איתור פגרים

איתור פגרים כולל פינוי, חיטוי ונטרול ריחות

פגר זו בעיה חמורה שגורמת לא רק לריח רע, אלא הוא עלול אף להפיץ מחלות ולמשוך מזיקים. בין אם זה מכרסם קטן, ציפור שנתקעה ומתה או חתול רחוב שגסס ונותר למות איפשהו בסביבה, חשוב לאתר אותו, ולאחר מכן כמובן לפנות אותו, לחטא את האזור שבו שהה ולנטרל את הריח שהשאיר. אנחנו בחברת הדברה בטוחה נוכל לסייע לכם בכך, ותוכלו להזמין אותנו כבר עכשיו לצורך איתור פגרים וטיפול בהם – נהיה אצלכם תוך פחות משעה!

 

✔️ איתור פגר של חיה מעכשיו לעכשיו
✔️ איתור פגרים בחצר, בבניין, בגג, בקירות…
✔️ מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ זמינות השירות 24 שעות ביממה
✔️ שימוש במצלמה לאיתור באזורים ללא גישה נוחה
✔️ איתור עכבר, חולדה, ציפור או חתול מתים
✔️ עובדים בכל הארץ

 

להזמנה דחופה של השירות חייגו:
055-970-5878

 

איתור פגרים

איך לאתר פגר של חיה?

לא קל לאתר פגר של חיה, אך אפשר לעשות את זה אם רק עוקבים אחרי הצעדים הבאים:

1. סקירה של האזור: חפשו סימנים לפעילות של בעלי חיים בסביבת הבית, למשל צואה של מכרסמים או קן של יונים. זה לכל הפחות יסמל לכם איזו חיה אתם מחפשים.

2. מעקב אחרי הריח: איתור ריח של נבלה בבית נעשה בראש ובראשונה בעזרת חוש הריח. חפשו את האזור שבו הסירחון חזק ביותר, והפגר ימצא איפשהו שם.

3. חיפוש מזיקים: זבובים, נמלים וג׳וקים נמשכים לפגרים מאחר שהם ניזונים מגופם הנרקב, ואם אתם רואים אותם מתקבצים באזור מסוים, זה יוביל אתכם בסופו של דבר לפגר.

4. בדיקת חללים סגורים והגג: חיות גוססות נוטות להסתתר במקום סגור שבו הן מרגישות בטוח. זה כולל למשל את עליית הגג, חללים שיש אליהם גישה מאחורי הקירות ופתחים בקירות, למשל תעלות מזגן.

5. הזמנת מדביר: אם לא הצלחתם לאתר בעצמכם את הפגר, מדביר שעובד עם חברת הדברה אמינה זה איש המקצוע שאליו עליכם לפנות.

 

איתור פגרים באמצעות מצלמה על ידי מדביר

אנחנו נעזרים בכל הדרכים שציינו קודם לכן לאיתור פגרים, וברשותנו גם ציוד מקצועי שמאפשר לנו למצוא את הפגר באזורים שאליהם אין גישה נוחה או אפשרית. לדוגמה, איתור פגר בתעלת מזגן או בצנרת יכול להיעשות בעזרת מצלמת סיב אופטי אנדוסקופית, שמראה לנו על גבי מסך מה נמצא בחלל החשוך שלא ניתן לראות מה קורה בו בלעדיה. בשלב זה אין כל צורך להרוס את הקיר, כל עוד ניתן להחדיר לתוכו את המצלמה – לרוב דרך הפתח שדרכו חדרה החיה.

 

איתור פגר בקיר גבס – איך עושים את זה?

לא נדיר למצוא פגר של עכבר או חולדה מאחורי קיר גבס, אך האיתור עצמו צריך להיעשות ללא הרס של הקיר, ורק במידה ונמצא שם פגר יהיה צורך ליצור פתח. ובכל זאת, אם אין פתח שדרכו ניתן להחדיר מצלמה, צריך ליצור חור קטן בקיר כדי להכניס אותה לשם. קוטר המצלמה הוא בסך הכול כ-5 מ״מ, כך שניתן יהיה לסתום את החור בקלות לאחר מכן ובלי שיישאר שום סימן. עם זאת, אם צריך לשלוף את הפגר, יהיה צריך לפתוח חור גדול יותר בקיר.

 

מי אחראי על איתור פגר בחצר?

אם מדובר בחצר הפרטית שלכם, האחריות לאיתור הפגר נופלת עליכם. לעומת זאת, אם מדובר בחצר ציבורית, כמו למשל חצר של בניין, ניתן לפנות לרשות המקומית ולבקש שישלחו מדביר שיאתר ויפנה את הפגר. שימו לב שייקח זמן עד שהעירייה תשלח אליכם מדביר, ואם אתם מעוניינים לפנות את הפגר כמה שיותר מהר וכבר באותו היום, עדיף שתזמינו מדביר בעצמכם.

 

איתור פגר בבניין – איפה צריך לחפש?

בבניינים יכולים להיות שלל מקומות מסתור לבעלי חיים, לכן צריך לדעת איפה לחפש ולעשות זאת באופן יסודי כדי לאתר את הפגר בהצלחה. אלו הם המקומות שבהם אנחנו נוטים למצוא פגרים של בעלי חיים:

מקלטים: איתור פגר במקלט יהיה השלב הראשון בתהליך, מכיוון שקל לבעלי חיים להיכנס אליו מבלי שאף אחד יפריע להם שם.

מערכות אוורור: ציפורים ומכרסמים יכולים לחדור לתעלות אוורור מבחוץ, והסירחון שלהם יופץ ברחבי הבניין דרכן.

מתחת לרצפה: בבניינים ישנים אפשר למצוא פגרים לעיתים אפילו מתחת לרצפת הבניין. אם קיים פתח שמוביל אל מתחת לבניין, סביר להניח ששם יימצא פגר של חתול.

 

איתור פגר בגג – איזו חיה זו יכולה להיות?

חיה יכולה להיתקע בגג של הבניין מסיבות כאלה ואחרות ולמות שם, או שהיא פשוט הגיעה לשם מעצמה בחיפוש אחר מקום מבודד בעת שגססה או חלתה במחלה. זה יכול להיות למשל:

ציפור: בדרך כלל זו תהיה ציפור שנתקעה באלמנט מסוים שנמצא על הגג או שקרתה לה תאונה.

חתול: חתולים עשויים לחיות על גג המבנה שלכם ואף להמליט שם גורים. יתכן שאחד הגורים מת שם, או שחתול בוגר הגיע לשם חולה, גסס ומת.

חולדה: לא רבים יודעים שחולדות הן בעלות יכולות טיפוס מצוינות, וכמו חתולים, גם הן יכולות לחיות על הגג ולהסתתר שם.

 

כמה עולה לאתר פגר של חיה?

אצלנו אין כזה דבר כישלון, ואם יש ריח של פגר, אנחנו נמצא את המקור שלו בהצלחה. על איתור הפגר תשלמו החל מ-50 ש״ח, ועל הפינוי תשלמו עוד כ-150 ש״ח. המחיר יהיה גבוה יותר בהתאם למורכבות הגישה לאזור שבו נמצא הפגר. באופן כללי לגודלו של הפגר כמעט אין השפעה על המחיר, כל עוד מדובר על חתול מת או פגר של מכרסם או ציפור.

 

נכתב על ידי ערן קיוותי

מדביר מוסמך בעל רישיון שטח פתוח מספר 2093

ערן קיוותי בעלים של חברת הדברה בטוחה חי ונושם את תחום ההדברה כבר למעלה מעשור, בעל רישיון הדברה מורחב למבנים ושטחים פתוחים, מבצע את כל סוגי ההדברות עם חומרים מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. מתן ייעוץ בתחום ההדברה לעסקים ומוסדות, שירות מכל הלב ומענה מקצועי לכל שאלה ללא התחייבות.

מומחה להדברת כל סוגי המזיקים והמכרסמים

אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

    whatsapp
    להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
    📞 055-970-5878
    whatsapp
    call