הדברת ברחשים

הדברת ברחשים בבית, בגינה, ברפת ועוד – עם 100% הצלחה

איך מזהים ברחשים, מתי כדאי להזמין מדביר נגד ברחשים, כיצד להרחיק ברחשים, עם איזה חומר מרססים אותם, אילו נזקים עושים הברחשים, מה מושך אותם לגינה הביתית, כמה עולה הדברת ברחשים, מה אפשר לעשות נגדם באופן עצמאי ואיזה פתרון הרחקה הוא היעיל ביותר? כל התשובות מחכות לכם כאן.

אם אתם שונאים יתושים, אתם בטח ובטח שונאים את הברחשים, שמגיעים בכמויות הרבה יותר גדולות ויוצרים עקיצות לא פחות מציקות. נחיל ברחשים יכול להרתיע לעיתים, במיוחד באזורים כפריים, במושבים ובקיבוצים, אך בהחלט יש מה לעשות נגדם. כל מה שצריך לעשות זה להרים טלפון אלינו – לחברת הדברה בטוחה – ואנחנו נדאג להגיע אליכם מיד ולבצע הדברת ברחשים כבר באותו יום. אנו מתחייבים להצלחה, כשאנחנו משתמשים בשלל שיטות מתקדמות לצורך ביצוע העבודה, ואתם יכולים להיות בטוחים שאחרי הביקור שלנו לא תצטרכו להתמודד עוד עם ברחשים מעופפים.

✔️ הרחקת ברחשים בבית ובגינה – פתרון יעיל ומהיר!
✔️ ריסוס נגד ברחשים עם חומר יעיל ללא ריח
✔️ 100% הצלחה בהרחקת ברחשים בבית או בחצר
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ מומחה בהרחקה והדברת ברחשים – תוצאות מעולות!
✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה
לקבלת הצעת מחיר חייגו:

055-970-5878
הדברת ברחשים

איך לזהות ברחש?

ברחשים הם חרקים מעופפים קטנטנים שגודלם נע בין 1-4 מ"מ. הם נראים קצת כמו יתושים קטנטנים, כשחלקם יכולים להיות קטנים יותר מחורי רשתות לחלונות, לכן קל להם מאוד לחדור לתוך בתים. יש להם שני כנפיים שעירות שנחות אחת על השנייה בזמן מנוחה וצבעם הוא אפור, אולם אם הם מצצו דם לאחרונה צבעם יהיה אדום-חום. עקב העובדה שהם עוקצים, ביכולתם להעביר מחלות הן לבני אדם והן לבעלי חיים. העקיצות שלהם מזכירות את עקיצות היתושים, והם נוטים לעקוץ בשעות השקיעה.

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  איזה נזק עושים ברחשים בבית?

  הנזק העיקרי שעושים המזיקים האלה הוא העקיצות שהם גורמים להן. ברחשים בבית ניזונים מדם של בני אדם, מכיוון שהנקבות זקוקות לחלבון שבדם על מנת להתרבות. אנשים שסובלים מאלרגיה יכולים לחוות תסמינים חמורים בעקבות העקיצה, לכן אם אתם יודעים שיש לכם אלרגיה ומתעופפים אצלכם ברחשים קטנים בבית, אל תדחו את הדברת המעופפים. הברחשים ככל הנראה רק יתרבו ולא ייעלמו מעצמם בזמן הקרוב.

   

  למה יש ברחשים בגינה שלכם?

  המקור העיקרי שמושך את הברחשים לגינה שלכם הוא מים עומדים וחמימים. זה אומר שאם יש לכם למשל בריכת נוי, שלוליות, נזילה מצינור או אפילו סתם בוץ באדמה, תוכלו לראות ברחשים בגינה שלכם בעונות החמות. מסיבה זו, לאחר הריסוס תצטרכו לטפל גם בבעיות שמשכו את הברחשים לגינתכם מלכתחילה. כלומר, הרחקת ברחשים בגינה תיעשה בעזרת ייבוש כל מקורות המים העומדים וטיפול בנזילות שעלולות לגרום להצטברות מים. לעיתים צריך יהיה לטפל גם בפתחי ביוב במידה והם הסיבה להגעת הברחשים.

   

  מתי צריך לעשות הדברת ברחשים?

  ההדברה צריכה להתבצע ברגע הראשון שבו מבחינים בנחיל ברחשים בסביבה – אל תחכו עד שהם יתרבו, כי זה יקרה מהר מאוד. מדובר בעונות האביב והקיץ, בהן תוכלו להבחין בברחשים באזורכם. הדברת ברחשים תתבצע ביעילות אך ורק בעזרת ריסוס, אותו צריך לבצע בשעות הבוקר המוקדמות או הערב, על מנת שהחומר הפעיל ייחשף כמה שפחות לאור השמש.

   

  עם מה עושים ריסוס נגד ברחשים?

  אנחנו מרססים ברחשים אך ורק עם חומרים שהמשרד להגנת הסביבה אישר לצורך מטרה זו, כשיש 2 שנמצאו עלי ידינו כיעילים במיוחד. הראשון הוא טמפריד, שמכיל בטא סיפלוטרין ואימידאקלופריד. באזורים שבהם לא ניתן לרסס עם טמפריד, למשל מקומות שבהם יש בריכות נוי, מאגרי מים או בריכות שחייה, ריסוס נגד ברחשים ייעשה חומר שנקרא ספיר, ובו יש סיפרמטרין ו- MGK-264. את החומר הזה ניתן לרסס ישירות על מים עומדים.

  טיפול ברחשים במטבח כולל קירות

   

  הרחקת ברחשים וטיפול ברטיבות כמניעה

  את הברחשים קשה מאוד להדביר בריסוס יחידי באופן מוחלט, אולם ריסוס חדשות לבקרים לא יעשה טוב לסביבה, ולכן נדרש טיפול משולב שמטרתו למנוע מתקפה עתידית של ברחשים. לשם כך מומלץ לפזר בשטח המודבר מדבקות נגד ברחשים, בייחוד אם ההדברה נעשית באזור שאליו מגיעים ברחשים באופן קבוע כמו רפתות או לולים. הרחקת ברחשים בבית בדרך כלל תצריך מכם לשפר את האטימות של ביתכם מפני חרקים מעופפים, וזה אומר לתקן חורים קטנטנים ברשתות שמותקנות על החלונות שלכם ולטפל בבעיות רטיבות שקיימות בגינה שלכם.

   

  כמה עולה טיפול בברחשים?

  עלות ההדברה תשתנה בהתאם לכמות חומר ההדברה שבו צריך יהיה להשתמש, וכן סוג ההדברה – האם למשל נעשה ריסוס וכן פיזור של מלכודות דבק. המחיר ההתחלתי של טיפול בברחשים הוא 200 שקלים, ובמחיר זה מסתכמים יותר מ-50% מההדברות שאנחנו עושים למזיק הזה. במקרים אחרים העלות יכולה להגיע גם עד 650 שקלים, למשל להדברה ברפת או בגינה גדולה.

   

  מה עושים נגד ברחשים בבית באופן עצמאי?

  יש כמה פתרונות טבעיים וביתיים לבעיית הברחשים, ואמנם הם לא יעזרו לכם להיפטר מהחרקים האלה בטווח הארוך, אך הם בהחלט יוכלו לספק הפוגה קצרה במקרה של מכת ברחשים בבית.

  • שפכו חומץ סיידר תפוחים לקערה או כוס, הוסיפו כמה טיפות של סבון כלים והניחו את הכלי במקום שבו יש ברחשים. החרקים יימשכו לנוזל, ינחתו עליו ויילכדו בו.
  • הפעילו מאווררים ומזגנים ברחבי הבית על מנת לקרר את הבית, שכן ברחשים נמשכים לסביבה חמה.
  • צרו תמיסה של מים עם כמה טיפות שמן ציטרונלה, ורססו בסביבה שבה יש ברחשים – הריח ידחה את החרקים.

   

  מה עושים נגד ברחשים במטבח כשלא ניתן לרסס?

  יש מוצרים שמיועדים להרחקת ברחשים במטבח שתוכלו לרכוש בעצמכם, אולם היעילות שלהם מוטלת בספק, על אחת כמה וכמה כשישנה מתקפה רצינית של ברחשים מעופפים במטבח. אחד הפתרונות שקיימים בשוק הוא שואב קוטל ברחשים, שמתאים גם למעופפים אחרים כמו זבובים, יתושים ועשים. על השואב יש למעשה נורות לד שמושכות את החרקים המעופפים, והם נשאבים לתוכו בעזרת מאוורר שמצוי בו. עלות מכשיר שכזה היא לאו דווקא זולה יותר מעלות ההדברה, וכאמור – היעילות שלו מוגבלת.

   

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

    

   איזו מלכודת ברחשים היא היעילה ביותר?

   כפי שכבר הבנתם עד עכשיו, יש כמה סוגים של מלכודות נגד ברחשים. האחת היא מלכודת הדבק הקלאסית, השנייה היא מלכודת השואב והשלישית היא המלכודת הביתית שביכולתכם להכין בעצמכם. אך איזו מלכודת היא היעילה ביותר? ובכן, מבדיקות שאנחנו ביצענו גילינו שהמלכודת הביתית היא הכי פחות יעילה. החומץ עם הסבון אמנם מושכים אליהם ברחשים, אך בכמות קטנה ולא משמעותית מספיק כדי להיפטר מנחיל שלם.

   איך להיפטר מברחשים בבית בדרך יעילה יותר? בעזרת מלכודת השואב. הבעיה עם המלכודת הזו עם זאת היא שהמלכודת עובדת היטב רק כשחשוך, מכיוון שהברחשים צריכים להימשך לאור שהיא מייצרת. בנוסף, המלכודת לא תמיד עושה את העבודה כמו שצריך, ואם רוכשים אחת, כדאי ללכת על מלכודת יקרה ולא זולה. חיסרון נוסף שלה זה שהיא דורשת חיבור לחשמל.

   אז איך מרחיקים ברחשים בדרך הכי יעילה? מתברר שמלכודות הדבק הצהובות הישנות והטובות הן הפתרון היעיל ביותר. במחיר זול מקבלים כמות גדולה של מדבקות, כשאחרי זמן קצר הן מתמלאות בחרקים מעופפים עד אפס מקום. ניתן לפזר אותן על שטח נרחב במטעים, רפתות, לולים ואפילו בגינות גדולות, והן מסייעות ללכוד גם חרקים אחרים כמו זבובים, כנימות, צרעות ועוד… אם אתם שואלים את עצמכם איך להעיף ברחשים בדרך הטובה ביותר, לכו על הפתרון הזול של מלכודות הדבק – זה יעשה את העבודה (למחירי הדברה כלליים לכל סוגי המזיקים לחצו כאן).

   אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

    whatsapp
    להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
    📞 055-970-5878
    whatsapp
    call