הדברת צרצרים

הדברת צרצרים – מחזירים את השקט אליכם הביתה    

אז איך משתיקים צרצרים באמצע הלילה? איך לוכדים צרצר שמתחבא בתוך הבית וכמה זה בכלל עולה? המשיכו לקרוא ותגלו את כל התשובות:    

ישנן תרבויות שמחשיבות את הצרצרים לקמעות שמביאים המון מזל ושפע. אבל עבור רובנו מדובר בחגיגה הכי רועשת בשכונה, שמונעת מאיתנו לישון או ליהנות מערב שקט בגינה. אם דרושה לכם הדברת צרצרים מיידית, מקצועית ובמחיר משתלם – אנחנו כאן בשבילכם. חברת הדברה בטוחה מתמחה בטיפול במזיק "המזמר" ומבצעת הדברת צרצרים איכותית, עם חומרים ירוקים בלבד.

הרחקת צרצרים מהגינה כולל ריסוס מונע!
שימוש בחומרי הדברה ירוקים
אפשרות לבצע לכידת צרצר (בדרך כלל מהמזגן)

טיפול בצרצרים שנמצאים בתוך הבית או במרפסת
מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות בפריסה ארצית רחבה
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
055-970-5878
הדברת צרצרים

הדברת צרצרים זו המומחיות שלנו

צרצר, או קריקט בשמו הלועזי, שייך למשפחת החגבאים. זהו חרק ידידותי למדי, איננו עוקץ או מסוכן לאדם ולסביבה, למעט הרעש הבלתי נסבל שהוא מפיק על ידי חיכוך כנפיו הקדמיות זו בזו. טיפול בצרצרים מתבצע בדרך כלל בדירות מגורים שחדר אליהן צרצר בודד שלא ניתן לגלות ומשמיע רעש מחריש אוזניים. במקרים אחרים, יהיה מדובר בלהקה שממוקמת בחצר פרטית ומייצרת רעש בלתי פוסק. אם יש אצלכם צרצרים – תנו לנו לטפל בהם ולדאוג שתחזרו לישון טוב ללא הפרעות נוספות.

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  איך להשתיק צרצרים בדרכים ביתיות וזמינות?

  צרצרים מצרצרים בשתי דרכים: הדרך הראשונה היא השקטה ומתבצעת במהלך החיזור. הדרך השנייה היא הרועשת והמעיקה (צרצור קריאה), שמבוצעת כ-60 פעמים בדקה אחת ומאפיינת את קריאתו של הזכר לנקבה, תוך הרחקת זכרים אחרים מהמקום. זהו השלב שבו בוודאי תחפשו איך להשתיק צרצר כדי להשיב לעצמכם את השלווה. מיד תגלו שתזדקקו רק למספר פעולות פשוטות:

  תאורה: צרצרים לא אוהבים אור ולכן אפשר להאיר למוקד הרעש עם פנס. ברגע שתאירו על הצרצר, הוא יפסיק מיד, מה שיסגיר את מיקומו הוודאי.

  חום: צרצרים לא אוהבים חום וככל שחם יותר, הם נוטים להאט את תדירות הצרצור עד לחידלון מלא מהפעולה. תוכלו לחמם את הבית לטמפרטורה גבוהה, אם צריך לבצע גירוש צרצרים מתוך הבית.

  רטיבות ומים: צרצרים לא אוהבים מים, אלא רק במקרים מסוימים, את הלחות. לכן קל מאוד להשתיק חבורת צרצרים בגינה על ידי התזה עם צינור מים לתוך מוקד הרעש. אפשר לחזור כמה פעמים על הפעולה עד להפסקה מלאה של הצרצור.

  חשוב להדגיש ששיטות אלה פועלות באופן נקודתי ולטווח קצר בלבד. הצרצרים עשויים לשוב ולצרצר כעבור מספר שעות ולכן מומלץ לבצע הדברת צרצרים מקצועית.

  הכירו את סוגי הצרצרים הנפוצים

  משפחת הצרצרים גדולה ומגוונת, הכוללת כ-900 סוגים שונים ברחבי העולם. בישראל ישנם 30 סוגי צרצרים ומתוכם שניים נפוצים במיוחד: צרצר הבית וצרצר השדה.

  סוג הצרצר איך מזהים את הצרצר?
  צרצר הבית זהו צרצר חום עד חום-צהבהב, שעל ראשו שני פסים כהים ומחושים ארוכים.
  הצרצרים פולשים לתוך הבית בחיפוש אחר פסולת מזון כמו פירורים או ירקות ופירות, אבל גם מזון יבש של חיות המחמד עשוי לספק אותם.
  צרצר השדה זהו צרצר שחור עד אפור, הניזון מתוצרת השדה כמו: כותנה, משי, צמר, שיפון, שיבולת שועל, חיטה ועוד. ניתן למצוא אותו בחצרות ובגינות הביתיות, במדשאות גדולות, שדות וליד גידולים מתאימים.
  צרצר הגמל זהו צרצר פחות נפוץ וצבעו חום כהה. הוא חובב אזורים קרירים ולחים כך שתמצאו אותו בעליית הגג, במרתף או מחוץ לבית, על יד קרשים או אבנים. צרצר הגמל איננו משמיע רעשי צרצור.

   

  כיצד מתבצע ריסוס נגד צרצרים?

  ריסוס נגד צרצרים מצריך זיהוי מדויק של סוג הצרצר והתאמה של סוג התרסיס או הכמות שבה משתמשים. ניתן לרסס צרצרים שנמצאים בתוך הבית, בגינה ואפילו בשטח פתוח וגדול באמצעות חומר הדברה ירוק וידידותי לסביבה (לחצו כאן והזמינו הדברה ירוקה לבית). אם מדובר בצרצר השדה שחי במקבצים גדולים, יהיה צורך לרסס קוטל צרצרים בכמות גדולה מאוד, שקיימת רק אצל מדבירים מקצועיים. תהליך הריסוס פשוט יחסית, מאחר והריסוס מתבצע כלפי הצרצרים ישירות במטרה להבריח אותם מיד מן המקום.

   

  הרחקת צרצרים מהבית ומהגינה

  הרחקת צרצרים מקצועית אמורה להביא בחשבון שני משתנים חשובים: סוג הצרצר ומיקום הצרצר. אם זהו גרוש צרצרים מסוג צרצר הבית, ניתן לעשות זאת באמצעות מלכודות המכילות לחות שנועדו לחסל את הצרצר. במותו, הוא מפריש נוזל המאותת לצרצרים אחרים להתרחק ולכן המושבה כולה כבר תדע להתרחק מהמקום. אם מדובר בסוגים אחרים של צרצרים, המדביר יבצע ריסוס יסודי במקום.

  לאחר ההדברה – איך להרחיק צרצרים ולמנוע מהם לחזור פעם נוספת? בדקו היטב את כל הפתחים, החריצים והסדקים וודאו שהכל אטום ומוגן ברשתות. בנוסף, מומלץ לפנות בהקדם מהבית פירות יבשים ורקובים ולשמור על ניקיון תדיר בעיקר במטבח ובאזורי האכילה. כמו כן, הקפידו לנקות בפינות חשוכות ונסתרות אחת לשבוע.

   

  איך לוכדים צרצר שנמצא במיקום לא נגיש?

  לכידת צרצר מתבצעת בחלק מהמקרים במיקומים לא שגרתיים, כמו פתחי המזגן או בחריצים שבין קורות העץ על הדק. גם אם מדובר בצרצר שלא נמצא במקום קשה לזיהוי, לרוב יהיה צורך לזהות תחילה את מוקד הרעש כדי לוודא את מיקומו. ניתן לעשות זאת באמצעות פנס או על ידי מעקב לצלילים הרגילים של הצרצר. אם לוכד צרצרים נדרש לחלץ את הצרצר ממקום שאין אליו גישה, אפשר לרסס כדי להבריח אותו, או להשתמש בפיתיון כדי למשוך אותו ממחבואו. מאחר והצרצרים הם קטנים ובלתי מזיקים לאדם, ניתן להניח עליהם כוס, קופסה או שקית כדי לאסוף אותם ולשחרר לאחר מכן בשטח הפתוח.

  כמה עולה הדברת צרצרים?

  ברגע שמתגלה מקום המסתור של הצרצרים בתוך הבית, או כאשר קיים מקבץ גדול שמצרצר בקולי קולות באזור המגורים, אפשר לפעול ביעילות רבה במיוחד מול הצרצרים. מחיר הדברת צרצרים נע בין 200-500 ₪, כאשר המחיר המדויק ייקבע בהתאם לגודל השטח ומורכבות ההדברה עצמה.

   

  שאלות ותשובות לטיפול בצרצרים

  איך מדבירים צרצרים ביעילות?

  השיטה הטובה ביותר להדברת צרצרים היא הדברה אורגנית עם אדמה דיאטומית, אותה מפזרים באזורים שבהם הצרצרים ככל הנראה מסתתרים, וכן בחריצים בקירות. אם אתם יודעים איפה נמצאים הצרצרים, תוכלו לנסות לשפוך עליהם תערובת של מים וחומץ או מים ומלח.

  למה יש לי צרצרים בבית?

  סביר להניח שהצרצרים חיפשו מקום מסתור שבו יוכלו לחיות בבטחה, אולם ייתכן גם כי יש דבר מה שמושך אותם אליכם ושממנו הם ניזונים, כמו צמר, משי ובדים אחרים. במקרים אחרים מדובר בצרצרים שנקנו על ידי אחד השכנים להאכלת חיית מחמד (איגואנה) ואשר ברחו והגיעו לביתכם.

  איזה ריח דוחה צרצרים?

  תוכלו להכין תרסיס עם מים וכמה טיפות של שמן אתרי בריח שהצרצרים שונאים, כמו לימון, מנטה או קינמון. זה לא תמיד עובד, אך לעיתים זה עוזר להרחיק צרצרים מהסביבה. זה אולי יעזור להרחיק אותם מהבית, אך ספק שזה יעבוד על צרצרים בגינה שמסתתרים בין צמחים.

  כמה זמן חיים צרצרים?

  צרצרים חיים בין 8-10 שבועות, ובדרך כלל יפקדו את גינתכם או ביתכם בחודשי הקיץ, שכן הם לא משגשגים בטמפרטורות קרות. במהלך השבועות האלה הצרצרים יוכלו להתרבות, ובסופו של דבר יצוצו בסביבתכם עוד צרצרים, לכן כדאי מאוד להדביר אותם ולא לחכות שימותו לבד.

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call