הדברה באבן יהודה

הדברה באבן יהודה בלי לקחת סיכונים

גרים באבן יהודה וסובלים ממכת מעופפים, ממפגשים לא נעימים עם מכרסמים ומנזקי מזיקים שונים? אם אתם מחפשים חברת הדברה באבן יהודה המחויבת ללקוחותיה ומציעה פתרונות מתקדמים ובטוחים – כדאי גם לכם לפנות לחברת הדברה בטוחה.

כחברה מובילה ומקצועית אנו מציעים שירותי הדברה באבן יהודה לכל הלקוחות ונגד כל סוגי המזיקים והמכרסמים. אנו מתמחים בין השאר בהדברה ירוקה, ביולוגית ואקולוגית, מציעים שיטות יעילות להשמדת ולהרחקת המזיקים מסביבת המגורים, ואנו מציעים פתרונות איכותיים לבתי עסק כמו מסעדות, חנויות, מעדניות, משרדים, למוסדות ציבור ועוד.

✔️ שירותי הדברה באבן יהודה והסביבה החל מ-200 ₪
✔️ מדביר מקצועי שנותן אחריות על העבודה
✔️ ביצוע ריסוס בחדרה עם חומרים ירוקים – ללא ריח!
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ הדברה של כל סוגי המזיקים והחרקים כולל מכרסמים
✔️ שירות וזמינות גם מהיום להיום
להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
055-970-5878
הדברה באבן יהודה

הדברה באבן יהודה לכל סוגי המזיקים

היישוב אבן יהודה ממוקם כעשרה ק"מ מצפון לצומת כפר סבא – רעננה, היישוב נוסד בשנת 1932 כמושבה חקלאית. בעשורים האחרונים היישוב צמח במהירות וגם היום היישוב נמצא תחת תנופת פיתוח מהירה. הצמצום בשטחים הפתוחים והירוקים בגלל הבנייה הביא לכך שהתושבים סובלים יותר ממזיקים שונים.

לכן, כאשר מגלים מזיקים בבית, בחצר, במבנה או בעסק מומלץ להזמין הדברה באבן יהודה מחברה מקצועית, מומלצת ואמינה. אנחנו נשלח אליכם מדביר מוסמך ובעל רישיון בתוקף מהמשרד להגנת הסביבה. לאחר איתור וניטור המזיקים המדביר ימליץ לכם על פתרונות אפשריים ויסייע לכם לקבל את ההחלטה הנכונה והמשתלמת ביותר, הן מבחינת תוצאות והן מבחינת מחיר וסיכונים.

מדביר מוסמך ומנוסה מטעם חברתנו יגיע אליכם כדי לבצע הדברה, אנו מציעים שירותי הדברה בכל השכונות באבן יהודה, כולל שכונת תל צור, עין יעקב וכיוצא בזה.

 

שיטות הדברה על ידי מדביר באבן יהודה

שיטות ההדברה השתנו במרוצת השנים, לכן אם חשבתם שמדבירים נגד מזיקים רק בריסוס ברצוננו לחדש לכם וכדאי שתדעו כי יש שיטות מתקדמות ואיכותיות יותר. מדביר מומלץ באבן יהודה 24 שעות מציע מגוון פתרונות ושיטות ההדברה כגון:

 • הדברה ירוקה
 • הדברה ביולוגית
 • הדברה אורגנית
 • איוד בגז
 • לכידה
 • הרחקת מזיקים
 • הדברה משולבת
 • הדברה אלקטרונית

לאחר שבחרתם דרכנו מדביר באבן יהודה תקבלו הסברים מפורטים במקום על שיטות ההדברה המתאימות לסוג המזיקים ממנו אתם סובלים.

 

מדוע כדאי להזמין הדברה ירוקה באבן יהודה?

מדבירים באבן יהודה יכולים להציע לכם שיטות שונות, יש מדבירים הבוחרים בריסוס חומרים כימיים, אנחנו ממליצים לכל הלקוחות לבצע הדברה ירוקה. לשיטת ההדברה הירוקה יש יתרונות רבים עבורכם ועבור הסביבה. זו הדברה בטוחה יותר, המדביר משתמש בחומרים בעלי רעילות נמוכה, וכל החומרים בהם אנחנו משתמשים מאושרים ונמצאים בפיקוח הדוק על ידי המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות.

הדברה ירוקה באבן יהודה מתאימה נגד רוב סוגי המזיקים, לרבות פשפשים, פרעושים, תיקנים, נמלים, עש, חרקי מזון, זבוב פירות ים תיכוני, יתושים ועוד. ההדברה הירוקה נקראת גם בשמות הבאים: הדברה אורגנית והדברה אקולוגית. היתרון המרכזי של ההדברה הירוקה הוא השימוש בחומרים בעלי ריכוז נמוך מאוד של רעל ושימוש בחומרים שאינם פוגעים בסביבה. בין היתר בשיטה זו משתמשים בפיזור פיתיונות ג'ל ללכידת מזיקים שונים.

ההדברה הירוקה מאפשרת ללקוח להישאר בביתו בסיום עבודתו של המדביר, לחומרים אין ריח לוואי מטריד, הם לא מסוכנים לבריאות האדם ובעלי החיים, וכמובן לא פוגעים בסביבה. ההדברה הירוקה יעילה יותר ברוב המקרים בהשוואה להשפעות של ההדברה הכימית. בנוסף, מדביר מטעמנו יכול להציע לכם הדברה ביולוגית – שיטה זו יעילה בעיקר להדברת תיקנים, חרקים שונים ומזיקים נוספים. בשיטת ההדברה הביולוגית לא משתמשים בחומרים רעילים וחומרי ההדברה נטולי ריח.

 

הדברת מזיקים באבן יהודה במגוון שיטות וחומרים

תושבי אבן יהודה סובלים ממזיקים שונים כל עונות השנה, יש מזיקים האופייניים לעונה החמה ויש מזיקים הפעילים בעיקר בחורף. כמו כן, לכל מזיק יש מאפיינים ייחודיים, יש מזיקים מסוכנים לבריאות האדם ובעלי חיים ויש מזיקים העלולים לנשוך, לפגוע באיכות החיים, ולהוות מטרד לא נעים, ומעבר לכך יש מזיקים הגורמים לנזקי רכוש ותשתיות קשים.

לכן, חשוב להזמין הדברת מזיקים באבן יהודה רק ממדביר מוסמך ומקצועי. הכנו עבורכם טבלה הכוללת עלויות ממוצעות להדברת מזיקים שונים על מנת לסייע לכם לבחור מדביר מקצועי וזול.

סוג שירות ההדברה מידע כללי על ההדברה כמה עולה?
הדברת עכברים באבן יהודה בבית או בעסק
עכברים אוהבים מקומות חשוכים ונסתרים
מדביר מקצועי מאתר את מסלולי ההליכה של העכברים ומפזר מלכודות ובתוכן פיתיונות. לאחר לכידת העכבר המדביר ישחרר את המכרסם בטבע, המדביר יגיע לבית הלקוח או לעסק מספר פעמים כדי לבדוק את המלכודות ולחדש את הפיתיון בהתאם לצורך. 250 – 650  ₪
הדברת נמלי אש באבן יהודה בבית פרטי ובחצר
נמלי אש עוקצות וקשה להדביר אותן
הדברת נמלים באבן יהודה באמצעות פיתיונות ג'ל ו/או ריסוס בתוך הבית ובחצר. המדביר יאתר סדקים לצורך איטום כדי למנוע מהנמלים לחזור לבית.  250- 650 ₪
הדברת ג'וקים באבן יהודה בבית, בדירה ובעסק
פתרונות יעילים להדברת כל סוגי התיקנים הנפוצים בישראל
הדברת תיקנים בדירות, בבתים ועוד, שיטת וחומרי ההדברה משתנים בהתאם לסוג התיקן, למשל תיקן גרמני או תיקן מזרחי, ההדברה מבוססת על ריסוס ו/או פיזור פיתיונות ג'ל רעילים. 250 – 350 ש"ח
הדברת צרעות בגן ילדים
הצרעות עלולות לעקוץ את הילדים, הן לא מתות לאחר העקיצה, יש לסלק את הקן בשעות הלילה
מדביר צרעות מקצועי יאתר את קן הצרעות וידביר אותו בשעות הערב כאשר הצרעות כמעט ואינן פעילות. 250 – 400 ש"ח
הדברת חלזונות וחשופיות באבן יהודה בבית פרטי
החשופיות והחלזונות מתרבים במהירות ומהווים מטרד קשה
שירות מקצועי להדברת חלזונות וחשופיות בשיטת ההדברה הביולוגית והירוקה, כולל פיזור מלכודות ופיתיונות, יש אפשרות להדברה כימית. 250 – 450 ש"ח
הדברת מכרסמים באבן יהודה למסעדות
לכידת מכרסמים בשיטות הומניות
מסעדות באבן יהודה חייבות לבצע הדברה נגד כל סוגי המכרסמים, במיוחד חולדות ועכברים. לוכד חולדות ועכברים יפזר מלכודות עם פיתיונות מיוחדים, יבדוק את המלכודות ולאחר לכידת המכרסם ישחררו הרחק בחיק הטבע. 250 – 650 ש"ח
הדברת מעופפים באבן יהודה בחצרות ובבתים
מעופפים מהווים מטרד קשה בעיקר בעונת הקיץ והאביב
הדברה ירוקה או כימית, יש גם אפשרות להדברה ביולוגית בהתאם לסוג המעופפים. המדביר יבצע ריסוס בית באבן יהודה נגד המעופפים השונים כמו ברחשים, יתושים, זבובים ועוד. 250 – 600 ש"ח
הדברת טרמיטים באבן יהודה במשרדים
הטרמיטים גורמים לנזקי רכוש קשים ובלתי הפיכים
מדביר מקצועי יגלה את הקן של הטרמיטים, במשרד, ברהיטים, במשקופים, בחללים צרים או בחוץ, יפזר פיתיונות ג'ל רעילים וישמיד את החרקים. 400 – 850 ש"ח
הדברת פשפשים באבן יהודה בצימרים
פשפשים הם טפילים נפוצים וקשה להדביר אותם, לכן חשוב לבחור מדביר מנוסה
יש מעל 700 סוגי פשפשים בישראל, כאשר פשפש המיטה נפוץ בצימרים ויש להדביר אותו במקצועיות. ההדברה כולל ריסוס חומרים לא רעילים וללא ריח, שאיבה יסודית ועוד. מומלץ לבצע הדברה גם בחוץ נגד הפשפשים בריסוס אך עדיף באמצעות הדברה ביולוגית שאינה גורמת נזק לסביבה ולצמחים. 250 – 450 ש"ח
הדברת חפרפרת או חולד באבן יהודה בגינה פרטית
הדברה יעילה למכרסמים הגורמים לנזקים רבים
המדביר יאתר תוך זמן קצר את המחילה של המכרסם ויחדיר לתוכה רעל דרך הפתח בתלולית שבגינה. 300 – 450 ש"ח

 

הדברה באבן יהודה מחירים משתלמים למזינים דרכנו

חברת הדברה באבן יהודה מציעה לכם מחירים משתלמים ואטרקטיביים כל השנה. מומלץ לעשות סקר שוק מהיר, כך תוכלו להיווכח כי אנחנו מציעים את המחירים הטובים והמשתלמים ביותר.

כאשר מזמינים שירות הדברה באבן יהודה מחירים מהווים גורם מרכזי לבחירת המדביר, יחד עם זאת יש פרמטרים חשובים נוספים שעליכם להתייחס אליהם ולא רק המחיר קובע. עליכם להתייחס מעבר לשיקולי המחיר גם לוותק של המדביר, ניסיון, תחומי הדברה, שיטות הדברה, אחריות, איכות השירות ועוד.

 

הדברה באבן יהודה המלצות על חברתנו

בחירת חברת הדברה אינה עניין של מה בכך. חשוב לבקש מהחברה המלצות וכדאי לקרוא חוות דעת אובייקטיביות שגולשים כתבו באינטרנט על המדביר. אנו מציעים הדברה נגד כל סוגי המזיקים הקיימים, כל לקוח זוכה לייעוץ, להסברים ולמענה מהיר 24/7.

נשמח להציג בפניכם מכתבים שקיבלנו מלקוחות מרוצים רבים, אתם יכולים גם לחפש באינטרנט חברת הדברה באבן יהודה המלצות, ותוכלו להתרשם כאן באתר וברחבי הרשת מחוות דעת והמלצות רבות שנכתבו עלינו.

חברת הדברה בטוחה מציעה שירותי הדברה באבן יהודה מסביב לשעון, השירות מיועד לכל הלקוחות, אנו מתחייבים לפתרונות איכותיים לטווח הארוך ולשימוש בחומרים מאושרים בלבד. כחברה מובילה בתחום ההדברה אנו מציעים מחירים זולים ומפתיעים, צרו עמנו קשר לתיאום פגישה, לייעוץ, לשאלות ולהצעת מחיר.

אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

  whatsapp
  להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
  📞 055-970-5878
  whatsapp
  call