הדברה בחולון

הדברה בחולון במחירים משתלמים, 24 שעות ביממה

כמה עולה הדברה בעיר חולון? האם תמיד כדאי לבצע הדברה ירוקה? מתי צריך לבצע ריסוס נגד נמלים בבית? האם אפשר לבחור באיזו שיטה המדביר ישתמש? תוך כמה זמן המדביר יגיע למקום? כל התשובות מחכות לכם כאן:

חברת הדברה בטוחה שמחה להעניק לכל התושבים שירותי הדברה בחולון עם תוצאות טובות, במהירות ובמקצועיות המקסימלית. אנשים שמזמינים אותנו נהנים מאחריות מלאה על ביצוע העבודה, כך שאפילו אם המזיקים חוזרים ונדרשת הדברה נוספת – נוכל לבצע אותה מבלי לחייב אתכם בתשלום נוסף. אנו מכירים היטב את כל סוגי המזיקים ומנוסים מאוד בטיפול נגדם ומבצעים הדברה מקצועית בזול, עם חומרים בטוחים בלבד שלא מסבים נזק לבריאותכם.

 

✔️ הדברה בחולון 24 שעות ביממה!
✔️ הזמינו מדביר החל מ-250 ש"ח לדירה קטנה
מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ חבר בארגון המדבירים
✔️ הדברת כל סוגי המזיקים והמכרסמים
✔️ הדברת דירה בחולון עם חומרים שאושרו ונבדקו
כניסה לדירה לאחר שעה אחת בלבד
✔️ אפשרות להזמין הדברה מהיום להיום
אחריות בכתב ואישור ביצוע על כל הדברה

 

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
055-970-5878
הדברה בחולון

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

  מדביר בחולון זמין 24/7

  היתקלות במזיקים מתרחשת באופן פתאומי, ברגע אחד שבו אתם מבינים שנוצר נזק לרכוש בבית או בבית העסק, או כאשר מבחינים פיזית במזיק המתרוצץ בסלון. לכן חלק מהלקוחות יחפשו מדבירים בחולון בכל שעות היממה, מבלי להמתין לשעות העבודה הרגילות.

  גם אם פניתם אלינו בלילה, נשלח אליכם מדביר בחולון מעכשיו לעכשיו שיטפל בבעיה ולא יעזוב את המקום עד שהמקום יחזור להיות שלו, נקי ובטוח.

  חשוב לציין שישנם מזיקים שהדברתם תהיה יעילה יותר בשעות הלילה ולכן במידת הצורך, נתזמן את הגעתו של מדביר מומלץ בחולון 24 שעות, בכפוף לתיאום מלא מולכם ולשעה שנוחה לכם.

   

  תיקן גרמני הדברה באמצעות ג'ל בחולון בשכונת בן גוריון

  הדברת תיקן גרמני בארון מטבח ישן בחולון

  הדברה ירוקה בחולון: סוג ההדברה הבטוח ביותר

  מכיוון שריסוס בחומרים כימיים עשוי להיות מזיק ומסוכן בעיקר לילדים ולחיות המחמד, אנו מעדיפים לבצע הדברה ירוקה בחולון בעלת תוצאות מעולות ומוכחות, שלא פוגעת בבריאותכם ובאיכות הסביבה. הדברה זו מתבצעת תוך שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה, כמו למשל הדברת נמלים עם פיתיון מבוסס חלבונים (Indoxacarb).

  ועם זאת ישנם מקרים שבהם רק כימיקליים יחסלו מזיקים מסוימים. אם זהו המקרה אצלכם, בדרך כלל נעדיף לרסס עם חומר מיקרוקפסולרי שנועד לפגוע רק באותו חרק ולא בבריאות האדם. לכן בהזמנת חברת הדברה בחולון, שאלו לגבי סוג חומרי ההדברה וודאו שחומרים אלו אושרו על ידי המשרד להגנת הסביבה.

  * שימו לב: הדברה ירוקה זה מונח שיווקי ומדבירים מבצעים טיפול עם חומרי הדברה על בסיס פרטרואידים ברעילות נמוכה.

   

  כתבה עלינו בתוכנית חיסכון עם מנחם הורביץ

  הפתרון שלנו להדברה ללא ריח

  בשנת 2016 נכנס לתוקפו חוק חדש במסדיר את העיסוק בהדברה. החוק מגדיר ארבעה סוגים של רישיונות למדבירים בחולון ובכל מקום, מדביר בדירות, מדביר במבנים ובשטח פתוח, מדביר באיוד ומדביר צבאי. החוק גם מחייב את המדבירים לעשת מאמץ ולהשתמש בשיטות בחומרי הדברה עם רעילות נמוכה לפני שהם יפנו לשימוש בחומרים כימיים חזקים. החוק אוסר על מכירת חומרי הדברה למי שאינו מציג רישיון של מדביר מוסמך מטעם המשרד להגנת הסביבה. ותקנות מחמירות באשר ליישום ולשימוש של חומרי הדברה במבני מגורים ובקרבתם. המשרד להגנת הסביבה ממליץ על שימוש בשיטות אחרות לפני שניגשים לביצוע הדברה בחומרים עם רעילות גבוהה, אחת מהשיטות הנפוצות ביותר היא הדברה ירוקה. הדברה ירוקה היא הגדרה כללית למלחמה במזיקים השונים ללא שימוש בחומרי הדברה מסוכנים.

  להדברה הירוקה יש מספר עקרונות:

  1. ההדברה לא תעשה כטיפול מנע, אלא רק לשם מתן פתרון לבעיה קיימת.

  2. לא רצוי להשתמש בחומרי הדברה כימיים מסוכנים, ואם זה אפשרי, ייעשה שימוש בחומרי הדברה בעלי מינון נמוך של רעילות ובחומרי הדברה המתפרקים באופן מהיר, כך שלאחר הדברת המזיקים, השפעת החומרים תתפוגג והם לא יגרמו לנזקים גופנים ולנזקים לסביבה לאחר תקופה קצרה.

  3. יש מספר בעלי חיים שאותם יש להרחיק ולא להשמיד כמו יונים למשל. הדברה היונים תיעשה באמצעים שירחיקו את היונים מהמקום כמו הצבת דוקרנים על אדני החלונות, שימוש ברשתות או שימוש באמצעים אלקטרוניים שונים שירחיקו את היונים, ומזיקים נוספים, מסביבת המגורים או מהשטחים החקלאיים.

  4. המניעה היא גם חלק מהדברה ירוקה – שיטת ההדברה הירוקה דוגלת בשמירה על רמת היגיינה גבוהה ועל דרכים נוספות כמו פינוי של ערימת פסולת וגרוטאות.
  סגירה הרמטית של פתחי ביוב, איטום סדקים וחריצים בבית שימנעו את כניסת המדביר ועוד דרכים שימנעו את הימצאות המזיקים בסביבת המגורים בעיר חולון וייתרו את הצורך במלחמה במזיקים ובשימוש בחומרי הדברה מזיקים.

  * שימו לב: הדברה ירוקה היא טיפול שמבוסס על חומרי הדברה עם רעילות מזערית, וחשוב מאוד לציית להוראות המדביר לפני ואחרי ההדברה.

   

  איך מתבצעת הדברת מזיקים בחולון?

  אצלנו תקבלו מענה מקיף ומקצועי לכל סוגי המזיקים הקיימים! הניסיון העשיר והידע שצברנו לגבי הדברת מזיקים בחולון, נאסף לאורך יותר מ-10 שנות פעילות בתחום. בזכותו, נוכל להתאים במדויק את שיטת ההדברה וסוג החומר למזיק המסוים.

  לפני שניגש לפעולת ההדברה, ניידע אתכם לגבי השיטה הנבחרת כמו:

  √ שימוש במלכודות נגד חולדות

  √ פיזור פיתיונות לתולעי אש

  √ ריסוס נגד ג'וקים וכד'.

  אם השיטה שהמלצנו עליה פחות מתאימה לכם מסיבה כלשהי, נוכל להציע מספר שיטות אלטרנטיביות, אבל חשוב להדגיש שייתכן והדברה שכזו לא תפיק את התוצאות הטובות ביותר.

  מהו סוג ההדברה הדרוש? כמה עולה ההדברה לתושבי חולון?
  כמה תעלה הדברת מכרסמים בחולון בגג רעפים?
  קל לזהות את טיפוף הרגליים או רעשי הכרסום שבוקעים מהגג, כדי להבין שדרושה לכם הדברת עכברים בחולון שתלכוד אותם בקלות.
  250-600 ₪
  כמה משלמים על הדברת ג'וקים בחולון בפתחי הביוב?
  ההדברה תבוצע לפי סוג התיקן. אם זהו תיקן אמריקאי שחדר לתוך הבית מצנרת הביוב, נדרש ריסוס בית בחולון בדגש על כל הפתחים. אם מדובר בתיקן גרמני, נצטרך להשתמש בפיתיונות ג'ל.
  250-450 ₪
  מהו המחיר עבור הדברת פרעושים במחסן?
  אם המחסן מרוצף, נפזר חומרים מיקרוקפסולריים ולאחר מכן "פנוקסיקרב" לחיסול ביצי הפרעושים. חשוב להרחיק מהמקום את בעלי החיים ובני הבית למספר שעות, על פי הנחיית המדביר, קראו כאן בהרחבה על הדברת פרעושים.
  250-700 ₪
  כמה עולה הדברת נמלים בחולון במסעדה?
  כל התפרצות נמלים תטופל על ידי פיתיונות ג'ל שמכילים עמילן תירס ואינם מסוכנים. לאחר שהמלכה תנסה לעכל את הפיתיון, היא תמות והקן יתפזר.
  250-450 ₪
  מה המחיר להדברת נמלי אש בגינה?
  נמלי אש אלו הן נמלים קטנות בצבע אדמדם ועקיצתן כואבת. כדי להיפטר מהן נשתמש בפיתיונות ג'ל לחיסול המלכה. לאחר מכן נבצע ריסוס שימנע מנמלים נוספות להתקרב.
  250-650 ₪
  מהו התשלום על הדברת טרמיטים בחולון בקירות?
  הטרמיטים חודרים אל הקירות מתוך הקן שנמצא באדמה ומסבים נזק רב. הדברה נגד טרמיטים תתבצע על ידי קדיחת חורים ברצפות, החדרת חומר הדברה וסתימת החורים בסיום.
  400-1,500 ₪
  מה מחיר הדברת צרעות בחצר פרטית?
  הדברת קן צרעות מתקיימת בשעות החשכה, כאשר כל הצרעות נמצאות בתוך הקן. המדביר יסתום את פתח הקן, ירסס סביבו ויסלק אותו למקום אחר.
  250-450 ₪
  מה התשלום על הרחקת קן דבורים בבניין מגורים בחולון?
  הדבורים הן חיות מוגנות וחיוניות, לכן אין להדביר אותן, למעט במקרים קיצוניים מאוד שבהם נשקפת סכנה לחיי אדם. בכל מקרה אחר, מדביר דבורים יעביר את הקן למקום בטוח.
  250-550 ₪
  כמה משלמים על הדברת נדלים בבית?
  מומלץ להימנע מלהרוג נדלים באופן עצמאי, משום שמדובר במזיק ארסי. הזמינו אותנו לצורך הדברה בחולון ונגיע מיד.
  250-550 ₪
  כמה עולה ריסוס נגד מעופפים בבית קפה?
  ברחשים, זבובים, יתושים ועוד המון מעופפים קטנים ובלתי רצויים יכולים להימצא במקום. לכן נפעל בהתאם לסוג המזיק ובשיטה המיועדת לו בלבד.
  250-650 ₪
  אנו מבצעים הדברה לעסקים באופן חודשי, המספקת לכל בית עסק הגנה וניקיון קבועים.

   

  הדברת פשפשים בחולון: מזיק קטן שמביא צרות גדולות

  אחד הטפילים המטרידים, המזיקים וגם העקשנים ביותר הוא הפשפש.

  * כיום בישראל ישנם כ-700 מיני פשפשים ובניגוד למה שחשבתם, אלו לא פרעושים.

  * תוכלו לזהות אותם על ידי מבנה הגוף הייחודי: מחושים דקיקים, כנפיים המסודרות זו על זו בצורת X, מפרקים (4-5) וחדק שבולט בזמן העקיצה.

  * כמו כן, פשפשים עוקצים בכל חלקי הגוף, להבדיל מפרעושים שעוקצים בעיקר ברגליים.

  מין הפשפש שקרוי פשפש המיטה, הוא ללא ספק המטריד מכולם.

  * העמידות שלו בפני חלק גדול מחומרי ההדברה, נקודות המסתור הקטנטנות הבלתי נגישות וקצב ההתרבות המהיר ופוטנציאל העברת המחלות הופכים את הימצאותו בבית למצב שמחייב הדברת פשפשים בחולון בדחיפות.

  איך מתבצעת הדברת פשפש המיטה בחולון?

  * כבר בשיחה הטלפונית עם המדביר תקבלו הוראות פעולה חשובות, כמו שאיבת מצעים וריפודים, כביסה בטמפרטורה מסוימת וכד'.

  * מדביר מוסמך ישאב את האזור הנגוע וישתמש בקיטור חם לחיסול כל הפשפשים כולל הביצים.

  * לאחר מכן המדביר יבצע ריסוס יסודי בגובה הרצפה וידאג להגיע פעם נוספת למקום כדי לבדוק את התוצאות. במידת הצורך, יבוצע טיפול נוסף.

  * ומהו מחיר ההדברה לפשפשים? אצלנו תשלמו 1,000 ₪ עבור 3 ביקורי מדביר מקצועיים ויסודיים.

   

  הדברת טרמיטים בחולון – מה משפיע על המחיר?

  אם הסתכלתם על טבלת המחירון שלנו ובדקתם את עלויות הדברת הטרמיטים, בטח שמתם לב לטווח המחירים הגדול של סוג הדברה זה בשונה משאר סוגי ההדברות.

  * הסיבה לטווח הזה היא שבמידה ונמצאה נגיעות גדולה של טרמיטים בדירה, יהיה צריך להדביר אותה בשיטה מתקדמת שכוללת החדרת חומר הדברה ישירות לאדמה שמתחת לבית, וזוהי משימה קשה שיכולה לארוך יום שלם. לא תמיד זה נדרש, למשל אם יש טרמיטי עץ ברהיט ניתן להדביר אותם עם ג'ל או בעזרת איוד הרהיט, אך לרוב אלו יהיו טרמיטי אדמה שיוצרים לעצמם קן מתחת לבית שלכם ומשם הם מגיעים.

  * הדברה נקודתית למשל תהיה גם בגדר עץ בגינה, שם ניתן להחדיר בקלות חומר הדברה אל מתחת לאדמה בלי שום בעיה.

  * עם זאת, אם מדביר טרמיטים בחולון גילה טרמיטים בקירות או במשקופים שבבית, יהיה צריך לקדוח חורים קטנטנים בין הרצפות ולהחדיר את חומר ההדברה דרכם. את החורים האלה אנחנו כמובן סותמים בסוף ההדברה, וטיפול בשיטה שכזו מספק לכם שנים של שקט מטרמיטים, שכן כך למעשה יצרנו חוצץ רעיל בין הטרמיטים לבין הבית שלכם.

  * אפילו אם יגיעו טרמיטים אחרים לאזורכם, הם לא יוכלו לחדור לבית, ואנחנו מתחייבים לכך עם אחריות של עד 5 שנים מיום ההדברה.

   

  הדברת חולדות ועכברים בחולון כולל פינוי פגר

  * פגרים של חיות מתות כמו עכברים, חולדות, ציפורים ועוד יכולים להימצא בכל שטחי העיר וחשוב לטפל בהם במהירות.

  * הנבלה הופכת תוך זמן קצר למוקד המשיכה של מזיקים רבים ונוספים המעבירים זיהומים ומחלות.

  * מעבר לכך, אם מדובר בפגר בבית, הריח שלו יתפשט ויהפוך תוך זמן קצר לבלתי נסבל.

  אם זיהיתם חיה מתה בתוך הבית, בגינה, בעליית הגג, המחסן או בכביש הגישה, הזמינו אותנו ונבצע איתור פינוי פגרים, הכולל את מציאת הנבלה וחיטוי יסודי של המקום הנגוע.

   

  הסכנות בהדברה בבתי מגורים

  המשרד להגנת הסביבה אוסף נתונים על השימוש בחומרי הדברה מסוכנים בבתי מגורים בחולון.

  √ בין השנים 2014 ועד ל-2015 פורסמו נתונים על שימוש לא מקצועי ולא חוקי בחומרי הדברה כימיים.

  √ בשנת 2014 נפטרו שתי ילדות תושבות חולון בבית חולים עקב שימוש לא חוקי בחומר הפוספין ובשנת 2015 דיווח המרכז לטיפול בהרעלות בבית החולים רמב"ם בחיפה על קרוב לאלפיים מקרי הרעלה שמרביתם יוחסו לשימוש מסוכן בחומרי הדברה זרחניים.

  √ בשנת 2015 אושפזו שני ילדים במצב קשה עקב שתייה של מי תהום מזוהמים כתוצאה מחומרי הדברה רעילים שחדרו אל מי התהום וזיהמו אותם, ועדיין זה מידע קצר וחסר.

  √ חוקרים מאוניברסיטת בן גוריון דיווחו על עלייה גבוה במחלת הפרקינסון בין תושבים בעיר חולון המתגוררים סמוך לשדות חקלאיים מעובדים המרוססים בחומרי הדברה.

  √ האגודה למלחמה בסרטן פרסמה לפני מספר חודשים מחקר שבדק את ההשפעה של חומרי הדברה ממשפחת הזרחניים האורגניים. המחקר הצביע על הקשר בין שימוש בחומר ראונדאפ, חומר הנפוץ לשימוש , לבין מחלת הסרטן.

   

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

    

   באילו מקרים משלמים על הדברה בחולון מחירים נמוכים?

   תושבים רבים בעיר שואלים את עצמם, מתי יקבלו על הדברה בחולון מחירים זולים? התשובה לכך תלויה כפי שראיתם, בסוג המזיק, בסוג החומרים שבהם נשתמש (חומרים ידידותיים לסביבה יקרים יותר מאשר חומרים כימיים למשל) ובמורכבות הפעולה עצמה.

   לדוגמה כאשר לא ברור מהיכן נכנסים המזיקים והמדביר נדרש לפעולות איתור מקדימות להדברה, כדי למצוא את המיקום המדויק ולטפל בבעיה מהשורש.

   אנו משתדלים לבצע כל הדברה בחולון במחיר נוח, בטווח ממוצע של 250-600 ש"ח כך שלעולם לא תישארו ללא מענה מתאים לבעיה שהתעוררה. עם זאת, ישנן הדברות יקרות יותר, כמו במקרה של טרמיטים או פשפשים, שמצריכים פעולות מורכבות או חוזרות.

    

   איך מוצאים על הדברה בחולון המלצות טובות?

   גם אם לא תבחרו בנו לביצוע ההדברה, חשוב לנו שתדעו איך מזהים מדביר מקצועי, מוסמך ומנוסה.

   * לשם כך מומלץ שתחפשו על הדברה בחולון המלצות ברשת ובדקו בעיקר את ההמלצות המפורטות, שמעידות גם על איכות ההדברה והתוצאות, אבל גם על השירות.

   * אם אותו מדביר קיבל חוות דעת טובות ממספר גדול של ממליצים, וודאו מולו בשיחה הטלפונית שהוא בעל רישיון והסמכה מטעם הרשות להגנת הסביבה ובקשו שוב להציג את רישיונו עם הגעתו למקום.

   * אחרת, אתם מסתכנים בהדברה עם חומרים לא מזוהים, רעילים ומזיקים, שעלולים להיות ללא תקן וללא פיקוח. אם אתם מעוניינים לקרוא חוות דעת עלינו ועל השירות שלנו, כאן באתר תמצאו המלצות בשפע.

    

   שאלות ותשובות לפני שמזמינים מדבירים בחולון

   תוך כמה זמן אפשר לראות תוצאות מההדברה?

   הזמן שלוקח לחסל חרקים משתנה בין מזיק למזיק, וכן תלוי באסטרטגיה שנבחרה לטיפול בהם, אך בדרך כלל התוצאות הן מהירות ומחזיקות לאורך זמן. מאחר שאתם מקבלים אחריות על ההדברה תוכלו להיות בטוחים שהמזיקים יתרחקו מביתכם למשך תקופת זמן ארוכה לאחר ההדברה.

   תוך כמה זמן יכול להגיע מדביר?

   זמן הגעה שלנו במקרים דחופים הוא עד שעתיים, ברוב המקרים נגיע גם לפני. אם אתם מעדיפים שהמדביר יגיע בשעה אחרת שנוחה לכם תוכלו כמובן לקבוע איתנו זמן אחר, אולם דעו שיש כמה סוגי הדברות שחובה לבצע אך ורק בערב או בבוקר.

   למה פיתיונות עדיפים על פני ריסוס?

   החומר שנמצא בתכשירי הריסוס מתפרק לאחר זמן מה וחייב לבוא במגע עם החרקים שמדבירים על מנת שיהיה יעיל. פיתיון לעומת זאת נשאר למשך זמן רב ואף עוזר לחסל חרקים שלא ניתן להגיע אליהם בריסוס, למשל מלכת הנמלים שנמצאת עמוק בתוך קן הנמלים.

   למה הדברה בבית פרטי דורשת גם הדברה בגינה?

   הגינה של הבית שלכם היא למעשה אזור הרבייה והמחייה העיקרי של המזיקים שבתוך ביתכם, ואם לא נטפל בה, אמנם המזיקים לא יחדרו לבית למשך תקופת זמן מסוימת, אך בסופו של דבר הם יחזרו. אמנם במקרה שכזה יש אחריות להדברה, אך תמיד נעדיף לספק פיתרון יעיל ומקיף.

   אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

    whatsapp
    להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
    📞 055-970-5878
    whatsapp
    call