הדברת תיקן אמריקאי

תיקן אמריקאי – טלפון אחד אלינו וכל הג'וקים נעלמים

כשבחוץ מתחמם והלחות מתגברת, התיקנים יוצאים ממחבואם והופכים לאחד המטרדים האסתטיים והתברואתיים הקשים ביותר בכל בית ועסק בישראל. הדברת תיקן אמריקאי היא פעולה חשובה ביותר שיש לבצע באופן מקצועי ומבוקר לפחות אחת לשנה. אם תזמינו אותנו, תגלו שאפשר להיפטר מהג'וקים הללו בקלות רבה וליהנות מקיץ נקי ונטול דאגות. אנו דואגים להשתמש רק בחומרים המתקדמים והבטוחים ביותר לבית, לגינה ובתי העסק השונים, תוך אישור והסמכה בתוקף מטעם המשרד להגנת הסביבה.

✔️ הדברת תיקן אמריקאי (ג'וקים גדולים) בבית, בחצר, במשרד ובבית העסק
✔️ טיפול ומניעה של תיקן אמריקאי
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ הדברת תיקן אמריקאי בבית עסק (עסקי מזון וחנויות)
✔️ אחריות בכתב על כל הדברה
לקבלת הצעת מחיר חייגו:

הדברת תיקן אמריקאי

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

  זיהוי תיקן אמריקאי בסביבת המגורים

  התיקן האמריקני נחשב למקק הנפוץ והגדול ביותר מבין סוגי המקקים השונים. אורכו בין 3-5 ס"מ, צבעו אדמדם עד חום כהה (ככל שהג'וק כהה יותר, כך הוא בוגר יותר) והוא נפוץ בכל אזור חשוך ולח, החל ממערכות הביוב המקומיות ועד המרתף הביתי ומתחת לגרם המדרגות ביציאה לגינה.

  התיקן האמריקאי הוא הסוג המהיר, המעופף והמבהיל שמזוהה עם בהלת הג'וקים הכללית שכולנו מכירים. זהו התיקן שחודר בלילה למרפסת ומשמיע קול פצפוץ גועלי בדריכה עליו. זהו התיקן שניזון מכל חומר אורגני אפשרי ומתרוצץ ברחובות בלילות חמים ודביקים. זהו התיקן עם "רפלקס" הבריחה השנוא שמקשה עלינו לתפוס אותו.

  למרות גודלו המאסיבי, התיקן האמריקאי מסוגל לנוע במהירות מפתיעה של יותר מ-5 קמ"ש והוא נחשב למומחה מספר אחת להסתתרות. למעשה, הג'וקים החשופים שאנו נתקלים בהם, הם לרוב הזקנים או הפצועים ש"נכשלו" בהסתתרות באותו הרגע. פעילותם של התיקנים האמריקאים היא בכל רחבי הארץ, אך ריכוזם משמעותי יותר באזורים עם צפיפות אוכלוסין ובמקומות בעלי תנאי לחות גבוהים יותר ומערכות ביוב לקויות יותר.

  תיקן אמריקאי בבית

  תיקן אמריקאי בבית

   

  מקומות שבהם מתרחשת הדברת תיקן אמריקאי

  התיקן האמריקאי מודבר באזורי המחייה האפשריים שלו, כשהעיקרי בהם הוא בורות הביוב. בנוסף, התיקנים האמריקאים נמצאים במקומות חשוכים ולחים כמו מרתפים ועליות גג, בקרבת צנרת המים, פחי אשפה, ארונות מטבח, גינות ואדניות צמחים ועוד. הם פולשים בהליכה או בתעופה אל תוך הבתים כדי לחפש מקור מים ומזון (וגם מחבוא אם הטמפרטורה בחוץ לא מתאימה להם) ועושים זאת בעיקר בשעות החשכה.

   

  צואה של תיקן אמריקאי והסכנות בה

  כל המקקים הם בעלי הרגל פליטה ועשיית צרכים על המזון שהם ניזונים ממנו. מאחר ומדובר כמעט תמיד במזון אנושי שהמקקים מגיעים אליו, הופעתם מהווה סכנה תברואתית חמורה. מזון שנגוע בצואה של תיקן אמריקאי (מעין פירורים שחורים) עלול לגרום להרעלת מזון ולהופעת חיידקים ומחלות קשות, רובן פוקדות את חלקי מערכת העיכול.

  במקרים רבים התיקנים גם אוכלים בעצמם צואה אנושית (ואף את של עצמם) ולכן עלולים להעביר אותה הלאה למזונות, משטחים וריפודים בבית. בנוסף, צואת תיקנים היא גורם ידוע להתקפי אלרגיה לרבות אסתמה וקוצר נשימה.

   

  חומרי הדברה נגד תיקן אמריקאי

  כדי להדביר את התיקן האמריקאי, דרוש זיהוי מדויק של הסוג וניטור אזורים נגועים שבהם הוא נצפה או שידוע שהוא מסתתר בהם. אנו נפעל נגדו באמצעות חומרי הדברה מאושרים ומפוקחים בלבד, שניתן להתאים באופן אישי לכל מקום על פי מאפייניו.

  שם החומר תוארית התכשיר החומר הפעיל
  אדמירל סופר תרכיז רחיף bifenthrin 4.71%, novaluron 4.71%
  באנג'י תרכיז רחיף deltamethrin 1.51%
  דורסיד אבקה אבקה cypermethrin 0.6%
  סיפרימי אבקה רטיבה cypermethrin 10.0%
  דלתא סופר תרכיז מתחלב s- bioallethrin 2.0%, deltamethrin 2.5%
  דרקר 10.2 תמיסה מיקרוקפסולרית cypermethrin 10.0%, tetramethrin 2.0%, piperonyl butoxide 10.0%
  פרמתרול (אבוקות עשן) אבוקת עשן permethrin 13.5%

   

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call