לוכד יונים

לוכד יונים בשיטות הומניות ובמחירים אטרקטיביים

סובלים מיונים המקננות במסתור הכביסה, בעליית הגג או במקום אחר בסביבת המגורים שלכם? אם כן, מומלץ להזמין שירות של לוכד יונים מנוסה כדי להרחיק בצורה הומנית את היונים, ללא הרג ופגיעה בבעלי חיים.

חשוב לציין כי בעבר היה נהוג לבצע הדברה נגד יונים באמצעות פיזור רעל אך כיום לא משתמשים בשיטות אלו. חברות ההדברה המקצועיות מציעות שיטות הומניות ויעילות כמו הרחקה, לכידה וגירוש, ללא רעלים מסוכנים, ושיטות יעילות נוספות כמו סילוק קן יונים ושימוש באמצעים להרחקת היונים.

✔️ לוכד יונים כולל הרחקתן ושחרורן בטבע  החל מ-200 ₪
✔️ שירות של מדביר מקצועי עם אחריות בכתב
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ שירות 24 שעות ביממה
✔️ סילוק קן יונים כולל ניקוי וחיטוי
✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
055-970-5878
לוכד יונים כולל פינוי קן

לכידת יונים היא הדרך הבטוחה להרחקת היונים

מדביר מוסמך ומקצועי מציע ללקוחות שיטות יעילות להרחקת היונים מסביבת המגורים ללא ריסוס ופיזור חומרים רעילים. לוכד יונים מאתר את הקן ומקומות המסתור של הציפור ובשלב הראשון הוא יניח מלכודות מיוחדות הנראות כמו כלוב מרשת ברזל. תוך זמן קצר היונים נלכדות בכלוב והמדביר מגיע כדי לאסוף את הכלוב ולשחרר את היונים הלכודות בחיק הטבע, כמובן הרחק מסביבת המגורים.

הטבלה הבאה מציגה את מקומות המסתור והקינון המועדפים על ידי היונים, טווח המחירים ללכידת היונה ומהי הפעולה הנדרשת:

מקום המסתור של היונים פעולה נדרשת טווח מחירים (ש"ח)
אדן החלון לכידת יונים באמצעות הצבת מלכודות ייעודיות, לאחר הרחקת היונים כדאי להתקין דוקרנים, סליל קפיץ או רשת 400-200
מרפסת הצבת מלכודות ולאחר לכידת היונים מומלץ להתקין רשת ודוקרנים 400-200
מסתורי כביסה הצבת מלכודת ללכידת היונים והתקנת רשת ודוקרנים 600-400
חדר מכונות מעלית בבית משותף פיזור מלכודות, איטום פתחים והתקנת רשת בהתאם לצורך 600-400
פתחי מרזבים בגג הצבת מלכודות נגד יונים על הגג והתקנת אמצעים המונעים מהיונים לחדור למרזבים 400-200
מקום מסתור בגג הצבת מלכודות ופעולות מנע המונעות מהיונים לחזור לקנן בגג 600-400
גגות רעפים פיזור מלכודות, איטום פתחים וסדקים בגג והתקנת רשתות על פתחי האוורור 400-200
פתחי ונטות ותעלות אוורור מלכודות ללכידת היונים והתקנת רשת לכיסוי הפתחים ולמניעת היונים לחדור לתעלה 600-400

 

עלות השירות של לוכד יונים מקצועי משתנה בהתאם למורכבות העבודה, נוחות הגישה לקן או למקום המסתור של היונים, שיטת הלכידה ועלות הפעולות למניעת שובן של היונים למקום. ככל שהעבודה מורכבת ומאתגרת יותר כך המחיר צפוי להתייקר, במיוחד אם הגישה בעייתית למקום הימצאה של היונה ויש להשתמש בסנפלינג, סולמות גבוהים, מנוף סל אדם וכיוצא בזה.

 

פינוי קן יונים בבית ופעולות מניעה אפקטיביות

אם איתרתם קן יונים בבית באדן החלון, במרפסת, בגג, במסתור כביסה או בכל מקום מסתור אחר בבניין עליכם לטפל בבעיה מיד. היונים המקננות עלולות להפיץ מחלות קשות ומסוכנות לבני אדם ולחיות מחמד, יש עליהן טפילים רבים והן גורמות למטרד בגלל הרעש שלהן וגורמות לנזקי רכוש בגלל הלשלשת.

מדביר מוסמך מטעמנו ימליץ על סילוק קן יונים בשיטות הומניות ובלי להשמיד את הביצים וללא הריגת הגוזלים. לרוב הוא יתקין מלכודות ללכידת היונים ולאחר תפיסתן הוא ישחרר אותן במקום פתוח בטבע, מומלץ להניח במלכודת אוכל ומים ליונים כדי למנוע מהן מצבים של התייבשות, רעב ומוות.

פינוי קן יונים חייב להתבצע רק על ידי מדביר מוסמך המתמחה בלכידת יונים, חשוב לזכור כי הקן יכול להיות במקום גבוה עם גישה בעייתית, לכן לוכד היונים נאלץ להשתמש בטכניקות שונות כדי להגיע לקן בבטחה, למשל באמצעות מנוף, סולם גבוה, במת הרמה או ציוד סנפלינג.

 

לכידת והרחקת יונים באמצעות מלכודת יונים

הפתרון היעיל וההומני ביותר ללכידת היונים הוא בעזרת מלכודות מיוחדות. את המלכודת מניחים בסמוך למקום הקינון של היונה, זו מלכודת מפח או מברזל עם דלת קפיץ, וכאשר היונה נכנסת פנימה הדלת נסגרת מאחוריה ומונעת ממנה לצאת מהמלכודת.

בתוך מלכודת יונים מניחים פיתיון המושך יונים, אפשר לפזר מספר מלכודות באזור בו היונים מתקבצות, לדוגמה במרפסת, בגג, במסתור כביסה ובחלונות. לאחר לכידת היונים במלכודת המדביר מגיע לבית הלקוח, אוסף את המלכודת ומשחרר את היונים במקום רחוק.

 

לוכד יונים מחיר משתלם דרכנו

כמה עולה לכידת יונה על ידי חברת הדברות מקצועית ואמינה? המחיר הממוצע הוא 200 עד 600 ₪, בהתאם למקום המסתור ומורכבות העבודה והגישה.

לוכד יונים מציע מחיר זול ומשתלם לטיפול במטרד היונים ולהרחקתן מהמבנה, אך נדרש ניסיון רב לכן חשוב לבחור איש מקצוע מנוסה.

אם אתם זקוקים לשירות של לוכד יונים מחיר משתלם דרכנו מובטח עבורכם. התקשרו עכשיו לחברת הדברה בטוחה ותוכלו להיפטר ממטרד היונים תוך התחייבות למחירים אטרקטיביים ולפתרון יעיל לטווח ארוך.

אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

    whatsapp
    להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
    📞 055-970-5878
    whatsapp
    call