הדברת רימות

הדברת רימות זבובים (תולעים לבנות) בפריסה ארצית

איך מזהים רימות, אילו סוגי רימות קיימות, מה עושים אם מוצאים רימות בבית, איך הורגים אותן, אילו חומרי הדברה יעילים נגדן וכמה עולה הדברת רימות? כל התשובות נמצאות כאן לפניכם.

רימות הן אמנם לא מזיק שעושה כל כך הרבה נזק באופן מידי, אך אם נותנים להן את הזמן להתפתח לחרקים בוגרים, הן בהחלט יכולות להוות בעיה רצינית ומתמשכת. לכן כדאי להזמין שירותי הדברת רימות בהקדם האפשרי, ואם כבר עושים את זה, אז רק דרך חברת הדברה מומלצת. אנחנו בחברת הדברה בטוחה עובדים אך ורק עם רישיון הדברה בתוקף ועם חומרים שמאושרים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה, בה בעת שאנחנו גובים מחירים הוגנים, יש לנו ניסיון של מעל 10 שנים בתחום ואנחנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה.

 

הדברה של רימות זבובים בכל הבית
נפטרים מהרימות בבית החל מ-250 ש"ח
כניסה לדירה לאחר שעה אחת בלבד
ריסוס רימות (תולעים לבנות) בבית ובמיוחד במטבח
מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות מהיר SOS מהיום להיום
לקבלת הצעת מחיר חייגו:
055-970-5878
הדברת רימות בבית

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

  איך נוצרות רימות ומאיפה הן מגיעות?

  כשנקבת הזבוב מטילה ביצים, בסופו של דבר יבקעו מהן רימות תוך 7-20 שעות. מאחר שהביצים מוטלות באזור שבו יש זבל אורגני, מיד לאחר בקיעתן הן יתחילו לאכול את המזון שעליו הן נמצאות. אין שום סיכוי שיהיו אצלכם רימות ללא זבובים, מאחר שהרימה היא למעשה זחל של זבוב. לכן כדי לטפל בבעיית הרימות, עליכם לטפל גם בבעיית הזבובים, ולמזלכם אנחנו מדבירים את כל המזיקים האלה בביקור אחד ובמחיר זול במיוחד – תוכלו להזמין שירותי הדברה דרכנו בכל יום ובכל שעה.

   

  תולעים לבנות במטבח

  מחזור חיים

  איך נוצרות רימות

  איך נראית רימה וכיצד לזהות אותה?

  אנשים רבים לא יודעים איך להבדיל בין רימות לתולעים או זחלים של חרקים אחרים, וחשוב לזהות את המזיקים האלה בזמן, מכיוון שהם יכולים להתפתח מהר מאוד לפריטים בוגרים ולהמשיך להתרבות בסביבתכם ולהביא תולעי רימה נוספים. אז איך מזהים את הרימות? עליכם לחפש את 5 הדברים הבאים:

  1. צורה – לרימות יש צורה מאוד ייחודית שמזכירה מעין צינור עם קצה אחד מחודד וקצה אחר עגלגל-שטוח. יש להן גם פה בצד העגלגל, אולם תוכלו לראות אותו ככל הנראה רק אם תסתכלו ממש מקרוב. אורכן נע בין 6-12 מ"מ.

  2. צבע – רימות לבנות, אולם צבען הוא לא תמיד לבן צח. לפעמים יש להן גוונים שמתקרבים לצהוב, חום או אפור, והקצה המחודד שלהן בדרך כלל כהה יותר משאר הגוף.

  3. מרקם – אם מצאתם רימות בפח ייתכן שלא תרצו לגעת בהן, אולם המרקם משמש גם הוא דרך טובה לזיהוי. אם תדקרו רימה עם מקל תראו שהיא רכה מאוד, שכן אין לה שלד חיצוני או דרך לשמור על צורה קשיחה.

  4. מזון – הרימות מגיעות מביצים שהטילו זבובים ישירות על מקורות מזון, ולכן תוכלו לצפות לראות אותן על מזון רקוב ובעיקר בפח האשפה, אך גם בסביבת שורשי צמחים. רימות יכולות להימשך גם לפצעים בגופם של בעלי חיים או אפילו בני אדם, ויימצאו גם על פגרים או צואה של בעלי חיים.

  5. מיקום – כאמור הרימות יימצאו בעיקר איפה שיש מזון, אך אם מצאתם רימה סתם כך באמצע הבית, זה סימן לכך שהיא כבר אכלה מספיק וכעת היא מחפשת מקום שבו תוכל להתפתח לחרק בוגר. זה מסמל על כך שקיימת בעיית רימות חמורה שעוד לא מצאתם את המקור לה.

   

  תולעי זבל

  סוגי רימות זבובים שיש בבית

  הרימות הן למעשה שלב הזחל בחייו של זבוב או חיפושית, ומכיוון שכל יצור שכזה ניזון מדברים אחרים, את הביצים והרימות תמצאו באותם מזונות שאליהם רגיל החרק. אז איפה בדיוק ניתן למצוא רימות? בכל אחד מהמקומות הבאים:

  סוג הרימה איפה יש רימות
  רימות זבוב הבית מצבורי אשפה וגללים של בעלי חיים או בני אדם.
  רימות זבוב הפירות הים תיכוני פירות נשירים כמו פירות הדר, תפוחים, אגסים ורימונים, ופירות גלעיניים כמו אפרסקים, שזיפים, מנגו, גפנים ותאנה. יכול להימצא גם על פלפלים ועגבניות.
  רימות טבן מקווי מים שמתייבשים בעונת הקיץ.
  רימות חיפושיות זבל צואה של בעלי חיים.
  רימות עוריתיים חומר אורגני מת.
  רימות רצניתיים בתוך אדמה.
  רימות יקרונית עצים בטבע או עצים תעשייתיים ורהיטים.
  רימות קלריתיים פרחים או עצים שנגועים בפרוקי רגליים.
  רימות חדקונית בעיקר עצים, אך גם צמחים אחרים.

   

  רימות לבנות בבית

  האם תולעים לבנות קטנות הן תמיד רימות?

  יש הרבה סוגים של זחלים קטנטנים בצבע לבן, ולא כולם רימות של זבוב. לדוגמה, הזחל של עשנור הקמח (סוג של עש) הוא לבן, אולם יש לו רגליים קטנטנות. תוכלו לראות אותו מתהלך על הקירות והתקרה של המטבח, לכן אתם עלולים להתבלבל ולחשוב שמדובר ברימת זבוב, אולם לרימות הזבובים אין רגליים והן אפילו לא ממש זוחלות, אלא מתנועעות במקומן. אם מצאתם תולעים קטנות לבנות בבית תוכלו לשלוח אלינו תמונה שלהן לצורך זיהוי המזיק, ואנחנו נדע להגיד לכם האם מדובר ברימות שהגיעו מזבובים או שמדובר בזחל של חרק מזיק אחר.

   

  רימה

  האם הרימות מסוכנות לבריאות?

  התשובה הקצרה היא כן. הרימות אכן מסוכנות, מאחר שגופן עלול להכיל שלל סוגים של בקטריות שגורמות למחלות מדבקות. חלק מהמחלות האלה הן מזעריות ולא עד כדי כך מזיקות, אולם אחרות עלולות להיות קטלניות. זה כולל:

  √ תגובות אלרגיות

  √ גירויים בעור

  √ כאבי בטן, שלשולים ובחילה (כתוצאה מהרעלת מזון)

  √ קשיים בנשימה

  האזורים שבהם תמצאו תולעים של זבוב הם אזורים שמזוהמים באותם חיידקים, וזה הגיוני, שכן אלו הם אזורים מטונפים ומלוכלכים. לכן הרימות הן לא גורם ישיר לסיכון, אלא גורם משני, ואם יש רימות אפשר להיות בטוחים שבאותו מקום יש גם חיידקים ובקטריות שמזיקים לבריאותכם. על כן אם מצאתם רימות בביתכם, עליכם לא רק להדביר אותו, אלא גם לדאוג לנקות אותו היטב ולחטא אותו. זה נכון במיוחד כשמדובר ברימות שהגיעו עקב צואה של בעלי חיים או פגר.

   

  האם רימות זבובים מסוכנות

  מה לעשות אם מוצאים תולעים לבנות בבית או במטבח

  הדבר הכי חשוב הוא לפעול מהר, מכיוון שמהר מאוד הרימה תאכל ותאכל עד שתאביס את עצמה מספיק, ואז תלך להסתתר במקום אחר ברחבי הבית כדי להפוך לגולם. מרגע זה, תוך שבועיים תוכלו לצפות לראות אצלכם בבית מתקפה של המזיק שאליו תתפתח הרימה. לכן אם מצאתם תולעים לבנות במטבח הזמינו מיד מדביר שיעזור לכם להיפטר מהן, ויתרה מכך – אם מצאתם תולעים לבנות בבית ולא במקור מזון מסוים, אל תתמהמהו! מידת הצלחת הטיפול תהיה תלויה מאוד במהירות שבה יוכל המדביר לטפל במזיקים, שכן אם הם יתחילו להתפזר בבית יהיה קשה מאוד לנטר ולהדביר את כולם.

   

  ככה נראית רימה

   

  מצאתי תולעת לבנה במרפסת – האם זו רימה?

  זו ככל הנראה רימה, אך אם מצאתם אחת בודדה במרפסת, ספק שהיא הגיעה משם. סביר יותר להניח שהיא צצה ממקום אחר בבית והתרחקה ממנו עד שהגיעה למרפסת. אם אתם מגדלים שם עצי פירות בעציצים בהחלט יתכן שיהיו לכם רימות במרפסת – אלו הן רימות של זבוב התסיסה. הזבוב הזה מטיל את הביצים שלו במקומות שיש בהם ריקבון, ואם אתם משקים יותר מדי את העצים שלכם או משתמשים בדשן, יתכן שאתם מספקים לרימות תנאים מושלמים.

   

  האם תולעי רימות בחדר אשפה מגיעות לבית?

  אחרי שהתולעים האלה בוקעות מהביצה הן ינסו לאכול כמה שיותר לפני שיתפתחו לזבובים. בשלב מסוים הן יתרחקו מהאזור שבו בקעו ומהמזון שלהן ויחפשו מקום מסתור שבו יוכלו לעבור לשלב הבא של גלגולם. המרחק שהן יעברו בדרך כלל לא יעלה על 15 מטר, ולכן ספק שהתולעים שבחדר האשפה יוכלו להגיע לבית שלכם. לעומת זאת אם יש תולעים בפח האשפה בתוך הבית, הן בקלות יוכלו להתפשט ברחבי המטבח. לכן אם יש לכם תולעים שכאלה בתוך הבית, תוכלו להיות בטוחים שהן מגיעות ממקור מסוים שנמצא גם הוא בבית.

   

  איך להרוג רימות זבובים בבית והאם כדאי?

  עדיין שוקלים שלא להזמין מדביר? ניתן לנסות לחסל את הרימות לבד, אך איננו ממליצים על כך. אם יש רימות זבוב בבית זה סימן לכך שיש זבובים שמתרבים בביתכם, וצריך יהיה לטפל גם בהם, לכן אתם בעצם לא תטפלו בשורש הבעיה ותוכלו לצפות לראות שוב רימות לאחר זמן מה.

  ובכל זאת – איך להרוג רימות זבובים באמצעים ביתיים עד שהמדביר מגיע? הדרך היעילה ביותר היא לשפוך עליהם מים רותחים. זה גם יחסל את הביצים שעוד לא בקעו, וזו למעשה שיטת הדברת רימות זבובים זולה ומהירה שתוכל לעזור למנוע התפשטות של הרימות לשאר חלקי הבית.

  כאמור, אף על פי שאתם יודעים איך להיפטר מרימות ביעילות ויכולים לעשות זאת, אין זה אומר שניתן להשלים כך את העבודה. כך או כך המדביר יצטרך לוודא שאין בביתכם רימות נוספות ויאלץ להדביר אותן ואת הזבובים או החיפושיות שהביאו אותם.

   

  תולעים לבנות בבית (רימות)

  תולעים לבנות בבית

  איך עושים הדברת רימות בבית באופן מקצועי?

  ראשית אנחנו סוקרים היטב את כל הבית ובודקים לא רק איפה ייתכן כי יש רימות, אלא מה מושך את הזבובים שמביאים אותן. נתחיל בחיפוש אחר הרימות במקומות שבהם יש חומרים אורגניים, זבל ולכלוך – בעיקר בארונות המטבח, בפח האשפה, בקערת המזון של חיית המחמד ובפירות רקובים. נבדוק כמובן גם כל חדר אחר בבית כדי לדעת האם צריך להדביר בכולו או רק במטבח, כשפעמים רבות צריך להדביר את כל הבית, כולל ביצוע הדברה נגד רימות במרפסת עם צמחים.

  אנחנו מחפשים גם זבובים בוגרים כדי לדעת לא רק איפה צריך לעשות הדברת רימות בבית, אלא גם איפה צריך להדביר זבובים. נחפש את האזורים שדרכם חודרים הזבובים לבית ונדביר גם אותם באופן ישיר. לאחר מכן ריסוס לבית ייעשה יחד עם ניקיון מקור המשיכה שלהן. במהלך הריסוס נתרכז בין היתר במקומות כמו דלתות, חלונות ולאורך הפאנלים. אם עושים הדברת רימות זבובים מחוץ לבית, מרססים צמחים, אדמה וכל מקום אחר שבו נראתה פעילות של זבובים, חיפושיות ורימות, כולל עצים ופחי זבל.

   

  תולעי רימות לאחר ריסוס

  תולעי רימות

  עם איזה חומר עושים ריסוס נגד רימות?

  יש 3 חומרים שמאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה לצורך הדברת רימות. ההחלטה האם לרסס או לפזר גרגרים נגד רימות תיעשה על ידינו כשנגיע אליכם ונראה מה המקרה הספציפי שלכם, כך או כך חשוב שתדעו שחומר ריסוס נגד רימות הוא בעל רמת רעילות נמוכה מאוד ומיועד לפגוע בעיקר ברימות.

  שם התכשיר תוארית חומר פעיל
  באיסידל של לידור כימיקלים בע"מ אבקה רטיבה triflumuron 25.0%
  נפורקס 2% של אביק תוצרים וטרינריים בע"מ גרגרים cyromazine 2.0%
  רימי 90 נוזלי של רימי להגנת הצומח והסביבה בע"מ תרכיז מתחלב pyriproxyfen 5.0%

   

  האם טיפול ברימות זבובים עוזר נגד חרקים נוספים?

  אם אתם סובלים לא רק מבעיית רימות, אלא יש אצלכם גם מזיקים אחרים שפוקדים את ביתכם או את גינתכם, תשמחו לגלות שחומרי ההדברה שמשמשים אותנו לחיסול רימות מיועדים גם לחרקים רבים אחרים. באיסידל ורימי 90 למשל יכולים להדביר גם זחלי פרעושים בגינה. כמובן שאם יש לכם זחלים לבנים קטנים בבית חומרי ההדברה האלה יסייעו לחסל גם זחלי פרעושים בתוך הבית, ובכך אתם למעשה מקבלים שתי הדברות במחיר של אחת, מה שיעזור לכם מאוד לחסוך אם אכן יש לכם בעיית פרעושים בנוסף לבעיית רימות.

   

  איך למנוע תולעים במטבח?

  אחרי ההדברה אתם תרצו לוודא שהבעיה הזו לא תחזור על עצמה שוב לעולם, ותוכלו להבטיח זאת אם תשמרו על כמה כללים פשוטים שנוגעים להיגיינה ולניקיון. לא משנה אם אלו רימות במטבח ביתי או במטבח של מסעדה, כך תוודאו שלא יופיעו עוד תולעים שכאלה בעתיד:

  √ נקו היטב ובאופן קבוע את כל משטחי העבודה במטבח.

  √ שטפו את הרצפה עם חומר ניקוי אנטיבקטריאלי.

  √ אחסנו את כל המזון באריזות אטומות לחלוטין.

  √ סגרו היטב את פחי האשפה כך ששום דבר לא יוכל לחדור פנימה.

  √ אטמו חריצים בקירות שמהווים אזורי חדירה אפשריים לזבובים.

  √ הזמינו הדברה מדי חצי שנה כדי לוודא שלא יהיו כלל זבובים או רימות במטבח.

   

  מקומות בהם יש רימות

  הדברת רימות מחיר מומלץ

  אף על פי שנשמע כאילו שהדברת הרימות היא תהליך ארוך ומסובך, למעשה מדובר בהדברה פשוטה למדי, וזה בהחלט מתבטא במחיר ההדברה. אצלנו משלמים על הדברת תולעי זבל מחיר שמתחיל ב-250 שקלים, ולרוב אין סיבה שהעלות תעבור את 450 השקלים, כולל הדברה נגד זבובים. הרימו אלינו טלפון כבר עכשיו ובררו כמה עולה להדביר רימות זבובים למקרה הפרטני שלכם – תקבלו הצעת מחיר על המקום.

   

  למה להזמין את הדברה בטוחה?

  הסיבה לכך שישראלים רבים בוחרים בנו היא מכיוון שאנחנו מתחייבים לספק טיפולי הדברה ירוקים עם חומרים שמאושרים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה ושבאמת עובדים. ברשותנו ניסיון של למעלה מ-10 שנים בהדברת מזיקים, ואנו מספקים לכם אחריות על ההדברה שאנו מבצעים ונחזור לבקר אצלכם להדברה נוספת במידת הצורך ללא כל תוספת תשלום. ביכולתנו לסקור את ביתכם ולמצוא נקודות חדירה אפשריות של זבובים שאפשר לסתום, ונעשה כל שביכולתנו כדי לוודא שבעיית המזיקים שלכם לא תחזור על עצמה בשנית. אנחנו מעניקים לכם הבטחה שאיתנו תזכו להשירות המסור, הבטוח והזול ביותר שביכולתכם לקבל – בין אם להדברה של רימות ובין אם להדברת כל מזיק אחר.

   

  שאלות ותשובות על רימות בבית

  האם רימות יכולות לעשות נזק לאדם?

  אם בטעות אכלתם רימות, הן לא יעשו לכם נזק מתמשך, אך המזון המקולקל שבו הן שהו כן יכול לסכן אתכם בהרעלת מזון. לכן חשוב להיות ערים ולבדוק האם יש רימות במזון שאתם מתכוונים לאכול – הן מסמלות על כך שלא מומלץ לצרוך מהמזון הזה.

  איך אפשר להרוג תולעים לבנות?

  הדרך היעילה ביותר לחסל תולעים לבנות באופן מידי היא פשוט לשפוך עליהם מים רותחים. תוכלו גם להוסיף למים האלה אקונומיקה וכוס וחצי של מי חמצן כדי להפוך את התמיסה הזו לקטלנית עוד יותר עבורן. גם סבון כלים יכול לחסל תולעים לבנות, ואפשר לנסות להשתמש גם בו.

  איך למנוע מרימות לצאת מפח האשפה?

  כל יצור חי צריך שיהיו בגופו נוזלים על מנת שיוכל לחיות, ומכיוון שלרימות אין שום מעטפת חיצונית קשיחה שמגנה על גופם, אם תפזרו עליהן מלח תוכלו לספוח את הנוזלים שבהן וכך להרוג אותן. כך למעשה ניתן לפזר מלח סביב פח האשפה כדי ליצור קו שאותו לא יוכלו לחצות מבלי להסתכן במוות.

  האם רימות ימותו אם לא אעשה איתן כלום?

  רימות מתות מעצמן רק במצב שבו הטמפרטורה שבסביבה לא מתאימה להן למחייה, וזו טמפרטורה של מעל 40 מעלות. בכל מקרה אחר סביר יותר להניח שהן יחפשו מקום שבו יוכלו להתפתח, והרימות בסופו של דבר ייעלמו, אך לא ימותו – הן פשוט יהפכו לזבובים.

  נכתב על ידי ערן קיוותי

  מדביר מוסמך בעל רישיון שטח פתוח מספר 2093

  ערן קיוותי בעלים של חברת הדברה בטוחה חי ונושם את תחום ההדברה כבר למעלה מעשור, בעל רישיון הדברה מורחב למבנים ושטחים פתוחים, מבצע את כל סוגי ההדברות עם חומרים מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. מתן ייעוץ בתחום ההדברה לעסקים ומוסדות, שירות מכל הלב ומענה מקצועי לכל שאלה ללא התחייבות.

  מומחה להדברת כל סוגי המזיקים והמכרסמים

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call