הדברת עכבישים

הדברת עכבישים בבית ובגינה עם 100% אחריות!

בכל עונות השנה קיימים אינספור חרקים, מזיקים, עכבישים ונמלים שיכולים להזיק לבני האדם לסביבתם ולבריאותם, לכן במידה ורואים עכבישים צריך להזמין הדברת עכבישים במהירות כדי להיפטר מהבעיה אחת ולתמיד. סוגי עכבישים שכיחים בכל רחבי הארץ וניתן למצוא אותם בכל סוגי הבתים, במיוחד בדירות קרקע או בקומות הראשונות, במושבים, קיבוצים וכפרים מכיוון שהם אוהבים חרקים וצמחים. ניתן לפגוש עכבישים כמעט בכל מקום בבית וברוב המקרים לא מדובר במקומות גלויים לעין שאנחנו רואים באופן שגרתי אלא מקומות מסתור כמו: פינות לחות, חורים, מטבחים, אמבטיה, שירותים, תקרע, קירות ועוד.

 

צריכים מדביר עכבישים מוסמך? מצאתם!
ריסוס עכבישים החל מ-250 ש"ח
✔️ ביצוע טיפול מונע לעכבישים והנחיות לפני ואחרי ההדברה
✔️ אחריות בכתב על כל הדברה
✔️ טיפול בעכבישים קטנים וגדולים לדירות, משרדים ועסקים
שירות חדש – לוכד עכבישים שמגיע אליכם ללכידת עכביש נדיר

✔️ שימוש בחומרים ירוקים עם רעילות נמוכה

מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות בפריסה ארצית רחבה
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
הדברת עכבישים

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

  סוגי עכבישים בישראל 

  קיימים סוגי עכבישים שאינם מזיקים לבני אדם וישנם עכבישים שעוקצים ועקיצתם יכולה לגרום לנמק ועד מוות. ברחבי העולם ישנם כ- 40 אלף סוגי עכבישים המוכרים ומזיקים יותר או פחות לבני אדם. בישראל קיימים יותר מ-600 סוגים של עכבישים הידועים והמוכרים וכמובן שביניהם גם עכבישים ארסיים ומסוכנים מאוד לבריאות האדם ויש למנוע את הגעתם כמה שרק אפשר. מתוך 600 המוכרים והקיימים שיש בישראל, 20 מוכרים מאד ומגיעים לכל בית. מסוכנים או לא, אין ספק שלא נרצה מושבת עכבישים ליד הבית או העסק כי גם אם הם לא יכולים לגרום למוות או שיתוק, במקרה הטוב ביותר עקיצתם לא נעימה ויכולה אפילו להכאיב ואף לגרום לתגובות אלרגיות שונות אצל חלק מאיתנו בתגובה לארס המופרש מגופם בעת העקיצה.

  עכביש שחור בבית

  להלן טבלה המסבירה על הסוגים הנפוצים ביותר בבית:

  שם העכביש  תיאור העכביש  רמות סיכון לבני אדם  אזור בארץ
  עכביש שחור צהוב (כסופי) שחור צהוב זעיר טורפים חרקים עם עוקץ ארסי אך לא מסוכנים כלפי בני אדם אפשר למצוא אותם בכל הארץ
  עכביש לבן לבן עכביש לבן אינו מזיק לבני אדם בכל הארץ ואזורים יבשים
  עכביש שחור לבן שחור לבן עכביש שחור לבן אינו מזיק לאדם אך העוקץ שלו לא נעים אפשר למצוא אותם בכל הארץ
  עכביש אדום עכביש אדום דומה לאלמנה שחורה ניזון מחרקים ולטאות על הקרקע
  עוקץ
  אפשר למצוא אותם במדבר ומישור החוף

   

  סוגי עכבישים ארסיים בישראל

  שם הכביש  תיאור העכביש  רצת סיכון לבני אדם   נמצאים באזור בארץ
  ארסן חום (ששן)  7-7.5 מ"מ
  שש עיניים
  העכביש פועל בשעות הלילה
  נשיכה שלו עלולה לגרום לנמק
  אפשר למצוא אותם בכל הארץ
  אלמנה שחורה 3.5-17 מ"מ בצבע שחור מסוכנת לחיי אדם על ידי  נשיכה ארסית אפשר למצוא אותם בכל הארץ

   

  עכבישים ארסיים ולא ארסיים בישראל

  עכבישים ארסיים ולא ארסיים בישראל

  איך מדבירים עכבישים?

  הדברת עכבישים נעשית לרוב על ידי ריסוס מקצועי של כל החדר, הדירה, הבית והגינה. הדברה צריכה להיעשות בכל החורים והמקומות שיכולים להימצא בהם עכבישים וגם כאלה שלא. זאת  על מנת לבצע פעולת מניעה לעתיד במקומות שסביר להניח שהם יבואו לבקר. העכבישים כאמור אוהבים להסתובב במקומות קטנים שעיני האדם לא יכולה להגיע או לזהות ולכן  לפני שמדבירים עכבישים יש לרוקן מפסולת ואבק את השירותים והאמבטיה, ארונות במקומות לחים.

   

  מה עושים כשיש עכבישים בבית?

  עכבישים קטנים בבית זוהי תופעה ידועה ומוכרת מאוד בכל רחבי הארץ ויש מגוון של דרכים להתמודד עם התופעה הזאת גם בשיטה עצמאית ביתית וגם בשיטה מקצועית. מעבר להדברה בשיטה של ריסוס על ידי חומרי הדברה אפשר למנוע את בואם מבעוד מועד על ידי שיטות שונות באופן עצמי באמצעות ריסוס ייעודי של עכבישים שקונים בסופר. יש לרסס בכל פינות הבית ובחדרים כמו חדר הכביסה, מחסנים, אמבטיות ושירותים, חדרי אשפה. יש חומר נגד עכבישים הידוע כמדביר עכבישים כמו שמן מנטה וגם שמן הדרים. תוכלו למרוח את שמן מנטה או את שמן הדרים על משקופים ופינות נגועות בעכבישים השמנים הללו ידועים משפיעים מאוד על עכבישים והרחקתם, ריססו את החלונות, פתחי אוורור והדלתות בשמנים אלה ועד מהרה העכבישים ייעלמו משם. אך עדיין אם יש לכם מלא עכבישים קטנים בבית ואתם לא מצליחים להתמודד עם הבעיה תוך כשבוע הזמינו מדביר עכבישים שיעשה את העבודה באופן יסודי ומקצועי.

  איך להרחיק עכבישים מהבית

  הדברת ששן חום (ארסן חום) 

  ארסן חום מכונה גם  עכביש ששן חום וידוע כסוג עכביש כינור משום שהוא מזכיר בצורתו את הכינור.  לעכביש זה שש עיניים והוא פועל בעיקר בלילה המזון שלו בעיקר חרקים חיים ומתים והגודל שלו יכול להגיע עד 1.5 ס"מ. הארס של ששן חום יכול לגרום לקרישת דם, חסימת נימים עד כדי נמק ולכן אם בטעות הייתה לכם התקלות עם ששן חום פנו מיד לקבל טיפול רפואי.

  הדברת ששן חום השיטה הטובה ביותר היא הדברה ביולוגית עדיפה על הדברה כימית שהוכיחה את עצמה אינה מועילה ממש נגד עכבישים. אם נתקלתם בטעות בעכביש ששן חום אל תנסו להרוג אותו לבד, זכרו ש הדברת ששן חום מחייבת הזמנת מדביר עכבישים מקצועי בלבד.

   

  ריסוס נגד עכבישים או לנסות להדביר לבד?

  גם אם נדמה לכם שאתם יכולים לטפל במכת העכבישים בביתכם על הדברה עצמית נדמה שאתם טועים מאד היות ומדובר בהדברה מורכבת הדורשת ידע מקדים ולכן אסור לקחת שום סיכון בנושא. סוגיית ההדברה היא מיומנות הדורשת ניסיון רב וידע מקדים שכרוך בהיכרות מעמיקה של כל סוגי העכבישים הקיימים בישראל. על מנת לדעת איך לטפל להדביר עכבישים יש ללמוד את מקצוע ההדברה ולהכיר את כל הסוגים הקיימים. הדברה של עכבישים חייבת להיעשות על ידי מדביר מקצועי ובעל ניסיון רב שעבר הכשרה מקצועית  אחרת יש סיכון חמור לבני הבית.

   

  הדברת עכבישים נעשית בכמה דרכים פשוטות: 

  • ריסוס נגד עכבישים על ידי חומרי ריסוס אקולוגי, ריסוס ירוק ועד ריסוס ביולוגי, חומרי ריסוס כימי.
  • ריסוס עצמי נקודתי בבית
  • מלכודות שונות ורשתות הנמכרות בכל רשתות השיווק, שיטת מלכודת דבק שברגע שהעכבישים נגעו בהם אינם יכולים להשתחרר בקלות.
  • דרכי מניעה על ידי ניקיון יסודי, איטום חלונות, דלתות ופתחים.

   

  איך להיפטר מעכבישים בבית?

  בתקופות שונות תעברו בבית תופעה של מכת עכבישים בבית התופעה הזאת מוכרת ויכולה להיגרם ממספר סיבות כמו צמחייה, פסולת, אבק, לכלוך, חורים שאינם אטומים, מקומות חשוכים צרים וקטנים ועונות השנה בהם לרוב יש עכבישים. מכת עכבישים בבית אינה נעימה כלל ויכולה לגרום לסכנה למתגוררים בבית לכן יש צורך לפתור את הבעיה עם מומחה להדברת עכבישים באופן מיידי. ישנן דרכים ופעולות שונות שתוכלו לעשות באופן עצמאי על מנת לנסות למנוע ולהיפטר מעכבישים בבית כמו למשל: לשמור על היגיינה וניקיון בכל אזורי הבית, בחצר, בגינה ובמקומות המסתור.

  הדרכים היעילות ביותר של איך להיפטר מעכבישים בבית כוללים ניקוי יסודי של פסולת, עלים, צמחים, שיחים, איטום חורים, חלונות ודלתות. דרך יעילה במיוחד להרחקת עכבישים היא להחזיק חתול בבית, החתול שבאינסטינקט הבסיסי שלו הוא חיית ציד יעיל מאוד גם להרחקת מזיקים אחרים כמו תיקנים, מכרסמים ועוד. דרך נוספת להרחקת עכבישים היא ע"י ביצוע איטום יסודי והרמטי של כל הסדקים והחרכים בין החלונות, הדלתות והקירות, דרכם הם נכנסים ובהם הם מסתתרים.

  חשוב לציין גם שהדרך להיפטר מעכבישים בבית דורשת גם ניקוי יסודי של החצר והגינה איתור קן עכבישים בחצרות הבית וכמובן שמירה על ניקיון יתר על המידה.

   

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

    

   כמה עולה הדברה נגד עכבישים?

   אם אתם חושבים להזמין מדביר שיבצע את העבודה של ריסוס נגד עכבישים אל תתפשרו ואל תחסכו במחיר ובחרו מדביר אמין בעל ידע וניסיון בתחום העכבישים. המחיר של הדברת עכבישים תלוי ומשתנה בהתאם לסוג הגודל החלל. אם מדובר בדירת 2 חדרים או דירת קרקע עם גינה, כמובן האיתור של בעיית העכבישים היא יותר מורכבת ודורשת יותר עבודה יסודית של המדביר. הדברה נגד תלויה כמובן גם בסוג ההדברה ובסוג החומר ולכן אם מדובר בהדברה כימית או הדברה ירוקה גם משנה את המחיר הסופי של ההדברה. טווח מחיר של הדברת עכבישים יכול לנוע בין 100 ₪ לדירה קטנה ועד 350 ₪ לדירת 5 חדרים. הדברת עכבישים בבתים פרטיים וילות צמודות קרקע תלויה כמובן בגודל הכללי של החלל שיכולה להגיע גם עד 1,000 ₪ ויותר תלוי בכמות החומר שמשתמשים, סוגי החומרים ושעות העבודה של המדביר.

   נכתב על ידי ערן קיוותי

   מדביר מוסמך בעל רישיון שטח פתוח מספר 2093

   ערן קיוותי בעלים של חברת הדברה בטוחה חי ונושם את תחום ההדברה כבר למעלה מעשור, בעל רישיון הדברה מורחב למבנים ושטחים פתוחים, מבצע את כל סוגי ההדברות עם חומרים מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. מתן ייעוץ בתחום ההדברה לעסקים ומוסדות, שירות מכל הלב ומענה מקצועי לכל שאלה ללא התחייבות.

   מומחה להדברת כל סוגי המזיקים והמכרסמים

   אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

    whatsapp
    להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
    📞 055-970-5878
    whatsapp
    call