הדברת פרעושים

הדברת פרעושים בבתים ובגינות עם אחריות מלאה

איך מבדילים בין פרעוש לפשפש, מתי עושים הדברת פרעושים בבתים, מה צריך לעשות אחרי שמדבירים פרעושים בגינה, איך אפשר לטפל בפרעושים בשיטות ביתיות, מתי אי אפשר להימנע מהזמנת מדביר נגד פרעושים וכמה עולה להדביר פרעושים? המשיכו לקרוא וגלו את התשובות לכל השאלות.

לא טיפלתם בחיית המחמד שלכם בזמן נגד פרעושים ועכשיו גיליתם שהם מצויים לא רק עליה, אלא גם בגינתכם ובביתכם? הגיע הזמן להזמין שירותי הדברת פרעושים ומבלי להתמהמה! אל תחכו עד שהם יתחילו לעקוץ גם אתכם – הדברה נגד פרעושים היא לא עסק יקר ומתבצעת במהירות וביעילות, כך שלא צריך להסס. אנחנו בחברת הדברה בטוחה נעשה לכם ריסוס נגד פרעושים בבית ובגינה, ותקבלו על עבודתנו אחריות מלאה כך שגם אם המזיקים יחזרו, נגיע להדביר בשנית ובחינם!

 

יש לכם מפרעושים בבית? מתחייבים לפתור את הבעיה
הדברת פרעושים מחיר החל מ-250 ש"ח
מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
ריסוס נגד פרעושים לחיסול הפרעושים וביצי פרעושים
אחריות בכתב בסיום ההדברה
שירות מקצועי בפריסה ארצית רחבה
לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו: 055-970-5878
הדברת פרעושים

הדברת פרעושים בבית – להרחיק את הפרעושים מהבית, במהירות ובקלות!

פרעושים הם בעלי חיים קטנים המסכנים הן את האדם והן את בעלי החיים. הם עוקצים, הם מטרידים, הם מעבירים מחלות וגורמים לגירויי עור ולגירודים קשים ובמקרים קיצוניים במיוחד הם גם עלולים לגרום למוות. הדברת הפרעושים היא הדברה מורכבת וקשה בשל קצב ההתרבות המהיר שלהם. הם מסוגלים להכפיל את עצמם במהירות, ובתנאים מתאימים יכולים להתפתח אלפי פרעושים חדשים כל חודש. לכן גם אם נדמה לכם כי אינכם זקוקים לשירות של הדברת פרעושים בחצר או בבית, מומלץ לבדוק בשנית על מנת להיות בטוחים – לעתים הופעת הפרעושים עשויה להיות בשלבים ובקבוצות קטנות יחסית. אצלנו בחברת "הדברה בטוחה" תקבלו את כל הכלים על מנת להשמיד את בעיית הפרעושים פעם אחת ולתמיד.

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  פרעוש בהגדלה

  פרעוש בבית

  איך מזהים פרעושים?

  הפרעושים קיימים מעל 60 מיליון שנים וכיום ידוע על כ-2,000 מינים שלהם. בישראל הקטנה חיים "רק" כ-40 מינים. הפרעושים הם טפילים הניזונים מדם, 95% מהם ניזונים מדמם של יונקים ו-5% ניזונים מדם של עופות. לפרעוש זוג רגליים אחוריות מפותחות במיוחד וארוכות ולהן הוא חב את כושר הניתור שבו הוא כל כך מצטיין וכל כך חיוני לחייו (הפרעוש הבוגר מזנק אל הפונדקאי, אדם או חיה על מנת להיזון מדמו). פרעוש מסוגל לנתר לגובה 18 ס"מ ולמרחק 33 ס"מ (אצל בני אדם, יכולת ניתור כזו הייתה מאפשרת לנו לקפוץ בקלות מעל למגדל שלום).

   

  ריסוס לפרעושים בחצר ולאחר מכן בבית לאחר המלטה

  איך נראים פרעושים בכל שלב בחייהם?

  מצאתם משהו על הפרווה של חיית המחמד שלכם ואתם חושדים שזה פרעוש? גלו האם אכן מדובר בפרעוש ובאיזה שלב של החיים הוא נמצא.

  איך נראים ביצי פרעושים?

  כמות ביצי הפרעושים יכולה לנוע בין 100 לבין כמה אלפים. הן יהיו בעיקר על גופה של חיית המחמד שלכם ולוקח להן יומיים עד שבועיים לבקוע. הביצים אליפטיות, לבנות ובגודל של כ-0.5 מ"מ, כך שניתן לראות אותן.

  איך נראים זחלי הפרעושים?

  הזחלים עיוורים ומחבבים מקומות לחים כמו אדמה או חול, וכן חריצים בקירות של הבית. אפשר למצוא אותם גם מתחת לשטיחים ומצעים, והם נשארים זחלים למשך כ-18 יום. לזחל יש צורה של האות כ' והוא יכול להיות חיוור או כהה, בהתאם למועד שבו אכל לאחרונה.

  איך נראה גולם של פרעוש?

  הגולם יתפתח לפרעוש בוגר תוך 4 ימים, אך בהתאם לתנאים מסוימים זמן זה עשוי להתארך, כשהפרעוש יבקע בעיקר בתגובה לרעש או לחום. הצורה של הגולם היא אליפטית, צבעו אפור, ולרוב הוא מבריק. אם הפרעוש כבר עומד לבקוע, צבעו יהיה לבן.

  איך נראים הפרעושים הבוגרים?

  הפרעוש הבוגר מחפש דם לאכול וכמובן להתרבות. הוא יחיה למשך 2-3 חודשים, וללא דם יוכל לשרוד רק למשך מספר ימים בודדים. הפרעוש נראה כמו חרק אליפטי וקטנטן עם שריון קשה. תוכלו לראות אותו כשתסרקו את הפרווה של חיית המחמד שלכם.

   

  איך נראה פרעוש

  כמה דברים שכדאי לדעת על פרעושים

  הפרעוש הוא חרק טפיל הנטפל לבני אדם ולחיות, הפרעוש מצויד בלסתות ארוכות שבעזרתן הוא נושך ומוצץ דם, הוא ניזון מדם האדם ובעלי החיים ומסוגל לחיות חודשים ארוכים ללא מזון עד אשר מגיעה ההזדמנות שבה הוא מאתר את הטרף ומוצץ את דמו. באמצעות מציצת הדם מעביר הפרעוש מחלות מאחד לשני. הפרעושים נמצאים כמעט בכל מקום, באוויר, ביבשה מעל ומתחת לפני המים, הם אוהבים להיות במיוחד בין בדי ריפוד, בשטיחים, בווילונות, במיטות, בפרווה של חיית המחמד, בערמות של לכלוכים וגרוטאות בחצר הבית, בנחלים ובמקומות שבהם יש מים עומדים.

  הפרעושים לא יודעים ללכת, אך יש להם כושר ניתור גבוה במיוחד והם מסוגלים לנתר עד לגובה של עשרים סנטימטר ויותר. באמצעות יכולת הניתור הגבוהה שלהם הם מצליחים להתפשט בכל רחבי הבית ולהגיע אל כל מקומות המסתור. הפרעוש יודע להתאים את עצמו לתנאי הסביבה, הנקבה מטילה בכל חודש אלפי ביצים וכאשר תנאי הסביבה מתאימים, כמו לחות וטמפרטורה גבוהה, מתפתחים אלפי פרעושים חדשים בכל חודש. הפרעוש המתפתח מהביצה מסתתר בתוכה עד אשר הוא מגיע לבגרות ואז הוא יוצא לחפש מזון. הוא נטפל לבני האדם ולבעלי החיים, מוצץ את הדם שלהם ונהנה מארוחות משביעות של דם טרי.

   

  עובדות על פרעושים ואיך נפטרים מהם

  עובדות על פרעושים

  ריסוס נגד פרעושים – איך עובד המדביר?

  הדברת פרעושים בבית מתבצעת מתוך היכרות עם מחזור החיים של הפרעוש, מחזור חיים של גלגול מלא. הנקבה מטילה ביצים, מהביצים בוקעות רקמות ההופכות לגלמים ומהגלמים בוקעים הפרעושים. כדי להדביר בהצלחה את הפרעושים מהבית או מכל מקום, על המדביר לקחת בחשבון את כל השלבים של התפתחות הפרעושים, את טווח הזמן של כל שלב ולהתאים את סוג ההדברה לכל שלב. ריסוס נגד פרעושים שאינו כולל התייחסות לכל שלב במחזור החיים של הפרעושים לא תהיה הדברה אפקטיבית, אם הרימות או הגלמים יצליחו להתפתח לאחר פעולת ההדברה, הם יצליחו לגדול ולהתפתח והבית יתמלא שוב בפרעושים חדשים.

  לפני שהמדביר שלנו מתחיל בפעולת ההדברה עליו לאתר את כל המוקדים שבהם נמצאים הפרעושים. חשוב לשאוב בעוצמה גבוהה את כל השטיחים, את בדי הריפוד, את הווילונות, את מקום המרבץ של חיית המחמד בבית, את הסדקים והפינות ואת כל המקומות שבהם עלולים הפרעושים להסתתר. את כלי המיטה, את הווילונות ואת כל מוצרי הטקסטיל החשודים במגע עם פרעושים יש לכבס בטמפרטורה גבוהה ולתלות לייבוש בשמש.

  ההדברה של פרעושים מתבצעת באמצעות ריסוס נגד פרעושים. חומרי הריסוס משלבים חומרי הדברה וחומרים מעכבי גדילה אשר ימנעו את התפתחות הרימות והגלמים. ריסוס לבית שאינו משלב את שני סוגי החומרים לא יהיו יעיל ולא יפתור את הבעיה לצמיתות. עם העלייה במודעות לשמירה על איכות הסביבה ועל בריאות האדם גוברת הנטייה בין המדבירים להשתמש בחומרי הדברה ירוקים, חומרים בעלי רעילות נמוכה אשר אינם מסכנים את בני האדם, את בעלי החיים ואת הסביבה. בכל מצב שבו הזמנתם מדביר פרעושים חשוב לוודא כי החומרים שבהם הוא משתמש מאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות.

   

  טיפול פרעושים בדירה עם רצפת עץ

   

  טיפול פרעושים בבית לאחר המלטה

   

  עם אילו חומרים מותר לבצע ריסוס פרעושים

  לפניכם רשימת החומרים שמאושרים לשימוש להדברת פרעושים על ידי המשרד להגנת הסביבה:

  החומר הפעיל מה הוא עושה לפרעושים? באילו תכשירים הוא נמצא
  ביפנטרין גורם להתכווצות שרירים וכשל במערכת העצבים. שוהם, אדמירל, אדמירל סופר
  נובאלורון מחליש את השלד של הפרעוש ויעיל בכל שלבי התפתחותו. אדמירל סופר
  צירומאזין פוגע בפעילות הלב של הפרעושים הצעירים וגורם לכשל במערכת העצבים. אימפקט
  ציפרמטין פוגע במערכת העצבים של הפרעוש. אימפקט, ברקת, סיפרין לתברואה, ספיר
  פיריפרוקסן מונע מהפרעושים הצעירים את היכולת להתפתח לבוגרים. ברקת, דלתא מקס, דלתא פורטה לתברואה
  דלתאמתרין גורם להתכווצויות שרירים ולשיתוק, מה שבסופו של דבר מוביל למוות. דלתא מקס, דלתא פורטה לתברואה
  למבדה ציאלותרין גורם לעודף נתרן בגופו של הפרעוש, מה שמוביל לפגיעה במערכת העצבים. למבדה סטאר

  מה ההבדל בין פרעושים לפשפשים?

  אנשים רבים מתבלבלים בין פרעוש לפשפש, ובצדק. שניהם די דומים, שניהם מוצצים דם ואפילו השמות שלהם די דומים. עם זאת, פשפשי מיטה נוהגים למצוץ דם של בני אדם, ואילו פרעושים מעדיפים את דמם של בעלי חיים. עקיצת הפרעושים תהיה גם בדרך כלל על הקרסוליים שלכם, מכיוון שהם יקפצו עליכם בזמן שאתם מתהלכים בדשא למשל ואילו עקיצות הפשפשים יהיו לאורך הכתפיים, הידיים או הגב ובמקבצים וקו ישר – באוזרים שחשופים כשאתם ישנים במיטה. יש לציין גם כי הדברת פרעושים זולה הרבה יותר מאשר הדברת פשפשים, כשההבדל מגיע למאות שקלים – קשה הרבה יותר להדביר פשפשים מאשר פרעושים, וזה לוקח הרבה יותר זמן.

   

  תמונה של פרעוש

  תמונה של פרעוש

  מאיפה מגיעים פרעושים?

  הדרך העיקרית שדרכה מגיעים פרעושים לגינה שלכם היא על ידי חולדות ועכברים, אך רק לעיתים נדירות הם עוזבים את הגוף של המכרסמים, והם עושים זאת בעיקר כשהם מתים. כאשר זה קורה, הפרעושים יעזבו את הפגר ויחפשו חיה אחרת שיוכלו לחיות עליה, וזו תוכל להיות חיית המחמד שלכם. יחד עם זאת, אחוז קטן מהפרעושים שבגופו של המכרסם יכולים לקפוץ ממנו ולעבור לחיה אחרת גם כשהוא חי. כך לדוגמה אם החתול שלכם מצא לעצמו עכבר והתחיל לשחק איתו, יתכן שיעברו אליו פרעושים מהמכרסם, או אם הכלב שלכם שיחק עם כלב אחר שנגוע.

   

  מתי צריך לעשות הדברת פרעושים בבית?

  הפרעושים שבביתכם הגיעו ככל הנראה יחד עם חיית המחמד שלכם – החתול או הכלב. המזיקים האלה נצמדים לבעלי חיים כשהם מטיילים בחוץ, הם מסתתרים מתחת לפרווה שלהם וכך חודרים לביתכם. לכן אם יש לכם חיית מחמד שסבלה מפרעושים, סביר להניח שתמצאו אותם בביתכם. אבל איך זה מסביר את העובדה שלפעמים הדברת פרעושים בבית נעשית בבתים שבהם אין חיות מחמד? ובכן, כאן נכנסים לתמונה חיות שאינן מחמד, וליתר דיוק – מכרסמים.

  אם מסתובבים לכם עכברים או חולדות בבית גם הם יכולים לסחוב עליהם פרעושים. במידה והדברתם אותם, הפרעושים יחפשו מקור מזון אחר, ובהיעדר המכרסמים הם יפנו אליכם. לכן אנחנו ממליצים לעשות ריסוס נגד פרעושים בבית אחרי לכידת מכרסמים, וחשוב לעשות זאת כדי להימנע ממצבים לא נעימים שכאלה. ריסוס פרעושים זה לא טיפול יקר כשהוא מתלווה לסוג הדברה אחר, ומחירו יכול להסתכם רק ב-250 שקלים. אנחנו מרססים עם חומר נגד פרעושים עם רעילות נמוכה, כך שאם אכן יש לכם חיות מחמד בבית, תצטרכו לצאת איתם למשך מספר שעות.

   

  בדיקת פרעושים בבית ולאחר מכן ביצוע ריסוס

   

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

    

   מה לעשות אחרי הדברת פרעושים בגינה?

   ההדברה היא רק השלב הראשון במיגור המזיקים מהגינה שלכם, שכן כל עוד לא תדאגו לתנאים שידחו את הפרעושים, הם יחזרו לאחר תקופה מסוימת – כמה חודשים עד שנה. אמנם אנחנו מעניקים לכם כתב אחריות על הדברת פרעושים בגינה ונחזור להדביר אותם במידת הצורך אם יחזרו, אך תוכלו למנוע את המצב הזה בעצמכם אם תפעלו נכון.

   ראשית ואף לפני הדברת פרעושים בחצר עליכם לדאוג שלא יוכלו לחדור אליה בעלי חיים משוטטים, בעיקר חתולים. אם אתם מתקשים בכך, נוכל לעזור לכם גם עם הרחקת בעלי חיים. שנית, דאגו לשמור על גינה לחה, שכן פרעושים לא משגשגים בסביבה שכזו. עם זאת, אל תרטיבו את הגינה מיד לאחר ריסוס נגד פרעושים בחצר, מכיוון שזה יפגע ביעילות של חומר ההדברה. חכו שבוע ואז תתחילו במנהג הזה.

    

   איך נראים פרעושים

   שיטות ביתיות לצורך טיפול בפרעושים

   למרבה המזל, יש לא מעט שיטות ביתיות שעוזרות להיפטר מפרעושים או למנוע את הגעתם, ותוכלו לעשות בהן שימוש לאחר ההדברה גם כדי להרחיק אותם מביתכם להבא:

   סבון כלים – מלאו קערת מים חמימים עם סבון כלים והניחו אותה בחדר שבו יש פרעושים. טיפול בפרעושים בבית מסוג זה למעשה ישמש כמלכודת, כשהתמיסה תהיה לפרעושים כמו דבק שילכוד אותם. החליפו את התמיסה מדי יום, ומומלץ להשאיר את הקערה בחדר למהלך הלילה, מכיוון שפרעושים הם יצורים ליליים. עדיף אפילו להציב מקור אור ליד התמיסה, שימשוך אותם אליה.

   תרסיס אורגני – חומר ריסוס נגד פרעושים לא חייב להיות רעיל, ואפשר להכין אותו גם עם רכיבים אורגניים. ערבבו 2 ליטר חומץ עם 1 ליטר מים, 250 מ"ל מיץ לימון ו-125 מ"ל הממליס. זה אמנם הרבה, אך את התמיסה הזו תצטרכו לרסס בכל רחבי הבית, כולל שטיחים, רהיטים, חלונות, רצפות וכדומה.

   אבקת סודה לשתייה – איך להיפטר מפרעושים בדרך היעילה ביותר? בעזרת שאיבתם עם שואב אבק. הבעיה היא שהם נצמדים חזק לסיבי שטיחים ורהיטים, לכן כדי לשלוף אותם משם פזרו על השטיח אבקת סודה לשתייה, שפשפו חזק עם מברשת ורק לאחר מכן שאבו אותם. לאחר השאיבה רוקנו את תוכן השואב הרחק מביתכם.

   מלח – כמו טיפול נגד פרעושים בבית עם סודה לשתייה, גם מלח אפשר לפזר על שטיחים או רהיטים, אולם צריך לתת לו להישאר עליהם למשך יום-יומיים ורק לאחר מכן לשאוב. גם כאן יש לרוקןאת השואב הרחק מהבית.

   אדמה דיאטומית – מה עושים נגד פרעושים בחצר? מפזרים אדמה דיאטומית, שהיא למעשה סיליקה שפוצעת את הפרעושים ומחסלת אותם כמו חומר הדברה. תוכלו למצוא אדמה דיאטומית בחנויות למוצרי בעלי חיים או בחנויות למוצרי טבע.

   חשוב לציין שאם יש נגיעות גבוהה חובה להזמין מאיתנו הדברה, מכיוון ששום שיטה שכזו לא תעזור נגד צבא שלם של פרעושים. בדרך כלל השיטות האלה יעילות גם נגד צורה אחת של המזיק, למשל פרעוש בוגר, ולאו דווקא נגד הביצים.

    

   איך לדעת שצריך להזמין מדביר פרעושים?

   יש כמה סימנים שמעידים על כך שיש לכם פרעושים בבית:

   חיית מחמד מתגרדת – זה הסימן הנפוץ והברור ביותר לכך שיש פרעושים על חיית המחמד ובבית.

   עקיצות – הפרעושים יכולים לעקוץ גם אתכם ולהשאיר סימני עקיצה כואבים. הזמינו מדביר פרעושים עוד לפני שזה מחמיר.

   צואה – הפרעושים משאירים אחריהם צואה שמעידה על הימצאותם. הצואה נראית כמו פלפל שחור, ותמצאו אותה על המיטה, הספה או השטיח בביתכם.

   אם אתם חוששים מחומרי הדברת פרעושים רעילים, כפי ששמנו מרמז אנחנו תמיד עושים הדברות בטוחות, וביכולתנו גם להשתמש בחומרים ירוקים שלא מזיקים לבריאותכם או לחיות המחמד שלכם. הדברה ירוקה נגד פרעושים אמנם תעלה מעט יותר מאשר הדברה רגילה, אך זה שווה את זה אם אינכם מצליחים למצוא סידור לחיית המחמד שלכם כך שלא תשהה בבית או בגינה בזמן ההדברה. עם זאת שימו לב שעליכם בלאו הכי לטפל בחיית המחמד אצל וטרינר נגד הפרעושים שעליה, לכן תוכלו לתאם את הזמן הזה יחד עם ההדברה.

    

   איך לזהות פרעושים – זיהוי בלייב

   איך יודעים אם יש פרעושים בבית – בדיקת הגרב

   אם אתם רוצים לדעת בוודאות האם יש לכם פרעושים בתוך הבית או לא, תוכלו לעשות זאת בעזרת בדיקה קטנה ופשוטה. כל מה שעליכם לעשות זה לרגוב גרביים לבנות, להרים אותן כמה שיותר למעלה (כדי שלא תיעקצו) ולהתהלך למשך 10 דקות על השטיח שבבית שלכם או על האזור שבו אתם חושדים שיש פרעושים. נסו לשפשף את הרגליים על השטיח והפרעושים פשוט יקפצו על הגרביים שלכם. בדקו אותן היטב אחרי שסיימתם ובדקו האם יש עליהן פרעושים.

    

   איך יודעים שיש פרעושים על חיית המחמד?

   אז ראיתם שחיית המחמד שלכם מתגרדת ואתם רוצים לבדוק האם אכן מדובר בפרעושים? עטו על עצמכם כפפות ובצעו את הפעולות הבאות:

   חפשו עור אדמומי וקרחות: בדרך כלל העור האדמומי יהיה מעט בולט ביחס לחלקים האחרים שסביבו, כי הגירודים יגרמו לחיית המחמד לתלוש לעצמה פרווה.

   חפשו פרעושים חיים: השכיבו את חיית המחמד שלכם על הגב ובחנו את אזור בית השחי והמפשעה, שם יהיה פחות פרווה, מה שיקל עליכם למצוא פרעושים.

   סרקו עם מסרק נגד פרעושים: בדיוק כמו שמחפשים כינים בראש של הילדים, אפשר לסרק את חיית המחמד ולחפש על המסרק נקודות שחורות או חומות. סרקו כמה שיותר קרוב לעור.

    

   כמה עולה הדברת פרעושים דרכנו?

   אנחנו מתחייבים לא רק לבצע הדברה בשיטות בטוחות ועם חומרים שמאושרים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה, אלא גם לגבות את המחיר הזול ביותר על כך. דרכנו תוכלו ליהנות מעלות זולה במיוחד (למחירון הדברה המלא הקליקו כאן), כשאצלנו משלמים על הדברת פרעושים מחיר שנע בין 300-650 בלבד. בדרך כלל המחיר מסתכם בעלות של 450 שקלים, וזה כולל להדברה בבית ובגינה עם אחריות.

   אחריות על הדברת פרעושים תינתן לתקופה של 6 חודשים.

   הדברת פרעושים – אתם שואלים, המומחים עונים!

   איך אדע איך לבחור מדביר פרעושים

   הניסיון הוא הפרמטר החשוב ביותר בעת בחירת מדביר פרעושים.
   כאשר אתם מחפשים מדביר לטיפול נגד פרעושים חשוב לוודא כי הוא מכיר את כל השיטות של הדברת הפרעושים וצבר ניסיון רב בתחום.
   רק מדביר שצבר ניסיון וידע רב ידע להתאים לכל מצב את שיטת ההדברה המתאימה.
   חשוב לדעת שמדביר פרעושים חייב להיות זמין ולהגיע מיד.
   אם הוא אינו יכול להגיע בתוך עשרים וארבע שעות, מומלץ לחפש מדביר אחר.

   מה המחיר הממוצע של הדברת פרעושים?

   המחיר להדברת פרעושים אינו קבוע ונקבע בהתאם למספר גורמים, סוג חומרי ההדברה שבהם משתמש המדביר, גודל הדירה והעונה שבה מתקיימת ההדברה.
   עונות השיא של הדברת הפרעושים הן האביב והקיץ.
   אומנם בכל השנה מצויים פרעושים, אך הם מתגברים בעונות אלו.
   בעונות אלו ידי המדבירים מלאות בעבודה, הביקוש גובר ויחד אתו גם המחיר.
   שיטת ההדברה מהווה גם היא גורם חשוב בקביעת המחיר.

   קראתי באינטרנט על הדברת פרעושים ירוקה, מה המיוחד בשיטה זו?

   בהדברת פרעושים ירוקה משתמש המדביר בחומרי ריסוס בעלי רעילות נמוכה.
   חומרי הריסוס "הירוקים" מורידים את רמת הסיכון של ההדברה, הם אינם מסכנים את דיירי הבית, את חיות המחמד ואינם פוגעים בסביבה.
   אך גם כאשר הטיפול נגד פרעושים מתבצע באמצעות הדברה ירוקה חשוב לוודא כי החומרים שבהם משתמש המדביר מאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות.

   האם יש דרך להדביר את הפרעושים בצורה טבעית?

   כן. הדברת פרעושים טבעית משתמשת בחומרים טבעיים שפוגעים במערכות הנשימה והעצבים של הפרעושים וכתוצאה מכך חלה קריסה במערכות אלו והפרעושים מתים לאחר תקופה קצרה.
   לטיפול נגד פרעושים בדרך טבעית יש יתרונות וחסרונות.
   בדרך כלל אין צורך לעזוב את הבית בעת ההדברה, אך מחיר ההדברה גבוהה יותר בשל העלות הגבוהה של החומרים המשמשים להדברה הטבעית.

   נכתב על ידי ערן קיוותי

   מדביר מוסמך בעל רישיון שטח פתוח מספר 2093

   ערן קיוותי בעלים של חברת הדברה בטוחה חי ונושם את תחום ההדברה כבר למעלה מעשור, בעל רישיון הדברה מורחב למבנים ושטחים פתוחים, מבצע את כל סוגי ההדברות עם חומרים מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. מתן ייעוץ בתחום ההדברה לעסקים ומוסדות, שירות מכל הלב ומענה מקצועי לכל שאלה ללא התחייבות.

   מומחה להדברת כל סוגי המזיקים והמכרסמים

   אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

    whatsapp
    להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
    📞 055-970-5878
    whatsapp
    call