הדברת חיפושית הטבק

הכירו את חיפושית הטבק ודרך ההתמודדות איתה

היא בגודל מינימלי של 2-3 מילימטר, בעלת גב שעיר, כנפיים ומחושים והיא אוהבת מאד קמחים, קורנפלקס, אבקות בישול וגם להתחבא במזרן. חיפושית הטבק היא חרק שנמצא במזון, בטבק (כמובן ומכאן שמה) והיא יכולה להיות גם בין בדים. יש לציין כי לרוב החרקים שבמיטה יהיו שונים מהחיפושית אך אם הם נמצאו יש לאבחן ולטפל גם בהם.

✔️ הדברת חיפושית הטבק במגוון שיטות מיוחדות
✔️ טיפול ומניעה של חיפושית הטבק
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ שירות מהיר בכל ימות השבוע – 24/7
✔️ אחריות בכתב על כל הדברה
לקבלת הצעת מחיר חייגו:
הדברת חיפושית הטבק

ההתפתחות של חיפושית הטבק

החיפושית עוברת מספק שלבי חיים. כל נקבה תטיל במהלך חייה כ-100 בתוך מוצרי המזון או הטבק. מהביצים בוקעים זחלים קטנטנים ושעירים שמפתחים לעצמם פקעת משאריות המזון שהם מצאו בסביבה עד שהם הופכים לחיפושית שאנו מכירים. אורך חייה של החיפושית הבוגרת נע בין שבועיים לשישה שבועות. הדברת חיפושית הטבק היא הדרך היחידה להיפטר ממנה.

 

חיפושית הטבק במיטה

בדרך כלל החיפושית תחפש לעצמה מזון שהיא תוכל להפוך לפקעת. היא הייתה מוכרת בעבר כחרק שחפר והסתתר במוצרי הטבק אבל היום אפשר לראות אותה בבתים רבים בתוך מוצרי המזון. החיפושית אוהבת גם את בדי הריפוד ובמיוחד את בדי המשי והקטיפה ולכן נוכל לראות אותה גם בחדר השינה. ברגע שגילינו את חיפושית הטבק בחדר שינה עלינו לדעת כי רק הדברה תוכל למגר אותה ואת הנזק שהיא עלולה לגרום לנו.

 

כיצד מתבצעת הדברת חיפושית הטבק?

הדברה של החיפושית מתבצעת במספר דרכים כאשר ההחלטה כיצד לפעול מתקבלת תוך התחשבות במצב הנוכחי, כמות החרקים והמקום הפגוע. ישנו הבדל בין הדברה שמתבצעת בבית הפרטי לבין הדברה שמתבצעת בבית עסק. כאשר אנחנו מגלים את חיפושית הטבק טיפול יעיל יכול להתבצע בריסוס, אידוי ובאמצעות מלכודת חיפושית הטבק.

 

ריסוס נגד חיפושית הטבק

שיטה אחת להיפטר מהחיפושית היא באמצעות ריסוס. במקרה זה יש להרחיק את כל מה שנרצה לשמור כמו קופסאות מזון יבשות שלא נפגעו. עלינו לדעת כי לאחר הריסוס עלינו לזרוק כל אריזת מזון פתוחה. הריסוס יכול להתבצע בבית ובבתי עסק.

 

איוד

הדברת חיפושית הטבק נעשית באמצעות גז ולא נוזל או ג'ל. רק מדביר שמוסמך לבצע שיטה זו יוכל להשתמש באמצעי זה היא טובה לחיפושית הטבק ולחרקים נוספים. פעולה זו לוקחת יותר זמן לעומת ריסוס אך היא יעילה מאד. שיטה זו תהיה מועדפת בבתי עסק אך יכולה להתאים גם לבתים.

 

מלכודת נגד חיפושית הטבק

המלכודת מושכת אליה את החיפושיות ולוכדת אותן. בתוך המלכודת ישנו ריח "פרומון" אשר מהווה מקור משיכה לחיפושיות. את המלכודת או המלכודות אפשר להניח בארונות ובכל מקום בו זיהינו את הימצאותן. כאשר אנחנו רוצים לדעת איך להיפטר מחיפושית הטבק בבית, עלינו להביא שיטה זו בחשבון ולשאול את המדביר אם הוא משתמש במלכודות אלו.

 

חשיבות הניסיון של המדביר

לא תמיד נדע לזהות איזה חרק פוגע במזון ובבדים שלנו אך יהיה לנו ברור כי ישנה פגיעה. אנחנו צריכים שיעמוד לרשותנו מדביר מנוסה אשר ידע לזהות מיד את הגורם המזיק ובהתאם יציע לנו את הפתרון הנכון ביותר. בבתים פרטיים בדרך כלל נבחר בריסוס ומלכודות. בבתי עסק כמו גם מכולות, חנויות לחיות ומפעלים (גדולים וקטנים) שיטת האיוד יכולה להיות יעילה מאד. מכאן אפשר להבין כי אנחנו חייבים למצוא מישהו שמוסמך לבצע גם עבודות מורכבות.

הדברה בטוחה מציעה לנו את הפתרונות הנכונים והבטוחים מול כל גורם פוגע כמו גם חיפושיות הטבק. ההדברה נעשית על ידי מדביר מוסמך בעל רישיון בתוקף ובזמינות גבוהה. המדביר יזהה את הבעיה, ימליץ על שיטת הטיפול הנכונה ביותר וידאג להרחיק את החרקים בלי להזיק לבני הבית או לחבריהם הטובים ביותר המהלכים על ארבע.

אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

whatsapp
להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
📞 055-970-5878
whatsapp
call