ריסוס לבית

ריסוס לבית ללא ריח ועם אחריות – מתחייבים להצלחה!

איך מרססים בבית ובגינה נגד מזיקים, איך מדביר בוחר חומר ריסוס לבית או לגינה, כמה עולה לרסס את הבית ואיך עושים ריסוס באופן עצמאי עם חומרים שיש בבית? המשיכו לקרוא וגלו את הכול.

אך אחד לא רוצה למצוא מזיקים בבית או בגינה, וברגע שבו אתם מבחינים בהם ככל הנראה תעדיפו להיפטר מהם מהר ולפני שהם מספיקים להתרבות. כל עוד הם לא הקימו קן בקירות או מתחת לרצפות, ניתן לרסס את הבית ולהיפטר מהם מהר ובזול, ואת זה אנחנו בחברת הדברה בטוחה מתחייבים לעשות במחיר זול ועם 100% הצלחה. הרימו אלינו טלפון כבר עכשיו והזמינו ריסוס לבית במחיר משתלם ועם חומרים בטוחים לשימוש ברעילות נמוכה וללא ריח לוואי. חומרי ההדברה שבהם אנחנו משתמשים נבחרים על ידינו בקפידה, והאופן שבו אנו משתמשים בהם מיועד לחיסול מלא של כל המזיקים שבביתכם. אחרי שנעשה ריסוס לבית שלכם תקבלו מאיתנו כתב אחריות למקרה שבו המזיקים חזרו, ואם זה קורה, צרו איתנו קשר ונגיע מהר להדביר אותם שוב וללא תשלום!

 

✔️ ריסוס לבית החל מ-250 ₪
✔️ אחריות בכתב בסיום ההדברה
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ ריסוס חצר או בית בחומרי הדברה ירוקים וידידותיים לסביבה
✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️ ריסוס ביתי לחרקים ומזיקים נפוצים
✔️ כניסה לדירה לאחר שעה בלבד
להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
055-970-5878
ריסוס לבית עם מדביר מומלץ

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

  איך עושים ריסוס ביתי בצורה נכונה?

  לפני שמשתמשים בחומרי הדברה בתוך הבית חובה לכסות את כל המשטחים שלא צריך לרסס, בדגש על פריטים שאיתם הילדים שלכם באים במגע, משטחים במטבח וכל פריט מזון שעלול להיות חשוף. ריסוס ביתי יש לבצע בכל חריץ לאורך הקירות והרצפות בלחץ נמוך של 25 psi או פחות, ובמיוחד באזורים שבהם נוטים להתחבא המזיקים, בהתאם לסוג המזיק.

  יש לבצע ריסוס בית באופן יסודי על הפאנלים, פינות של חדרים, חללי אחסון, ארונות, מסביב לצינורות מים, דלתות, חלונות, עליית הגג, מאחורי רהיטים גדולים ומכשירי חשמל, מתחת לכיורים ועל מדפים. חשוב לציין שבזמן הריסוס המדביר ידרוש שתשהו מחוץ לבית, ולעיתים תידרשו להימנע מלהיכנס לשטח המרוסס למשך שעתיים עד 8 שעות.

   

  לקוחות כותבים עלינו

  המלצה על ריסוס

   

  כתבה עלינו בתוכנית חיסכון עם מנחם הורביץ

  איך עושים ריסוס לגינה כמו שצריך?

  מדביר מומלץ הוא בעל ידע וניסיון בשימוש בחומרי הדברה, והוא יודע כיצד לערבב את חומר ההדברה בצורה נכונה כדי להיפטר מהמזיק הספציפי שהוא שם לעצמו כמטרה לחיסול, זאת מבלי להזיק לצמחים שבגינה שלכם. ריסוס לגינה נעשה על צמחיה, לרבות על עצים שלא מניבים פירות, שיחים ופרחים, וגם מסביב לבית. נגד מקקים, דג הכסף, עכבישים וקרציות משתמשים בלחץ נמוך במקומות שבהם הם מסתתרים. נגד צרעות עושים ריסוס לחצר באופן נקודתי באזור הקן בלבד, וכן מרססים את הקן עצמו, כשההדברה נעשית בשעות הלילה. נדלים, חיפושיות ומזיקי גינה אחרים מצריכים הדברה בכל שטח החצר.

   

  ריסוס בית

  איך בוחרים חומרי ריסוס לבית ולגינה?

  המדבירים שלנו הם כולם בעלי רישיון הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה. עבורו הם היו צריכים לעבור קורסים ומבחנים, ועליהם לציית להוראות המשרד להגנת הסביבה בנוגע לחומרי ההדברה המותרים לשימוש. כשהמדביר בא לבחור חומר ריסוס לבית הוא עושה זאת על פי התחשבות בסוג המזיק שעליו להדביר, יחד עם ההנחיות של המשרד להגנת הסביבה. אותן הנחיות מתעדכנות מפעם לפעם, לכן חשוב לנו להישאר מעודכנים ולבדוק מה השינויים שנעשו באותן הנחיות.

  זה חשוב במיוחד כשמדבירים בשטחים חקלאיים, בהם מגדלים פירות או ירקות שמיועדים ליצוא. לכל מדינה המקבלת סחורה חקלאית מישראל יש דרישות אחרות בנוגע לחומרי ההדברה המותרים לשימוש, לכן המדבירים צריכים לשים לב לכך ולפעול בהתאם. חומר ריסוס לגינה לעומת זאת לא צריך לעמוד בתנאים נוקשים של הדברה ליצוא, אך גם עבורו יהיו הנחיות מטעם המשרד להגנת הסביבה.

   

  ריסוס ביתי

  ריסוס לבית מחיר – כמה זה עולה?

  מדבירים מומלצים אף פעם לא מדבירים רק חלק קטן בבית, ואם עושים הדברה צריך לבצע אותה על כל חדר וחדר, מכיוון שהמזיקים שישרדו יברחו לאזור שבו לא ייעשה ריסוס. לכן ככל שהבית גדול יותר, כך עלות ההדברה תהיה יקרה יותר, זאת מכיוון שנדרש יותר חומר ריסוס לעבודה. אנחנו מתחייבים לספק לכם מחירים זולים, כפי שתוכלו לראות במחירון שלנו.

  איזו דירה מרססים מחיר ריסוס לבית
  כמה עולה ריסוס דירה בגודל של עד 50 מ"ר?
  להדברת דירות 1-2 חדרים
  350 – 250 ₪
  מה עלות ריסוס דירה בגודל 50-70 מ"ר?
  להדברת דירות 2.5-3 חדרים
  350 – 250 ₪
  כמה עולה ריסוס דירת 70-100 מ"ר?
  להדברת דירות 3.5-4 חדרים
  350 – 250 ₪
  מה מחיר ריסוס דירות מעל 100 מ"ר?
  להדברת דירות 5 חדרים ומעלה, כולל דירת גג
  400 – 300 ₪
  כמה עולה ריסוס כללי לבית ולגינה?
  להדברת בית פרטי עם חצר
  600 – 350 ₪

   

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   שיטות ריסוס לבית עשה זאת בעצמך

   יש מזיקים שאפשר להדביר באופן עצמאי, אולם רק אם הם יחידים ולא מדובר במתקפה קבועה וגדולה. במידה והחרקים נמצאים בכמות גדולה בביתכם, אין מניעה מלהזמין ריסוס מקצועי שיעזור להיפטר מכולם. השיטות הבאות יכולות לעזור במידת מה, ואם הן לא הצליחו, הזמינו דרכנו מדביר מומלץ לריסוס הבית שלכם.

   √ ריסוס נגד נמלים: מלאו חצי בקבוק ספריי עם מים, הוסיפו לו חצי כוס של תמצית הממליס, הוסיפו עוד 10 טיפות של שמן אתרי נענע חריפה, ערבבו היטב ורססו את נקודות הכניסה של הנמלים לבית.

   √ ריסוס נגד ג'וקים: מלאו שלושת-רבעי בקבוק ספריי עם מים, הוסיפו לו כמה טיפות של סבון כלים, נערו היטב ורססו את התיקנים ישירות.

   √ ריסוס נגד קרדית האבק: מלאו שלושת-רבעי בקבוק ספריי עם מים, הוסיפו לו 3 טיפות סבון כלים ו-30 טיפות שמן אתרי אקליפטוס מדולל, נערו היטב ורססו על המיטה והרהיטים הנגועים.

   √ ריסוס נגד כנימה קמחית: ערבבו 4 ליטר מים עם חצי כפית חומר לניקוי כללי, העבירו חלק מהתערובת לבקבוק תרסיס ורססו על הצמחים הנגועים.

    

   שאלות ותשובות על ריסוס בבית

   כמה עולה ריסוס לבית?

   מחי ריסוס כללי לכל הבית נע בין 150 שקלים לדירה קטנה ועד 550 שקלים לבית פרטי עם חצר

   האם יש אחריות על הריסוס של הבית?

   כמובן. על כל הדברה דרכנו תקבלו תעודות אחריות בסיום ההדברה ואישור ביצוע.

   מתי אפשר להיכנס לבית לאחר הריסוס?

   מכיוון שאנחנו משתמשים בחומרים איכותיים עם מינימום רעלים ניתן להיכנס לדירה לאחר שעה אחת בלבד.

   כל כמה זמן צריך לרסס את הבית?

   נהוג לרסס את הבית כל שנה, במיוחד הדבר נכון לבית קרקע, עם מדובר על דירה בבניין חדש יחסית בקומות אפשר לרסס גם כל שנתיים הריסוס שלנו מחזיק לאורך זמן

   אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

    whatsapp
    להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
    📞 055-970-5878
    whatsapp
    call