הדברת חנויות

הדברת חנויות – מתי תצטרכו לבצע הדברה וכיצד תבצעו אותה?

חנויות עלולות לא פעם להיפגע ממזיקים שונים. החלק מחרקים כמו תיקנים וחיפושית האבק ועד לעכברים וחולדות. כל חנות שמחזיקה מזון חשופה למפגעים שינסו לאכול ממנו וכל חנות שמחזיקה בדים יכולה לגלות שיש בהם חורים שהם תוצאה של עש ודומיהם. הדברת חנויות מתבצעת באופן שוטף והיא עוזרת למנוע את התרבות הגורמים הפוגעים ולחסל אותם במינימום פגיעה בסחורה.

את ההדברה ניתן לבצע במספר שלבים. לפני פתיחת החנות והכנסת סחורה מומלץ לבצע הדברה כדי למנוע הגעה של מזיקים מסוגים שונים ובהם חרקים ומכרסמים. אחת לתקופה מומלץ לשקול ביצוע הדברה כפעולת מניעה כאשר אפשר לבצע אותה לפני העונה החמה או כשישנה הערכה שיכול להיות שבקרוב תהיה בעיה (למשל אם בחנות השנייה נעשתה הדברה). במקרה שכבר נמצאו המזיקים – יש להזמין הדברה בהזדמנות הקרובה ביותר.

 

✔️ הדברת חנויות בצורה בטוחה ויעילה!
✔️ טיפול ומניעת מזיקים בכל סוגי החנויות מחיר החל מ-250 ש"ח
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ אפשרות להזמין ריסוס לחנות בזמן מיידי – תוך שעה אצלכם!
✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה
לקבלת הצעת מחיר חייגו:

הדברת חנויות

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

  אילו מזיקים יש בחנויות?

  בטבלה הבאה אפשר לראות את הגורמים השונים, חרקים, מכרסמים ומעופפים שיכולים לפגוע בחנויות על פי אופיין:

  סוג החנות איזה מזיק עלול להיות בה מדוע המזיק אוהב את החנות הפתרון
  הדברת חנות מזון (כולל מזון בעלי חיים) נמלים, חיפושית הטבק, תיקנים, עכברים, חולדות זמינות המזון, מחסן קריר וחשוך ושקים גדולים שאפשר להתחבא מאחוריהם מהווים מקור משיכה למזיקים רבים ומגוונים. ההחלטה כיצד לבצע את ההדברה תלויה בגורם הפוגע. הטיפול בנמלים, חיפושית הטבק ותיקנים יכול להתבצע בריסוס ובג'ל.
  במקרה של הימצאות עכברים וחולדות יש להשתמש במלכודות שיתפסו אותם בחיים לצורך שחרור מרוחק.
  הדברת חנות בגדים עש עש הבדים נמשך לכל בד וביכולתו לחסל סחורה רבה בזמן קצר. ההדברה תתבצע באמצעות קפסולות שמושכות את העש וגורמות לו להידבק לתוכן.
  לכידת וחיסול העש נחשבת לירוקה וידידותית לאנשים ולבגדים.
  הדברת חנות ירקות ופירות חולדות, עכברים, תיקנים, נמלים, זבובים וצרעות הפירות והירקות מושכים אליהם לא רק אנשים אלא גם מזיקים שונים שמחפשים מקור מזון זמין. חולדות ועכברים ילכדו על ידי שימוש במלכודות לכידה במטרה לתפוס אותם ולהרחיקם כשהם חיים למקום מרוחק מסביבת מגורים.
  הדברת תיקנים או נמלים תעשה באמצעות ג'ל.
  הדברה של זבובים וצרעות תעשה לרוב באמצעות מלכודות דבק.
  הדברה בחנויות רהיטים טרמיטים, חיפושיות, תולעים המזיקים יכולים להגיע אל החנות יחד עם הסחורה. העץ והבד הם גורמים שמושכים את המזיקים השונים. מזיקים עלולים לגרום לנזק גדול בזמן קצר ולכן יש לטפל בהם בהקדם.
  יש לשלב בין הדברה, הנחת פיתיונות ואיוד בזג וזאת כדי להבטיח חיסול של הגורם הפוגע במהירות.

  כיצד מתבצעת הדברת חנויות?

  השלב הראשון של ההדברה היא זיהוי המפגע. אין עבודה אחת שדומה לאחרת וזאת כיוון שכל חנות שונה וכל גורם שמצליח להרוס את הסחורה צריך התייחסות שונה. באופן כללי אפשר לראות כי הדברה יכולה להתבצע באמצעות מלכודות, ריסוס ואיוד.

  מלכודות יכולות להתאים לסילוק מכרסמים. אין כל בעיה להמשיך להשתמש בהן גם אם לא ברור אם ישנו מכרסם במקום או לא. למעשה, פעולת המניעה יכולה לחסוך כאב רב וכדאי להתייעץ עם מדביר כבר בשלב פתיחת החנות ולאחר ההדברה כדי לבחון כיצד למנוע מהמכרסמים ליצור נזק. זיהוי של עכבר או חולדה אינו דורש מיומנות רבה. סימני כרסום, גללים וריח שתן רע, כולם מצביעים על כך שהגיע הזמן לקרוא למדביר.

  ריסוס מתאים לצורך הדברת חנויות כשישנן חיפושיות, נמלים, מעופפים ודומיהם. היום אפשר לבצע הדברה ירוקה שאינה פוגעת בבני האדם או בעלי החיים והיא דורשת סגירה של החנות לזמן קצר. לרוב, הריסוס יתבצע בסוף היום כדי שלמחרת אפשר יהיה לחזור לשגרת החיים. המדביר ייתן הנחיות מדויקות בנוגע לחזרה לשגרה והמלצות למניעת חזרת הבעיה.

  איוד זו שיטה יעילה למיגור מפגעים ובמיוחד עקשניים שמתחבאים היטב. הפעולה קצת יותר מורכבת מריסוס ודורשת יותר זמן מחוץ לחנות, אך במקרים מסוימים היא השיטה הטובה ביותר.

   

  האם צריך לסגור את החנות בשביל ההדברה?

  ההחלטה האם לסגור את החנות ולמשך כמה זמן תלויה במספר גורמים, וזאת לרוב למען שמירה על בטיחותם ובריאותם של הלקוחות והעובדים. הנה כמה גורמים שמשפיעים על זה:

  סוג ההדברה: הדברה כימית או באיוד מחייבת סגירה של החנות למשך מספר שעות עד ימים. הדברה בעזרת מלכודות או פיתיונות רעילים לעומת זאת לא מחייבת לסגור את החנות.

  חומרת הנגיעות: אם הנגיעות היא קלה ומצומצמת לחלק אחד בלבד של החנות, לדוגמה במחסן של החנות, אתם לא חייבים לסגור את העסק, אך כן יהיה צורך למנוע גישה של העובדים לאזור זה למשך זמן מה.

  מועד ההדברה: ניתן להדביר את החנות בשעות הערב המאוחרות או הלילה, או גם בסוף השבוע, וכך לא להזיז בשום צורה את שעות הפתיחה. עם זאת, חייב לציין שהדברה בשעות ובימים שכאלה ככל הנראה תעלה לכם יותר.

   

  איך למנוע מזיקים בחנות שלכם?

  אחרי ההדברה, ואף לפניה ובכלל באופן כללי, כדאי מאוד לשמור על שגרה שמסייעת למנוע מזיקים. זה חשוב במיוחד בחנות מכיוון שכל מזיק קטן עלול לפגוע במוניטין ובשם שלה. שגרה שכזו תסייע לכם לחסוך הרבה על הדברה שלמעשה לא תצטרכו לחזור עליה בהמשך, כך תעשו זאת:

  ניקיון קבוע: במיוחד בחנויות לממכר מזון, כמו מכולת, חנות ירקות, מינימרקט וכדומה, מומלץ לשמור על הניקיון ולא לתת ללכלוך להצטבר, בעיקר בחללי האחסון של המזון.

  פינוי זבל: אל תיתנו לזבל להצטבר בפחי האשפה ופנו אותם בזמן, וכמובן בסוף כל יום עבודה. זבל עלול למשוך ג׳וקים, מכרסמים ועוד.

  איטום: אם יש פתחים או חריצים שמאפשרים למזיקים לחדור לחנות שלכם, דאגו לאטום אותם כדי לצמצם את האפשרות שזה יקרה.

  אחסון נכון: אחסנו מזון וכל מוצר אחר שעלול למשוך מזיקים באריזות אטומות והרחק מהרצפה.

  בדיקה שגרתית: הזמינו מדביר אחת לזמן מה, בהתאם לסוג החנות ורמת המזיקים בסביבה, כדי לוודא שאין חרקים או מכרסמים ושלא קיימים גורמים שעלולים למשוך אותם או לאפשר להם לחדור לחנות.

   

  באיזו תדירות צריך להדביר את החנות?

  תדירות ביקור המדביר תלויה בסוג החנות, המיקום שלה וכמות המזיקים הקיימת בחנויות השכנות ובסביבה. הנה כמה המלצות:

  ביקורת חודשית: רוב החנויות צריכות ביקורת חודשית של מדביר כדי לוודא שפעילות המזיקים בחנות תצטמצם לאפס.

  ביקורת רבעונית: בחנויות שבהן בעיית המזיקים אינה חמורה עד כדי כך ניתן להסתפק בביקורת כל 3 חודשים, למשל בחנויות בגדים.

  ביקורת דו שנתית: בחנויות שבהן אין שום גורם שאמור למשוך מזיקים, למשל חנויות אלקטרוניקה או תכשיטים, ניתן להסתפק בביקורת פעמיים בשנה, באביב ובסתיו.

   

  דוגמאות לחנויות שהדברנו

  מאחורינו ניסיון של שנים רבות בהדברה ואנחנו גאים באחוזי ההצלחה שלנו שנושקים ל-100%. גם במקרים שבהם ההדברה נכשלה, הלקוחות שלנו נהנים מאחריות שמעניקה להם המשך טיפולי הדברה ללא תשלום נוסף, עד לחיסול מוחלט של המזיקים ופתרון הבעיה. הנה כמה דוגמאות מהזמן האחרון:

  הדברת חנות ירקות בגבעתיים: הייתה שם בעיה חמורה של זבובי פירות, ולא רק שם, אלא גם בחנויות השכנות. המאמצים שלנו הצליחו לצמצם את כמות המזיקים בחנות ב-90% תוך חודש אחד בלבד, וחזרנו לביקורת מדי חודש כדי לוודא שזה ימשיך כך.

  הדברת חנות בגדים בראשון לציון: הייתה שם נגיעות חמורה של פרעושים, ודאגנו להדביר את כל החנות, מבלי לפגוע בשום צורה בסחורה. ברחבי החנות עצמה נעשתה הדברה עם חומר מווסת גדילה שמנע את המשך התפתחות קהילת הפרעושים.

  הדברת חנות אלקטרוניקה בתל אביב: בעיית החולדות בחנות הייתה קשה מאוד וחזרה על עצמה, עד אשר דאגנו לאטום את החריצים שדרכם הם חדרו לתוכה. ההדברה עצמה נעשתה בעזרת תיבות האכלה עם פיתיונות רעילים.

   

  כמה עולה להדביר חנות?

  הדברה היא הוצאה שלא מכבידה לרוב על רמת ההכנסות של החנות, ולהיפך – היא דואגת שלא תאבדו את ההכנסה שלכם עקב הימצאות מזיקים שעלולים להוציא לחנות שלכם שם רע. המחיר הזול ביותר שתוכלו לזכות בו הוא 250 ש״ח להדברה של מזיקים שמיקום הקן שלהם ידוע או לביקורת של מדביר.

   

  הדברה בטוחה לחנות, ללקוחות ולבעלים

  הדברה בטוחה מציעה לכל חנות לסלק את המפגעים במינימום מאמץ וביעילות רבה. הזמן הטוב ביותר ליצור קשר לצורך הדברה היא ברגע שישנו חשד לגורם שיכול לגרום נזק, לפני הכניסה לחנות ולקראת העונה החמה.

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call