ג'וקים במזגן

ג'וקים במזגן – איך מדבירים אותם?

חדירה של ג'וקים לתוך הבית היא בעיה נפוצה. בדרך כלל אפשר לטפל בה בקלות, באמצעות ניקיון ותרסיס נגד ג'וקים. אבל לפעמים הבעיה הופכת משמעותית, אם וכאשר מתברר שיש ג'וקים בתוך המזגן בבית או בעסק. המדבירים המקצועיים של הדברה בטוחה מכירים את הבעיה הזאת ואת כל אפשרויות הטיפול וההדברה הקיימות. איך ג'וקים בכלל מגיעים למזגן? למה המזגן הוא מקום כל כך נוח לתיקנים? איך מונעים כניסה של ג'וקים למזגן? איך יכול מדביר מקצועי להדביר ג'וקים במזגן? את כל התשובות תוכלו למצוא כאן!

✔️ הדברת ג'וקים במזגן בבית – בכל שעות היממה, 7 ימים בשבוע
✔️ טיפול ומניעה של תיקנים בבית, בחצר ובבית העסק
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ ריסוס נגד מקקים (גם מעופפים) בעזרת חומרים הדברה ידידותיים לסביבה
✔️ אחריות בכתב על כל הדברה
לקבלת הצעת מחיר חייגו:
ג'וקים במזגן

איך תיקנים מגיעים למזגן?

הימצאותם של מקקים במזגן היא אירוע לא שגרתי. המזגן הוא מערכת סגורה, שדי קשה להיכנס לתוכה. באשר לשאלה איך ג'וקים מגיעים למזגן התשובה היא כי האפשרות היחידה של ג'וקים להיכנס למזגן היא דרך צינור הניקוז שלו. בחלק ניכר מהמזגנים הדבר הוא בלתי אפשרי. זאת משום שצינור הניקוז עצמו חסום באופן שלא מאפשר להם לחדור פנימה. אם בכל זאת מוצאים את התיקנים במזגן אז חשוב מאד בראש וראשונה לחסום את פתח הכניסה הזה. בשלב הבא יש לבצע הדברה יעילה של המקקים.

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  למה המזגן מושך ג'וקים?

  כשג'וקים מגיעים למקום כל שהוא, הם מחפשים שלושה דברים: מקום מסתור, לחות ומזון. מהבחינה של ג'וקים במזגן הם הכי אוהבים להיות במזגן עילי. מדובר במקום שמגיעים אליו רק לעיתים רחוקות. בנוסף, הלחות בתוך המזגן היא גבוהה וגם די חם שם בדרך כלל. באשר למזון – בגלל שהג'וקים אוכלים כל דבר, שזה אומר כל מיני שאריות, אבק, חלקי גומי וכיוצא באלה חומרים שמהווים עבור הג'וקים מקור מזון לא פחות מאשר קטניות, קמח ומזון אחר. היכולת של הג'וקים לשרוד כמעט בכל תנאי ידועה. מומחים שחקרו את הנושא הגיעו למסקנה שהג'וקים יהיו האחרונים שישרדו אם וכאשר יעבור כדור הארץ אסון קולוסאלי. אם כך הם פני הדברים, הרי ששהייה בתוך מזגן היא ממש לא בעיה בשביל המקקים.

   

  מה עושים אחרי שהג'וקים כבר נכנסו למזגן?

  אם מתברר שהמזגן בבית מלא ג'וקים, יש לעשות שלושה דברים.

  ראשית, חשוב לחסום את דרך הכניסה שלהם למזגן, שזה בדרך כלל פתח הניקוז שלו.

  בנוסף חשוב להדביר את הג'וקים שכבר נמצאים במזגן באמצעות ריסוס או ג'ל.

  הדבר האחרון הוא לעשות ניקיון יסודי בתוך המזגן כדי לוודא שלא נשארו שם ביצים של ג'וקים, ג'וקים מתים ובכלל.

  אם יש לכם ג'וקים ואם לא ברור לכם מה עושים עם ג`וקים שנכנסים דרך המזגן, הגעתם בדיוק למקום הנכון. צרו קשר כעת ואנו נחזור אליכם בהקדם. המדבירים המקצועיים של הדברה בטוחה יאתרו את מקומות המחבוא של המקקים ויבצעו את פעולת ההדברה המיטבית, בהתאם לחומרת הבעיה ולסוג המקקים.

   

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call