הדברה אורגנית

הדברה אורגנית ללא ריח

כיום ישנן אינספור פעולות שאתם יכולים לעשות למען הסביבה, ורבים אלו שאכן עושים אותן על בסיס יומי. דוגמאות לחיבוק הסביבה יכולות להיות החל מזריקת בקבוקי הפלסטיק אל המחזורית ועד התקנה של מערכת סולארית על גג הבית.

השינוי מתחיל בדברים הקטנים, וכך רבים מעדיפים לעשות הדברה אורגנית שתורמת גם להם באופן ישיר, וגם לסביבה. החשיבות לאיכות הסביבה נמצאת כיום בשיאה, ויותר ויותר אנשים חשופים למידע המשקף תמונה חד משמעית: הדברות כימיות מזיקות באופן ישיר לאוכלוסיות רגישות, לבעלי החיים וגם לסביבה בעצמה.

השימוש בחומרי הדברה בטוחים יותר הינו שימוש נכון ומושכל, תוך שתוצאות ההדברה משביעות רצון. במקום להיות חשופים לחומרים רעילים מאוד שרק יכולים לפגוע בכם (ועל הדרך בחרקים), תוכלו ליהנות מהדברה בטוחה הרבה יותר במשרד, בחנות או בבית, .

 

✔️ הדברה אורגנית נגד מזיקים
✔️ אחריות בכתב בסיום ההדברה
✔️ הדברה אורגנית לבית מחירים החל מ-250 ש"ח
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר חייגו: 
055-970-5878

הדברה אורגנית

למה הדברה אורגנית עם הפכה לפופולרית?

הדברה אורגנית נחשבת כיום לשיטת ההדברה הפופולרית ביותר בבית ובגינה, מאחר והיא לא פוגעת בבריאותכם, בחיות המחמד ובסביבה. אמנם מדובר בהדברה שיכולה להתבצע עם חומרי הדברה ברעילות נמוכה, היא בטוחה הרבה יותר מאשר הדברה כימית. אצלנו תוכלו למצוא את כל השיטות היעילות ביותר להדברה והרחקת מזיקים עם תוצאות מצוינות.

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  הדברת חרקים אורגנית

  הדברה טבעית וירוקה ללא ריח – יש דבר כזה?

  חומרי ההדברה הכימיים שבהם השתמשו בעבר, השפיעו לרעה לא רק על המזיקים עצמם, אלא על כל הסביבה, החי והצומח, כולל האדם. סיבה זו הגבירה את הרצון לעבור לגישת הדברה טבעית יותר שמתבססת על חומרים ידידותיים לסביבה, האדם והחי ומכוונת להדברה והרחקה ספציפיים של המזיק שתקף.

  חשוב להדגיש שעדיין ניתן להדביר מזיקים באמצעים כימיים גם בשיטת שהשם השיווקי שלה "הדברה ירוקה או אורגנית", אך אלו הם רעלנים שמתפרקים תוך פרק זמן מסוים ובעלי רעילות נמוכה, כך שאינם מסוכנים.

  האם כדאי להשתמש רק בפתרונות אורגניים?

  כיום בשוק אפשר למצוא מגוון עצום של תכשירים אורגניים, שמתאימים לשימוש ביתי. יחד עם זאת, לא כל התכשירים מסוגלים להחליף הדברה מקצועית שמשתמשת בטווח רחב ואפקטיבי בהרבה של פתרונות הדברה, כולם באישור המשרד להגנת הסביבה. מדביר אורגני שמגיע למקום, מצויד במגוון תכשירים מתקדמים שמבטיחים יעילות לטווח ארוך יותר, תוך טיפול נקודתי במזיק המסוים וללא שום פגיעה מעבר לכך.

   

  הדברה אורגנית לבית כרוכה בפעולות נוספות

  הדברה אורגנית ביתית נחשבת ליעילה, אך בשל הרעילות המזערית בה חשוב לשלב אותה עם ניקוי יסודי של כל הבית לעתים קרובות, לאטום חריצים וסדקים, להתקין רשתות, לנכש עשבים בגינה ולשמור על הסדר והארגון תוך הימנעות מצבירת גרוטאות או מערומים. אם מדובר במכת חרקים גדולה במיוחד בשטח הבית, לפעמים לא יהיה מנוס מלשלב גם פתרונות הדברה רגילים.

   

  כיצד פועל חומר הדברה אורגני?

  להדברה האורגנית טווח רחב מאוד של שיטות ותכשירים, כל אחד מהם יכול לשמש קבוצת מזיקים אחרת. הפתרונות המקצועיים מתבססים על חומרים בעלי רעילות ברמה נמוכה או חסרי רעילות כמו פירומונים (חומר משיכה מיני), תמציות צמחים (כמו ציטרונלה למשל), או כאלו שמבוססים על שלילת חמצן (אנוקסיה).

  √ אחת השיטות הפופולריות לביצוע הדברה ירוקה בבית ובמטבח בפרט היא פיזור של פיתיונות ג'ל רעילים למזיקים שאוכלים מהם. פיתיונות אלו מבוססים על חומרים כמו עמילן תירס, סוכר, בורון (מחצב טבעי בלתי רעיל) או חלבונים ומתאימים להדברת תיקנים או נמלים, שיאכילו בפיתיון המורעל את המלכה ולאחר שתמות, הקן כולו יפורק ויתפזר.

  √ שיטה נוספת היא שימוש במלכודות שונות, מדבק ועד מתקנים אלקטרוניים. נגד חולדות ועכברים קיימות מלכודות רב פעמיות, שלוכדות בתוכן את המכרסם ולאחר מכן יוכל המדביר לשחרר אותו בחזרה לטבע הפתוח.

  √ קיימים גם שמנים טבעיים שמתאימים לטיפול ברימות ביצים של המזיקים השונים, המונעים מהם לעבור את מחזור החיים הנוכחי שלהם.

  √ הדברה אורגנית לגינה נגד נמלי אש מצריכה פיתיון ג'ל מקצועי שרק מדביר מוסמך רשאי להשתמש בו. הג'ל מבוסס על חומר בשם פיפרוניל, בעל רעילות נמוכה.

  √ נגד זוחלים קטנים ומעופפים כמו יתושים ועשים, ניתן להשתמש בתרסיסים ממשפחת הפרתרואידים. אלו הן מיקרוקפסולות זעירות שנצמדות לגוף המזיק ומפרישות לאט ולאורך זמן חומר שמביא לחיסולו. חומר נוסף ממשפחה זו הוא סיפרמתרין הכולל רעילות נמוכה, עם פעילות לטווח של מספר חודשים.

   

  האם הדברה אורגנית כוללת חסרונות?

  התועלות ביישום הדברה אורגנית ברורות, אך החיסרון הוא שזוהי הדברה שעדיין לא מכסה את הטיפול בכל המזיקים הקיימים ולעתים תצריך שילוב של אמצעים כימיים. בנוסף כפי שכבר ציינו, השיטה תצריך גם סידור וניקוי שוטפים של הבית והגינה, לרבות פעולות איטום מתבקשות שירחיקו את המזיקים השונים מהמקום. בנוסף, מומלץ לצאת מהבית עם תינוקות וחיות המחמד ל-4 עד 8 שעות, בהתאם לסוג ההדברה ולשיקול המדביר.

   

  איך להכין הדברה אורגנית באמצעים ביתיים:

  פפריקה: ערבבו בשפריצר כפית פפריקה חריפה, כפית שמן ושתי כוסות מים חמים והתיזו על כל מקום שבו גיליתם חרקים קטנים כמו נמלים או עכבישים. מתאים גם להתזה על צמחים בגינה.

  סבון כלים: מספר כפות של סבון כלים עם גרם שמן תפוזים בליטר אחד של מים יתאים לטיפול בחרקים כמו מקקים או נדלים.

  שמן אקליפטוס: טפטפו מספר טיפות באזור שבו מצאתם חרקים מעופפים כמו זבובים או דבורים.

  בצל ושום: קוצצים בצל ושן שום אחת, מוסיפים ליטר מים חמים ומשאירים לקירור. לאחר מכן הוסיפו אבקת פלפל חריף וכף סבון כלים. ניתן להתיז על כל סוגי המזיקים או באזור שאליו הם מגיעים לעתים קרובות.

  לענה ועירית: יש להרתיח את צמח הלענה בליטר מים למשך 20 דקות ולהשאיר בסיר כ-24 שעות. לאחר מכן יש לסנן את הלענה, להוסיף סבון נוזלי ולדלל במים נוספים. אם משתמשים בעירית, התהליך דומה אך מצריך השרייה במים במשך 3 ימים. מתאים לריסוס על צמחים וגידולים אורגניים.

  בן חרצית גזור: הצמח יעיל להרחקת זבובים בעיקר. יש לייבש ולטחון היטב את הצמח עד לאבקה ולפזר אותה על צמחים במרפסת או בגינה.

   

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

    

   הדברה באמצעות אדמה דיאטומית יש דבר הזה?

   אדמה דיאטומית היא מצבור משקעים חיוני ובעל ערך עצום לסביבה ולבריאות האדם. אדמה זו (מתקבלת באבקה) יעילה מאוד נגד חרקים כמו פשפש המיטה, קרציות, פרעושים, כינים, תולעים ונמלים. תוכלו לקנות אותה באופן עצמאי בכל משתלה ולפזר במקומות שבהם חושדים שקיימים קן או התרבות. יחד עם זאת, חשוב להדגיש שהשקיות הנמכרות לצורך הדברה עצמאית אינן חפות מרעלים. לכן מומלץ שמדביר מקצועי יבצע את העבודה במינונים המדויקים תוך פיקוח על יעילות ההדברה.

    

   המלצה שלנו – הזמינו מדביר אורגני שיודע מה הוא עושה

   אל תשברו את הראש יותר מדי בניסיון לבצע הדברה אורגנית בכוחות עצמכם, כי על אף ההבטחה של כל אחד מהחומרים הטבעיים האלה, אף לא אחד מהם יכול לטפל בשורש בעיית המזיקים. רק מדביר מומלץ שמומחה להדברה אורגנית יוכל להיפטר מכל דרגות החרקים והביצים בשיטות בטוחות ויעילות, מה שיספק לכם פתרון אמיתי לטווח ארוך. אנחנו ממליצים בחום לברר כמה תעלה לכם הדברה מקצועית, כי יתכן שזה יהיה זול ומשתלם יותר ממה שאתם חושבים.

    

   כמה עולה הדברה אורגנית?

   באופן כללי, לכל הדברה אורגנית מחירים גבוהים מעט מאלו שקיימים בשיטות אחרות, אך לנו חשוב שתקבלו שירות מקצועי ואחראי, שכולל גם מחירים הוגנים ומשתלמים לכל כיס. עלות ההדברה האורגנית מתחילה אצלנו מ-250 ₪. המחיר יעלה בהתאם לגודל שטח ההדברה, סוג הטיפול הדרוש וסוג המזיק.

   המאמר נכתב על ידי ערן קיוותי

   מדביר מוסמך בעל רישיון שטח פתוח מספר 2093

   ערן קיוותי בעלים של חברת הדברה בטוחה חי ונושם את תחום ההדברה כבר למעלה מעשור, בעל רישיון הדברה מורחב למבנים ושטחים פתוחים, מבצע את כל סוגי ההדברות עם חומרים מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. מתן ייעוץ בתחום ההדברה לעסקים ומוסדות, שירות מכל הלב ומענה מקצועי לכל שאלה ללא התחייבות.

   מומחה להדברת כל סוגי המזיקים והמכרסמים

   אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

    whatsapp
    להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
    📞 055-970-5878
    whatsapp
    call