחרות לבנות את הקן בין מסתורי הכביסה, בגגות רעפים, על אדני החלונות ועוד. העיר אשדוד "מציעה" ליונים תנאי מחיה מצוינים, יש בה בנייני מגורים גבוהים עם מסתורי כביסה רבים שבהם הן יכולות לקנן, בתים פרטיים עם גגות רעפים ועוד. היונים לא רק משאירות אחריהן לכלוך וצואה, אלא גם מביאות איתן קרציוני יונים שפולשים לתוך הבית, מתרבים מאוד מהר ועוקצים בני אדם.

  על מנת להיפטר מכיני יונים, יש לרסס את כל האזור הנגוע (בדרך כלל מדובר במרפסת או מסתור כביסה) עם חומר הדברה ברעילות נמוכה בו משתמשים מדבירים מוסמכים. בנוסף, יש להרחיק את היונים שבגללן הכינים צצים אצלכם בבית ולנקות את הלכלוך שהן השאירו כולל את הלשלשת.

   

  איך להדביר פשפשים בדרך הטובה ביותר?

  לאחר שנים רבות שבהן הצליחו להדביר את הפשפשים, הם חזרו למקומות שונים וגם לאשדוד. הדברת פשפשים שונה מהדברות אחרות, בעוד שבהדברה של מזיקים אחרים עושה המדביר מאמצים להפחית עד כמה שאפשר את הנוכחות של המזיק בבית, בהדברת פשפשים חובה להדביר את כל פשפשי המיטה עד לפשפש האחרון. אם לא נדביר את כל הפשפשים, גם אם יישארו רק כמה פשפשים, הם ישובו ויתרבו במהירות והבית שוב יהיה מוצף בפשפשים.

  לחיסול מוחלט של פשפש מיטה יש לעבור על האזורים הנגועים, למשל מזרון, מיטה, שקעים, מסגרות של תמונות, כריות ועוד, עם קיטור ושואב אבק ולאחר מכן לבצע ריסוס עם חומרים שמתאימים להשמדת פשפשים בכל הדרגות.

   

  מתי כדאי להזמין שירותי הדברה באשדוד?

  מדי פעם, ובעיקר בחודשי הקיץ, עלולים לצוץ בביתכם מזיקים. מהניסיון שלנו, גם אם אתם רואים רק נמלה אחת או ג׳וק קטן, זה כבר אומר שישנה בעיה. העובדה שראיתם אותם מעידה על כך שיש עוד רבים שמסתתרים, ואלו שמצאתם הם רק כאלה שבחרו לצאת מהמסתור שלהם. פרט להימצאות המזיקים עצמם, הנה עוד כמה מצבים שבהם כדאי לכם להזמין מדביר:

  תחילת האביב: אחרי הגשמים וכשמזג האוויר מתחיל להתחמם, אז מגיעים רוב המזיקים, הכוללים חרקים מעופפים, תיקנים, נמלים וכדומה.

  הדברה ביתית לא עזרה: K-300 יכול לחסל את תיקנים שמצאתם, אך כאמור יש עוד רבים שמסתתרים, ואם אתם רואים עוד ועוד, לא יעזור לכם לרסס אותם עם תרסיס ביתי – צריך להזמין מדביר.

  מדי 3 חודשים (לעסקים): אתם חייבים לוודא שבית העסק שלכם יישאר נקי ממזיקים לאורך כל השנה, והדרך היחידה להבטיח את זה היא על ידי הזמנת מדביר כל רבעון.

   

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call