הדברת מכרסמים

הדברה נגד מכרסמים בבית ובגינה רק עם הדברה בטוחה!

הדברת מכרסמים היא אחד הדברים המסובכים ביותר, וברוב הפעמים ללא התערבות או ייעוץ של איש מקצוע מנוסה ומיומן בתחום לא תוכלו להגיע לתוצאות. לשם כך אנו בחברת "הדברה בטוחה" מספקים לכם את המדבירים המנוסים והמיומנים ביותר – שיספקו לכם רשת ביטחון, ובמהירות תוכלו להיות בטוחים כי בבית שלכם אין מכרסמים מכל סוג שהוא. הדברת מכרסמים יכולה להתבצע במגוון רחב של שיטות ודרכים, החל מהשיטה של הרעלת המכרסם או באמצעות לכידת עכבר באמצעות לוכדן או על ידי מלכודת.

מכת מכרסמים בבית או בבניין יכולה להימנע רק כאשר תבחרו את הדרך הטובה ביותר להדברה. צוותינו מנוסים ומיומנים בהליך של הדברת מכרסמים כך שביחד איתכם נוכל לבחור את שיטת ההדברה הטובה ביותר שתביא לכך שבעיית המכרסמים בביתכם תיפתר. בעיית המכרסמים לא נפתרת באופן מידיי, אך בעזרת שלבים ושיטות שונות תהיו בטוחים כי אנו בחברת "הדברה בטוחה" נבצע עבורכם את ההליך של הדברת מכרסמים שישכיח מכם מהר מאוד את הנטל של המכרסמים – בדיוק כמו שמגיע לכם ובדיוק כמו שקרה לאלפי לקוחותינו.

 

✔️ שירות הדברה נגד מכרסמים במחיר ללא תחרות!
✔️ שירות בטוח ויעיל
✔️ אפשרות להזמין מדביר מעכשיו לעכשיו
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
055-970-5878
הדברת מכרסמים

הדברת מכרסמים מהירה ומקצועית, עם 100% הצלחה    

יש חולדות שמתרוצצות לכם על גג הרעפים? זיהיתם גללי עכבר מאחורי המקרר? זיהיתם מכרסם זריז שחמק בין הצמחים בגינה? נראה שאתם זקוקים למדביר שיבצע עבורכם הדברת מכרסמים דחופה ומקצועית. אצלנו בחברת הדברה בטוחה תוכלו למצוא מדבירים מעולים, מנוסים וזולים במיוחד, המחזיקים במגוון עצום של פתרונות הדברה מתקדמים ואיכותיים. כל המדבירים שלנו עברו הכשרה מטעם המשרד להגנת הסביבה ומתמצאים בכל שיטות ההרחקה, ההדברה והלכידה המתקדמות ביתר בענף.

אז איך מאתרים, לוכדים ומרחיקים מכרסמים מהשטח שלכם? כאן תמצאו את כל המידע הרלוונטי:

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  הכירו את סוגי המכרסמים בישראל

  המכרסמים משתייכים למשפחת היונקים ולהם מבנה שיניים ייחודי הכולל סט של ארבע שיניים (שתיים עיליות ושתיים תחתונות) שמתארכות ללא הפסקה. כדי לשחוק את שיניהם ולמנוע מהן לצמוח באופן חסר פרופורציה, המכרסמים מכרסמים באופן קבוע על גבי מגוון עצום של אמצעים, חפצים וצמחים ומכאן שמם. לרוב הדברת מכרסמים תתבצע בעקבות נוכחותו של אחד מסוגי המכרסמים הבאים:

  חולדה (עכברוש) – להבדיל ממה שהיינו רוצים לחשוב עליה, החולדה היא חיה אינטליגנטית בעלת חושים מפותחים במיוחד. בדרך כלל היא מסתתרת בביוב, בגגות רעפים, מחסנים וגינות. גופה מלא בחיידקים שעשויים לעבור לאדם דרך הפרשות או נשיכה.

  עכבר – קטן יותר מהחולדה וזנבו שווה באורך לגופו. לרוב תמצאו אותו משוטט במטבח, בעליית הגג והגינה, או בשדות חקלאיים. הוא נוטה להשאיר את הגללים שלו מאחורי הספה, השידה או המקרר. גם העכבר עלול להעביר מחלות שונות דרך הפרשות או נשיכה. בנוסף המכרסם גורם לנזקים משמעותיים מאוד לחקלאות ומצריך הרחקת מכרסמים באופן שוטף.

  חולד (חפרפרת) – החולד בעל גוף מוארך וללא זנב, נוטה להתחפר במחילות שחפר לעצמו, שגורמות להרס של פני הקרקע. גם החולד מסב נזקים איומים לחקלאות ולגינות ביתיות בשל צורת המגורים הטבעית שלו ולרוב, הדברתו תתבצע בדרכים ייחודיות כמו השקיית המחילה או הדברה אלקטרונית שתבריח אותו לצמיתות.

  לכידת מכרסמים בגן ילדים באמצעות מלכודות

   

  ניטור מחילות מכרסמים 

  מחילות מכרסמים

  איך מדבירים מכרסמים בבית מגורים?

  ישנן מספר שיטות הדברה יעילות, אך המדביר תמיד יעדיף לנקוט בלכידת המכרסם מאשר להרוג אותו. אמנם מדובר בגישת הדברת מכרסמים שתצריך הרבה יותר סבלנות, אך היא הומנית יותר ותסתיים בשחרור המכרסם בחזרה לאזור המחייה הטבעי שלו בטבע, הרחק מכם. הלכידה תוכל להתבצע באמצעות מלכודות קפיץ, דבק, כלוב וכד'.

  בישראל קיימים שלושה מינים עיקריים של מכרסמים הנמצאים בקרבת בני אדם ועלולים לגרום לנזקים רבים, שני מינים של חולדות, חולדה מצויה וחולדת החוף, ועכבר הבית. לשני סוגי המכרסמים יש יכולת הישרדות גבוהה וכושר התרבות עצום. אם ראיתם עכבר או חולדה בסביבת ביתכם, אם לא תדבירו אותם מיד, מאוד מהר הם יתרבו ויהפכו ללהקה של מכרסמים שיפגעו בבריאותכם ויגרמו לכם נזקים רבים. המכרסמים עלולים לגרום לנזקים רבים, הם אוהבים לכרסם כבלים וחוטים וגורמים נזקים לתשתיות הבית כמו מערכת החשמל, צנרת המים ועוד, הם מכרסמים דלתות וארונות מטבח, הם פוגעים במזון מאוחסן והם מסוגלים להעביר מחלות בין בני האדם. העכברים והחולדות נחשבים לבעלי חיים מלוכלכים במיוחד והם נושאים עליהם מחלות קשות כמו דבר טיפוס, סלמונלה ומחלות נוספות ובמקרים חמורים אף לגרום למוות.

   

  איך להדביר מכרסמים במשק או חווה חקלאיים?

  מכיוון שריסוס או פיזור רעל על פני הקרקע עלולים לפגוע בתוצרת ובגידולים, ניתן להילחם במכרסמים בדרכים נוספות ויעילות לא פחות. אז איך להדביר מכרסמים בדרכים הללו? השיטה הראשונה היא הדברה ביולוגית הכוללת פיזור של תיבות קינון מיוחדות לתנשמות – עוף דורס הניזון ממכרסמים וחיות קטנות נוספות. שיטה נוספת שמתאימה לשדות עם מערכת השקיה מתקדמת, תבצע הצפה של הקרקע במהלך עונת נדידת הציפורים וכך תמשוך טורפים פוטנציאליים למקום. השיטה השלישית היא ביצוע הדברה כימית בכפוף לאישור הגה"צ (השירותים להגנת הצומח).

   

  האם הרחקת מכרסמים מהדירה תוכל להתבצע על ידי הרעלה?

  אמנם עכברים וחולדות הם יצורים חכמים ויודעים להתרחק מאזור רעיל כשהם מבחינים במכרסמים אחרים מתים בו, אך תמותת מכרסמים בביתכם עלולה ליצור בעיה חדשה: כאשר המכרסם גוסס, הוא יעדיף להימלט למקום המסתור שלו ולמות שם. תוך זמן קצר יעלה ממנו ריח נבלה חריף במיוחד וימשוך למקום מזיקים מסוכנים לבריאותכם. לכן מדביר מקצועי תמיד ישקול לבצע הרחקת מכרסמים בשיטות אחרות ויעילות יותר.

   

  כמה עולה להזמין לוכד מכרסמים?

  עלות ההדברה נקבעת בהתאם למיקום המכרסם ושיטת ההדברה הנבחרת. המחיר להזמנת לוכד מכרסמים נע בין 280-700 ₪, אך ייתכן והמחיר יהיה גבוה יותר אם מדובר בהדברה לעסקים כמו שטחים חקלאיים, מסעדות ובתי מלון. כך או כך, עלות הדברת המכרסמים אצלנו תמיד תהיה הזולה ביותר משום שאנו דואגים לשלוח אליכם מדביר מכרסמים מומלץ ובמחירים המשתלמים ביותר בהתחייבות.

   

  מדבירים מכרסמים 24/7

  מכיוון שהמכרסמים הם יצורים ליליים, מדביר מכרסמים מקצועי ומנוסה ידע כיצד לאתר אותם גם בשעות החשכה ולמצוא את הפתרון היעיל ביותר נגדם. אצלנו תמצאו מדבירים זמינים הפועלים לאורך כל שעות היממה, כולל בסופי השבוע וחגים. פנו אלינו בכל שעה ותקבלו מענה מובטח, הכולל טיפול מקצועי ומהיר בבעיית המכרסמים.

   

  הדברת מכרסמים – מה ההבדל בין העכבר לחולדה?

  העכבר הוא יונק קטן האוהב לגור בקרבת בני האדם כדי להיות קרוב אל מקורות המזון. זוהי חיה קטנה בגודל של עשרה סנטימטר בממוצע, חיה שצבעה נע בין הגוונים השונים של לבן, אפור וחום. העכברים אוהבים לאכול הכול, יש להם כושר הישרדות גבוה והם מסוגלים להעביר מחלות, אם כי פחות מאשר החולדות.

  החולדה גדולה יותר מהעכבר, חכמה יותר, יש לה כישורי הישרדות טובים יותר והיא מסוכנת יותר. יש לה חוש ריח וחוש שמיעה מפותחים במיוחד והיא אוהבת להיות באזורים עירוניים. היא חודרת לבתים דרך מערכת הביוב, היא מטפסת על כבלים ועצים ומגיעה גם אל הקומות הגבוהות. החולדה מעבירה מחלות קשות כמו דבר, כלבת ועוד, השתן שלה רעיל ומהווה מפגע תברואתי. אם באתם במגע עם חולדה כדאי לכם ללכת להיבדק אצל הרופא.

  גם העכבר וגם החולדה פעילים בעיקר בשעות הלילה. בשעות היום הם מסתתרים במחילות שהם בנו. שניהם מתרבים בקצב מהיר ומסחרר, אם לא מדבירים אותם מיד, מאוד מהר תמצאו בביתכם מושבה של מכרסמים שקשה מאוד יהיה להיפטר ממנה.

   

  איך מבדילים בין סוגי מכרסמים

  מלכודות או רעלים – איך מומלץ להתמודד עם מכרסמים?

  ההתמודדות עם המכרסמים מציבה אותנו ואתכם בצומת, וצריך לבחור בשיטה שתהיה היעילה ביותר בהתאם לכמות וסוג המכרסמים. האמת היא שלכל שיטה יש יתרונות וחסרונות משלה, ולפניכם השוואה בין שתיהן שתראה לכם מה משיגים בעזרת כל אחת:

  קריטריונים להשוואה לכידה של מכרסמים הרעלת מכרסמים
  נראות התוצאות אתם תראו את כל המכרסמים שנלכדו ותדעו מה התוצאה של ההדברה. לא תראו מכרסמים מתים סביבכם, אך גם לא מכרסמים חיים, וכך תדעו שההדברה עובדת.
  רמת בטיחות ילדים ובעלי חיים עלולים לנסות להתעסק עם המלכודות. הפיתיונות מוצבים בתוך תיבות האכלה, ואין לילדים או בעלי חיים אחרים גישה אליהם.
  מחיר משתנה, אך לרוב זול יותר. לעיתים יקר יותר מכיוון שהפיתיונות הרעילים עולים יותר.
  רמת יעילות גבוהה כל עוד יש מעט מכרסמים. השיטה הזו מומלצת יותר במקרים שבהם יש כמות גדולה של מכרסמים.

  באילו דרכים אנו מדבירים מכרסמים?

  הדברה של חולדות מתבצעת בשתי שיטות עיקריות, באמצעות של שימוש בחומרי הדברה רעילים ובשיטות של הדברה ירוקה כמו שימוש באויבים טבעיים, מלכודות נגד עכברים, מלכודות נגד חולדות , אמצעים אלקטרוניים ועוד.

  הדברה נגד מכרסמים מתבצעת באמצעות פיזור של רעל מיוחד בחצר או בבית, את הרעל מערבבים במזון שאותו אוהבים המכרסמים ומניחים אותו במקומות שבהם הם נמצאים  כמו בביוב, בין ערימות גרוטאות ולכלוכים בחצר, סדקים בקירות ועוד.

  בשנים האחרונות פיתחו המכרסמים השונים חוש מיוחד שבעזרתו הם מזהים את הפיתיונות המורעלים ונמנעים מלהתקרב אליו. כדי להתגבר על הבעיה משתמשת חברת ההדברה ברעלים מושהים מקבוצת האנטיקוגאלנטים, רעלים אלו אינם פועלים באופן מידי, אלא פוגעים במכרסמים וגורמים למוות רק כעבור מספר ימים.
  בדרך זו קשה לעכברים או לחולדות לקשר בין הפיתיון המורעל למוות, הם אוכלים את הפיתיון בהנאה ומתים כעבור מספר ימים, לשימוש בפיתיונות המורעלים יש סכנה.

   

  עדות להימצאות מכרסמים בבניין – מחילות

  מחילות למכרסמים

  האם זה מסוכן לבני אדם ומתי עדיף להזמין לוכד מכרסמים? 

  הרעל הממית את המכרסמים עלול לפגוע גם בבני האדם ובחיות המחמד, לכן אסור לפזר רעלים בסביבת המגורים, וכאשר יש צורך משתמשים בתיבות האכלה, תיבות בעלות פתחי כניסה ויציאה המתאימים רק לבעלי חיים קטנים כמו החולדות או העכברים וכך מבטיחים כי ילדים וחיות מחמד לא יוכלו להתקרב אל הפיתיון המורעל.

  שיטה נוספת להדברת מכרסמים היא לכידה באמצעות מלכודות למכרסמים או הזמנת לוכד מכרסמים מיומן שלוכד את החולדה או העכבר במקום. יש סוגים שונים של מלכודות כמו מלכודת דבק, מלכודת קפיץ ועוד. כל סוגי המלכודות אינם מסכנות את בני האדם ואת הסביבה והן קלות ונוחות לשימוש. הדברה אלקטרונית היא שיטה חדשה הפועלת באמצעות השמעה של קולות מצוקה של עכברים וחולדות שנלכדו במלכודות. הקולות משודרים רק בתדרים הנשמעים באוזני המכרסמים והם מפחידים ומרחיקים את החולדות והעכברים מהמקום.

  אחריות על הדברת מכרסמים תינתן לתקופה של בין חודש ל- 3 חודשים

   

  איך להגן על הבית מפני המכרסמים – צעד אחר צעד

  המכרסמים לא סתם הגיעו לבית שלכם. יש להם מאיפה להיכנס או שיש גורמים שהזמינו אותם, וצריך לטפל בכל אלה. יש להגן על הבית מכל כיוון אפשרי, וכך ניתן לעשות זאת ביעילות:

  חיפוש אחר נקודות חדירה: יש לחפש פתחים, חריצים וחורים בקירות שמאפשרים למכרסמים לחדור לתוך הבית.

  איטום הפתחים: אחרי שמאתרים את נקודות החדירה, צריך לאטום אותם בעזרת חומר איטום או צמר פלדה.

  התקנת סף לדלתות: מטרת הסף היא לחסום את הפתח שקיים בין הדלת לרצפה, אשר דרכו המכרסמים יכולים לחדור לבית בלי שום בעיה.

  אחסון מזון באריזות אטומות: אל תאחסנו בארונות המטבח מזון בתוך שקיות, אלא רק בקופסאות שהמכרסמים לא יכולים לחדור לתוכן.

  שמירה על בית מסודר ונקי: אם למכרסמים לא יהיה איפה להסתתר, הם פחות יימשכו לבית שלכם, לכן דאגו שלא יהיו ערמות של חפצים או זבל בשום מקום בבית או בסביבתו.

   

  מיתוסים מול אמת: עושים סדר בשמועות על הדברת המכרסמים

  יש לא מעט שמועות ומיתוסים שנוגעים להדברה ולמכרסמים, ואנשים רבים נוטים להאמין לעובדות שפשוט אינן נכונות. הגיע הזמן לשפוך קצת אור על הנושא הזה ולהפריד בין אמת לשקר.

  מיתוסים אמת
  ״גבינה היא הפיתיון המומלץ למכרסמים״ מכרסמים מעדיפים מזון עם תכולת סוכר גבוהה, והפיתיון היעיל ביותר הוא חמאת בוטנים.
  ״מכרסמים מגיעים רק לבתים מלוכלכים״ המכרסמים חודרים לכל בית שבו ימצאו מזון, אך גם מים ומסתור.
  ״חתול יעזור לשמור על הבית מפני מכרסמים״ לא כל החתולים לוכדים מכרסמים, וחלקם למעשה מפחדים מהם.
  ״אחרי ההדברה המכרסמים לא חוזרים עוד״ חייב למנוע את חזרתם של המכרסמים על ידי טיפול בבעיות שהביאו אותם מלכתחילה.
  ״מכשירים אולטרה סוניים עוזרים להיפטר ממכרסמים״ יש מעט מאוד ראיות לכך שהמכשירים האלה עובדים ביעילות ומסוגלים לדחות את המכרסמים.

  שאלות ותשובות לטיפול במכרסמים

  איך מדבירים מכרסמים?

  המדביר שיגיע אליכם יחפש את הסימנים שהשאירו המכרסמים כדי לדעת האם מדובר בעכבר או חולדה, ולפי הכמות של הגללים הוא יוכל גם לשער האם יש כמות גדולה או קטנה שלהם. כך הוא יבחר האם להשתמש במלכודות או פיתיון מורעל בתוך תיבות האכלה.

  האם מרחיק מכרסמים אולטראסוני עובד?

  בצער רב התשובה היא לא. למעשה, בתחילה זה ייראה כאילו שהמרחיק האולטראסוני אכן הצליח להרחיק את המכרסמים, אך מהר מאוד אתם תראו שהם חוזרים ומתעלמים מהרעש שהוא מייצר. לכן גם אם ראיתם המלצות על מכשיר שכזה, בררו האם הוא יעיל בטווח הארוך ולא רק בטווח הקצר.

  מה החומר הטבעי הכי יעיל נגד מכרסמים?

  אם אתם מחפשים פתרון טבעי להרחקת מכרסמים, נסו שמן מנטה, שנחשב לבטוח לשימוש הן עבור בני אדם והן עבור בעלי חיים. המכרסמים נמנעים מריחו, ומספיק לטפטף כמה טיפות שלו באזורי הכניסה לבית – מול הדלתות והחלונות – כדי לוודא שמכרסמים לא ייכנסו דרכם.

  האם חתול בבית עוזר להרחיק מכרסמים?

  מכרסמים מפחדים מכל יצור שיכול לטרוף אותם, וזה כולל חתולים. למעשה, החתול שלכם לא צריך לרדוף אחריהם באופן פעיל, ומספיק שהמכרסמים יריחו את ריח השתן שלו שיוצא מארגז החול כדי להבין שיש חתול בסביבה ולהימנע מלהימצא בה.

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call