הדברה בגג

הדברת גג רעפים – מחזירים לכם את השקט והניקיון הביתה

הרעשים על הגג לא פוסקים? נתקלתם במזיקים מתרוצצים בבית שייתכן שנכנסו דרך הגג? חברת הדברה בטוחה תשמח לבצע אצלכם הדברת גג רעפים שכוללת סילוק מהיר של המזיקים מהמקום, ריסוס, חיטוי ומלכודות. אנו נעשה כל שאפשר כדי להבטיח לכם גג נקי ושקט ממזיקים, כולל הדברת חולדות בגג רעפים בשיטות ירוקות, ללא פגיעה בבריאותכם.

 

הדברה בעליית גג נגד מכרסמים, תיקנים ונמלים
טיפול בחולדות בעליית גג כולל אחריות!
מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות מקצועי מהיום להיום – בכל שעה
100% התחייבות לפתור את הבעיה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לייעוץ בחינם והצעת מחיר חייגו: 
055-970-5878

הדברת חולדות בגג רעפים

שומעים רעש מהגג? כך תדעו אם דרושה הדברה בגג רעפים

הגג מסמל את הביטחון, השקט וההגנה בתוך הבית. מזיקים רבים מנצלים את קיומו כדי לפלוש לחלל חשוך ומוגן המהווה מקום מסתור מצוין. חולדות, עכברים, ג'וקים, עכבישים, נמלים, קרציות, קרדיות, מעופפים ועוד המון מזיקים עשויים להעביר לדיירי הבית מחלות וזיהומים שונים, לייצר מפגעים אסתטיים ולמשוך מזיקים נוספים למקום. לכן חשוב לבצע הדברה בגג רעפים שתרחיק מהמקום מזיקים קיימים ופוטנציאליים (להזמנת הדברת מכרסמים לחצו כאן).

מזיקים בגג רעפים יאותרו בדרך כלל לאחר שיש סימנים להופעתם בתוך הבית, כמו כרסום מזון וחפצים, רימות, ביצים, או מפגעים אסתטיים. אם זהו מזיק גדול כמו חולדה או עכבר, פעילותו על הגג מאופיינת בטיפוף רגליים מהיר ומאסיבי על התקרה. אפשר לאתר נוכחות של מכרסם בגג גם על ידי זיהוי רעש של כרסום. כדאי לכבות למספר דקות את דברי החשמל לרבות המזגן והטלוויזיה ולסגור את החלונות, כדי לאבחן בבירור את מוקד הרעש.

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  חושדים שיש חולדה בגג? בצעו הדברה במהירות

  אין צורך להמתין עד שתזהו בוודאות את החולדה, החיה הנפוצה ביותר שפולשת לגג הרעפים ועליית הגג, מסתובבת לכם בסלון, במטבח או בחדרים. החולדות אוהבות מקומות טחובים וחשוכים ויוצאות ממחבואן בלילה כדי לחפש מזון. לחולדה יש חושים מפותחים ודרכי פעולה מתוחכמות שיעזרו לה להימצא בגג מבלי להיתפס. היא מטפסת על כבלי חשמל ועצים סמוכים לגג, נכנסת אליו ומתרבה בקצב מהיר במיוחד. לכן אם אתם שומעים משהו שעשוי להתפרש כמו רעש של חולדה בגג, או כשמתעורר אפילו חשד קל – אל תמתינו כדי לטפל בבעיה, או כדי לתפוס את המכרסם "על חם". הזמינו הדברת חולדות ונגיע אליכם מיד.

   

  איך מבצעים הדברת חולדות בגג רעפים?

  אז מה עושים עם חולדות בגג רעפים? איך מסלקים אותן ומונעים מהן לחזור? הדרך הבטוחה ביותר למניעת חולדות על הגג, היא שימוש במלכודות. סוגי המלכודות לטיפול במכרסמים הם רבים, כאשר המרכזיים מבניהם יהיו מלכודות הרשת, מלכודות קפיץ, מלכודות האכלה (תיבות האכלה) ומלכודות דבק.

  הדברת חולדות בגג רעפים באמצעות מלכודת, משתמשת בפיתיון אכיל שהמכרסמים מאוד אוהבים. החולדה שתריח את הפיתיון לא תוכל להימנע מלהתקרב אליו ולהיתפס. כיום שיטת ההדברה המקובלת ביותר נערכת באמצעות מלכודות רב פעמיות ובדרכים הומניות, שאינן הורגות את המכרסם. כך לאחר הלכידה, המדביר יוכל להעביר את המכרסם לטבע, שם מקומו. יתרון נוסף לשיטה זו הוא ההימנעות מרעלים, מאחר ומכרסם שמצא את מותו במקום מוסתר יגרום לריח נבלה חמור ונוראי בבית ויצריך פעולות איתור ממושכות.

   

  פינוי חולדה מהגג לאחר ביצוע הדברה

  פינוי חולדה מהגג לאחר הדברה

  מתי כדאי לבצע הדברת עכברים בגג רעפים?

  עכברים מסוגלים לפלוש לגג הרעפים דרך רעפים חסרים או חריצים למיניהם. רוב האנשים נוהגים לחשוב שעכברים יופיעו רק בבתי קרקע, אך עכברים בגג רעפים הם בעיה נפוצה מאוד. אם קיימת גישה טובה לעליית הגג, אפשר לפזר מלכודות באופן עצמאי. מלכודות אלו מתאימות להופעה של עכבר בודד ולא למקרים שבהם קיימת התקהלות של עכברים רבים במקום. טווח המלכודות רחב, אך חלק מהמלכודות כמו מלכודת קפיץ או דבק, הורגות את העכבר מיידית ולכן לא מומלץ להשתמש בהן. לכן מלכודות דלת, שלוכדות את העכבר בתוכן יהיו עדיפות יותר, אך הן לא יעילות ב-100% מהמקרים.

  אם אתם זקוקים לפתרון משמעותי, וודאי ומדויק – רצוי לקרוא למדביר מקצועי. המדביר יבדוק את השטח ויעריך את היקף ההתפרצות. בהתאם לכך הוא ידע באילו פתרונות יהיה כדאי להשתמש כדי להשיג הרחקה יעילה.

   

  הצבת תיבות האכלה לחולדות בגג רעפים של בניין

  תיבות האכלה לחולדות בגג רעפים

  כמה עולה להדביר גג רעפים?

  המחיר עבור הדברת מכרסמים בגג רעפים תלוי במורכבות ההדברה עצמה, בהיקף הנגע ובאופן הטיפול המדויק שנדרש לבעיה. טווח העלויות נע בין 250-600 ₪, כאשר המדביר ימסור את המחיר המדויק ללקוח לפני ביצוע העבודה (אפשר תמיד לבדוק במחירון שלנו). נשמח להעניק לכם שירות איכותי, מהיר ומקצועי ללא פשרות ובמחירים משתלמים במיוחד. באמצעותנו תוכלו להחזיר לגג את הניקיון, השקט וההגנה ממזיקים לטווח ארוך.

   

  שאלות ותשובות שכדאי לדעת

  אילו מזיקים עלולים להתנחל בגג רעפים או מתחתיו?

  עכברים, חולדות, יונים, קרציות, עכבישים, רימות ועוד – בכל מקרה שיש חשש או חשד לבעלי חיים לא רצויים בחלק זה של הבית יש להזמין מיד מדביר מקצועי.

  מה הפתרון לנוכחות של עכברים וחולדות בגג?

  הפתרון הטוב ביותר הוא לכידה. רעל עלול להוביל למצב שבו יש פגר בעליית הגג או במקום נסתר אחר. לכידה מאפשרת לסלק את הפגר הקלות או לחילופין ללכוד את העכבר או החולדה בלי להרוג אותם ואז לשחרר אותם במקום פתוח.

  איך מתבצעת הדברת קרציות בגג?

  הדברת קרציות מבוססת על פיזור חומרים כימיים שמונעים את התפתחות מחזורי החיים השונים של הקרציות: ביצים, זחלים ונימפות. בנוסף ישנם חומרים ייעודיים לחיסול קרציות בוגרות בהתאם לסוג שלהן.

  למה חשוב לבצע הדברה בגג מיד כשמזהים סימנים לנוכחות בעלי חיים?

  המזיקים השונים שעלולים להימצא בגג מהווים מפגע תברואתי של ממש. בנוסף הם עלולים למשוך מזיקים נוספים, לגרום ללכלוך קשה ולנזקים נוספים.

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call