לוכד עכברים בהרצליה

לוכד עכברים בהרצליה – ביטחון מלא בהצלחה

עכברים וחולדות מעוררים אצל רוב בני האדם רתיעה, לחץ, פחד ואפילו גועל. מעבר לתחושות הקשות, חשוב להבין שהמכרסמים, גם אם הם יחסית קטנים ובמיוחד העכבר, עלולים לגרום לנזקים גדולים. הם פוגעים במזון, כולל כזה שסגור בתוך אריזות, נועצים שיניים בכמעט כל מה שהם נתקלים כולל למשל כבלי חשמל, ובנוסף הם עלולים להפיץ מחלות. כשמחפשים לוכד עכברים בהרצליה על-מנת לפתור את הבעיה בדרך היעילה ביותר, המטרה היא תמיד שירות מקצועי באמת במינימום מחיר – עם חברת הדברה בטוחה שכבר החזירה את השלווה לאינספור בתים בהרצליה, תוכלו לסמן V על שני הסעיפים.

✔️ לוכד עכברים וחולדות בהרצליה והסביבה
✔️ הזמינו לוכד עכברים בהרצליה החל מ-200 ש"ח 
מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ שירות לכידה מקצועי עם מלכודות מיוחדות בבית ובעסק שלכם
✔️ ניתן להזמין מהרגע להרגע (24 שעות!)
מתחייבים למחיר הכי זול בהרצליה
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
055-970-5878
לוכד עכברים בהרצליה

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

  השיטות השונות של לכידת עכברים בהרצליה

  √ רעל – שיטה אפקטיבית לחיסול העכברים, אבל בעייתית בהיבט אחר: העכבר לא מת ברגע אכילת הפיתיון, ולכן התוצאה עלולה להיות גופה של עכבר במקום סמוי מהעין. אם ישנה חצר עלולה להיגרם גם הרעלה משנית לבעלי חיים אחרים.

  √ מלכודת דבק – פתרון אפשרי לעכברים אבל לא לחולדות שיודעות להשתחרר מהדבק. יש בני אדם שנרתעים מהשימוש במלכודות דבק בגלל שהן לא ממיתות את העכבר מידית אלא מדביקות אותו למשטח (עד שהוא מת מרעב, צמא ותשישות).

  √ מלכודת קפיץ – פתרון פשוט ויעיל שממית מידית את העכבר.

  √ מלכודת חשמלית – עוד פתרון שמבטיח חיסול בן רגע של הבעיה.

  √ מלכודת כלוב – שיטת לכידת עכברים בהרצליה שמשאירה אותם בחיים. הלוכד יחזור אליכם, ייקח את הכלוב וישחרר את המכרסמים הקטנים בשטח פתוח ומרוחק.

  במקרים מסוימים נדרש ריסוס על-מנת להוציא עכברים ממחילות שבהן הם מסתתרים ולגרום להם להגיע אל המקומות שבהם מוצבות המלכודות.

  האסטרטגיה המדויקת של לוכד חולדות בהרצליה

  במקרה של לכידת חולדה בהרצליה האתגר מורכב אפילו יותר בהשוואה לתפיסת עכברים. הסיבה לכך היא שחולדה היא בעל חיים אינטליגנטי מאוד ועם יצר הישרדותי מעולה. היא אמנם גדולה יחסית – האורך שלה הוא כ-30-40 ס"מ לעומת 6-8 ס"מ בלבד לעכבר (בלי הזנב) – אבל יודעת להתחמק ממלכודות.

  בהתאם לוכד חולדות בהרצליה חייב להיות תמיד צעד אחד לפני המכרסמים, ולהערים עליהם. רק הצבה מדויקת לגמרי של המלכודות, במיקומים כאלה שיגרמו לחולדה לטעות בסופו של דבר ולהיתפס, מאפשרת לאיש המקצוע להבטיח 100% הצלחה – וגם לקיים. המפתח הוא ניסיון, וזהו גם היתרון המשמעותי ביותר של חברת הדברה בטוחה שפועלת בתחום כבר יותר מ-10 שנים.

  מתי מומלץ להזמין לוכד עכברים הרצליה 24 שעות?

  אין כמעט אדם שיכול לישון בשקט באמת כשיש אצלו בבית או בעסק עכבר או חולדה. חשוב להבין שגם אם לא ראיתם בעיניים את המכרסם, יש סימנים מובהקים לנוכחות שלהם אצלכם והם גללים, סימני שיניים על מזון, אריזות ועוד (למשל כבלי חשמל), וקולות של צעדים מהירים בלילות.

  מקומות המסתור הפופולריים הם:

  √ בתוך ארונות

  √ מאחורי המקרר או מכונת הכביסה

  √ במזווה

  √ במרפסת שירות או במחסן, ובמיוחד אם יש בהם בלגן

  √ במרווח שבין גג רעפים לחלל הבית או העסק

  √ חולדות עלולות להסתתר גם בצינורות ביוב

  במקרה של נוכחות חולדה או עכבר בעסק מזון הנזק עלול להיות פרסום שלילי במיוחד – ולכן חשוב להזעיק מיד לוכד עכברים שעובד 24 שעות. גם בבית שיש בו ילדים או תינוקות לא כדאי לחכות עד להזמנת איש המקצוע שיעלים את האורחים הלא רצויים.

  דוגמאות לשירותים שסיפק לוכד עכברים בהרצליה מחברת הדברה בטוחה

  במשך יותר מ-10 שנים טיפלנו במקרים רבים מאוד של עכברים וחולדות בהרצליה. הנה כמה דוגמאות מתוך הלקוחות הרבים מאוד שעזרנו להם לישון בלילה בשקט:

  מיקום הבעיה הפתרון העלות
  בית פרטי בהרצליה הצעירה – לכידת חולדה בעלת הבית ביקשה לא לפגוע בבעל החיים ולכן הוצבה מלכודת כלוב. לאחר יומיים החולדה נתפסה – ומיד הגענו כדי לקחת אותה ולשחרר אותה בשדה הרחק מהרצליה  החל מ-400 ש"ח
  מסעדה בהרצליה פיתוח – מכת עכברים במחסן לוכד עכברים בהרצליה הגיע באופן מידי וביצע טיפול מקיף שכלל ריסוס כדי להוציא את כל העכברים מהחורים שבהם הסתתרו ומלכודות ששמו קץ לבעיה החל מ-550 ש"ח
  דירת 2 חדרים בשכונת וייצמן – חולדה שנלכדה בין חלון לתריס אמא מבוהלת הזעיקה אותנו בשעת ערב מאוחרת, למרות שהחולדה לא יכלה להיכנס לחדר של התינוקת. לכידת החולדה התבצעה באמצעות מוט מיוחד והאמא יכלה לישון בשקט החל מ-200 ש"ח
  משרד במרכז הרצליה – לכידת עכבר עובדי המשרד הצליחו להניח מיכל הפוך על העכבר אבל העדיפו להשאיר את המשך הטיפול לאיש מקצוע. בסריקה שנעשתה במקום התגלתה משפחת עכברים שלמה. כולה נלכדה ושוחררה במקום פתוח החל מ-250 ש"ח

   

   

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call