פינוי פגרים

פינוי פגרים בקלות, במהירות ומכל מקום

מצאתם נבלה בחצר, בבית, בתחומי המשק או סביב החנות שלכם? אל תמתינו והתקשרו אלינו! מבצעים פינוי פגרים מהיר ומקצועי במחירים מעולים, כולל חיטוי מלא למקום הנגוע. השירות שלנו ניתן על ידי אנשי מקצוע מורשים בלבד ובהתאם להוראות משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. תוכלו להזמין אותנו לכל פינוי פגר ובכל שעה לאורך היממה, כולל שבתות וחגים.

✔️ פינוי פגרים מחיר החל מ-150 ₪
✔️ ניקוי וחיטוי המקום – כולל אחריות בסיום העבודה
✔️ מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ שירות 24 שעות ביממה
✔️ פינוי פגרים מכל הסוגים ומכל מקום בבית או בחצר!
✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה
להתייעצות עם מדביר מוסמך חייגו:
055-970-5878
פינוי פגרים 24 שעות ביממה

הצילו! יש לי ריח של נבלה בבית!

אם כבר זמן מה שאתם מריחים ריח של נבלה בבית או ריח חזק וחריף שמאפיין ריקבון, ייתכן שקיים בקרבתכם פגר של חיה קטנה או גדולה. לרוב אלה יהיו חיות קטנות כמו מכרסמים, יונים ואפילו חתולים. חיות אלה מסוגלות לחדור למקומות שאינם נגישים לדיירי הבית כמו רווחים בין הקירות, מתחת ליסודות המבנה, פתחי מיזוג או הגג. המצב עשוי להפוך למטרד משמעותי שמתחיל בריח רע של נבלה, אך ממשיך גם לבעיות נוספות. ללא פינוי פגר בזמן, יימשכו למקום חרקים ומזיקים כמו נמלים, זבובים, רימות וטפילים מסוגים שונים, שעלולים להפוך את האזור כולו למפגע תברואתי.

 

מי אמור לבצע פינוי פגר שהתגלה בבית?

מאחר ונוכחותו של הפגר עשויה לגרום לפגיעה ישירה בבריאות, יש להימנע מכל ניסיון לפנות אותו בעצמכם. לשם כך, תוכלו להיעזר בשירות פינוי פגר מטעמנו הכולל חיטוי יסודי לכל חלקי האזור וביצוע ריסוס כדי למנוע התרבות של חיידקים במקום. אנו מקפידים על שירות מהיר, מקצועי ואחראי לכל לקוח שפונה אלינו בנושא ומבצעים את הפינוי תוך שימוש בכלים מקצועיים, אמצעי הגנה ולבוש מיוחד.

 

כך מתבצע פינוי פגרים:

כפי שאתם מבינים, הפינוי של הפגר אמור להתבצע בזהירות מרבית. אם הפינוי מבוצע בידיים חשופות וללא ציוד מגן, עשויה להיגרם הידבקות במחלות שונות המופצות על ידי חיידקים וטפילים שכבר הספיקו להגיע לנבלה עצמה. המדבירים שלנו בעלי ניסיון עצום בביצוע משימות של פינוי פגרים וסילוקם והם ערוכים מראש לכל תרחיש הכולל את איתור הפגר, הפינוי שלו וטיפול באזור הנגוע.

 

מאילו מקומות בדרך כלל מתבצע פינוי בעלי חיים מתים?

חיות, כמו אנשים למרבה הצער, מסוגלות למצוא את מותן במספר רב של דרכים ומקומות. אם אתם חושדים שבסביבתכם יש פגר והוא נמצא במקום סמוי שקשה לאתר, הסירו דאגה מלבכם! אנו נדאג לאתר במדויק את המקום ולבצע פינוי בעלי חיים מתים מכל מקום מסתור.

מקומות אלו יכולים להיות המרוחים בין התקרה, הגג והקירות, תעלת המזגן, עליית הגג, מרפסת השירות וכמובן חצר או כל שטח פתוח אחר. אנו ערוכים לכל פינוי פגרים מהבית, הגינה, השדה, המשק, בית העסק, החנות וכל מקום נוסף.

 

איך מתבצע איתור פגרים?

אם דרוש פינוי נבלות ממקום שאיננו ידוע, לרוב הריח יתחזק סביב הפגר כך שיהיה קל יחסית לעקוב אחריו. לעתים יהיה צורך לעקוב גם אחר סימנים נוספים, לרבות תנועת מזיקים למקומות מסתור או לקדוח בקירות הבית, הרצפות או התקרה.

 

מתי נידרש לבצע פינוי פגר חתול (חתול מת)?

חתולים מסוגלים לחדור למקומות צרים וחשוכים בחיפושיהם אחר מזון. באופן טבעי, מסתובבים חתולים רבים באזורי ריכוז של אשפת בני אדם, בחצרות, בפתחי הכניסה לבניינים, מקלטים וגם נוטים למרבה הצער לזנק לכביש חשוך בפתאומיות. לכן באזורים אלה מתרחשת תמותה גבוהה, שמצריכה פינוי פגר חתול לרבות ביצוע חיטוי יסודי למקום.

 

כיצד מבצעים פינוי פגר יונה?

היונים אוהבות להימצא בקרבת האדם ומעדיפות מרחבים מוגנים כמו גגות רעפים, מסתורי כביסה, מזגנים ומרזבים. יונה שנפצעה או חלתה תישאר במקום הבטוח והמוכר שלה, שבו כנראה גם תסיים את חייה. חשוב שלא להמתין ולהזמין פינוי פגר יונה ברגע שהבחנתם בכך, כדי שטפילים לא ימצאו את הפגר ויפלשו במהירות גם לתוך חלל הבית.

 

פינוי עכבר מת או חולדה מתה

מכרסמים נוטים להתוות מסלול הליכה מסוים ממקום המחבוא למקור המזון ועשויים להיחשף עם הזמן. פגרי עכברים וחולדות יופיעו במספר סיטואציות וביניהן הדברה או הרחקת מכרסמים באמצעות מלכודות וכן כאשר ישנו חתול ערני בסביבה. פינוי פגר של מכרסם עשוי להצריך קידוח ביסודות המבנה, פתיחת תעלת המזגן או פירוק התקרה הצפה.

פגר חולדה

פינוי פגר מחיר החל מ-150 ₪

הגורם המרכזי בקביעת המחיר הוא המיקום של הפגר. ככל שהגישה אליו תהיה מורכבת יותר, כך המחיר יתייקר (למחירון הדברה מלא לחצו כאן). אמנם לכל פינוי פגר מחיר משלו על סמך המיקום וגם גודל החיה, אך אצלנו תקבלו שירות מקצועי ללא פשרות, כולל התחייבות למחיר הנמוך ביותר.

מהו הפגר שיש לפנות? כמה עולה הפינוי מהמקום?
פינוי חתול מת בחדר אשפה 300-650 ₪
פינוי יונה מתה במסתור כביסה 150-400 ₪
עכבר מת יחד עם מספר צאצאים או חשד לכמה פגרי עכברים 250-600 ₪
פינוי פגר של כלב בשולי הכביש 400-650 ₪
פגר חולדה מתה בגג רעפים 400-800 ₪
פינוי נבלה של סוס בחווה פרטית תיאום פרטני

 

בדקו באתר המשרד להגנת הסביבה מה קורה כאשר יש טיפול לקוי בפגרים ומה הפתרונות האפשריים

שאלות ותשובות על פינוי פגרים

כמה זמן יישאר ריח הנבלה לאחר הפינוי והאם הוא מסוכן?

אם לא פועלים למיגור הריח, הוא ימשיך להתפשט במקום למשך כ-3 שבועות. בנוסף, ככל שהאזור לח יותר, כך הריח יהיה חזק יותר. הריח כשלעצמו איננו מסוכן אך מטריד, משבש מאוד את השגרה ומושך אליו מזיקים אחרים.

איך נפטרים מריח חריף של נבלה?

לאחר פינוי נבלות באזור מסוים, ניתן ליצור תמיסה ביתית ממים ואבקת סודה ולמזוג אותה לשפריצר. את התערובת יש לרסס בכל האזור שקיים בו ריח. הסודה תסייע לספיחת הריח והעלמתו. לא עזר? תוכלו לפזר קפה שחור במקום שבו הייתה מוטלת החיה. הקפה יפחית מהריח שנותר במקום.

כמה עולה לפנות פגר מהבית או מהחצר?

אנו נגיע אליכם במהירות ונבצע פינוי פגרים מקצועי ללא עיכובים מיותרים ובמחיר המשתלם ביותר. אם מדובר בפינוי פגר של חיה קטנה כמו חולדה, יונה או חתול, תשלמו 150-600 ₪, כאשר המחיר כולל חיטוי מלא בסיום העבודה.

לאן מפנים פגרים שנאספו?

על פי הנחיות המשרד להגנת הסביבה, יש לקבור פגרים בשטח פתוח והרחק מהעיר. אם מדובר בחיית מחמד אהובה, נוכל לקחת אתכם למקום שבו נקברה וגם לקבור את החיה במקום אישי לדרישתכם.

.

אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

whatsapp
להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
📞 055-970-5878
whatsapp
call