הדברת תמי 4

הדברת תמי 4 בקלות וללא פגיעה בבריאות

חרקים נמשכים לפירורי מזון, לתאורה, צמחיה, לחות, טמפרטורה וכמובן לחרקים אחרים. אבל מה בדיוק הם מחפשים בתוך מתקן התמי 4 שלכם ומדוע הם מתעקשים להגיע אליו? מיד נספר לכם כל מה שצריך לדעת על הדברת תמי 4, כיצד מבצעים את ההדברה בדרך ירוקה ובטוחה ואיך נמנעים ממפגש חוזר עם המזיקים המציקים.

ראיתם ג'וקים בתמי 4 או נמלים?
יש לנו פתרון נוח וזול!
מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
הדברת מיני בר כולל אחריות בכתב
שירות בפריסה ארצית רחבה

לייעוץ בחינם והצעת מחיר חייגו:
055-970-5878

נמלים בתמי 4

הדברת תמי 4 ללא חומרים כימים

אם יש לכם בר מים בבית, אתם בוודאי יודעים שהימצאות חרקים סביבו או בתוכו היא עניין די נפוץ.  הלחות, החושך והחום שבתוך המתקן מהווים את תנאי המחייה האופטימליים לחרקים כמו נמלים או ג'וקים ולכן רצוי לשמור על ההיגיינה והניקיון במתקן המים, בשאר מוצרי החשמל (תנור, מקרר, מיקרוגל וכד') ובמטבח בכלל. אם כבר קיימות נמלים בתמי 4 מה עושים כדי להרחיק אותן? אם זהו המקרה, מומלץ להזמין הדברה מקצועית שתטפל בהן ללא ריסוס או כימיקליים שעלולים להזיק לבריאותכם, או למי השתייה עצמם.

 

האם נמלים בתמי 4 עלולות להרעיל את מי השתייה?

נמלים נחשבות למזיקות בעיקר בשל הפגיעה האסתטית שהן מעוררות. הן אינן מעבירות מחלות או זיהומים ולכן תוכלו כבר עכשיו להסיר חשש מלבכם. בנוסף, ייתכן שמצאתם נמלים בתמי 4, אך הן אינן מסוגלות להגיע למיכל המים עצמו או למערכת הסינון, משום ששניהם רכיבים אטומים לחלוטין. סביר להניח שהן נמצאות בעיקר סביב הפילטר או המכסה העליון של המתקן, כך שלא מתרחש בכל מקרה מגע בין הנמלים למי השתייה.

 

איך מדבירים ג'וקים בתמי 4?

אם מתקן המים שלכם עמד זמן רב כשהוא נגוע בחרקים ולא טופל, ייתכן שעם הזמן יופיעו מזיקים מסוימים שייצרו בו פגיעה מסוימת, על ידי כרסום צינורות המים. יחד עם זאת, הדברה בתמי 4 היא עניין פשוט ומהיר למדי: המדביר יפזר סביב המתקן פיתיון ג'ל מורעל שהנמלים או הג'וקים אוכלים ממנו ומתים כעבור כמה ימים. במקרה של ג'וקים בתמי 4 שמושכים באופן טבעי חרקים נוספים תוך זמן קצר, יבוצע גם ריסוס במטבח או בדירה כולה.

 

איך להיפטר מנמלים בתמי 4 בדרכים ביתיות?

חומץ ומים: הנמלים מפרישות שובל ריח שעוזר לחברותיהן לעקוב אחריהן. זוהי הסיבה לכך שבדרך כלל תפגשו קבוצת נמלים ולא נמלים בודדות מידי פעם. אם זיהיתם נמלה בקרבת המתקן, נקו את המקום בחומץ ומים כדי למנוע את שובל הריח וההתקהלות שאחריה.

פירות הדר: ניתן לפזר מעט מיץ לימון מעל מכסה התמי 4 או מסביבו.

עשבי תיבול: תבלינים כמו לבנדר, רוזמרין, דפנה ומרווה הם בעלי ניחוח שהנמלים מעדיפות להתרחק ממנו. מומלץ להניח צנצנת סמוכה לתמי 4 עם אחד התבלינים הללו.

שימוש בגיר: אם התמי 4 נמצא במקום חיצוני כמו מרפסת או פרגולה, אפשר לצייר בגיר על הרחבה סביבו. הגיר מכיל סידן פחמימתי (קלציום קרבונט) שדוחה נמלים.

אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

whatsapp
להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
📞 055-970-5878
whatsapp
call