לוכד יונים

לוכד יונים בשיטות הומניות ובמחירים אטרקטיביים

סובלים מיונים המקננות במסתור הכביסה, בעליית הגג או במקום אחר בסביבת המגורים שלכם? אם כן, מומלץ להזמין שירות של לוכד יונים מנוסה כדי להרחיק בצורה הומנית את היונים, ללא הרג ופגיעה בבעלי חיים.

חשוב לציין כי בעבר היה נהוג לבצע הדברה נגד יונים באמצעות פיזור רעל אך כיום לא משתמשים בשיטות אלו. חברות ההדברה המקצועיות מציעות שיטות הומניות ויעילות כמו הרחקה, לכידה וגירוש, ללא רעלים מסוכנים, ושיטות יעילות נוספות כמו סילוק קן יונים ושימוש באמצעים להרחקת היונים.

 

✔️ לוכד יונים כולל הרחקתן ושחרורן בטבע
התחייבות למחיר הכי זול
✔️ שירות של מדביר מקצועי עם אחריות בכתב
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ שירות 24 שעות ביממה
✔️ סילוק קן יונים כולל ניקוי וחיטוי
✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
055-970-5878
לוכד יונים כולל פינוי קן

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

  לכידת יונים היא הדרך הבטוחה להרחקת היונים

  מדביר מוסמך ומקצועי מציע ללקוחות שיטות יעילות להרחקת היונים מסביבת המגורים ללא ריסוס ופיזור חומרים רעילים. לוכד יונים מאתר את הקן ומקומות המסתור של הציפור ובשלב הראשון הוא יניח מלכודות מיוחדות הנראות כמו כלוב מרשת ברזל. תוך זמן קצר היונים נלכדות בכלוב והמדביר מגיע כדי לאסוף את הכלוב ולשחרר את היונים הלכודות בחיק הטבע, כמובן הרחק מסביבת המגורים.

  הטבלה הבאה מציגה את מקומות המסתור והקינון המועדפים על ידי היונים, טווח המחירים ללכידת היונה ומהי הפעולה הנדרשת:

  מקום המסתור של היונים פעולה נדרשת טווח מחירים (ש"ח)
  קן יונים על אדן החלון לכידת יונים באמצעות רשתות ייעודיות, לאחר הרחקת היונים כדאי להתקין דוקרנים, סליל קפיץ או רשת 250-400
  קן יונים במרפסת לאחר לכידת היונים מומלץ להתקין רשת ודוקרנים 250-400
  יונים במסתורי כביסה לכידת היונה ושחרור בטבע, והתקנת רשת ודוקרנים 400-600
  חדר מכונות מעלית בבית משותף איטום פתחים והתקנת רשת בהתאם לצורך 400-600
  פתחי מרזבים בגג הצבת מלכודות נגד יונים על הגג והתקנת אמצעים המונעים מהיונים לחדור למרזבים 250-400
  מקום מסתור בגג הצבת מלכודות ופעולות מנע המונעות מהיונים לחזור לקנן בגג 400-600
  גגות רעפים פיזור מלכודות, איטום פתחים וסדקים בגג והתקנת רשתות על פתחי האוורור 250-400
  פתחי ונטות ותעלות אוורור מלכודות ללכידת היונים והתקנת רשת לכיסוי הפתחים ולמניעת היונים לחדור לתעלה 400-800

   

  עלות השירות של לוכד יונים מקצועי משתנה בהתאם למורכבות העבודה, נוחות הגישה לקן או למקום המסתור של היונים, שיטת הלכידה ועלות הפעולות למניעת שובן של היונים למקום. ככל שהעבודה מורכבת ומאתגרת יותר כך המחיר צפוי להתייקר, במיוחד אם הגישה בעייתית למקום הימצאה של היונה ויש להשתמש בסנפלינג, סולמות גבוהים, מנוף סל אדם וכיוצא בזה.

   

  הנחת דוקרים לאחר פינוי קן יונים

  הנחת דוקרנים לאחר פינוי קן יונים

  הרחקת קן יונים לצמיתות בשיטות שבאמת עובדות

  האזור שבו נמצא הקן תמיד מהווה פוטנציאל להקמת קן נוסף. יונים אחרות יכולות להגיע, לראות בו את היתרונות שראו בו היונים הקודמות, והן יקימו בו קן בלי שתשימו לב, כך שכל הסיפור הזה יתחיל מההתחלה. תוכלו למנוע זאת מראש אם תאפשרו לנו להתקין לכם אמצעים להרחקת יונים, כשנוכל לבצע זאת כבר באותו ביקור שבו סילקנו את קן היונה. כך תוכלו לשמור על ראש שקט ולהיות בטוחים שלא תצטרכו להתמודד עם הבעיה הזו שוב אי פעם בחיים.

   

  פינוי קן יונים בבית ופעולות מניעה אפקטיביות

  אם איתרתם קן יונים בבית באדן החלון, במרפסת, בגג, במסתור כביסה או בכל מקום מסתור אחר בבניין עליכם לטפל בבעיה מיד. היונים המקננות עלולות להפיץ מחלות קשות ומסוכנות לבני אדם ולחיות מחמד, יש עליהן טפילים רבים והן גורמות למטרד בגלל הרעש שלהן וגורמות לנזקי רכוש בגלל הלשלשת.

  מדביר מוסמך מטעמנו ימליץ על סילוק קן יונים בשיטות הומניות ובלי להשמיד את הביצים וללא הריגת הגוזלים. לרוב הוא יתקין מלכודות ללכידת היונים ולאחר תפיסתן הוא ישחרר אותן במקום פתוח בטבע, מומלץ להניח במלכודת אוכל ומים ליונים כדי למנוע מהן מצבים של התייבשות, רעב ומוות.

  פינוי קן יונים חייב להתבצע רק על ידי מדביר מוסמך המתמחה בלכידת יונים, חשוב לזכור כי הקן יכול להיות במקום גבוה עם גישה בעייתית, לכן לוכד היונים נאלץ להשתמש בטכניקות שונות כדי להגיע לקן בבטחה, למשל באמצעות מנוף, סולם גבוה, במת הרמה או ציוד סנפלינג.

   

  סרטון תפיסה של יונה ושחרור בטבע

   

  פינוי קן מאדן חלון כולל ריסוס וחיטוי

  החשש הגדול ביותר כשיש קן של יונים בחלון זה שיחדרו כיני יונים לתוך המבנה. זה יקרה מיד ברגע שבו הגוזלים יתעופפו מהקן, וגם אחרי שנפנה אותם משם. אז מה צריך לעשות כדי למנוע את זה? אתם לא אמורים לעשות שום דבר! אנחנו מרססים את אדן החלון ומחסלים את כל כיני היונים, כשהשירות הזה כבר כלול במחיר שאתם משלמים על הפינוי. אנחנו גם מנקים ומחטאים את האזור במידת הצורך אם נמצאה בו כמות גדולה של לשלשת יונים, וגם זה כבר כלול בשירות.

   

  האם פינוי יונים מחייב שימוש בחומרי הדברה?

  מטרת ההדברה היא לא לפגוע ביונה, ואנחנו לעולם לא נבצע שום פעולה שתוכל להסתכם בהרג של הציפור או של הגוזלים שלה. לא תמיד יהיה חייב להדביר, למשל אם בסך הכול מדובר ביונה שנתקעה בוונטה, ספק שתהיה סיבה לחשוש מקרציוני יונים או מזיקים אחרים. עם זאת, אם פינינו קן יונים – ועל אחת כמה וכמה קן שהיו בו גוזלים חיים – חייב לרסס ולהדביר, מכיוון שבוודאות יהיו בו קרציוני יונים.

  זאת ועוד, מומלץ לנקות ולחטא את השטח אם הייתה בו הרבה לשלשת, מאחר שגם היא מסכנת אתכם במחלות עקב חשיפה אליה, אך זה לא נעשה במקום ההדברה, אלא בנוסף אליה. אם אינכם מעוניינים בריסוס תוכלו לבקש שלא נרסס, אך חשוב שתדעו שאנחנו מדבירים את השטח בלי לגבות מכם תוספת תשלום – זה חלק מהעבודה וכך אנחנו מוודאים שביצענו אותה כהלכה.

   

  מה עושים עם קן יונים במרפסת שקשה להגעה?

  יונים עלולות לקנן באזורים שקשה ואף מסוכן להגיע אליהם, למשל מעל גגון במרפסת. במקרה שכזה אנחנו נעזרים בסולם או במנוף אם זה מתאפשר, ואם לא, אנחנו נדרשים לעיתים אף להשתמש בציוד סנפלינג כדי להשלים את המשימה. זה כמובן עלול לייקר את עלות ההדברה, אך אנחנו מעדיפים להימנע מדרכים שכאלה ככל שניתן, גם למען שמירה על בטיחות המדבירים שלנו. יעזור לנו מאוד אם תצלמו לנו תמונה של הקן או של המיקום שלו כדי שנוכל לדעת איך עלינו לטפל בו כשנגיע. זה יעזור לנו לתת לכם הצעת מחיר מדויקת וימנע מאיתנו ומכם הפתעות לא נעימות בהמשך.

   

  פינוי קן יונים עם גוזלים – האם זה אפשרי?

  משום מה רבים משערים שיש חוק שאוסר על פינוי קן עם גוזלים, אך זה לא המצב. על אף שמדבירים רבים ממליצים לחכות עד שהגוזלים יעזבו את הקן, אנחנו לא תמיד תומכים בעמדה זו, מכיוון שברגע שהגוזלים יעזבו, קרציוני היונים ישתלטו לכם על הבית. השאלה הגדולה היא איפה נמצא הקן ומה מצב הגוזלים. אם הם לא מפריעים לכם, תוכלו לעקוב אחריהם למשך מספר שבועות עד שיגדלו ויתעופפו, ורק אז להזמין הדברה. חייב להדביר את אזור הקן כי קרציוני היונים יחפשו מזון ויגיעו אליכם בוודאות.

  גם אם יש גוזלים חיים, עדיין ניתן לבצע פינוי קן של יונים כולל חיטוי והדברה, כשאת הגוזלים אנחנו מפנים לחוות גידול, שם יוכלו לגדול ולהתפתח עד שיהיו מוכנים להתעופף. שימו לב שאם לא נרחיק את היונים עם דוקרנים או רשת, סביר להניח שהן יקימו שוב קן באותו אזור, לכן מומלץ לשקול גם להתקין אמצעי הרחקה.

   

  מדריך לפינוי קן של יונים

  יישום מדריך לפינוי וניקוי קן יונים כולל חיטוי וריסוס למניעת התרבות חיידקים, כך תשיגו תוצאות טובות יותר.

  כלים: כפפות, מרססת חשמלית, שפכטל, קרטון , גרניק
  חומרים: חומר חיטוי, מים, חומר הדברה

  זמן נדרש: 30 דקות

   

  שלב 1: פינוי הביצים והגוזלים מהקן
  לפני שמפנים את הקן עצמו ומטפלים בו וביונה שהקימה אותו, צריך לפנות את הביצים והגוזלים, ולעשות זאת בעדינות על מנת שלא להזיק להם. אנחנו מפנים אותם לחוות גידול, שם יוכלו להתפתח בריאים עד שיהיו מוכנים להתעופף.

  שלב 1 פינוי הביצים / הגוזלים מהקן

  שלב 2: ניקוי סביבת הקן
  האזור שבו היה קודם לכן קן יונים יהיה כעת מלוכלך מלשלשת, זרדים, נוצות ועוד… צריך לנקות את הכול, כשלעיתים אפשר להסתפק בקרצוף עם חומר ניקוי, אולם במקרים מסוימים צריך להיעזר בלחץ מים גבוה.

  שלב 2 ניקוי סביבת הקן

  שלב 3: חיטוי אזור הקן
  סביבת הקן אמנם נקייה כעת, אך היא עדיין מזוהמת בחיידקים ופטריות מזיקים, אותם חייב לחסל בעזרת חיטוי. כאן למעשה מתחילה ההדברה, כשבהמשך נשתמש בחומרים מתקדמים יותר כדי לחסל מזיקים נוספים.

  שלב 3 חיטוי אזור הקן

  שלב 4: ריסוס נגד טפילים
  היונים ששהו בקן, ובייחוד הגוזלים שלהם, משכו לסביבת הקן טפילים שונים שניזונים מדם. ברגע שנפנה את הגוזלים ונסלק את היונים, הטפילים האלה יחפשו מקור מזון אחר בתוך ביתכם, וינסו לעקוץ אתכם. קרציוני יונים למשל לא מסוגלים לשגשג בעזרת דם של בני אדם, אך זה לא מונע מהם לעקוץ למשך מספר שבועות, עד שהם מתים מחוסר תזונה.

  שלב 4 ריסוס נגד טפילים

  לכידת והרחקת יונים באמצעות מלכודת יונים

  הפתרון היעיל וההומני ביותר ללכידת היונים הוא בעזרת מלכודות מיוחדות. את המלכודת מניחים בסמוך למקום הקינון של היונה, זו מלכודת מפח או מברזל עם דלת קפיץ, וכאשר היונה נכנסת פנימה הדלת נסגרת מאחוריה ומונעת ממנה לצאת מהמלכודת.

  בתוך מלכודת יונים מניחים פיתיון המושך יונים, אפשר לפזר מספר מלכודות באזור בו היונים מתקבצות, לדוגמה במרפסת, בגג, במסתור כביסה ובחלונות. לאחר לכידת היונים במלכודת המדביר מגיע לבית הלקוח, אוסף את המלכודת ומשחרר את היונים במקום רחוק.

   

  לוכד יונים מחיר משתלם דרכנו

  כמה עולה לכידת יונה על ידי חברת הדברות מקצועית ואמינה? המחיר הממוצע הוא 180 עד 600 ₪, בהתאם למקום המסתור ומורכבות העבודה והגישה.

  לוכד יונים מציע מחיר זול ומשתלם לטיפול במטרד היונים ולהרחקתן מהמבנה, אך נדרש ניסיון רב לכן חשוב לבחור איש מקצוע מנוסה.

  אם אתם זקוקים לשירות של לוכד יונים מחיר משתלם דרכנו מובטח עבורכם. התקשרו עכשיו לחברת הדברה בטוחה ותוכלו להיפטר ממטרד היונים תוך התחייבות למחירים אטרקטיביים ולפתרון יעיל לטווח ארוך.

   

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

    

   שאלות ותשובות לפני שמזמינים חילוץ יונים או לכידה

   כמה עולה לכידת יונה בתוך הבית ומה כולל השירות?

   השירות כולל לכידה של היונה ופינוי הקן במידת הצורך, השירות כולל חיטוי, עלות בין 300 ל 500 שקלים תלוי בגישה.

   האם אתם מגיעים בהתראה קצרה מעכשיו לעכשיו?

   כן בוודאי. הגעה מיידית אליכם תוך שעה, השירות בפריסה ארצית רחבה.

   האם יונים מסוכנות?

   היונה כשלעצמה לא מסוכנת אך מביאה איתה המון מחלות ומזיקים בינהם גם קרציוני יונים.

   מה עושים אם יש קן יונים מחוץ לבית ואין גישה האם יש פתרון?

   בהחלט. אפשר להגיע מבחוץ בסנפלינג ולפנות את הקן משם כולל ביצוע חיטוי מקומי נגד קרציוני יונים.

   אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

    whatsapp
    להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
    📞 055-970-5878
    whatsapp
    call