הדברה באשדוד

העיר אשדוד שוכנת על חוף הים המביא אתו אל העיר סוגים רבים של מזיקים. מדבירים באשדוד העובדים בעיר צריכים להתמחות בסוגים שונים של הדברות כמו הדברת נמלים, הדברת מכרסמים, הדברת פשפש המיטה והדברת פרעושים, שירותי הדברה באשדוד של תהלוכת האורן, הדברה נגד תיקנים, הרחקת יונים, הדברת טרמיטים ועוד.

 

✔️ הדברה באשדוד 24 שעות ביממה!
✔️ הזמינו מדביר החל מ-250 ש"ח לדירה קטנה
מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ חבר בארגון המדבירים
✔️ הדברת כל סוגי המזיקים והמכרסמים
✔️ ריסוס בית באשדוד עם חומרים מאושרים
כניסה לדירה לאחר שעה אחת בלבד
✔️ אפשרות להזמין הדברה מהיום להיום
אחריות בכתב ואישור ביצוע על כל הדברה!
לקבלת הצעת מחיר משתלמת הרימו טלפון:
055-970-5878
הדברה באשדוד

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

  שירותי הדברה באשדוד – חמישה סוגים של הדברות שחשוב להכיר

  הדברת מכרסמים נלחמת בעכברים ובחולדות הפושטים על הבתים, על החצרות ועל אזורים חקלאיים. המכרסמים אוהבים לחיות בסביבת בני האדם, ניזונים משאריות של מזון ומתרבים במהירות. מצאתם עכבר אחד או חולדה בבית, אם לא תזמינו מיד את המדביר, יש סיכוי שמאוד מהר תהיה בביתכם להקה גדולה של עכברים או מכרסמים. את המכרסמים מדבירים במספר שיטות, כשהשיטה הנפוצה מבין כולם היא הנחת פיתיון עם רעל. המכרסם שיתפתה לאכול את הפיתיון המורעל, יאכל וימות וימות. אך בשנים האחרונות פיתחו העכברים והחולדות חושים חדים והם למדו לקשר בין הפיתיון לבין המוות של העכברים או החולדות שאכלו מהפיתיון.

  כדי להתגבר על הבעיה משתמשים המדבירים באשדוד ברעל מושהה, רעל המתחיל לפעול רק מספר ימים לאחר שהמכרסם אכל את הפיתיון, וכך לא מקשרים העכברים והחולדות בין המוות לפיתיון, אוכלים אותו בהנאה, ומתים כעבור זמן קצר. בעיר אשדוד יש שכונות רבות המאופיינות בבנייה של בתים צמודי קרקע. אם אתם גרים בבית עם חצר מסביב, כדאי להביא חתול לחצר, החתול יאכל את העכברים והחולדות ויפטור אתכם מהם. אם יש לכם עכבר בודד בבית או חולדה אחת, תוכלו לקנות מלכודות, להניח אותם בלילה במטבח ולקוות שעד הבוקר המכרסם ייתפס בהן.

  כתבה עלינו בתוכנית חיסכון עם מנחם הורביץ

  הדברה נגד נמלים באשדוד

  היא אחת ההדברות המבוקשות ביותר בעיר אשדוד. אך אחד לא אוהב לראות שיירות ארוכות של נמלים הצועדות בביתו לאורך הקירות או הנמצאות בארונות המטבח, בתוך המזונות ועוד. הנמלים אינן מסוכנות לבני האדם, אך הן מטרידות, מציקות ומהוות מפגע אסתטי. כדי להדביר נמלים יש צורך להכיר את אורח החיים שלהן. השמדה נקודתית לא תהיה יעילה, מאחר והנמלים חיות במושבות גדולות מאוד וגם אם הצלחנו להדביר שיירת נמלים, מאוד מהר תגיע שיירה חדשה. בראש הקן של הנמלים עומדת מלכה ומסביבה פועלות המוני נמלים חרוצות. תפקיד הנמלים הוא להביא אוכל למלכה ולקן ותפקיד המלכה הוא להטיל ביצים ולדאוג להמשכיות של הקן. שירותי הדברה באשדוד מקצועית של נמלים באשדוד ובכל מקום תגיע אל הקן, תפגע במלכה וכך תחסל את כל הקן. המדביר באשדוד יעקוב אחרי מסלול ההליכה של הנמלים, יאתר את הקן ויציב קרוב אליו ג'ל עם פיתיון, הנמלים ייקחו את הפיתיון אל הקן, הם יאכלו ממנו וגם המלכה וכאשר היא תמות כל הקן יתפזר. לאחר השמדת הקן ידאג המדביר לבצע טיפול הדברה מונע כדי להבטיח שהנמלים לא יחזרו מהר אל הבית.

  הדברת טרמיטים באשדוד

  הטרמיטים הם חיידקים הגורמים לנזקים עצומים לרכוש. הם ניזונים מתאית העץ ופוגעים בכל מה שעשוי מעץ, ברהיטי עץ, במשקופים של הדלתות, חלונות ועוד. המומחים טוענים כי חולות אשדוד נגועים בטרמיטים, ולכן הטרמיטים נפוצים בעיר. הדברה של טרמיטים היא הדברה של מקצוענים ולא כל מדביר באשדוד יודע איך להילחם בהם. כדי להדביר אותם יש צורך להגיע אל מושבות הטרמיטים הנמצאות במעבה האדמה. במלחמה עם המזיקים קודח המדביר קידוחים מסביב לבית במרחק של חצי מטר בין קידוח אחד לשני ומחדיר את חומרי ההדברה היישר אל תוך מושבות הטרמיטים. כאשר הטרמיטים נמצאים כבר בתוך משקופי העץ, יחדיר המדביר את חומרי ההדברה אל תוך המשקופים או אל תוך הרהיטים השונים.

  הדברת נחשים באשדוד

  הנחשים אוהבים לחיות בחולות והעיר אשדוד משופעת בחולות ובנחשים. הנחשים הם חיות מוגנות ולכן חל איסור להשמיד אותם, אלא רק ללכוד אותם ולהרחיק אותם מקרבת בני אדם. כדי ללכוד את הנחשים יש צורך להכיר את אורח החיים שלהם ואת סוגי הנחשים השונים. לוכד נחשים מוסמך ידע לזהות את סוג הנחש, הוא מכיר את אורח החיים שלו והוא מצויד בכלים ייעודיים שיאפשרו לו ללכוד בהצלחה את הנחשים ולהרחיק אותם מהעיר.

  הרחקת יונים

  היונים אוהבות לקנן בסביבת מגורים ובוחרות לבנות את הקן בין מסתורי הכביסה, בגגות רעפים, על אדני החלונות ועוד. העיר אשדוד "מציעה" ליונים תנאי מחיה מצוינים, יש בה בנייני מגורים גבוהים עם מסתורי כביסה רבים שבהם הן יכולות לקנן, יש באשדוד בתים פרטיים עם גגות רעפים המהווים מקומות קינון מצוינים ועוד. מאחר והיונה היא חיה מוגנת, אסור לפגוע בה או להשמיד אותה, אלא רק להרחיק אותה מאזור המגורים. את הרחקת היונים מבצעים במספר שיטות, באמצעות פריסה של רשתות על מקומות הקינון, רשתות המונעות מהיונים להגיע אל הקן, באמצעות הצבת דוקרנים על אדני החלונות המונעים מהיונים את האפשרות לעמוד ביציבות ובנוחות על החלון ומאחר והיונה ידועה בבעל חיים האוהב נוחות היא נוטשת את המקום ומחפשת מקום נוח יותר ובאמצעים אלקטרונים. שירותי הדברה באשדוד באמצעות מכשירים אלקטרונים היא הדברה חדישה ועדכנית וכדי לדעת להשתמש בה יש צורך בהתמחות מיוחדת. כמו בערים אחרות, גם בעיר אשדוד עורך המשרד להגנת הסביבה קורסים והכשרות המלמדים איך להרחיק את היונים באמצעים אלקטרוניים.

  לאחר שנים רבות שבהן הצליחו להדביר את  הפשפשים, הם חזרו למקומות שונים וגם לאשדוד. הדברת פשפשים שונה מהדברות אחרות, בעוד שבהדברה של מזיקים אחרים עושה המדביר מאמצים להפחית עד כמה שאפשר את הנוכחות של המזיק בבית, בהדברת פשפשים חובה להדביר את כל הפשפשים עד לפשפש האחרון. אם לא נדביר את כל הפשפשים, גם אם יישאר רק פשפש אחד, הוא ישוב ויתרבה במהירות והבית שוב יהיה מוצף בפשפשים.

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call