פינוי פגרים

פינוי פגרים בקלות, במהירות ומכל מקום

מצאתם נבלה בחצר, בבית, בתחומי המשק או סביב החנות שלכם? אל תמתינו והתקשרו אלינו! מבצעים פינוי פגרים מהיר ומקצועי במחירים מעולים, כולל חיטוי מלא למקום הנגוע. השירות שלנו ניתן על ידי אנשי מקצוע מורשים בלבד ובהתאם להוראות משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. תוכלו להזמין אותנו לכל פינוי פגר ובכל שעה לאורך היממה, כולל שבתות וחגים.

✔️ פינוי פגרים מחיר החל מ-200 ₪
✔️ ניקוי וחיטוי המקום – כולל אחריות בסיום העבודה
✔️ מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ שירות 24 שעות ביממה
✔️ פינוי פגרים מכל הסוגים ומכל מקום בבית או בחצר!
✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה
להתייעצות עם מדביר מוסמך חייגו:
055-970-5878
פינוי פגרים 24 שעות ביממה

הצילו! יש לי ריח של נבלה בבית!

אם כבר זמן מה שאתם מריחים ריח של נבלה בבית או ריח חזק וחריף שמאפיין ריקבון, ייתכן שקיים בקרבתכם פגר של חיה קטנה או גדולה. לרוב אלה יהיו חיות קטנות כמו מכרסמים, יונים ואפילו חתולים. חיות אלה מסוגלות לחדור למקומות שאינם נגישים לדיירי הבית כמו רווחים בין הקירות, מתחת ליסודות המבנה, פתחי מיזוג או הגג. המצב עשוי להפוך למטרד משמעותי שמתחיל בריח רע של נבלה, אך ממשיך גם לבעיות נוספות. ללא פינוי פגר בזמן, יימשכו למקום חרקים ומזיקים כמו נמלים, זבובים, רימות וטפילים מסוגים שונים, שעלולים להפוך את האזור כולו למפגע תברואתי.

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  מי אמור לבצע פינוי פגר שהתגלה בבית?

  מאחר ונוכחותו של הפגר עשויה לגרום לפגיעה ישירה בבריאות, יש להימנע מכל ניסיון לפנות אותו בעצמכם. לשם כך, תוכלו להיעזר בשירות פינוי פגר מטעמנו הכולל חיטוי יסודי לכל חלקי האזור וביצוע ריסוס כדי למנוע התרבות של חיידקים במקום. אנו מקפידים על שירות מהיר, מקצועי ואחראי לכל לקוח שפונה אלינו בנושא ומבצעים את הפינוי תוך שימוש בכלים מקצועיים, אמצעי הגנה ולבוש מיוחד.

   

   

  כך מתבצע פינוי פגרים:

  כפי שאתם מבינים, הפינוי של הפגר אמור להתבצע בזהירות מרבית. אם הפינוי מבוצע בידיים חשופות וללא ציוד מגן, עשויה להיגרם הידבקות במחלות שונות המופצות על ידי חיידקים וטפילים שכבר הספיקו להגיע לנבלה עצמה. המדבירים שלנו בעלי ניסיון עצום בביצוע משימות של פינוי פגרים וסילוקם והם ערוכים מראש לכל תרחיש הכולל את איתור הפגר, הפינוי שלו וטיפול באזור הנגוע.

   

  פינוי יונה מתה כולל חיטוי

  מאילו מקומות בדרך כלל מתבצע פינוי בעלי חיים מתים?

  חיות, כמו אנשים למרבה הצער, מסוגלות למצוא את מותן במספר רב של דרכים ומקומות. אם אתם חושדים שבסביבתכם יש פגר והוא נמצא במקום סמוי שקשה לאתר, הסירו דאגה מלבכם! אנו נדאג לאתר במדויק את המקום ולבצע פינוי בעלי חיים מתים מכל מקום מסתור.

  מקומות אלו יכולים להיות המרוחים בין התקרה, הגג והקירות, תעלת המזגן, עליית הגג, מרפסת השירות וכמובן חצר או כל שטח פתוח אחר. אנו ערוכים לכל פינוי פגרים מהבית, הגינה, השדה, המשק, בית העסק, החנות וכל מקום נוסף.

   

  פינוי חתול מת

  איך מתבצע איתור פגרים?

  אם דרוש פינוי נבלות ממקום שאיננו ידוע, לרוב הריח יתחזק סביב הפגר כך שיהיה קל יחסית לעקוב אחריו. לעתים יהיה צורך לעקוב גם אחר סימנים נוספים, לרבות תנועת מזיקים למקומות מסתור או לקדוח בקירות הבית, הרצפות או התקרה.

   

  פינוי פגר ממקלט

   

  האם העירייה אחראית על פינוי חיות מתות

  אכן העירייה אחראית על פינוי פגרים של חיות בשטחי השיפוט שלה, וזה נכון בנוגע לשטחים ציבוריים, אך הדבר לא תמיד תקף בכל הנוגע לשטחי מגורים פרטיים. למשל אם מתו בביתכם כלב, חתול, עכבר או ציפור – בתוך הבית, בגינה, במרפסת או על הגג – הרי שהעירייה לא תוכל לעזור לכם תמיד. לרוב תצטרכו להזמין בעצמכם איש מקצוע שיסייע לכם עם פינוי בעלי חיים מתים. מתקשים למצוא דרך לשלם על שירות שכזה? אל דאגה. פנו אלינו ואנחנו נבטיח להוזיל כל הצעה אחרת שקיבלתם לפינוי בעל חיים מת.

   

  חיטוי לאחר פינוי פגר מארון חשמל

  איך להיפטר מריח של נבלה באופן מוחלט?

  סביר להניח שגיליתם שיש חיה מתה בסביבתכם בעקבות הריח הרע שנוצר באוויר. לרוע המזל, יכול לקחת שבועיים עד שהריח של החיה המתה יעלם לחלוטין מהאזור שבו שהתה גופתה. לכן אחרי הפינוי של הגופה, אנחנו דואגים לעזור לכם להיפטר גם מהריח שלה תוך זמן קצר הרבה יותר – תוך 24 שעות – ואת זה אנחנו עושים בעזרת גרגירים סופחי ריח.

  הגרגירים האלה עשויים ממינרלים טבעיים, כך שאינם מסוכנים לילדים או לבעלי חיים, והם לא מכילים שום רעלים או חומרים מסוכנים. אנחנו מפזרים את הגרגרים על האזור שבו הייתה גופה, וכל מה שאתם צריכים לעשות זה לטאטא את הגרגרים או לשאוב אותם אחרי 24 שעות. בחצר אפשר לתת לחומר פשוט להיספג באדמה. אם זה לא עזר, נגיע שוב לפיזור גרגירים נוספים לספיחת ריחות רעים.

   

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

    

   איך מתבצע פינוי גופות בעלי חיים בפועל?

   אז איך בעצם מפנים בעל חיים? זה משתנה בהתאם לגודל ומקום ההימצאות שלו, ולפניכם שתי דוגמאות שיעזרו לכם לדעת איך בפועל מפנים בעלי חיים מתים.

   פינוי גופת כלב גדול

   אם מדובר בכלב קטן, אין כל בעיה לתפוס אותו בידיים ולהוביל אותו לקבורה או למשרפה. אם מדובר בכלב גדול עם זאת, המדביר צריך לעטות על עצמו לבוש מגן שימנע אפשרות של מגע עם חיידקים שהגופה נגועה בהם. ככל שהכלב גדול יותר, כך עלות הפינוי תהיה גבוהה יותר מכיוון שיידרשו יותר מאמצים לביצוע העבודה. שימו לב שאם מדובר בפגר שכבר שוכב שבוע שלם במקומו, הוא עלול להתנפח ולהיות גדול יותר, לכן מומלץ לפנות את הפגר מהר ולא לחכות עד שזה יקרה.

   פינוי גופת חתול בגג

   לעיתים קרובות אנחנו מוצאים גופות של חתולים מעל גגות אקוסטיים או על גגות באופן כללי, וכדי להיפטר מהם צריך לטפס אל הגג או לאתר אותם – תהליך שיכול לקחת זמן רב. אחרי שאיתרנו את החיה ופינינו אותה, אנחנו מעבירים אותה לאתר הטמנה שמיועד לבעלי חיים.

    

   מתי נידרש לבצע פינוי פגר חתול (חתול מת)?

   חתולים מסוגלים לחדור למקומות צרים וחשוכים בחיפושיהם אחר מזון. באופן טבעי, מסתובבים חתולים רבים באזורי ריכוז של אשפת בני אדם, בחצרות, בפתחי הכניסה לבניינים, מקלטים וגם נוטים למרבה הצער לזנק לכביש חשוך בפתאומיות. לכן באזורים אלה מתרחשת תמותה גבוהה, שמצריכה פינוי פגר חתול לרבות ביצוע חיטוי יסודי למקום.

    

   פינוי פגר חתול

   כיצד מבצעים פינוי פגר יונה?

   היונים אוהבות להימצא בקרבת האדם ומעדיפות מרחבים מוגנים כמו גגות רעפים, מסתורי כביסה, מזגנים ומרזבים. יונה שנפצעה או חלתה תישאר במקום הבטוח והמוכר שלה, שבו כנראה גם תסיים את חייה. חשוב שלא להמתין ולהזמין פינוי פגר יונה ברגע שהבחנתם בכך, כדי שטפילים לא ימצאו את הפגר ויפלשו במהירות גם לתוך חלל הבית.

    

   פינוי יונה מתה שנתקעה ברשת

    

   פינוי עכבר מת או חולדה מתה

   מכרסמים נוטים להתוות מסלול הליכה מסוים ממקום המחבוא למקור המזון ועשויים להיחשף עם הזמן. פגרי עכברים וחולדות יופיעו במספר סיטואציות וביניהן הדברה או הרחקת מכרסמים באמצעות מלכודות וכן כאשר ישנו חתול ערני בסביבה. פינוי פגר של מכרסם עשוי להצריך קידוח ביסודות המבנה, פתיחת תעלת המזגן או פירוק התקרה הצפה.

    

   פינוי חולדה מתה לאחר שנלכדה במלכודת

   פגר חולדה

   פינוי פגר מחיר החל מ-200 ₪

   הגורם המרכזי בקביעת המחיר הוא המיקום של הפגר. ככל שהגישה אליו תהיה מורכבת יותר, כך המחיר יתייקר (למחירון הדברה מלא לחצו כאן). אמנם לכל פינוי פגר מחיר משלו על סמך המיקום וגם גודל החיה, אך אצלנו תקבלו שירות מקצועי ללא פשרות, כולל התחייבות למחיר הנמוך ביותר.

   מהו הפגר שיש לפנות? כמה עולה הפינוי מהמקום?
   פינוי חתול מת בחדר אשפה 300-650 ₪
   פינוי יונה מתה במסתור כביסה 200-400 ₪
   עכבר מת יחד עם מספר צאצאים או חשד לכמה פגרי עכברים 250-600 ₪
   פינוי פגר של כלב בשולי הכביש 400-650 ₪
   פגר חולדה מתה בגג רעפים 400-800 ₪
   פינוי נבלה של סוס בחווה פרטית תיאום פרטני

    

   בדקו באתר המשרד להגנת הסביבה מה קורה כאשר יש טיפול לקוי בפגרים ומה הפתרונות האפשריים

   שאלות ותשובות על פינוי פגרים

   כמה זמן יישאר ריח הנבלה לאחר הפינוי והאם הוא מסוכן?

   אם לא פועלים למיגור הריח, הוא ימשיך להתפשט במקום למשך כ-3 שבועות. בנוסף, ככל שהאזור לח יותר, כך הריח יהיה חזק יותר. הריח כשלעצמו איננו מסוכן אך מטריד, משבש מאוד את השגרה ומושך אליו מזיקים אחרים.

   איך נפטרים מריח חריף של נבלה?

   לאחר פינוי נבלות באזור מסוים, ניתן ליצור תמיסה ביתית ממים ואבקת סודה ולמזוג אותה לשפריצר. את התערובת יש לרסס בכל האזור שקיים בו ריח. הסודה תסייע לספיחת הריח והעלמתו. לא עזר? תוכלו לפזר קפה שחור במקום שבו הייתה מוטלת החיה. הקפה יפחית מהריח שנותר במקום.

   כמה עולה לפנות פגר מהבית או מהחצר?

   אנו נגיע אליכם במהירות ונבצע פינוי פגרים מקצועי ללא עיכובים מיותרים ובמחיר המשתלם ביותר. אם מדובר בפינוי פגר של חיה קטנה כמו חולדה, יונה או חתול, תשלמו 200-600 ₪, כאשר המחיר כולל חיטוי מלא בסיום העבודה.

   לאן מפנים פגרים שנאספו?

   על פי הנחיות המשרד להגנת הסביבה, יש לקבור פגרים בשטח פתוח והרחק מהעיר. אם מדובר בחיית מחמד אהובה, נוכל לקחת אתכם למקום שבו נקברה וגם לקבור את החיה במקום אישי לדרישתכם.

   .

   אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

    whatsapp
    להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
    📞 055-970-5878
    whatsapp
    call